Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8082
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. május 14., csütörtök 9:18

wxyz írta:
Anthony írta:Mellesleg ugye a Barca csodatriójának 2 tagja akár nálunk is játszhatna.
Ezt te tényleg elhiszed?
Maga Neymar mondott nemet az ajánlatra....
Nem hinném, max. a papa, de ha így is volt ez megint azt jelenti, hogy Perez nem volt elég jó ahhoz, hogy meggyőzze, elhozza. Aztán annyira oktondi volt, hogy dacból elhozta a walesit, #mégazértismegmutatomhogyénvagyokakirály alapon.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. május 14., csütörtök 9:16

Toni Kroos: “Nem a csapaton múlik, hogy az edző jövőjéről döntsön, én csak annyit mondhatok az ügyben, hogy Ancelotti nagyszerű edző. Nagyon közel kerültünk hozzá, hogy bekerüljünk a döntőbe, és ha megnézitek azt, ahogyan játszottunk, láthatjátok, hogy egy rossz edzővel ez nem is lett volna lehetséges. Remélem ez mindenkiben tudatosul”.
Ez is sokat mondó. :roll:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. május 14., csütörtök 9:13

Nem Carló tehet róla, hogy nem képesek a kapu előtt koncentrálni, és vernek 2x annyi kapufát mint bármelyik másik európai csapat. Volt egy szép őszünk, és kb ennyi... Azt kéne elérni, hogy ez ne csak egy ősz legyen már végre hanem egy szezon, meg azért illene már össze kaparni egy triplázást.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wxyz » 2015. május 14., csütörtök 9:10

Anthony írta:Mellesleg ugye a Barca csodatriójának 2 tagja akár nálunk is játszhatna.
Ezt te tényleg elhiszed?
Maga Neymar mondott nemet az ajánlatra....

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8082
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. május 14., csütörtök 9:07

Toti írta:én nem basztatom carlot, mert tényleg nehéz kideríteni, h miért ragaszkodik ennyire balehez, az viszont biztos, h az idei szezon sikertelensége minimum 50-60%ban az ő sara. a többit pedig ki-ki döntse el.
Szerintem olyan 90 millió oka van...

Perez megint gigaszinten elkúrta a keretet, hibáztathat bárkit, ő a fő bűnös az ügyben.
Mellesleg ugye a Barca csodatriójának 2 tagja akár nálunk is játszhatna.

Avatar
real_funghi
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 7:13
Kedvenc játékosaid: Redondo, Zamorano
Tartózkodási hely: Balkán

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: real_funghi » 2015. május 14., csütörtök 8:48

Akinek a leginkább magába kellene most néznie, pont az nem fog az egészből megérteni semmit.
Köszönjük meg F Perez úrnak, hogy újra átélhettük 2004-et.
Köszönjük meg F Perez úrnak, hogy az egész közvetítés alatt csak a Juve-szurkolók hangját lehetett hallani.
Lényeg, hogy a világ legdrágább játékosai itt játszanak.

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Rasta » 2015. május 14., csütörtök 8:43

Jó lenne, engem is felszab, hogy a legtöbb esetben annyi észt visz bele, hogy minél jobban tudja mutatni a többieknek (különösképp a Barcának) a fukkot. Modric és Kroos leigazolását leszámítva inkább a rekordösszegeket durrogtatja megint, ahelyett, hogy posztra igazolna.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Victor » 2015. május 14., csütörtök 8:38

Pereznek is rémlik, hogy hova vezet az egész. Egyszer bőven elég volt átélni.
akkor a remek átigazolási politikájára is emlékeztethetné valaki... :roll:

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Rasta » 2015. május 14., csütörtök 8:35

Én Carlot nem bántanám, bár a nyilatkozata alapján már eléggé valószínű, hogy a következő szezont nem vele kezdjük. Csak az edzőkeringőt hanyagoljuk, remélem Pereznek is rémlik, hogy hova vezet az egész. Egyszer bőven elég volt átélni.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Victor » 2015. május 14., csütörtök 8:24

Egy romhalmazt, ami két fordulóval a vége előtt esélyes a bajnoki címre, és a bl elődöntőben esett ki. Éltem én már át nagyobb romhalmazt is ennél...
bocsánat, a kupát leadtuk, a bajnokságban leadtuk csúnyán az előnyünket (egy Real Madridnak amúgy illik szerintem két ponttal a vége előtt esélyesnek lenni a bajnokságra [nem éppen hívnám már esélynek] , mikor gyakorlatilag alig van pár épkézláb csapat), a BL-ben a csoportkörben egy értelmes ellenfél nem volt (a Liverpool talán akkor még igen), a Schalke ellen majdnem kiestünk 2-0-ról, a Bernabéuban 4-et kaptunk tőlük, az Atletico ellen épphogy tovább csúsztunk a véghajrában (emberelőnyben), a Juventus ellen két mérkőzésen 1 akció gólt tudtunk összehozni. arról nem beszélve, hogy egyik meccsen sem szakadt meg a csapat, sőt. ez neked megfelel?

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Pipita » 2015. május 14., csütörtök 8:07

-a tavaly BL döntős, látványosan játszó, majdnem tökéletes csapatból csinált egy romhalmazt

nekem ez pont elég, hogy búcsút intsek neki. a nyilatkozataiból is elegem van, sablon sz.r, itt komoly változtatások kellenek. elnök bá is mehet a bús francba, mert szerintem míg ő itt van, addig nem a játékosok képességei fogják eldönteni, hogy ki van a kezdőben...
Egy romhalmazt, ami két fordulóval a vége előtt esélyes a bajnoki címre, és a bl elődöntőben esett ki. Éltem én már át nagyobb romhalmazt is ennél...
A nyilatkozatnak meg ilyennek kell lennie. Mourinhónál jobban csinálja, just saying.

Irtózatos nagy hiba lenne elküldeni Ancelottit.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. május 14., csütörtök 8:04

én nem basztatom carlot, mert tényleg nehéz kideríteni, h miért ragaszkodik ennyire balehez, az viszont biztos, h az idei szezon sikertelensége minimum 50-60%ban az ő sara. a többit pedig ki-ki döntse el.

iszonyat mennyi rossz döntést volt képes hozni egy szezon alatt, sokkal kevesebbért is basztak már ki edzőt madridból, úgyh nem lennék meglepve, ha ez történne. és ez a nyilatkozat.. nagyon búcsú szagú volt, egy hitehagyott embert éreztem minden szavában és mondatában.

ennek ellenére én marasztalnám, még egy évig biztos, nem látom ki jöhetne a helyére, mint ahogy azt sokan írtátok. tényleg egyedüliként klopp van a piacon akire rá lehetne bízni ezt a csapatot, de megint lutriba nyúlnánk. nehéz döntés ez..
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Victor » 2015. május 14., csütörtök 7:58

Nekem ez a meccs utani nyilatkozata eleg lekoszonos volt, szerintem mar reg tudja h ez itt neki ennyi volt.
nekem is amúgy, örültem is neki rendesen. bár annak nem, hogy az utolsó két liga meccsen (már ha lejátsszák ugye...) nem ülhet ott a kispadon, mert akkor hogy a fuckba fog elbúcsúzni a klubtól? annál azért jóval többet tett/érdemel.
Es kit hoznal vagy hoznatok edzonek?
jó kérdés. egy Klopp stílusú edzőt (vagy talán őt), aki leordítja a fejüket, aki együtt él a játékkal, őrjöng a kispadnál, úgy feltüzeli a játékosokat, hogy azok 90 percig vért hugyozzanak, mert ezt már évek óta nem láttam, egy Granadában több küzdés van.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. május 14., csütörtök 7:56

Victor írta:
Nekem egy bajom van Ancelottival, Bale játszatása.
Jó neked, nekem több is:
-nem tud megfelelően motiválni
-nem használja ki a keretet (legyen az akármilyen)
-nem tud cserélni, a meccsbe nyúlni
-ha kicsit is taktikázni kell, rögtön megbukik
-a tavaly BL döntős, látványosan játszó, majdnem tökéletes csapatból csinált egy romhalmazt

nekem ez pont elég, hogy búcsút intsek neki. a nyilatkozataiból is elegem van, sablon sz.r, itt komoly változtatások kellenek. elnök bá is mehet a bús francba, mert szerintem míg ő itt van, addig nem a játékosok képességei fogják eldönteni, hogy ki van a kezdőben...
A lélektelenséget meg sajnos meg kell szokni, a madrid jó ideje nem nyert kúszva-mászva
és ettől megőrülök, egyszerűen fáj.
Es kit hoznal vagy hoznatok edzonek?

Nekem ez a meccs utani nyilatkozata eleg lekoszonos volt, szerintem mar reg tudja h ez itt neki ennyi volt.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Victor » 2015. május 14., csütörtök 7:49

Nekem egy bajom van Ancelottival, Bale játszatása.
Jó neked, nekem több is:
-nem tud megfelelően motiválni
-nem használja ki a keretet (legyen az akármilyen)
-nem tud cserélni, a meccsbe nyúlni
-ha kicsit is taktikázni kell, rögtön megbukik
-a tavaly BL döntős, látványosan játszó, majdnem tökéletes csapatból csinált egy romhalmazt

nekem ez pont elég, hogy búcsút intsek neki. a nyilatkozataiból is elegem van, sablon sz.r, itt komoly változtatások kellenek. elnök bá is mehet a bús francba, mert szerintem míg ő itt van, addig nem a játékosok képességei fogják eldönteni, hogy ki van a kezdőben...
A lélektelenséget meg sajnos meg kell szokni, a madrid jó ideje nem nyert kúszva-mászva
és ettől megőrülök, egyszerűen fáj.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2948
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. május 14., csütörtök 7:22

Nekem egy bajom van Ancelottival, Bale játszatása. Lehet itt Perezezni, hogy ő utasítja, rakja be a csapatba. Ha ez így van nagyon nagy gáz van. Carlonak lett volna töke, akkor leteszi a padra, ha Perez pattog, hogy mégpedig játszania kell, akkor mutathatta volna az eredménylistát nélküle vs. vele. Ezek után is játszania kellett volna, akkor Carlo kiáll a média elé, és megmondja, hogy gyerekek az van, hogy nem én rakom össze a csapatot, én így gondolom, az elnök pedig bele akar szólni, ez nekem így nem megy, felállok a kispadról. Carlo van akkor figura a jelenkor labdarúgásában, hogy ezt megcsinálhatta volna. Vagy amennyiben menesztik, kiáll a sajtó elé és mondja azt, hogy "tudom, hogy ez a szezon hol ment el, higgyétek el nekem, nem az én saram"
B verzió, ő ragaszkodott mániákusan Balehez. Akkor mennie kellene. :x
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. május 14., csütörtök 3:42

CS0ki írta:A lélektelenséget meg sajnos meg kell szokni, a madrid jó ideje nem nyert kúszva-mászva, akkor szokott nyerni, amikor egyszerűen jobb csapata van, és összejönnek a dolgok. De ehhez a csillogáshoz nem illik az összekoszolt mez...1-2 játékosban talán benne van, de az egész csapat arculata nem ilyen.

En pedig ezt nem vagyok hajlando elfogadni mint szurkolo, nem vagyok hajladno ezt megszokni. Ez szerintem qrvara az edzon mulik. En ugy latom hogy van egy aludttej edzonk, ha szalad a csapat akkor jo, ha van egy kis hupli borul minden, mert halvany lila goze nincs hogy mi a pocst csinaljon, vagy hogyan porgesse fel a csapatot, vagy mit valzoztasson. Megindulunk a lejton es szaladunk lefele, o meg nezi es sz.rja ki magabol a sablon nyilatkozatokat hogy minden randben...


Keves.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. május 14., csütörtök 2:55

CS0ki írta: A lélektelenséget meg sajnos meg kell szokni, a madrid jó ideje nem nyert kúszva-mászva, akkor szokott nyerni, amikor egyszerűen jobb csapata van, és összejönnek a dolgok. De ehhez a csillogáshoz nem illik az összekoszolt mez...1-2 játékosban talán benne van, de az egész csapat arculata nem ilyen.
Nem volt jó nekünk az sem, hogy évekig nyeretlenek voltunk, nem tett jót az sem, hogy a világ legjobb csapata lettünk, én úgy érzem, hogy menthetetlen szeretett csapatunk, jöhet ide akárki. És volt is itt, Mou, Ancelotti, Capello, csupa csupa előzetesen nagy név, aztán hopp, kit kéne hozni?
Ezek alapján nem az edzőkkel van a hiba, szvsz a játékosokkal, de kollektíve. Én ezt egyetlen egy dologgal tudnám megoldani:totális keretcsere és arculatváltás egyben, mégha durvának és FIFA-nak is hangzik.
Kroos, Modric, Ramos, Cé kivételével mindenki mehetne Isten hírével, ezek azok a játékosok, akik tudnak küzdeni és egyes pillanatokban sokat tehetnek hozzá a játék képéhez. Iscot is bármennyire csipázom, nem látom ebben a vonalban. Igazából Cét is már csak azért mondom, mert talán van benne egy vagy két év még, addig, amíg beérne az új gárda.

Legnagyobb valószínűséggel ez nem fog megvalósulni, pedig szerintem ez az egyetlen megoldás, nem pedig az edzők, elnökök cserélgetése.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2015. május 14., csütörtök 1:04

RealRaúl77 írta:utoljára Capellonál volt ez... szerettem azt a szezont.. az a mentalitás és küzdés hiányzik azóta is a csapatból
Igen, mondjuk az egy kivételes szezon volt, több ilyen nem nagyon lesz. Konkrétan miután meghirdették a 12 döntőt, minden meccs így nézett ki: kezdőrúgás, attak bázdmeegg, ziccer ide, kapufa ide, na már megint gólt kaptunk, kaparás az egyenlítésért, csak összejön, aztán már a szívroham kerülgetett és a végén jött RC, Higuaín, RVN, Tamudo meg nem is tudom ki még aztán kihúzott a szarból a hosszabbításban, minden hétvégén lehetett asztalon ugrálni, mint tavaly Ramos góljánál :lol: teljesen elmebeteg egy szezon volt. gago, miguel torres, heinze stb. de küzdöttek mint a kurvaélet,a mostani csapat meg mérföldekkel jobb, de valami hiányzik.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. május 14., csütörtök 1:03

nekem van egy olyan érzésem, hogy Carlot leváltják
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 247 regisztrált és 0 vendég