James Rodríguez - 16

Archívum

Ki tartanál a csapatnál?

A szavazás 2017. május 28., vasárnap 8:17-kor befejeződött.

Bale-t
40
44%
Jamest
50
56%
 
Szavazatok száma: 90

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. május 14., csütörtök 13:33

De látod, szarul játszott a két meccsen és elsőn gólpassz, másikon kiharcolta tizit(az a botorkált és majdnem elesett kis túlzás, ügyesen húzta el külsővel Chiellini elől a labdát) Többiek sem tündököltek játékban és még eredményességben is elmaradtak tőle.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. május 14., csütörtök 13:28

A tizinel csak botorkalt, majdnem elesett sajat lababan, Kiellnini "mentette" meg. A sarkazasan kivul nem volt mas ertekelheto. A gyerek szinte Ozili magassagokban jatszott tegnap es az elso meccsen, ahol egy aszisztol kellett elajulni.
Tenyleg befejezem,persze elvakult vagyok az ev kis kedvencevel.
hogyne látnánk.
tegnap is mikor megkapta a labdát, átvette két méterre az alapvonaltól, jól megtolta és iszonyú gyorsan kifutott a pályáról labdával együtt.
az a jelenet nevetségesebb volt, mint iker bedobása.
ezt en is megjegyeztem a Bale topikban.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: mocsok » 2015. május 14., csütörtök 13:23

pheco írta:Balet tized ennyit nem szidod, mert ő gyors, csak sajnos nem látunk abból se semmit.
hogyne látnánk.
tegnap is mikor megkapta a labdát, átvette két méterre az alapvonaltól, jól megtolta és iszonyú gyorsan kifutott a pályáról labdával együtt.
az a jelenet nevetségesebb volt, mint iker bedobása.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. május 14., csütörtök 13:20

Mondjuk tizit csak kiharcolta, meg volt pár lasztija, ami kellett a helyzethez, az egyik konkrétan sarkazás volt. De tudjuk, hogy szerinted mindig gyenge, mert lassú. Balet tized ennyit nem szidod, mert ő gyors, csak sajnos nem látunk abból se semmit.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. május 14., csütörtök 13:18

numberone1 írta:Semmit nem csinalt James egesz meccsen, az miben minosul jobb teljesitmenynek a masiknal.
még azzal is jobb, ha semmit nem csinál egész meccsen, mint bale aki konkrétan minden labdaérintésével, sőt már a jelenlétével is hátráltatja a csapatot.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: mocsok » 2015. május 14., csütörtök 13:18

hiába írod le még hatvanszor, attól még nem lesz igaz. :/

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. május 14., csütörtök 13:15

Semmit nem csinalt James egesz meccsen, az miben minosul jobb teljesitmenynek a masiknal.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Victor » 2015. május 14., csütörtök 9:00

Tegnap semmivel nem volt job mint Bale, v mondhatnam Bale nem volt rosszabb. Loszart nem csinalt egesz meccsen, csak alibi, egyszer probalt cselezni es egybol leszereltek.
ez most komoly? :lol:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2015. május 14., csütörtök 8:48

Esküszöm, ez már nevetséges irányába! :-@
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 14., csütörtök 8:46

Tegnap semmivel nem volt job mint Bale, v mondhatnam Bale nem volt rosszabb. Loszart nem csinalt egesz meccsen, csak alibi, egyszer probalt cselezni es egybol leszereltek.
Utálatod irányába teljesen elvakít.
Told be ezt, aztán gondold át még egyszer
https://www.youtube.com/watch?v=olebqj-YlGQ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. május 14., csütörtök 8:06

Tegnap semmivel nem volt job mint Bale, v mondhatnam Bale nem volt rosszabb. Loszart nem csinalt egesz meccsen, csak alibi, egyszer probalt cselezni es egybol leszereltek.
Sierra írta:Azért a támadóharmadban sokkal hasznosabb, amikor feljebb játszott jöttek a gólok, a fineszes mozdulatok, gólpasszok... De visszakerült oda, ahol nem több egy átlagos játékosnál, ráadásul nem is az ő posztja. De végül is megérte 80 millióért egy olyan játékost igazolni, aki nem is a posztján játszik. :lol:


Eddig az volt a duma, h 4-4-2-ben jo jobb oldalt. Most az, h a tamado harmadban feljebb...ezeken jot rohogok. Egy biztos, erosebb csapatok ellen betli, keves, nem huzo ember. Nekunk olyan kell aki huzza a csapatot, ha kell...kirantja a kakikol.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. május 13., szerda 23:31

Azért a támadóharmadban sokkal hasznosabb, amikor feljebb játszott jöttek a gólok, a fineszes mozdulatok, gólpasszok... De visszakerült oda, ahol nem több egy átlagos játékosnál, ráadásul nem is az ő posztja. De végül is megérte 80 millióért egy olyan játékost igazolni, aki nem is a posztján játszik. :lol:

nusser
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2013. június 4., kedd 12:02
Kedvenc játékosaid: Redondo, Raúl, Guti
Kedvenc csapatod: szerinted?1PCJ1

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: nusser » 2015. május 13., szerda 23:11

gól utáőn szét esett fejben...hiányzott a rakéta...na majd jövőre

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. május 6., szerda 17:40

Remy írta:Igen, lehet, hogy te ezt mondod, meg itt a fórumon még 20-an, de a közvélemény klasszisnak tartja őket. A TV-ben klasszisnak írják őket, az újságokban szintén. Én most ebből indultam ki, nem 1-1 véleményből.
Jó, hát csak az én szemszögemből írom azt, hogy szerintem nem lesz klasszis és nem a médiájéból. :)
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. május 6., szerda 17:32

Igen, lehet, hogy te ezt mondod, meg itt a fórumon még 20-an, de a közvélemény klasszisnak tartja őket. A TV-ben klasszisnak írják őket, az újságokban szintén. Én most ebből indultam ki, nem 1-1 véleményből.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. május 6., szerda 17:29

Remy írta:Özil klasszisnak számít, Hazard és Sanchez is. Szóval James is simán ott van.
Erről már vitatkoztatok korábban... :mrgreen:
De nálam ezek a játékosok "csak" zsenik. Klasszisnak egy Casillas-t, Buffon-t, Maldini-t, Carlos-t, Zidane-t, Ronaldo-t stb stb neveznék.
A mai felhozatalból Messit, CRt, Modricot, Iniestat, akár Kroost. Most hirtelen ennyi, de azért lehetne még írni.
Ők (meg sokan mások régebbről) azért pár szinttel magasabban vannak. Én imádom/imádtam Özil játékát például, de soha nem nevezném klasszisnak.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. május 6., szerda 17:21

Amilyen klasszikus játszanak manapság, simán ott van James is. Özil klasszisnak számít, Hazard és Sanchez is. Szóval James is simán ott van. Más kérdés, hogy korábban nem biztos, hogy megkaphatta volna ezt a címet.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. május 6., szerda 17:10

Nem klasszis, nem is lesz soha. De ez túlzott kritika amit kap. Nem lesz vezér sem, de jól illeszkedik a csapatba. Ettől függetlenül jövőre én is padoztatnám (rendes rotálással) ha jönne a Verratti/Pogba duóból az egyik.


Magánügy, de ettől a "Real 10esétől ez semmi, nagyon kevés" stb stb szövegektől én falra mászok... Mert ha mit tom én, 21esben játszana, akkor már elégedett lennél vele?
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. május 6., szerda 16:26

numberone1 írta:Ket fele keppen oldanam meg.
1.hazon belul: Iscot nem aldoznam fel a ket millios igazolas miatt, es betennem Benzema es CR moge, olyan szabadon. Szelen nehez megcsinalnia a cseleit, ha ket ember lefedi a teruletet mellette. Kozepen kell neki jatszania, ahol nincs ember fogas.
Viszont moge kell akkor Pogba-Veratti kettosbol az egyik(v mindketto :mrgreen: ) Kroos-Modric melle.
2.Hozunk vkit aki jobb Hamesznel:Messi tokeletes lenne :mrgreen: , Neymar nalam nem tizes, inkabb Bale helyere lett volna jo. Ha azt mondom jobb, akkor ugy ertem, h ket labas es gyorsabb(sokszor netto ember hatrany ez). Hogy ki lehetne ez? Talan korul kellene nezni a francia,holland, brazil bajnoksagokban(pl. ghanai Ayew,Firmino stb.). Nem akarok Hazardozni, v Coutinhozni, de meg veluk is elorebb lennenk.

Azert latszik, h milyen eros a csapatunk, sokszor netto ember hatranyban vagyunk par jatekos miatt es meg igy is partiban vagyunk(v jobbak), mint tegnap az olasz bajnok ellen.
ki nem szarja le, hogy milyen szám van a hátán, aki jó az a 2-esben is jó, Varane sem favágó a favágó mezben, Zidane is 10/10 volt az 5ösben, Pedró León is egy világi senki volt a 22-esben
Varane nagy pluszt tud adni a vedelemben, mint vedekezesben mint a felpasszokban. James mar nincs ebben a katagoriaban a kp-n. Ezt a 10-s dolgot csak kepletesen ertettem, James olyan poszton jatszik akinel elfogadhatatlan ezek a hatranyok egy Realban. Jelenleg neki kellene lennie a playmakernek, de csak egy tucat.

Zidane lett volna a tizes, ha nem Figon lett volna. :kacsint:
nem ebbe a csapatban a leginkább Modric a 10-es, a másik 3-as a kp-n neki és vele dolgozik és mindegyiknek meg van a maga szervező feladata. James például a kapu előtt teremti meg a legtöbb veszélyt a jó meglátásaival és a befejezésekkel. Amúgy hihetetlen jól érkezik a kapu elé. Kár, hogy fejelni még nem tud rendesen.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. május 6., szerda 16:08

Kerlon írta:ki nem szarja le, hogy milyen szám van a hátán, aki jó az a 2-esben is jó, Varane sem favágó a favágó mezben, Zidane is 10/10 volt az 5ösben, Pedró León is egy világi senki volt a 22-esben :mrgreen:
és én is top vagyok ötösben, legjobb mezszám :shifty: :mrgreen:
Kép


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 57 regisztrált és 0 vendég