Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. május 18., hétfő 8:08

Donát írta: CR es Bale. Velemenyem szerint egyikuket mindenkeppen le kellene valtani, bar keves ra az esely. Kettejuk kozul en Ronaldot aldoznam fel, a kora es a terderol keringo hirek miatt.
Az én gyomrom sehogy se venné be, ha Bale maradna kettő közül...

De tényleg agyfasz lenne idén elküldeni CR-t (bár Raúl rekordja megmaradna :mrgreen: de ez érdekel legkevésbé), főleg, hogy ha idén megy CR, nagy valószínűséggel Bale lenne az, akit arra szán a vezetőség, hogy majd őt pótolja, ennek sikerében pedig erősen kételkedem.. Félek, hogy ez így is van, hogy Bale itt marad, csak azért, hogy ha nem is idén, de majd amikor CR lelép, a helyébe lépjen... Szerintem pont őt kell leváltani idén.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1772
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2015. május 18., hétfő 8:02

Egy kis FM a nyarra:
Ancelotti maradna, ha rajtam mulna.
Kapus teren Iker lecserelnem De Gea-ra, csereje lenne Navas, 3. sz valaki fiatal az utanpotlasbol.
Hatul minden optimalis, szinte eszmei. Arbeloa helyere Danilo jo igazolas lehet, majd Carvajallal lemeccselik a kezdotagsagot. Kozepra a Ramos, Varane, Pepe, Nacho nevsor meg mindig hibatlan. Marcelo mogott Coentraot le lehet cserelni vkire, ha kell.
Kozepen Modric, Kroos, Isco, James tuti nevsor. Isco remelhetoleg marad. Khedira ugye megy, Lucas Silva mehetne kolcsonbe, helyette Casemirot hoznam vissza. Illara jo kerdes, sztem marad o is, talan kell is ennyi ember. KP-ra igazolni kell egy nagy halat, ez ugye jo esellyesl Pogba, v Veratti lesz. En szemelyesen Verattit hoznam, de majd az elet eldonti, hogy ki jon, es azt is, hogy mennyire valik be.
Na es elol jon a nagy kerdes, mi legyen. Szerintem Benzema maradjon, Chicharitot lecserelnem valaki magasabb szinvonalat kepviselo jatekosra, bar nehez megmondani, h kire. Lewandowski nevet mar bedobta a sajto, szerintem annyi realitasa van, mint Agueronak. Bar ha Benzemanal jobb opciot nem lehet igazolni, akar Borso is maradhatna.
CR es Bale. Velemenyem szerint egyikuket mindenkeppen le kellene valtani, bar keves ra az esely. Kettejuk kozul en Ronaldot aldoznam fel, a kora es a terderol keringo hirek miatt. A meguresedo helyre megint vannak nagyobb nevek, nem lehet megmondani, ki az aki biztosan bevallna. Reus, Hazard, Lucas, Sanchez, Neymar?? :)

(Jese az erkezok fuggvenyeben maradna, v mehetne kolcsonbe, Odegaard kolcson nalam)

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pavel » 2015. május 18., hétfő 7:38

R.M.C.F írta:Nem tudom honnan szedte ezeket,lehet olvasta mit írtunk itt.......de elég jól leírja a problémákat. Ezeket írom hónapok óta...meg még páran,ami érdekes,hogy kommersz média nem szokott ennyire konkrét és szakmailag megfelelő írást közölni,tehát van egy gyanúm hogy innen lophatta a szerző.

http://index.hu/sport/futball/2015/bl/2 ... ka_kudarc/
A Marcáról szedte... csütörtökön én is megírtam egy rövidebb változatban, csak aztán vmiért nem lett kitéve. Persze annak a végén ott van, hogy a marca nyomán. Amúgy meg tényeket közöl, ami elég nyilvánvaló :-(
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2015. május 17., vasárnap 20:08

Pont ezen agyaltam tegnap. Ha ma Navas véd, akkor hazai közönség előtt fog búcsúzni Casillas az utolsó fordulóban. Valószínűleg előtte be is lesz jelentve. Ennél jobb alkalom nincs.
ez fordult meg nekem is a fejemben. hazai pályán elbúcsúzik, lecseréljük a végén, megtapsolják, éltetik, mert ki jár neki. aztán jövőre indulhatunk egy biztos kapussal (de gea) a kezdőben :mrgreen: mindenesetre rossz forma ide vagy oda, egy óriási legenda fog távozni, amivel egy korszak lezárul.

közben benzema elaludt :lol:

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. május 17., vasárnap 20:06

Remy írta:Pont ezen agyaltam tegnap. Ha ma Navas véd, akkor hazai közönség előtt fog búcsúzni Casillas az utolsó fordulóban. Valószínűleg előtte be is lesz jelentve. Ennél jobb alkalom nincs.
En meg mindig nem hiszek abban hogy jovore nem Iker lesz a kapusunk...
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27404
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. május 17., vasárnap 13:28

sentry írta:
adamzz írta:Hálisten bíztatóak a hírek De Gea-val kapcsolatban. Érzik azért a felsőbb szinteken,hogy jobb túl lenni minél hamarabb a kellemetlenen. Ki kell rakni Ikert.
Szerintem ha ma az Espanyol ellen Navas kezd, akkor meglehet az esélye arra, hogy Casillas tényleg búcsúzik jövő héten. :)

Ezt abból gondolom, hogy Ancelotti lenyilatkozta, hogy egy meccset mindenképp kap Navas majd a kettő hátralévő közül.
Pont ezen agyaltam tegnap. Ha ma Navas véd, akkor hazai közönség előtt fog búcsúzni Casillas az utolsó fordulóban. Valószínűleg előtte be is lesz jelentve. Ennél jobb alkalom nincs.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. május 17., vasárnap 13:23

adamzz írta:Hálisten bíztatóak a hírek De Gea-val kapcsolatban. Érzik azért a felsőbb szinteken,hogy jobb túl lenni minél hamarabb a kellemetlenen. Ki kell rakni Ikert.
Szerintem ha ma az Espanyol ellen Navas kezd, akkor meglehet az esélye arra, hogy Casillas tényleg búcsúzik jövő héten. :)

Ezt abból gondolom, hogy Ancelotti lenyilatkozta, hogy egy meccset mindenképp kap Navas majd a kettő hátralévő közül.

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: adamzz » 2015. május 17., vasárnap 12:48

Hálisten bíztatóak a hírek De Gea-val kapcsolatban. Érzik azért a felsőbb szinteken,hogy jobb túl lenni minél hamarabb a kellemetlenen. Ki kell rakni Ikert.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. május 16., szombat 22:06

Nem tudom honnan szedte ezeket,lehet olvasta mit írtunk itt.......de elég jól leírja a problémákat. Ezeket írom hónapok óta...meg még páran,ami érdekes,hogy kommersz média nem szokott ennyire konkrét és szakmailag megfelelő írást közölni,tehát van egy gyanúm hogy innen lophatta a szerző.

http://index.hu/sport/futball/2015/bl/2 ... ka_kudarc/
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 16., szombat 21:29

Ja, akkor váltottam az idei szezonra, amikor Hámeszt meg Iscot említetted.

Egy Lucas Moura-féle szélsőt hoznék mögé a padra, ha marad. Aztán szedhetné a csülkeit.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. május 16., szombat 21:21

nmate írta:Jamest még talán, de 433-van sosem teljesített jól, 442 pedig Modric nélkül játszhatatlan volt. Szóval tartom, hogy gyakorlatilag nincs kit berakni helyette.
En azt hittem mar a kovetkezo szezonrol beszelunk, mert azt irtad, hogy ha nem tudjuk eladni, akkor be kell torni. Feltetelezem Modric azert jovore nagyreszt bevetheto lesz. De gondolom azzal sem lovok melle nagyon hogy erkezni fog valaki a kozeppalyara.
Amugy iden is boven lehetett volna berakni helyette mast csak az igenyelt volna nemi taktikai modositast. Ha nem egy makacs olasz ulne a padon ugye... Mast nem jatszottunk iden csak 433-at ami vedekezesben atmegy 442-be, ennyi volt a taktikai repertoar, raadasul ha a bbc egeszseges volt kezdett ami teljesen behatarolt mindent. Mikor Bale kikerult es James bekerult helyette a jobbszelre akkor is annyi valtozott hogy a kolumbiai rendesen ellatta a feladatat, es visszazart, nem ugy mint a walesi. Meg is latszott a jatekunkon. Aztan visszakerult Bale. De nem kell nagy fantazia ahhoz se hogy a 433-at ugy modositjuk hogy Benz es Ronaldo koze/kozvetlen moge kerul be James akinek amugy is ott a helye vagy eppen Isco, es Bale maris leulhet a padra gondolkozni.
En tartom hogy szamtalan megoldas lett volna ra hogy Bale elfoglalja melto helyet a padon a sorozatos gyenge teljesitmenye utan, de erre tobb okbol nem kerult sor, amit mar rengetegszer kitargyaltunk, es amik mind mind az edzoi dontesekre vezethetok vissza. Rotalas hianya, cserepad mellozese, kiegeszito emberek leepitese, taktikai rugalmassag teljes hianya, bebetonozott kezdotagsagok, es meg lehet tudnank soroloni.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2015. május 16., szombat 20:32

LiamGallagher írta:Ez az egy dolog amiben én nem tudom megérteni az általam nagyon tisztelt Carlo Ancelottit, hogy miért nem próbálja meg oda átrakni?
Volt, hogy ott játszott pár meccs bizonyos szakaszain, mikor támadni kellett.
Hogy miért nincs ott állandóan? Gondolj csak bele, hogy ki van a mi bal oldalunkon. Marcelo és Ronaldo. Tedd hozzá Bale védőmunkáját, és magadtól is rájössz a válaszra.
Arról nem beszélve, hogy már Kroos sem hozza a god mode-ot védekezésben. És Ő meg Ramos vannak még a "bal oldalon".

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 16., szombat 19:09

Itt még az átigazolási szezon előtt villám gyorsan kiderül ki lesz jövőre az edző. Utána 1-2 hét alatt lezavarnak minden igazolást. Eddig sem véletlenül siettek. Hamar kiderül majd minden, addig meg napi 2 hír az alap :D

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. május 16., szombat 18:38

R.M.C.F írta:
..és ez neked meglepő? :D

Ja nem.....de ömlenek a baromságok...ömlenek....
Állítólag Bajner is szóba került....





. :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. május 16., szombat 18:34

..és ez neked meglepő? :D

Ja nem.....de ömlenek a baromságok...ömlenek....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 16., szombat 18:29

R.M.C.F írta:Beszarás hogy jönnek a hírek....amióta kiestünk,a teljes csapatot edzőstül,konyhalányostól eladták,helyettük hoztak minden posztra 3at.

A 90%uk szimpla kitaláció,mintha én ideírnám,hogy : belső infókra hivatkozva,isco tárgyal az arsenallal,míg perez hozná fernando torrest.
...és ez neked meglepő? :D
sonic írta:Jamest, Iscot siman be lehet rakni helyette
Jamest még talán, de 433-van sosem teljesített jól, 442 pedig Modric nélkül játszhatatlan volt. Szóval tartom, hogy gyakorlatilag nincs kit berakni helyette.

Bár úgy le lehetett volna rakni, hogy pofonszerűen érezze mi a szitu.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. május 16., szombat 18:27

Beszarás hogy jönnek a hírek....amióta kiestünk,a teljes csapatot edzőstül,konyhalányostól eladták,helyettük hoztak minden posztra 3at.

A 90%uk szimpla kitaláció,mintha én ideírnám,hogy : belső infókra hivatkozva,isco tárgyal az arsenallal,míg perez hozná fernando torrest.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. május 16., szombat 18:19

nmate írta:Akkor kell olyan, akit be lehet rakni helyette.
Jamest, Iscot siman be lehet rakni helyette. Nem Bale helyett kell ember, hanem a kozeppalyara, hogy a tamadoinknak ne ott kelljen szerencsetlenkedni.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 16., szombat 18:13

sonic írta:
nmate írta:Ha nem tudjuk eladni, be kell törni. Az a baj nem tudom hogyan lehetne, kényelmes helyzetben van a faszi.
Pedig nagyon egyszeru. Le kell ultetni, ha szar.
Akkor kell olyan, akit be lehet rakni helyette.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. május 16., szombat 18:07

Ha tényleg maradni fog (sanszos), akkor valahogy ki kell belőle hozni azt, ami végre jó a csapatnak. Ez elég hülyén hangzik, de annyira azért nem elveszett gyerek, csak vissza kéne valahogy téríteni az útra. Legalább az első szezonos szintet hozhatná, igaz az sem volt egy nagy eresztés, de legalább szerzett fontos gólokat. Aztán utána meg el kell adni. :D Vagy bebaszni balhátvédnek. :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 218 regisztrált és 0 vendég