Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2015. május 17., vasárnap 22:19

miro írta:Jó,akkor megfordítom.
Szerintetek ér (most,illetve az elkövetkezendő éveket nézve) 100+ milliót Ronaldo?

Egy 35 éves CR-ért is képesek lesznek kifizetni annyi pénzt, elmondja hogy miért?
A marketingje miatt, amelyik csapatba elmegy ott fix milliárdos nézettség lesz ő miatta.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. május 17., vasárnap 22:18

miro írta:2 vagy 3 éve? :roll:
Az utolsó fél-1 évet nézzétek meg..
Nézzük már meg a csapatot az elmúlt félévben. Egy hulladék volt az egész, én nem csodálkozom, hogy ő sem tudott kiemelkedni. Belefásult ebbe az egész szarba ő is, plusz a csaja is elhagyta... Ősszel meg milyen játékot produkált. Azért az sem a véletlen műve volt.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2015. május 17., vasárnap 22:18

PEEtör írta:Nem tudom hány játékos van a gurulós foci történetében, aki miután lő három gólt egy meccsen, kapja a savat ezerrel. :lol: :lol: :lol:

:coffee: :ike:
Lehet, hogy ha nem lőtt volna gólt nem pörögne ennyire a topik... de vicces amúgy! :lol:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. május 17., vasárnap 22:18

Realista24 írta:
a csapatmunka meg nem = védekezés, csak úgy mondom.
Ki írta, hogy ugyanaz?
ha meg nem írtad akkor milyen jogon állítod, hogy megbukott ebben az aspektusban? a gólok száma a gólpasszok a hozzállás, ezek nem a csapatmunka része? de igen.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. május 17., vasárnap 22:17

ziro4vr írta: Benzemát azért vegyük ki innen, mert ha ő nem lenne, Cé jó pár góltól esne el. A francia a csapat batmane, azt teszi, amire a városnak(Cének) szüksége van.
Ez szép és jó, de mondjuk meg is fordíthatjuk a dolgot. Kit szolgálna ki Benzema, ha nem lenne Cé? Óriási teher kerül le a francia válláról, lehet akkor, hogy el sem bírná. Biztos vagyok benne, hogy Cé hiányában nem lőne 20 góllal többet. BBC lő közel 100 gólt egy szezonban, egy Benzema-Reus-Hazard pakk biztos, hogy nem lőne ennyit, szerintem olyan 60 max 70 körül megállna a dolog. Viszont egy Ronaldo-Benzema-Reus ugyanúgy megtermelné a 100-at, csak nem lenne halott a jobboldal. Nem is értem igazából miért merült most fel Ronaldo eladása. Ma is egy szenvedős meccsen vágott hármat és adott egy gólpasszt.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: miro » 2015. május 17., vasárnap 22:17

Jó,akkor megfordítom.
Szerintetek ér (most,illetve az elkövetkezendő éveket nézve) 100+ milliót Ronaldo?
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 17., vasárnap 22:16

PEEtör írta:Nem tudom hány játékos van a gurulós foci történetében, aki miután lő három gólt egy meccsen, kapja a savat ezerrel. :lol: :lol: :lol:

:coffee: :ike:
A jövőről beszélünk, nem a meccs miatt megy a vita.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. május 17., vasárnap 22:16

Akkor már érted, hogy mi a bajom azzal, hogy valaki a góljai miatt védi. Elvárható tőle, ha ennyiszer próbálkozik, akkor rúgjon is két raklap gólt.
igen, és meg is lövi.
továbbra sem vele van a baj és továbbra sem miatta nem nyertünk idén kupát.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. május 17., vasárnap 22:16

miro írta: 2 vagy 3 éve? :roll:
Az utolsó fél-1 évet nézzétek meg..
legutóbbi -idei legfontosabb meccsen- a meccs végén kényszerítő jamesszel, aztán ziccerben mikor lerántották még estébe tovább tette chichának.
üres kapu, ajtó ablak.
gól, továbbjutás.
200 alatt el nem adnám.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. május 17., vasárnap 22:16

Én értem mindkét fél érzéseit, problémáit.

Mert lehet, hogy Cé nélkül lenne egy gördülékenyebb támadójátékunk (már persze ha hoznánk előre új embereket), és előlépne a helyére egy vezéregyéniség, aki a góljai mellett többet tenne hozzá a játékhoz (bár kétlem, hogy mostanában lesz ilyen játékosunk), de nagyon kell még ő ebbe a csapatba. Mert lehet, hogy jobb lenne a támadójátékunk nélküle, de akkor ki rúgná a gólokat? Mert abban igaza van Csabinak, hogy a többieknek nincsen megtiltva, hogy gól szerezzenek, de mégsem teszik (annyiszor). Hogy Cé hibája lenne? Kétlem, a többiek nem tudnak felnőni a feladathoz. Ő nagyon jól helyezkedik, nagyon jól érkezik, 11-eseket magabiztosan belövi, távolról is nem egy bombagólja volt az utóbbi években, egy szóval igazi gólvágó, a keretből senki még csak meg sem közelíti ezt a szintet. Egyedül a szabadrúgásokat kéne átadnia, mert abban viszont vannak (lennének) jobbak nála. Szóval azért ha ez kiesne, akkor bajban lennénk, egy darabig biztosan. És ki tudja mikor tudnánk átállni egy olyan játékra, amikor már nincs szükségünk a góljaira. Mert jelenleg igen is szükségünk van a góljaira. Lehet idén nem mentünk sokra velük, de ha még ezek sem lettek volna... Hát ki tudja.

Ui: az meg, hogy a fontos meccseken nem teljesített jól... hát keressétek vissza ezeket a meccseket inkább.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sierra 2015. május 17., vasárnap 22:17-kor.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. május 17., vasárnap 22:15

tehát akkor joggal jelenthető ki hogy SOHA nem ment az atma ellen...

az hogy ancselotti óta rendre szarok vagyunk ellenük, egy dolog, de nem kell általánosítani.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. május 17., vasárnap 22:15

Nem tudom hány játékos van a gurulós foci történetében, aki miután lő három gólt egy meccsen, kapja a savat ezerrel. :lol: :lol: :lol:

:coffee: :ike:
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 17., vasárnap 22:15

a csapatmunka meg nem = védekezés, csak úgy mondom.
Ki írta, hogy ugyanaz?
háromszor annyit próbálkozik mint benzema, igen...de háromsz annyit gólt is rúg.
Akkor már érted, hogy mi a bajom azzal, hogy valaki a góljai miatt védi. Elvárható tőle, ha ennyiszer próbálkozik, akkor rúgjon is két raklap gólt.
szánalmas.
Ezt sem írtam, de nem baj.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. május 17., vasárnap 22:14

pheco írta:Mondjuk megnézném Benzemát és a másik támadót, jelen esetben Balet mit csinálnának, ha tőlük várná mindenki a gólokat. Fele akkor nyomás sincs rajtuk, mint Ronaldon és így is bőven rontanak helyzeteket, főleg utóbbi. Óriási hibának tartanám az eladását. Pláne úgy, hogy itt van Bale, akiből azért lehetne szép lóvét csinálni a nyáron.
Rovid tavon mar lathattuk. Bale annyira ragorcsolt, hogy mindent ralott, hatraltatta az egesz csapatot. Persze hosszabb tavon ki tudja hogy alakulna. Na de nem csak Bale meg Benzema, hanem James is joval nagyobb szerepet kapna. Mindenesetre en is ugy gondolom, hogy meg nincs itt az ideje Ronaldo potlasanak, ezen a nyaron a Bale problemaval kene foglalkozni.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: miro » 2015. május 17., vasárnap 22:13

BBeno írta:
Az Atletico ellen 0 volt mindig.
ilyet hogy lehet mondani? nem is kell olyan régre visszaemlékezni mikor 30-35ről vert két gólt nekik.
2 vagy 3 éve? :roll:
Az utolsó fél-1 évet nézzétek meg..
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. május 17., vasárnap 22:13

Nem tud nagy meccseket eldönteni,"csak" egy gólvágó lett,csak az a probléma hogy ez már nem elég,pedig a támadások 80%-a vele végződnek.
bőven elég lenne, ha mondjuk olyan taktikával és olyan szerkezetben és legfőképp olyan emberekkel (igen bale..) menne ki a csapat a pályára.

nehogy kitaláljuk már, h hátrány a csapat számára cristiano.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. május 17., vasárnap 22:12

Ahogy írtam, közel három és fél - négyszer annyit próbálkozik átlagosan, mint más támadó a csapatból.
218 lövése volt a spanyol bajnokságban. (espn)
Karim 69
Bale 103

Most lehet majd írni, hogy ki tiltja meg a másik kettőnek, de ez évek óta tendencia, hogy lő mindenhonnan össze-vissza.
háromszor annyit próbálkozik mint benzema, igen...de háromsz annyit gólt is rúg. az éremnek két oldala van. (bale ki a szart érdekel, szóra se érdemes) karim meg egy 10 meccsel kevesebbet játszott nála, szóval nem is tudom miről beszélünk. ja többet próbálkozik, de hát meg is lövi a góljait. persze igen nyugodtan kiszámolhatod hogy mittudomén karimnak minden 3. próbálkozása gól, cének meg minden 4. húha. szánalmas. adjuk el. a csapatmunka meg nem = védekezés, csak úgy mondom.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. május 17., vasárnap 22:11

Az Atletico ellen 0 volt mindig.
ilyet hogy lehet mondani? nem is kell olyan régre visszaemlékezni mikor 30-35ről vert két gólt nekik.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. május 17., vasárnap 22:11

pheco írta:Mondjuk megnézném Benzemát és a másik támadót, jelen esetben Balet mit csinálnának, ha tőlük várná mindenki a gólokat. Fele akkor nyomás sincs rajtuk, mint Ronaldon és így is bőven rontanak helyzeteket, főleg utóbbi. Óriási hibának tartanám az eladását. Pláne úgy, hogy itt van Bale, akiből azért lehetne szép lóvét csinálni a nyáron.
Benzemát azért vegyük ki innen, mert ha ő nem lenne, Cé jó pár góltól esne el. A francia a csapat batmane, azt teszi, amire a városnak(Cének) szüksége van. Bale más tészta, belőle akartak faragni egy Cé 2.0-át, hogy majd ha a portugál térde/kedve tropára megy, akkor átveszi a helyét. Ez mondjuk csúfosan megbukott.

Az biztos, hogy a BBC-t meg kell bontani, nyilván Balet kell elküldeni ha erre mód van, de szerintem ha Cét nézzük, a csapatnak nem feltétlenül az lenne a jobb, ha mondjuk 33 éves koráig itt lenne és köré formálnánk mindent.
Nem illik.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: miro » 2015. május 17., vasárnap 22:06

Szerintem mi akik azt mondjuk hogy lehet el kéne adni leginkább nem a jelen miatt,hanem a jövő szempontjából.
-Idős.
-Térd.
-A mezőnyben mutatott teljesítménye lecsökkent teljesen,leegyszerűsödött.(fejes gólok,tizenegyesek,16oson bellül veszélyes)
-Pénz.

Csak egy pár dolog még.

Valencia ellen most kihagyott ugye egy tizit,első meccsen abból lőtt gólt.
Barcelona ellen szint úgy.
Juve ellen szintén.

Schalke ellen jött a két fejes itthon,+1 ott.
Az Atletico ellen 0 volt mindig.

Be kell vallani,hogy már nem extra annyira hogy a csapat elbírja őt.
Nem tud nagy meccseket eldönteni,"csak" egy gólvágó lett,csak az a probléma hogy ez már nem elég,pedig a támadások 80%-a vele végződnek.
Nagy pénzért őt,ha el lehet,el KELL adni. 30 éves,neki a fizikuma (volt) a mindene,anélkül nem extra.
Most lehet majd írni, hogy ki tiltja meg a másik kettőnek, de ez évek óta tendencia, hogy lő mindenhonnan össze-vissza.
Ki? Láttad ma Chica kapura lövése után a reakcióját? ..... :roll:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 28 regisztrált és 0 vendég