Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 17., vasárnap 22:40

elobb mondtad h nem ce az oka az idei ev kupa nelkulisegenek. akkor meg ugy gondolom h az a 60gol boven segitette a csapatot, igy ilyet nem is ertem h irhtsz h "mit erunk a 60goljaval?" remelem erted
Nem sajnos :mrgreen:

De továbbra sem látom, hogy mit értünk, mint Real Madrid a hatvan góljával.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. május 17., vasárnap 22:37

Realista24 írta:
úgyh megint hoz egy 60gólos szezont és ennél csak nagyobb problémák vannak amiket megkell oldania a vezetőségnek a nyáron.
De mit érünk el a 60 góljával? Aranycipőt nyer, remek. Ettől én még nem leszek boldog madridistaként.
elobb mondtad h nem ce az oka az idei ev kupa nelkulisegenek. akkor meg ugy gondolom h az a 60gol boven segitette a csapatot, igy ilyet nem is ertem h irhtsz h "mit erunk a 60goljaval?" remelem erted. ergo mason kellene valtoztatni nem cen.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: istimester » 2015. május 17., vasárnap 22:34

Realista24 írta:
Mert Navas egy lényegében jelentéktelen meccsen csinálta meg a cselet. Mások a hangsúlyok.
A meccs akkor még bőven nem volt jelentéktelen, de mindegy.
Dehogynem L, akár a Castillaval is haknizhattunk volna :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 17., vasárnap 22:33

úgyh megint hoz egy 60gólos szezont és ennél csak nagyobb problémák vannak amiket megkell oldania a vezetőségnek a nyáron.
De mit érünk el a 60 góljával? Aranycipőt nyer, remek. Ettől én még nem leszek boldog madridistaként.
a szájbavert msn meg addig tud egymásért játszani ameddig jönnek az eredmények. két meccsen kikaptak volna már szétesett volna az egész.
De nem kaptak, mert egymásért játszanak, és két lépésre a triplázástól.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. május 17., vasárnap 22:32

a szájbavert msn meg addig tud egymásért játszani ameddig jönnek az eredmények. két meccsen kikaptak volna már szétesett volna az egész.

Top
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2013. december 24., kedd 13:41
Kedvenc játékosaid: R.Carlos,Cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Top » 2015. május 17., vasárnap 22:32

Ez komoly ,hogy cr-t vesszük elő? aki a legtöbb gólt lőtte az évben?!Aki 30 éves ,de még mindig hajt és akar?Igaz ,hogy ritkán vállalja már be az 1v1-et ezt hiányolom tőle nem olyan mint pár éve,de azért ez vicc.Nem volt minőségi cserénk,ha modric nem sérül le simán bl döntő és bajnoki cím.Az ,hogy Ramost kell játszatni középen elárul mindent.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. május 17., vasárnap 22:31

Nem almeria v cordoba,de nem is 3 millió euróról van szó,100+ról,ez még a Real Madridnak is pénz,bár látom hogy ezt nem érzitek..
igen és pont céből kell a lóvét csinálni, úgyh megint hoz egy 60gólos szezont és ennél csak nagyobb problémák vannak amiket megkell oldania a vezetőségnek a nyáron.

azt csodálkozunk, h pereznek a pénz számít.......

mondom, javítsuk ki a hibákat a nyáron a keretben, a taktikát, kezdjünk el építeni és jövő nyárra meg lehet alapozni cé távozását.. (leghamarabb)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Toti 2015. május 17., vasárnap 22:32-kor.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Rasta » 2015. május 17., vasárnap 22:31

Eladni biztos, hogy nem adnám, de a koncepcióváltást előbb-utóbb kénytelenek leszünk meglépni. Így, hogy CR-re épül nagymértékben a támadójátékunk, kiismerhetővé és könnyen levédekezhetővé váltunk. CR-t kiveszik a mókából és már meg vagyunk lőve, mert Bale helyzetkihasználását láttuk, hogy milyen, Benzema meg az esetek túlnyomó többségében nem önző hanem továbbteszi C-nek. Ezen kell változtatni, mert a nagy csapatoknak ennyit nem feladat megoldani, főleg hogy a térde sem lesz sokkal jobb már.
Kérdés, hogy ezt mikor merik meglépni Perezék, illetve hogy CR hajlandó lenne-e ilyenbe belemenni. Nyilván a pichichiért nem igazán lenne harcban, de szerintem többet jelentene az, hogy ilyan 4-0, 6-1 meg hasonló gálákon lőne egy szezonban mondjuk kettővel kevesebb mesterhármast, és a Barcának, Atletinek meg 1-et 1-et berámol vagy ő, vagy más, amikor nagyon kell.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: miro » 2015. május 17., vasárnap 22:30

Realista24 írta:Amúgy meg közel sem írtam azt, hogy Cé miatt lett elkúrva a szezon.
Ezt én se,mielőtt még..
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 17., vasárnap 22:29

tavaly rúgtak vagy 100 gólt együtt, idén ősszel szintén, gondolom akkor is azt mondtad. ez a tavasz el lett kúrva és erről nem ronaldo tehet.
Ősszel is azt írtam, hogy tavasszal kezdődik a szezon.
Amúgy meg közel sem írtam azt, hogy Cé miatt lett elkúrva a szezon.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. május 17., vasárnap 22:26

Realista24 írta:
PEEtör írta:Nem tudom hány játékos van a gurulós foci történetében, aki miután lő három gólt egy meccsen, kapja a savat ezerrel. :lol: :lol: :lol:

:coffee: :ike:
A jövőről beszélünk, nem a meccs miatt megy a vita.
Erre is értettem a savat. De kár is a jövőn rugózni, mert a házat tenném rá, hogy nem megy el a nyáron, most, amikor ennyire közel van a Real all-time góllövő címhez. Jövő nyáron, na akkor már érdemes lehet erről a témáról beszélni, addig szvsz, teljesen felesleges.
Szerintem megérte CR a 100 millióját!
Ez komolyan lehet kérdés valakinél?
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. május 17., vasárnap 22:25

pheco írta: Ez szép és jó, de mondjuk meg is fordíthatjuk a dolgot. Kit szolgálna ki Benzema, ha nem lenne Cé? Óriási teher kerül le a francia válláról, lehet akkor, hogy el sem bírná. Biztos vagyok benne, hogy Cé hiányában nem lőne 20 góllal többet. BBC lő közel 100 gólt egy szezonban, egy Benzema-Reus-Hazard pakk biztos, hogy nem lőne ennyit, szerintem olyan 60 max 70 körül megállna a dolog. Viszont egy Ronaldo-Benzema-Reus ugyanúgy megtermelné a 100-at, csak nem lenne halott a jobboldal. Nem is értem igazából miért merült most fel Ronaldo eladása. Ma is egy szenvedős meccsen vágott hármat és adott egy gólpasszt.
Ebben igazad van, csak Benzema védelmére írtam, hogy Cé több gólja nyilván elsősorban az ő érdeme, de a francia is szerepet játszik ebben.

Bennem a BL kiesés után merült fel, és nem azért, mert hogy miatta estünk ki, hanem a jövőre gondolva. És ezt kéne megértenie a sok röhögőszmájlisnak meg értetlennek. Nem Cé eladása a legfontosabb, az elsődleges, de el lehet rajta gondolkodni, fel lehet vázolni olyan opciókat, amelyek nélküle és másokkal jobban működnének. Ha végiggondolok mindent, én is azt mondanám talán, hogy idén rendezzük le a kapusposztot, a kp-t foltozzuk be, Bale húzzon el, aztán jövőre akár meg lehet lépni ezt az igen súlyos döntést.
Nem illik.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: miro » 2015. május 17., vasárnap 22:25

Csabi írta:
miro írta:Jó,akkor megfordítom.
Szerintetek ér (most,illetve az elkövetkezendő éveket nézve) 100+ milliót Ronaldo?
nem ér, mert 30 éves. ha 2vel fiatalabb lenne simán érne.
Pontosan,akkor meg el kell adni,ha jön érte ilyen ajánlat.
Toti írta: de nem is almeria v cordoba vagyunk ahol azt kell nézni, h most mennyit tudunk kicsikarni az esetleges távozókból. oké, fontos dolog, de nemhiszem, h cé az az ember akiben ilyen szemléletben kellene nézni a pénzt.
Nem almeria v cordoba,de nem is 3 millió euróról van szó,100+ról,ez még a Real Madridnak is pénz,bár látom hogy ezt nem érzitek..
ikarus93 írta:Egy 35 éves CR-ért is képesek lesznek kifizetni annyi pénzt, elmondja hogy miért?
A marketingje miatt, amelyik csapatba elmegy ott fix milliárdos nézettség lesz ő miatta.
Tudod mikor? Esetleg ha addig is 50+os szezonjai lesznek.
Viszont ha nem,akkor lemaradtunk egy nagy zsák pénzről,és cserébe kaptunk egy pár év átlagot,nagy elvárásokkal.
A szájbavert MSN tud egymásért játszani, a BBC meg...pathetic joke.
Ezt nem is mertem fölhozni..

egutóbbi -idei legfontosabb meccsen- a meccs végén kényszerítő jamesszel, aztán ziccerben mikor lerántották még estébe tovább tette chichának.
Kényszerítő,bepassz? Ez az extra?
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára miro 2015. május 17., vasárnap 22:27-kor.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. május 17., vasárnap 22:25

én se értem a sok dumát. messze nem ő a probléma, vagy akár benzema. nem róla kéne beszélni itt. de hát ő húzza vissza a csapatot.
A szájbavert MSN tud egymásért játszani, a BBC meg...pathetic joke.
tavaly rúgtak vagy 100 gólt együtt, idén ősszel szintén, gondolom akkor is azt mondtad? ez a tavasz el lett kúrva és erről nem ronaldo tehet.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. május 17., vasárnap 22:24

Szerintem megérte CR a 100 millióját! Ha még pár évig lehoz szezononként kicsivel kevesebbet, de ennyit akkor pláne.
Jelenleg nyilván kevesebbet ér, mivel idösödött! De hasznos évei voltak itt

Utána nehéz lesz lehet vele majd. Ki tudja, hogyan és milyen körülmények között távozik. Remélem egy idö után és mivel elég kritikus a faszi, így van rá esély belátja, hogy nem megy majd és tovább áll amcsiba vagy bárhoza pénzt lapátolni.
Esetleg vissza a ManU-ba.

Remélem szépen fog majd távozni és a Real egy emblematikus figurájaként bevonult a foci történelemkönyvébe.


Nem tudom, hogy mennyire lenne érdemes, most eladni és pénzt csináli belöle nyilván az árá nem jönne vissza, mert az tény, hogy az értéke csak csökkeni fog. Innentöl már lefelé lesz csak idövel.

Szerintem tett eleget a klubért. Az árát meg megérte. Szerintem egy emblematikus figurája lett ennek a Realnak. Egy korsak része. Ezt is nézni kell!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Steve 2015. május 17., vasárnap 22:27-kor.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 17., vasárnap 22:23

ha meg nem írtad akkor milyen jogon állítod, hogy megbukott ebben az aspektusban? a gólok száma a gólpasszok a hozzállás, ezek nem a csapatmunka része? de igen.
Pont a hozzáállásával van elég sokszor gond, igen, és ez kihat a csapatra, igen. Ezek fontosabb tényezők NÁLAM, mint az, hgy 30 vagy 50 gól van a neve mellett.
A szájbavert MSN tud egymásért játszani, a BBC meg...pathetic joke.
Nehogy már az legyen a baj, hogy ilyen gólokat lőtt, a többieknek is voltak nagy lehetőségeik (ha nem is ekkorák), amikkel nem éltek.
Az a baj, hogy nem értitek miről írok, és meglepő, hogy többek között miro igen. :hmmm:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. május 17., vasárnap 22:22

Ha a csapat minden téren rendben lenne, még meg is érteném az ellene beszélőket valamennyire, de jelenleg akkor is ő a legkisebb gondunk... Vannak negatívumok, lehetnek aggodalmak, de azért a plusz dolgokról sem illik elfeledkezni..

fontossági sorrendben:
-Bale&Casillas
-kitakarítani a szemetet
-helyettük normális koncepcióval a keretet felépíteni
-elkezdeni átállni a CR utáni időszakra (lassan időleges lesz ez tény, azért azt sem várnám meg, hogy itt öregedjen meg, vagy jöjjön egy nagyon súlyos sérülés)
-át is állni, és eladni őt..

Ha ezzel mind megleszünk nyáron, és jön érte egy 100+, akkor áldásom rá, de ezt kétlem. szóval szvsz jövőre fog lépni.

Egyelőre butaságnak tartom őt elővenni, a sokkal égetőbb problémák fényében pedig pláne nem, mondom ezt úgy, hogy sosem volt kedvencem, kicsit sem. De mindig is tiszteltem őt.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Acho
Hozzászólások: 513
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:52
Kedvenc játékosaid: Zidane, Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United, Bayern München, Juventus,
Tartózkodási hely: Esztergom
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Acho » 2015. május 17., vasárnap 22:21

Realista24 írta:Fejes a gólvonalról, meg büntető gól.
James két méterről fejelt üres kapunál felső lécet, annak is egyértelműen be kellett volna mennie, és akkor döntőzünk. Nehogy már az legyen a baj, hogy ilyen gólokat lőtt, a többieknek is voltak nagy lehetőségeik (ha nem is ekkorák), amikkel nem éltek.
Dream Team: Casillas - R. Carlos, Maldini, Nesta, Cafú - Makelele - Giggs, Zidane - Del Piero, Ronaldo, Raúl; edző: Sir Alex Ferguson

HT: Team Acho (580684)

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. május 17., vasárnap 22:19

miro írta:Jó,akkor megfordítom.
Szerintetek ér (most,illetve az elkövetkezendő éveket nézve) 100+ milliót Ronaldo?
nem ér, mert 30 éves. ha 2vel fiatalabb lenne simán érne.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. május 17., vasárnap 22:19

miro írta:Jó,akkor megfordítom.
Szerintetek ér (most,illetve az elkövetkezendő éveket nézve) 100+ milliót Ronaldo?
de nem is almeria v cordoba vagyunk ahol azt kell nézni, h most mennyit tudunk kicsikarni az esetleges távozókból. oké, fontos dolog, de nemhiszem, h cé az az ember akiben ilyen szemléletben kellene nézni a pénzt.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 12 regisztrált és 0 vendég