Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. május 18., hétfő 8:48

Itt az alapvető gond. Én előre gondolkodok, nem a múltban élek.
igen, ez jól hangzik. csak mikor én erre leírtam azt, h akkor ezek szerint cristiano ronaldo nélkül jobbak lennénk (legalábbis amiket leírtál az alapján) arra meg azt a választ kapom, h kiforgatom a szavakat.
Be vagytok csokizva, hogy mi lesz nélküle.
én nem tudom, h hányszor írtam le, de leírom még akárhányszor, én nem vagyok beszarva attól, ha elmegy, de nem idén nyáron kell távoznia. vissza nem keresem hányszor írtam az elmúlt pár hsz-ban.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 18., hétfő 8:45

röhögök realista, mert te meg a másik véglet vagy és évekkel ezelőtt még te sem gondoltad szerintem, hogy leírsz egy ilyen mondatot. főleg azért, mert senki nem gondolta, hogy jön egy ilyen játékos aki ennyi gólt lő évről évre.
akkor pedig örülni kellene, h látod focizni (te még ráadásul élőben is) a szíved csapatának vélhetően legtöbb gólt szerző játékosát.
Ki mondta, hogy nem örültem annak, hogy láttam?
Itt az alapvető gond. Én előre gondolkodok, nem a múltban élek. Ez pont olyan gondolkodás, mint a Raúlisták, meg most az Iker fanok. Be vagytok csokizva, hogy mi lesz nélküle.

de arra nem reagálsz, h miért lett hirtelen ennyire nagyon fontos cristiano eladása?
Akkor olvass vissza, mert írtam ezzel kapcsolatban.
valószínűleg eredményesebbek lennénk, mint az elmúlt években :shutup:
ennél csak eredményesebbek lehetünk akkor, úgyhogy majd akkor jöhet, hogy cr miatt volt az egész.
:taps: :taps: :taps: :taps: :taps: :taps:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. május 18., hétfő 8:36

de te is csak ugyanúgy mondod, de nagyon egyoldalúan látod az egészet. persze írhatod, h én is, de én leírtam azt is nem is egyszer, h cé eladása igen is közeli, de nem idei nyár, hanem esetleg jövő, bőven hasznára lenne még a csapatnak, hisz láttuk a megfelelő emberekkel (ahogy írtad), ment a foci is. de arra nem reagálsz, h miért lett hirtelen ennyire nagyon fontos cristiano eladása? ő a legnagyobb probléma? nem mást kellene megoldani? vagy h h lehet ennyire egy legyintéssel elintézni, h ennyi gólt lőtt, csak mert nem nyertünk kupát így nem értek semmit? és még sorolhatnám, de most ezekre ne válaszolj, mert költői, ha eddig sem jöttek rá válaszok.
Real drukker vagyok továbbra is.
akkor pedig örülni kellene, h látod focizni (te még ráadásul élőben is) a szíved csapatának vélhetően legtöbb gólt szerző játékosát.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 18., hétfő 8:35

Már vártam az elfogulatlan dannent. :)
az a szomorú, hogy sokan úgy állítják be, hogy a real madridot kéne sajnálni, mert itt van a világ egyik legjobb játékosa és rá kell kihegyezni a taktikát. én inkább őt sajnálom, hogy eljött egy real madridba, aki képtelen egy olyan edzőt találni akivel konstans jó játékot tudunk mutatni, vagy legalább konstans eredményeset.
Mindenki Cé ellen, sajtó, szurkoló, elnök, edző. Adjunk el mindenkit és alakítsa a csapatot Cristiano! :iszunk:
nehogy már eldurranjak 50 góltól" :lol:
Röhöghetsz teli szájjal, meg csapkodhatod a térdedet a véleményem miatt. Majd én is körberöhöglek a tiédért. :)
ez a faszi a történelmünk legnagyobb góllövője lesz
Real drukker vagyok továbbra is.
ti meg nem tudjátok mibe kössetek bele,
Dehogynem, olvass vissza.
de majd mikor tényleg elmegy és jönnek helyette a nagy reusok, hazardok meg a lucasmourák akkor lesz pislogás bőven...
Előtte se nyertünk sokat, utána se fogunk, csak vele. Oh wait...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 18., hétfő 8:25

de már az ívelős taktikánk is az ő nyakába van varrva.
Tanuld már meg értelmezni amit írok, aztán váltsál hangnemet, ha kérhetem.

Szép focit toltunk, igen. És Cé miatt vagy Cével? Nem mindegy. Cé nélkül is lehet szépen focizni, mi is és még néhány csapat meg is teszi.

A szép focit nem Cé szabja meg, hanem ahogy írod, pl. Modric, vagy Kroos, vagy Marcelo vagy éppen a két közellenség James és Benzema. Cé akkor sem tolt sokkal látványosabb focit, a csapat volt sokkal jobb és eredményesebb, hála a szerkezeti váltásnak és Bale kiesésének.

Magyarul az én szememben, ha az a szerkezet jó volt, és megfelelő emberek játszanak benne, miután nincs Cristiano, bőven működőképes és eredményes lesz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. május 18., hétfő 8:18

De, és a játékosokhoz igazítja a keretet. Bale-lel és CR-rel együtt a támadó harmadban ezt lehet csinálni.
igen? akkor meséld már el, h hol volt cé mikor 2-3 hónapig gyönyörű focit toltunk a javából. ja, h a pályán volt? bale? ő nem.
élő példa volt rá hónapokon keresztül megmutatva, h tud ez a csapat normális szép focit bemutatni, nem csak a beíveléseket. csak ugye modric kieséses.. utáni elindult a lejtőn az egész csapat..

de már az ívelős taktikánk is az ő nyakába is van varrva.

up: oké, együtt, értem, akkor meg nem kellene bale.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 18., hétfő 8:13

amit a második bekezdésben írtál, ez a játék, ez szted akkor cristiano ronaldo miatt van? miatta vannak a beívelések? nem az edző utasít? nem ő állítja össze a taktikát?k
De, és a játékosokhoz igazítja a keretet. Bale-lel és CR-rel együtt a támadó harmadban ezt lehet csinálni.
h ki kellene használni.
Ki, persze. Ahogy ki kéne a szabadrúgásokat is, vagy védekezni kellene, vagy nem hisztiznie mint egy kislánynak, ha nem passzolnak neki, vagy nem fetrengenie, ha egy védő elválasztja szabályosan a labdától.... és még lehetne folytatni, de neki el van nézve, mert rúg 60 gólt. Továbbra is tartom, hogy ez a temérdek gól csak az évkönyvekben fog jól kinézni, és nem a Real Madridéban.
Gondolom az is véletlen, hogy elég sok cikk születik ezzel kapcsolatban Európa minden felén, ahol van foci.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. május 18., hétfő 7:56

Realista24 írta:Toti. Jössz a sablon felháborodással, meg lehulyeztek minket csak mert nem durranunk el az évi ötven-hatvan góltol. Félelmetes hogy tenyleg azt hiszitek hogy megáll a világ majd ha nem lesz Cr.
Benne van hogy visszaesik a csapat, ha szarul igazolnak majd, de bőven benne van hogy szebb lesz a jatek, mivel mas lesz, nem feltétlenül lesz kihegyezve egy emberre.

Bar kezdek felni hogy ti erre a beivelos eredménytelen szarra pengetitek. Mert másból sem all a jatek, mint szélre ki, szélen el, beivel es jo esetben valaki tud fejelni. B verzió, szélre ki, elfut es loves valahonnan. Tiz meccsre jut ket szep akció.
én nem hülyéztem le senkit, de igen felháborítónak tartom azt, h ennyire leegyszerűsíteni, hogy lehet vmit és vkit, h "mire mentünk a 60 góljával.." mondjuk arra, h ki kellene használni.
én nem hiszem, h megáll a világ, ha nem lesz cr, olvasd el mit írtam, azt, h jövő nyárra alapozzuk meg és (leghamarabb) csak akkor adjuk el, ne most. de ne mondja már nekem senki, h most nyáron cristiano ronaldo a legfontosabb kérdés.

amit a második bekezdésben írtál, ez a játék, ez szted akkor cristiano ronaldo miatt van? miatta vannak a beívelések? nem az edző utasít? nem ő állítja össze a taktikát?
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. május 18., hétfő 7:54

Én nem adnám el.

Egyet szögezzünk le, számomra a csúcs CR, a 2011-12-13as Cé volt.Ott Abban a 3 évben a legnagyobb király volt, de konstans 6 éve hoz egy brutál színvonalat a Pali ami mellett nem lehet csak egy legyintéssel elmenni.De mikor is lettek ebből komoly kupák? Amikor a csapat is felnőtt ehhez a teljesítményhez, Ramos,Bale stb... Az aranylabda utáni teljesítményével én sem vagyok elégedett, önmagához képest volt gyenge, de én nem várok mindig mindent tőle. A 2014es évünk pont azért volt olyan sikeres mert egy jó formában lévő CR mellé érkezett egy Bale aki képes volt meccseket eldönteni, volt egy Benzemank aki szintén nem remegett meg amikor szükség volt rá, és akkor még Ramos DiMaria stb...

Érdemes megnézni a Barca szezonját, rendben,hogy ott is Messi az alfa és az Omega de van mellette 2 ember akik kitudják húzni Messit a szarból amikor nem megy neki(mert volt ilyen nem egyszer idén is), nálunk ha CR-nek nem megy megvagyunk lőve.Ami tényleges probléma az az egója, ami most még nem de idővel rohadtul káros lesz a csapat számára, amikor már nem tud ilyen szintet hozni.És az ,hogy nem védekezik semmit amit elképesztően látványosan csinál,annyira látványosan,hogy már attól félek,hogy ez edzői utasítás...

Én szerintem a fő problémánk a sikertelen éveinkben,hogy nem volt legalább még 1 ember aki képes volt hozni a gólokat rajta kívül, most a Barcánál 2 ilyen van Messi-n kívül, így aratnak is.Bale tavaly a fontos meccseken erre képes volt, idén nem.

Nekem Messi akkor se kéne ha hozzánk vágnák, nem illik a Real Madridba, fölösleges állandóan őt előhozni CR-el kapcsolatban, teljesen más utat járnak be...Messi 2 évig csak a tökét vakarászta, idén felszívta magát Ronaldo meg leengedett(vagy tényleg van valami a térdével) de azért ő is sokszor alvó üzemmódban van, olyankor a többi támadó hozza magát, nálunk nem.Ezt kell jövőre kiküszöbölni.

Igazából írtam egy fél oldalt Céről ,a problémákról és végül megint Bale ótvar teljesítményénél lyukadtam ki :lol: :lol: :|
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Faszagyerek
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2015. május 13., szerda 12:54
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Faszagyerek » 2015. május 18., hétfő 7:45

hát igen ennyit minimum megérdemel,hogy megdöncsön mindent!!és igen 2 év mulva valószinű,hogy meg kell oldani a pótlássát de addig még élvezük a játékát.és a beivelgetésröl meg annyit,hogy az meg fökép nem az ő hibája,hogy nincs kreativabb elgondolás ezen kivül.szerintem elég képzet eggy kényszerítő végrehajtásához,amig modrics,játszott nem ez volt az öszkép söt ha isco formában van,vagy benzema akkorsem ez a koncepció.szerintem de a sérülések sajna tényleg vissza vetették a szinvonalat,és a kreativitást.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. május 18., hétfő 7:21

Realista24 írta:

Benne van hogy visszaesik a csapat, ha szarul igazolnak majd,
Leginkább azért gondolom, hogy nem egy nyár alatt kell lepörgetni ezt az egészet, főleg, hogy nagyobb gondjaink is vannak. Ha Perez lennék, egy ilyen év után el lehetne kezdeni felépíteni valamit, mert változtatni való bőven van, akkor már változzunk egy előre kialakított koncepció szerint. Idén megalapozzuk, jövőre CR rekordot dönt, aztán jövő nyáron át lehet állni teljesen a CR utáni időszakra.. De ugye nem vagyok Perez, úgyhogy egyelőre kíváncsian várom, mit találnak ki, mit hoznak össze nyáron.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 18., hétfő 7:02

Toti írta:mint vmi kolonc komolyan, már egy full átlag játékos szintjére süllyesztitek lassan.

amikor meg a számokkal jövünk és ezt puszta adatként kezelitek és lenézitek, meg egy legyintéssel elintézitek akkor gondolkozzatok el és kicsit mélyebben gondoljatok bele, h mekkora számokról beszélünk egy(!) játékos esetében. azért mindennek van határa sztem.
Toti. Jössz a sablon felháborodással, meg lehulyeztek minket csak mert nem durranunk el az évi ötven-hatvan góltol. Félelmetes hogy tenyleg azt hiszitek hogy megáll a világ majd ha nem lesz Cr.
Benne van hogy visszaesik a csapat, ha szarul igazolnak majd, de bőven benne van hogy szebb lesz a jatek, mivel mas lesz, nem feltétlenül lesz kihegyezve egy emberre.

Bar kezdek felni hogy ti erre a beivelos eredménytelen szarra pengetitek. Mert másból sem all a jatek, mint szélre ki, szélen el, beivel es jo esetben valaki tud fejelni. B verzió, szélre ki, elfut es loves valahonnan. Tiz meccsre jut ket szep akció.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. május 18., hétfő 6:34

mint vmi kolonc komolyan, már egy full átlag játékos szintjére süllyesztitek lassan.

amikor meg a számokkal jövünk és ezt puszta adatként kezelitek és lenézitek, meg egy legyintéssel elintézitek akkor gondolkozzatok el és kicsit mélyebben gondoljatok bele, h mekkora számokról beszélünk egy(!) játékos esetében. azért mindennek van határa sztem.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Faszagyerek
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2015. május 13., szerda 12:54
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Faszagyerek » 2015. május 18., hétfő 6:20

Sziasztok.én olvasom itt ezt a sok maszlagot ami cr7 eladását támassza alá de nem értem komolyan srácok lehet,hogy ti nem nézitek a meccseket??valóban nem ő a kapocs a pályán és nem a legnagyobb csapat játékos.bár golpasz is fűződik a nevéhez aszem 1 nél több de a támadók közül mindenkinek megvan rá a lehetősége,hogy ennyi golt rúgjon föleg annak fényében ha ő a
pályán van minden csapatbol 2,3 ember figyel rá föleg a kapú közelében addig a többiek akik ezáltal szabadon vannak bármit csinálhatnak ha jol megnézük ez mi ha nem csapat játék???szóval tényleg nem értem ezt tudjátok nagyon szerencsések vagyunk,hogy láthatjúk őt és a másik fenomént(Messi) játszani mert ez egyszerüen nagyon ritka,hogy 2 ilyen kivételes játékost láthat az ember!!és ha vissza vonúl majd.igen valószinű hogy nagyon sokáig nem lesznek ilyenek mint ők!!!és nem lesz aki rúg majd szezononként 60 gólt.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. május 18., hétfő 3:15

nmate írta: Továbbra is csak számokat látsz. Én meg látom ahogyan focizik, amikor rajta folyik át a legtöbb akció és sokszor egy alibipassznál többre nem futja, vagy épp olyan helyzetben amit az Espanyol ellen 100-ból 99-szer berúg, inkább keresztbe passzolja. (Buffonnal szemben 5-ös csücskénél) Már nem bírja el a csapat, hogy ő legyen a támadósor alfája és omegája, ennyi a képlet végeredménye.

Szerintem.
Ebben egyebkent nagyon egyetertek, rengeteg olyan szitu volt(az Atletico elleneniken tobbszor is), h hozzuk fel a labdat(foleg kontraknal) baloldalt, es CR kipasszolja szelre es sprinter kozepre otthagyva az egyszem Iscot v Marcelot a szelen...konnyen levedekeztek az ilyen szituaciokat.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. május 18., hétfő 2:37

Csabi írta:ja ő 5 éve 60 közeli gólokat rúg, de ki a faszt érdekel mert nem rúg 6ot a bájern, juventus barcelona ellen magában. bezzeg a nagy bél meg benzem akik a 20at karcolják és akkor már kurva nagy szezonokról van szó. nevetséges.
Kit hoznátok helyette?
nem kell senki mert ha ő nem lesz akkor majd hiretelen benzema meg bale meg isco fejentént 20 góllal többet lő évente. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nerm veletlenul szerez ennyi golt, Benzema nagyban kozre jatszik ebben. Nem csak golpasszokban, hanem elmozgasokban, terulet atadasban. Benzemat Jobban eltudom kepzelni, h jobban osszetudna szokni ket olyan szelsovel az oldalan mint, Lucas Moura, Depay, Reus v Neymar akikkel egyenerteku lenne, mint CR ala dolgozzon egy olyan csatar aki csak golra jatszik, es hasonloan oncelu. Nem is tudnek most mondani olyan csatart(Benzeman es Rooneyn kivul) 4-4-2-s felallasban(mert felejtsuk el a 4-3-3-t CR eseteben) aki eleg kreativ, teknikas es elfogadja a masod hegedus posztot. Ebbol a szempontbol szerencses volt mert volt mellette egy Benzema es Rooney...amig Nistelrooy ott volt adddig o sem vert annyi golt, ha jol tudom a holland nem akart beallni a sorba, aztan parkolo palyara kerult. :roll:

Mindegy egy a lenyeg....hogy nem kellene Benzemat felhoznod, mert tartja CR-t a piedesztalon. :kacsint:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Santi » 2015. május 18., hétfő 0:23

Tudom, hogy nem ez most a téma, de ha jól figyeltem, akkor un. klasszikus mesterhármast ért el, mert ballal, jobbal és fejjel is eredményes volt. Gondoltam leírom, mint érdekesség.

Témához szólva pedig sztem még legalább 1 éve van itt, de inkább kettő, viszont sztem is lehet már (sőt kell) filózni az új elképzeléseken csak nem úgy, hogy egyből zavarjuk el, mert szükség van még rá, kell egy átmeneti időszak, ahol a csapat alkalmazkodhat egy CR utáni sémához, de még CR-el. Hülyén fogalmaztam, de remélem értitek.
Gazdasági szempontból meg pont nem érdekel, hogy most eltudnánk adni 100 milláért, 2 év múlva meg mondjuk csak 75-ért fogjuk tudni eladni. A csapat a fontos és ebből a szempontból kell még CR.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4191
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. május 18., hétfő 0:22

Parádés amúgy ez a topik. Nem tudom hogy mi áll itt fent néhány embernél. Szelektív olvasás vagy szelektív gondolkodás. :lol:

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: istimester » 2015. május 18., hétfő 0:19

Jó ez a topik :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 18., hétfő 0:18

ez annyira értelmetlen, ostoba fejtegetés, hogy már fáj.
Akkor ez kell neked.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 49 regisztrált és 0 vendég