Zeneklub

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. május 26., kedd 9:17

Bedobom az ajánlást..
Hivatalos ügyeket kell intéznem, ezért egyelőre nem tudok írni róla, valamint youtube-on sincs fent normálisan, de letölteni pl le lehet. Ha végeztem az elintéznivalóval, akkor írok róla egy keveset, illetve összeállítom youtube-on a listát.

Az ajánlás: Rudán Joe - Én ez vagyok
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7384
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. május 25., hétfő 23:23

Holnap én is hozom, bocsánat, államvizsgát írok és nem nagyon van időm. :/
Love football, hate antifa.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. május 25., hétfő 20:06

Bocsi, ma józanodnom kellett.. Nem nagyon tudnék normálisan írni. holnap reggel pótlom!
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: GT37 » 2015. május 25., hétfő 13:05

My Chemical Romance - The Black Parade

Akadt néhány olyan pörgősebb rész, ami nekem már túl sok volt, de ezektől eltekintve abszolút jól összerakott, színvonalas, élvezhető lemezről van szó. A Disenchanted-en kívül egy számot sem tudnék kiemelni, de jelen esetben ez nem feltétlenül rossz dolog, ugyanis, ahogy Zsoc is írta, elég jó átlagot hoz végig a korong. El is mentettem a playlistet, hátha később ismét megjön a kedvem hozzá. Köszönöm az ajánlást. :)

8,5/10

Avatar
Zsoc
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 22:17
Kedvenc játékosaid: Raul,RC,Guti-Iker,SR4,Coentrao,Varane- Gerrard,Totti,Schweinsteiger
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Zsoc » 2015. május 24., vasárnap 23:03

My Chemical Romance - The Black Parade
Bár ismertem őket én is, nem igazán szeretem magát a zenekart, bár őszintén ezt mindössze pár szám után vontam le és elég fals kép élt bennem róluk ezért. Bár teljesen nem voltam megelégedve sem magával a zenével és az énekesük hangjával sem, mégis kompletten egy jó benyomást keltett. Kiemelni nem igazán tudok számot mivel nem néztem a címeket, de azt hiszem nem is igazán érdemes. Nagyon jó átlagot hoz végig, nekem a lassabbak jobban tetszettek és megadták az album pikantériáját, de nem mondhatóak rossznak egyáltalán, a pörgősebb részei sem.
Mindent összevetve, nem lesznek kedvenceim ezentúl sem, de mivel azért jelentősen megváltoztatta a róluk kialakított véleményemet, így jó ajánlásnak tartom és le is fogom a héten pörgetni még egyszer az albumot, ezért 7,5-et adnék most.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3085
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2015. május 24., vasárnap 22:41

My Chemical Romance - The Black Parade

Tetszett,ismertem őket,de igazából,nem nagyon hallgattam tőlük semmit. Énekes hangja okés volt,de nekem nem kiemelendő igazából,voltak részek az albumon amik kevésbé jöttek be,összességében pozitív élmény volt. Jövőben ránézek az újabb számaikra is. :)

8/10
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
peadani
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:57
Kedvenc játékosaid: R9,Zidane,Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: peadani » 2015. május 24., vasárnap 14:42

My Chemical Romance - The Black Parade

Jó ajánlás volt, tetszett nagyon.Az énekes hangja bejött meg úgy az egész album is jól össze volt rakva.Talán 2 szám nem jött be, de a többi korrekt volt nagyon.8,5 pont.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: BBarni » 2015. május 24., vasárnap 12:52

My Chemical Romance - The Black Parade

Nem örültem annyira az ajánlásnak, de nem azért, mert nem szeretném az együttest hanem pont fordítva!Nagyjából 1-2 éve meghallgattam egy számukat(The Black Parada) és nagyon tetszett, utána is néztem az együttesnek és láttam, hogy már megszűntek...Enyhén csalódott voltam és úgy voltam vele, hogy inkább nem hallgatok több számot tőlük, mert ha még jobban megszeretem őket akkor még szarabb lesz, hogy nem lesz több számuk!Így viszont most megszívattál, szóval muszáj! :mrgreen:

Tetszett az énekes hangja is, érdekes volt, az elvontabb szövegek is tetszettek!Néha a Falling in a Reverse és a Green Day számai jutottak eszembe...ettől függetlenül egy nagyon különleges, könnyen felismerhető együttes!A szövegek többnyire nagyon tetszettek,a zene is nagyon egyben volt!Tetszett a kicsit sötétebb hangulat és a vidámabb zene,előadásmód kettőssége!Kedvenc számaim talán: Dead, How I Disappear,The Black Parade,House Of Wolves,Mama,Disenchanted

Mást nem is nagyon tudok írni, nem tudom, hogy a többi albumuk is ennyire jó, de így valószínűleg már utána fogok nézni, mert ez az album nekem egy 10-es
(nem is értem, hogy hogyan maradtak ki nekem, lassan 20 éve hallgatok rock,rockosabb zenét... :( )

Picsába, hogy megszűntek... :-(

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. május 19., kedd 14:39

Röviden pótolnám a hiányaimat.

Falling in Reverse - Fashionably Late

Felemás vált nálam, ahogy egyszer még írtam is, belehallgattam az első számba. Nagyjából tartotta az album végéig. Nem volt rossz, voltak kimondottan jó részek, amik nagyon megfogtak, voltak viszont olyanok, melyeket szívesen kihagytam volna. Főleg emiatt, a számomra pozitív és negatív elemek keveredése miatt nem tudott maradandót alkotni.

6/10

Essemm - 112

Nem megyek bele mélyen. Borzasztó hosszú volt, és borzasztóra nem jött be egy szám sem. Nem tudok sok jót írni rá, sajnálom, a negatívakat meg inkább most nem kezdem el fejtegetni, többnyire úgy is tudjátok, hogy állok ehhez a zenéhez.

Nem akartam rá ilyen alacsony pontot adni, de összevetve a többi pontszámommal... GT ajánlására adtam a legkevesebbet eddig, azt jobbnak tartom, szóval:

2/10

My Chemical Romance - The Black Parade

Igazán kellemes volt. Első hallásra nem hengerelt le teljesen, de kellemes időtöltés volt a hallgatása. Az sem elképzelhetetlen, hogy elő fog néha kerülni többször, talán jobban beérik.

7/10



Ha jól sejtem, akkor pótoltam mindent, és gyakorlatilag végeztem is a körrel, hétfőn pedig én ajánlok.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: danianevem » 2015. május 18., hétfő 13:13

My Chemical Romance - The Black Parade

Szintén ismerem az együttest, az albumukat nagyon csípem, aztán nagyjából vége is a negatívumok hosszú sorának. Végig lendületes, pörgős a lemez, egyszer sem vált unalmassá hallgatás közben. A Dead, Welcome to the Black Parade és a Teenagers a kedvencem, de igazán rossz szám talán nincs is rajta. Ráadásul bár nem egy finomhangolt darab, azért azt is tudom értékelni, hogy aránylag tudatosan szerkesztették, egy kerettel behatárolva a "parádét". Mivel ismertem, egy pont mínuszról indul, de még így is legyen: 9/10

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Victor » 2015. május 18., hétfő 10:53

My Chemical Romance - The Black Parade
Vártam az ajánlásodat, és nem csalódtam, ugyanis nálam nagyon betaláltál vele. Szeret(t)em őket, és borzalmasan elkeseredtem mikor feloszlottak. Én is a VIVA-n ismerkedtem meg velük (akkoriban még elvétve játszottak ott jó számokat, a mai színvonalról inkább nem ejtenék szót), nekem ez az első szám a na na na volt amit megismertem tőlük :)
Erre az albumra kitérve:
elég ütős korong, ismertem már korábbról, de újráztam természetesen, megtiszteltelek ezzel vele :mrgreen:

most nem térnék ki minden egyes számra, ha nem gond, inkább a szélsőségeket mondanám: a how i disappear, dead, a the sharpest lives, a house of wolves, a Mama és a Teenagers (Na na na után második szám amit ismertem tőlük) tetszett a legjobban, ugyanis ezek a számok szerintem a legjobban "My Chemical Romance-sek", kellően pörgősek, rockosak és őrültek. a lassú számok viszont nekem annyira nem adják, nem azért, mert rossz lenne, egyszerűen nem tudok vele annyira azonosulni.

ajánlásnak jó volt, jól is esett, szeretem őket, bár újabban a kicsit keményebb rockot preferálom (néhol túl poppos volt).

szólnék a többieknek, hogy a Dead című szám a fiore által bejegyzett linkben hibásan van fent, csak az eleje van meg, így arra bedobok egy linket.

8/10

Avatar
fiore
Hozzászólások: 601
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:33
Kedvenc játékosaid: isco
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: fiore » 2015. május 18., hétfő 0:44

Sokat nem kellet gondolkodnom az ajánlásomon, mikor jelentkeztem akkor tudtam már, hogy mit szeretnék hozni. Pár hete azonban történt, hogy hosszú évek óta újra meghallottam az egyik régi kedvenc számomat attól a zenekartól, amit ma ajánlok nektek. Ismertem tőlük 5-6 számot, azokat lepörgettem gyorsan, és rohadtul tetszettek megint. 2 számukat kb. 13-14 évesen ismertem meg, azokat akkoriban szarrá hallgattam. Legközelebb akkor került előtérbe az együttes, mikor 2011-ben eljutottam az első VOLT-omra és történetesen ők voltak az egyik headliner zenekar. Próbáltam előtte ismerkedni, barátkozni a számaikkal, de nem nagyon hagytak bennem mély nyomot, úgyhogy a koncerten elordítottam azt a pár számot amit ismertem és nagyjából ennyi. (Ezt jelen pillanatban már nagyon bánom.) Az énekes a színpadon egy mérhetetlenül őrült ember, de szerintem ez szinte minden jó frontembernél így van. Szóval most vagyunk itt, nekem ajánlanom kell, mondhatni (újra) beleszerettem egy olyan együttesbe, ami már ezelőtt is tetszett. Nagyon kis romantikus történet lenne, csak sajnos van egy kis bökkenő a love storyban: a múzsám halott. 2013-ban megszűnt az együttes. :-(

My Chemical Romance - The Black Parade

Szerintem nem egyhangú az album, vannak rajta lassabb, érzelmesebb számok, kórosan fülbemászóak, zúzósak, "pop"-osabbak és még őrültek is (Mama).
Welcome to the black parade és a Famous last words c. számok nagyon sokat mentek régen a VIVA-n, én ott ismertem meg ezeket. Ajánlom, hogy ismerjétek az előbbit legalább hallásból, utóbbi pedig szerintem magasan az album legjobbja. Imádom a frontember hangját, talán annyira nem is tucat. Remélem nektek is hasonló véleményetek lesz.

Akinek tetszett az album, annak ajánlom ezt a számot. Sajnos ez másikon van.

+1 pont, hogy nincs hörgés :mrgreen:
.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: GT37 » 2015. május 17., vasárnap 23:27

Essemm - 112

Az utóbbi évben - saját magam számára is meglepő módon - nagyon megszerettem a hiphop-ot, magyar előadók közül leginkább az AKPH-t, Tkyd-et (nem vicc!) és Riddlert. Essemmtől hallottam már néhány számot, de nem igazán fogott meg - és sajnos ez az album sem fogja beemelni a kedvenceim közé. Túl sok keménykedés, felesleges káromkodás és önfényezés (habár tudom, hogy vannak sokkal extrémebb esetek ezen a téren), kevés igazi mondanivaló, néha kifejezetten idegesítő szövegek. Egyhangúság. Pozitívum: volt pár kiváló beat (például: 112), Süti a Házi Coast-ban, és az Október című szám, ez nagyon tetszett. A Rólunk szól-ból még sokat lehetett volna kihozni, de nekem valahogy nem állt össze az egész, sem a szöveg, sem a női vokálok... Bár lehet, hogy azért éreztem csak ilyen gyengének, mert a téma miatt azonnal a Tkyd-féle, talán felülmúlhatatlan Fehér királynő (levél 2) ugrott be, amihez képest számomra kanyarban sincs a Rólunk szól.

Nem tudok sajnos jó pontot adni, pedig hidd el, pheco, nagyon szeretnék. :mrgreen:

4,5/10

Avatar
fiore
Hozzászólások: 601
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:33
Kedvenc játékosaid: isco
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: fiore » 2015. május 17., vasárnap 21:38

Essemm - 112

Azért nem szeretem a rap ajánlásokat, mert nagyon könnyen monotonná tud válni az olyan embernek, akinek nem sok köze van a műfajhoz. Más stílusnál talán a hangszerelések miatt változatosabb album hozható össze.
Mivel én az előbb említett emberek csoportjába tartozom sajnos elég hamar beleuntam a folyamatos szövegelésbe.
Sokan említették ezt a műgengszterkedést. Adom amit írtok, elég visszataszító ez, na meg ez a kötekedős hang ami megy végig. Ezt a nagyképűsködést, mint a műfaj sajátosságát sem fogom sajnos soha megérteni, de azt hiszem ha eddig is tudtunk, akkor ezután is sikerül majd egymás nélkül élnünk a magyar rapzenével. Pár kellemesebb rímpár, alap azért volt, de sajnos az nem sok. :-(

4/10
.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: BBarni » 2015. május 17., vasárnap 19:54

Essemm - 112

Egyszer egy rendezvényszervezés miatt beszéltem vele(akkor még nem ismertem) és egy értelmes,normális srácnak tűnt...hát én is tévedhetek! :mrgreen:
Ő is azok közé a magyar rap előadók közé tartozik akiknek van 1 db száma ami tetszik!Tőle ez az ami tetszik!

Az albumról nem írnék sokat, itt is megvoltak a "nagyon kemény gyerek vagyok" stílusú számok, de már nem lepődtem meg!Meg ugye voltak a "lentről jöttem hova jutottam" illetve a "csajozós" számok!Ezen kívül azért voltak jobb számok amik tetszettek pl:Október(Bsw-től is van egy pár szám ami tetszik),Házi Coast(Süti gyerek szimpatikus :mrgreen: ),Túl fekete (jó a szöveg),Spanod voltam(itt Deego viszi a számot számomra, tőle is van egy pár szám ami bejön,tetszik a hangja)
A Könnyű álmot hozzon szám miatt viszont biztos, hogy kiosztanék valamilyen komoly büntetést ha rajtam múlna! :mrgreen: Ez a Smith nevű csávó szerintem borzasztóan gyenge, nagyon lerontotta a számokat ahol volt!A legnagyobb bajom az volt, hogy kimondottan egyik szám sem volt pörgős,sem az alap, sem a rappelés!Gondolom neki ilyen a stílusa, de a legtöbb szám annyira monoton volt meg lassú, hogy néha majdnem belealudtam!Egy kicsit szedhetne valamit hátha akkor rápörög egy kicsit! :mrgreen:
Még mindig jobb volt mint a Killakikitt album, meg mivel itt legalább volt szöveg ezért GT ajánlásánál is jobb volt, illetve volt 4 szám ami tetszett, de ez a 19 szám nagyon hosszú volt és a 19/4 sem a legjobb arány szóval ez most csak egy 3,5 de a jobbik fajtából! :mrgreen:

Avatar
Zsoc
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 22:17
Kedvenc játékosaid: Raul,RC,Guti-Iker,SR4,Coentrao,Varane- Gerrard,Totti,Schweinsteiger
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Zsoc » 2015. május 17., vasárnap 18:08

Essemm - 112
Nem szeretném igazán minősíteni... :/
Régebben tettem vele pár próbát, hogy keresgéljek tőle pár jobb számot, de nem igazán sikerült, így már alapból nem számítottam túl sok jóra az albumtól, de a hossza még inkább lehúzza.
Jó pár számot elnyomtam. Monoton volt és gyenge. Egyedül amiben bíztam, hogy a bsw és deego megmenti, de ez is csak részben sikerült. Az október még egészen jó is volt, de a tudod mi van-on már semmi nem segített, a spanod voltam pedig megint hallgatható volt. Amit még ki tudnék valamennyire emelni az a könnyű álmot hozzon volt, ami joval dallamosabb és kellemesebb volt a többi között.
A többiek pedig már a többi gondolatomat megfogalmazták, így a pontszámom 3/10.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9209
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. május 17., vasárnap 16:21

Essemm - 112

Egy kicsit csalodott vagyok, mivel pont egy honapja azt mondtad, hogy a "hupikék törpikék - buli van aprajafalván" albumot fogod hozni. Igy utolag belegondolva, talan jobb is lett volna. :Đ

A magyar rapzene tavol all tolem, ezeket a folyamatosan karomkodo, fake gengsztereket ki nem allhatom. Magatol az albumtol nem sokat vartam, foleg mikor meglattam, hogy 19 szambol all. De vegulis, annyira(!) azert nem volt rossz. A szamok egy resze nagyon monoton volt, csak mondta es mondta, kozben meg volt egy kis zene a hatterben.

Sokat nem tudok rola mondani, a pontszam legyen:

4.5/10

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7384
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. május 17., vasárnap 14:59

Essemm - 112

Essemmet mint személyt nem igazán kedvelem, ez mondjuk nem azt jelenti hogy annyira rühellem mint buktazsoltiékat és a rintintint. Egyébként múltkor hallgattam két számot ettől a RA gyerektől, majdnem frászt kaptam tőle is. :fpalm:
Néhány track azért megvan Essemmtől, pláne az MB cuccok, mert Süti óriási kedvenc nálam, hihetetlen miket tol le az a fazon, össze kellene álljanak Mikeeval, mi zenék jönnének ki...atyaég. :mrgreen: :lol:

Kezdjük azokkal a számokkal amik tetszettek:

- 112: nagyon jó beat, szöveg is megteszi
- Csak pörög: sok volt benne a "ti kurvák", de amúgy egynek elmegy
- Aha: jó beat, jó szöveg, csak ne lenne RA, azt skipeltem
- Október: Tetszett a téma, BSW és Essemm is jó benne, ez fasza
- Házi Coast: pfff abszolút kedvenc, #embéembé B-) Itt viszont nagy különbség van a szövegben a két mc között, Süti javára, nagyon-nagyon komoly az ő része, nálam ez top 3 az ő munkásságából. Essemm viszont elég átlag itt, Sütemény magasra rakta a lécet.
- A nevem Essemm: van benne feszengés, viszont ennek ellenére is hallgatható
- Rólunk szól: az ilyen nagy slágereket mindig megutálom általában, de ez jó, semmi gond nincs vele, bármikor lehet pörgetni
- Ahol felnőttem: Az intro itt nagyon adta, szöveg is jó és a zene is.

Amelyik nem tetszett:
- Mindig ilyen voltam: pukta pls :fpalm:
Viszont egy valamibe igaza van: "Mikor a Mr. beszél a májkba az egész szakma felsír" true dat :lol:
- Rajkór 3: rettentő szar ez a szám, főleg a refrén, de a többi is, sok volt a feszengésből
- Túl fekete: sok volt benne a fekete
- Örökké nem tudok: Ezt a Ricot sem bírom egyáltalán

Többit nem emelném ki, azokat annyira rossznak nem találtam, viszont egyik sem maradt meg igazán, közömbösek voltak számomra.

Jó közepes ug rap ez számomra, a 7 pontot nem éri meg nálam, de objektív leszek és adok rá egy
6.5/10-et.
Love football, hate antifa.

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: danianevem » 2015. május 16., szombat 17:37

Essemm - 112

Nem áll közel hozzám a műfaj, bár én is "visszasírom a régi Slim Shady-t". Az album nagy része elég monoton verselés volt, 19 szám egyébként is hosszú terjedelmét tekintve, de így még inkább annak tűnt. A számok közül az Október és a Rólunk szól maradt meg jobban, utóbbinak és egyébként az albumnak is jól jött a női vokál. Más pozitívumot nem igazán tudok felhozni, voltak jó részei, de a lemez egészét tekintve nem igazán jött be. Sajnálom, 4/10.

Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Enrique » 2015. május 16., szombat 13:25

Falling In Reverse - Fashionably Late

Elég csapongó volt nekem, nagy mélységekkel és magasságokkal.
Ajánlásnak jó, de az együttes nem került hozzám közel, 6.

Essemm - 112

Kedvelem a hiphopot, de amennyire tisztelem a Punnanyt, AKPHt, a slammereket, vagy a Pilvaker kezdeményezést, annyira nem nézem semmibe ezt a műanyag keménykedést.
Nulla eredetiség, kevés mondanivaló, középszerű flow, 3.
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 217 regisztrált és 0 vendég