Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: cart » 2013. június 25., kedd 17:31

Kerlon írta:Ebben a felállásban még Alonsonak tökéletes helye lehetne, mint Pirlonak a Juveban, mivel van mellett két robotoló fel-aláfutkosó játékos, akik védekezésben is sokat segítenek ő meg többet törődhet a mélységi játékával. Ancelottitól ez nem is lenne váratlan húzás... Kíváncsi vagyok, hogy mit sütnek ki Perezzel ebből a csapatból... Végre izgi lesz a dolog.
Csakhogy Modric és Gündogan nem erre való, az ő feladatuk a játék szervezése lenne, nem az hogy más helyett futkossanak. Ők kreatív játékosok, mögéjük kell egy ember, aki nekik melózik, nem fordítva.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 25., kedd 17:25

Mit veszíthetünk? Max. 16 között esünk ki a BL-ből. Sajnos Mou utolsó évéhez képest csak nyerhetünk!
Mouval a 4!között estünk ki,ami persze nem vigasztal senkit,de az igazsághoz hozzátartozik ez is... :hmmm:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 25., kedd 17:23

hogy vissza is lökött...
nem gondolom.....nem hinném,van a csapatnak tartása,ezt JM hozta be....de ez most(Jm után) is állni fog. Ancelotti,bár nem nagy spanom :lol: , de eléggé jókat írnak róla,még a végén tényleg beválik....
Nosza.

Ne félj,a mi csapatunk a legjobb,néha ugyan vannak hullámvölgyek,van hogy sokáig....de összességében emelt fejjel kell viseltetnünk , és büszkének lennünk.

Bárki bármit is ugat..........tudod mit szoktam mondani:

vannak jó csapatok....
vannak nagyon jó csapatok....
....és van a real madrid.

:salute: :salute:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. június 25., kedd 17:03

pavel írta:Miki! Mitől félsz?
Félek, hogy elkezdődik megint az, ami elkezdődött egykor 2003-ban Bosque után. Az a töménytelen edzőkeringés, az a sikertelenség. Mourinho kihúzott a sza*ból minket, lelépett és van rá esély, hogy vissza is lökött... Passz. Remélem nem ismétlődik meg, bízok benne, hogy egyszer volt Budán kutyavásár. No de idővel kiderül. Persze az már nagyon csúnya lenne, ha megismétlődne...
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. június 25., kedd 16:51

pheco írta:Kommentáld a híreket topikban Gündogan és Kondogbiaról folyik a vita, arre reagálva:

iker - carvajal varane ramos marcelo - kondogbia gündogan modric - özil/isco benzema ronaldo

Egy ilyen kezdő nem hangzik rosszul. Középpályánk igencsak gyors és technikás lenne. Kíváncsi lennék a klasszikuson ilyen kp-val milyen lenne a játék képe. Bár szerintem Xabi a következő szezonban még kezdő lesz, kérdés kinek a helyén. Kisebb csapatok ellen Kondogbia helyén játszhatna, de a nagyok ellen lehet hiányozna egy igazi ütköző játékos onnan.
Ebben a felállásban még Alonsonak tökéletes helye lehetne, mint Pirlonak a Juveban, mivel van mellett két robotoló fel-aláfutkosó játékos, akik védekezésben is sokat segítenek ő meg többet törődhet a mélységi játékával. Ancelottitól ez nem is lenne váratlan húzás... Kíváncsi vagyok, hogy mit sütnek ki Perezzel ebből a csapatból... Végre izgi lesz a dolog. :shifty:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: pavel » 2013. június 25., kedd 16:34

Miki! Mitől félsz? Az elmúlt szezonbeli mutatott játéknál rosszabb nem lehet! Továbbá nem nyertünk semmit. Ezt Ancelotti is fogja hozni... :D
Mit veszíthetünk? Max. 16 között esünk ki a BL-ből. Sajnos Mou utolsó évéhez képest csak nyerhetünk!
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. június 25., kedd 15:45

morientes írta:Azt mondom adjuk meg neki a bizalmat,ne itéljünk láttatlanba...ráadásul ugye,jobb opcio nem is nagyon volt
:agree: Várjuk ki a végét mindennek, aztán amikor el jön az idő akkor mondjunk véleményt és háborogjunk. Addig felesleges. Amikor jött José minden és mindenki arról szólt/ beszélt, hogy na most a Real a csillagokba megy. Van egy Spanyol Kupánk, egy bajnokságunk és a Barca hegemóniájának a megtörése. Semmi más. Mialatt nálunk volt az egész fórum (persze nem csak a fórum) őt ostromolta. Aztán úgy ment el, hogy egy szarkupacot csinált a csapatból...amiben nem csak neki volt benne a keze. De erősen közrejátszott.

Mindenesetre azt sem mondom, hogy mennyire jó edző Ancelotti, de majd kiderül, minden a maga idejében. Én személy szerint egy kis izgatottsággal, reménységgel, kíváncsisággal és félsz-szel várom a következő idényt.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 25., kedd 14:20

Matt...
Kicsit sötéten látod,azért a milanban voltak neki nem ákármilyen időszakai,aztán persze a chelsea...de a PSG-vel nem volt rossz,ahhoz képest hogy mondjuk össze kellett csiszolni a gyerekeket...
Azt mondom adjuk meg neki a bizalmat,ne itéljünk láttatlanba...ráadásul ugye,jobb opcio nem is nagyon volt...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. június 25., kedd 14:18

Kommentáld a híreket topikban Gündogan és Kondogbiaról folyik a vita, arre reagálva:

iker - carvajal varane ramos marcelo - kondogbia gündogan modric - özil/isco benzema ronaldo

Egy ilyen kezdő nem hangzik rosszul. Középpályánk igencsak gyors és technikás lenne. Kíváncsi lennék a klasszikuson ilyen kp-val milyen lenne a játék képe. Bár szerintem Xabi a következő szezonban még kezdő lesz, kérdés kinek a helyén. Kisebb csapatok ellen Kondogbia helyén játszhatna, de a nagyok ellen lehet hiányozna egy igazi ütköző játékos onnan.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. június 25., kedd 13:59

Matt te az utóbbi időben kurva vicces vagy. :mrgreen:
Matt009 írta:Ott lett volna a lehetőség, hogy újjáépítse a Chelseat, és egy olyan csapatot teremtsen,
Csak ott Ancelotti már egy olyan csapatot vett át, amit Abra igazolt össze és még ott voltak a kiégett Mourinho fiúk. Esélytelen volt egy év alatt.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. június 25., kedd 13:53

Szomorú napra virradtunk... Legyél Ancelotti... Ki a f*szom akar Ancelotti lenni? Mourinho még szívesen voltam, de ez a talján [mod] R24

A zsörtölődést félre téve legalább van edzőnk, és nem Benitez az.... De ennyi a pozitivum, amit el tudok mondani Ancelottiról. Remélem érdemes lesz Perez papa bizalmára. Csak az a gáz, hogy Perez mániákusan rossz edző választó. VDB-t ugye nem ő választotta, azóta egyedül Mourinho felelt meg az elvárásoknak többé-kevésbé.
egy leépülő Chelsea volt a keze alatt.
Ott lett volna a lehetőség, hogy újjáépítse a Chelseat, és egy olyan csapatot teremtsen, amelyik évekig az elitbe tartozik. Nem tette. Csak a tutit nyomatta, el is süllyedt a Chelsea a kezei alatt. Btw mi is leépülőben vagyunk. Casillas már lefelé megy, Pepe úgy szintén, Xabi apóról ne is beszéljünk, Khedira meg sohasem volt fent... Özil stagnál, Modric nem találja a helyét, Marcelo ugyanolyan gyenge a Konföderációs kupán, mint Mou érkezése előtt... Ráadásul a kp már 10 éve lyukas, és Mou sem tudta megoldani... Van itt baj bőven, nem fog mindent helyre rakni a mangalica. 2 év múlva már tuti nem ő lesz az edző, de lehet a jövő szeptembert sem éri meg.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. június 25., kedd 12:52

flori írta:..ancelotti :D :mrgreen:

annyi jó dolgot nyilatkoztak róla mostanában,hogy elkezdtem megbékélni vele.
csak az a chelseas kitérője ne lett volna...
Nem örülök neki, de egy leépülő Chelsea volt a keze alatt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 25., kedd 12:46

na ebben a topikban én vagyok először ancelotti. :D
flori írta:csak az a chelseas kitérője ne lett volna...
szerintem az sem volt vészes.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél ...)

HozzászólásSzerző: flori » 2013. június 25., kedd 12:29

..ancelotti :D :mrgreen:

annyi jó dolgot nyilatkoztak róla mostanában,hogy elkezdtem megbékélni vele.
csak az a chelseas kitérője ne lett volna...
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Taktikai háború (Legyél ...)

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 22., szombat 23:00

Lesznek itt még érdekességek........higu elmegy,helyette jön egy nagyobb forma csatár........ha Dm elmegy,helyette egy szélső......ha pepe elmegy,akkor helyette is......

Lesznek itt érdekességek.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Taktikai háború (Legyél ...)

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. június 22., szombat 22:13

Csabi írta:bár az én favoritom oda továbbra is illarra
Én is azt mondom, egyre többet nézegetem videóit, szerintem is ügyes.

Szóval...
Gündogan (Kondogbia) Xabi (Casemiro) Modric (Illarra)
Isco (Özil) Suarez (Benzema) CR (Callejon)

To the next season, please. :mrgreen:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél ...)

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. június 22., szombat 22:07

gündi-modric-xabi. :zoldsalas: isco-csatár-cé. :lilasalas:

kondogbia is jöhet, xabi helye úgyis felszabadul jövőre. (bár az én favoritom oda továbbra is illarra)

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Taktikai háború (Legyél ...)

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. június 22., szombat 15:56

Így, hogy Isco srác jön, kell Suarez minél jobban. Meg Kondogbia + még egy izom kp.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél ...)

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. június 22., szombat 15:03

Ha már spanyolosítás,én összedobnék egy ilyen csapatot:

--------------------Casillas
Carvajal----Varane---Ramos----Marcelo
---------------------Xabi
-----------Isco-------------Thiago
Jesé--------------Morata-------------CR

:mrgreen:
:goat:

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Taktikai háború (Legyél ...)

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. június 22., szombat 14:41

Gondolkodtam egy kicsit, hogy ha én lennék Pérez, megszállna a fiatalítás és spanyolosítás lelki üdve, és mégsem engedném, hogy Ancelotti beleszóljon, akkor valami ilyen keretet hoznék össze (nem, nem ezt szeretném, de ez tűnhet most reálisnak - Illaramendi és Inigo Martinez kivételével, de mondom spanyolosítani és fiatalítani volt a szempont):
Casillas/Lopez
Carvajal/Arbeloa - Varane/Martinez - Ramos/Nacho - Marcelo/?
?/Casemiro - Alonso/Illaramendi
Isco/Özil - Modric/Álex - Ronaldo/Jesé
Benzema/Morata

A két kérdőjel a kérdés. Ki fogadna el másodhegedűs szerepet Marcelo mögött? Mivel nem tudom kit tennék oda, így most tegyük fel, hogy Casado van ott. Másrészről szerintem Khedira kevés a kezdőbe. Vidal meg mozdíthatatlan. Mivel Kondogbiáról vannak hírek, így legyen Ő a másik kérdőjel.

Így a távozók:
Adán: 2M - menni akar
Carvalho: 0
Albiol: 8M - az Ő posztját és perceit Nacho is lehozza + bevethető a két szélen is, és Ő még saját nevelés is
Pepe: 25M - öregszik, kezdő szintű, de ott már Varane van, most még kaphatunk érte, és Ő is kezdhet még valahol
Coentrao: 20M - menni akar
Essien: 0
Khedira: 25M - nem akar menni, de 2 év van hátra a szerződéséből, és én szeretném ha nem töltené le
di María: 30M - máshol talán magára talál
Callejón: 5M - kiegészítő embernek sem igazán jó, nem szélső, csatárnak meg akkor már ott van Morata
Kaká: 5M - ideje lenne váltania
Higuaín: 30M - menni akar
ez így kb.: 150 millió

Az érkezők (a korábban említett kérdőjelesekkel):
Carvajal: 6,5
Martinez: 25 - "Pepe áráért" maximum
Nacho: 0
Casado ?: 0?
Kondogbia ?: 15?
Casemiro: 6
Illaramendi: 30 - ha jól tudom, ennyi a kivásárlási ára, meg kéne beszélni a klubjával, hogy legalább az adókat Ők állják
Isco: 30 - szerintem e körüli összeg lesz a vége, maximum játékossal csökken, de akkor annyival a bevételi rész is
Álex: 0
Jesé: 0
Morata: 0
ez így kb.: 97,5 + 15? vagyis marad pénz kávéra és újságra is. :D Vagy Kondogbia helyett egy komolyabb középpályás, vagy Casado helyett más bal bekk leigazolására.

És akkor egy kis statisztika erről a keretről (a kérdőjeleseket feltételezve):
Nemzetiség szerint:
saját nevelés: 9 ? +3 (A +3 a 22-es kereten felüli Castillasok, mint 3. kapus stb.)
spanyol: 5
francia: 3 ?
brazil: 2
német: 1
horvát: 1
portugál: 1

Születés szerint:
81: 3
83: 1
85: 2
86: 1
87: 1
88: 2
89: 1 ?
90: 2
91: 1
92: 5
93: 3 ?
átlag: 24,64 év

És így lett a Fly Emirates ReArsenal Madrid. :mrgreen:
Végül is az edzőnk idővel -most úgy fest- francia lesz, aki még a fiatal tehetségekhez is ért. Mi kell még? :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 102 regisztrált és 0 vendég