Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. május 19., kedd 20:56

Egyrészt szerintem nagy hiba Ancelottit elküldeni, megint az edző viszi el a balhét, amiért kis részben felelős ugyan, de nagyrészt ez a szezon nem rajta ment el. Egyszerűen nem látom, hogy egy másik edzővel hogyan nyertük volna meg a bajnokságot, vagy esetleg a bl-t. Attól még az igazolások a kp-ra nem jöttek be, a sérülések megtörténtek volna, Bale hasonlóan trágya lett volna, illetve a csapat egy része jóllakott/nagyarcú/hangulatember maradt volna.

Ugyanakkor ha váltás, akkor én támogatom Kloppt. Nem tudnék most mást mondani helyette aki egyértelműen jobb választás lenne, bármennyire is vannak hibái a németnek is. Nagyon kíváncsi vagyok mit alkotna itt, mennyire menne szembe akár az elnökkel is, mennyire tenne ki 100 milkás embert a kezdőből, milyen focit játszatna, mik az elképzelései... Azt mondom kell a változás mindenképpen, ha ez Carlo leváltásával jár azt sajnálni fogom mert nem ezt érdemli, de ha mondjuk Kloppal tárgyaltak már és felvázolta az elképzeléseit, amit hagynának is megvalósulni akkor azt mondom oké. Ja és hozza magával Gündit légysziii. :) :lol:
Nem illik.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. május 19., kedd 20:51

András93 írta:
torjack írta:Én sem örülnék a váltásnak. De nem lennék meglepve. 20 éve szurkolok a csapatnak és nem emlékszem olyan évre, amikor egy kupa nélküli év után maradhatott az edző. Volt, hogy trófeával sem :lol:
Most kíváncsivá tettél és utánanéztem. Legutóbb Vanderlei Luxemburgo maradhatott 0 kupa után, technikailag. :mrgreen:
Idény közben jött, december 30-án, majd miután nem nyert semmit a csapat, megkezdhette a következő évi munkát (gondolom a tavaszi bajnoki menetelés miatt, 4-2 a Barcelona ellen). Igaz a teljes idényt már nem élvezhette, decemberben távozott. :Đ

Szerk.: Azt azért hozzátenném, hogy Ancelottira sem lenne igaz, 2 kupával küldenénk el. :)
Ja, tudom a tavasszal nyerhetőekre gondoltam, csak nem írtam oda. Ezek a lényegesek, a 2 szuperkupa meg a klubVB ezekből ezekkel nyerhetőek. Ebből meg következik, hogy 2015-ben nem lesz trófea.

Ami a trófeanélküliséget illeti, ha jól láttam utoljára Don Alfredo volt 1983-ban aki egy klasszikus (ősz-tavasz), kupa nélküli teljes szezon után maradt még.

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Re ... ._managers

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. május 19., kedd 20:49

Próbálom picit összeszedni a gondoltaimat az edzőváltással kapcsolatban.

Carlo:
-Pro:
Amikor mindenki egészséges volt, akkor tetszetős, szép és eredményes foci volt.
Jó pedagógus, ami ennek a csapatnak nagyon kell
Játékosok imádják
Rendet tett a csapatban Mou kivonulása után. Ezáltal elhozva a tizediket.
Felvállalja a támadó focit


-Kontra:
Keret kialakítása (Nem hiszem el, hogyha Pereznek azt mondja, hogy kell még egy KP, mert Khedira,Illarra lófasz akkor azt mondja az öreg, h "bazdmeg, így jártál")
Rotálás hiánya
Rangadók többségén taktikailag kikaptunk
Meccsben nehezen nyúl bele
Cserékkel nehezen operál (bár ez lehet a keret kialakítása miatt)


Szóval, nálam körülbelül annyi érv szól Carlo mellet, mint ellene. Ha lenne egy olyan edző, aki nem egy idegroncs,támadó focit játszat és már volt nagycsapatnál akkor rábólintanék. De nekem mentálisan Klopp picit olyan, mint Mourinho. Az meg láttuk, hogy mennyire nem fekszik a csapatnak.
ZIDANE

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. május 19., kedd 20:39

Hát ez mi ez a Kloppos hír basszus. :roll:
Ha elküldik Ancelottit akkor bassza meg az egészet. :roll:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. május 19., kedd 20:27

___Samy___ írta:
Csabi írta:ancelotti menni fog. perec ma tartott beszédet, ha megerősítette volna a posztján most kellett volna megtörténnie. ha ő nem mondja határozottan hogy kitartanak mellette, akkor menni fog. ennyi.
szégyen
bassza meg perez, elmehet a....
Ezt megkoronázandó:
idehoz még a támadók közé két fordőruhamodellt..
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8196
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. május 19., kedd 20:22

Csabi írta:ancelotti menni fog. perec ma tartott beszédet, ha megerősítette volna a posztján most kellett volna megtörténnie. ha ő nem mondja határozottan hogy kitartanak mellette, akkor menni fog. ennyi.
szégyen
bassza meg perez, elmehet a....
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. május 19., kedd 20:21

ancelotti menni fog. perec ma tartott beszédet, ha megerősítette volna a posztján most kellett volna megtörténnie. ha ő nem mondja határozottan hogy kitartanak mellette, akkor menni fog. ennyi.

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: András93 » 2015. május 19., kedd 20:15

torjack írta:Én sem örülnék a váltásnak. De nem lennék meglepve. 20 éve szurkolok a csapatnak és nem emlékszem olyan évre, amikor egy kupa nélküli év után maradhatott az edző. Volt, hogy trófeával sem :lol:
Most kíváncsivá tettél és utánanéztem. Legutóbb Vanderlei Luxemburgo maradhatott 0 kupa után, technikailag. :mrgreen:
Idény közben jött, december 30-án, majd miután nem nyert semmit a csapat, megkezdhette a következő évi munkát (gondolom a tavaszi bajnoki menetelés miatt, 4-2 a Barcelona ellen). Igaz a teljes idényt már nem élvezhette, decemberben távozott. :Đ

Szerk.: Azt azért hozzátenném, hogy Ancelottira sem lenne igaz, 2 kupával küldenénk el. :)

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. május 19., kedd 20:02

___Samy___ írta:
Sanszos, hogy a játékosok támogatása is kevés lesz.
na ez a szomorú
mikor ennyire ragaszkodnak a játékosok egy edzőhöz, akkor a legnagyobb hülyeség eladni az edzőt, ráadásul ez a sikertelen év nem csak az ő lelkén szárad

Ez van. Mindig az edzőt a legkönnyebb kivágni. Hogy aztán megint "új projektbe" kezdjünk.

Avatar
Raul7
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2015. április 24., péntek 13:16
Kedvenc játékosaid: Raul, Puskás, Guti, Modric, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Győri ETO, PSV Eindhoven

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Raul7 » 2015. május 19., kedd 19:53

http://i.imgur.com/Le06mqV.png

:shutup: :( :kivagyhe:
"Real buy these big players like Figo, Zidane and Ronaldo, but I think the best player in the world is Raul." (Sir Alex Ferguson)

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8196
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. május 19., kedd 19:52

Sanszos, hogy a játékosok támogatása is kevés lesz.
na ez a szomorú
mikor ennyire ragaszkodnak a játékosok egy edzőhöz, akkor a legnagyobb hülyeség eladni az edzőt, ráadásul ez a sikertelen év nem csak az ő lelkén szárad
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2015. május 19., kedd 19:47

Én sem örülnék a váltásnak. De nem lennék meglepve. 20 éve szurkolok a csapatnak és nem emlékszem olyan évre, amikor egy kupa nélküli év után maradhatott az edző. Volt, hogy trófeával sem :lol:

Mivel a múlt évben nyertünk 4 trófeát (ugye köztük BL-t is), nálam járna még egy év Carlónak. Egy tavalyinál ügyesebben kivitelezett átigazolási szezonnal lehetne jövőre szép évünk Ancelottival is.
Egy az egyben adom! Persze egyelőre még nem kell készpénznek venni, de egyértelmű, hogy erősen rezeg a léc Carlo alatt és nem hiába nem lett már most megerősítve a pozíciójában a vezetés részéről. :roll: Sanszos, hogy a játékosok támogatása is kevés lesz.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2015. május 19., kedd 19:38

[quote="BBeno"]és nekik jár a gratuláció? mindjárt hányok. :coffee:

itt mondták meg hogy egyenlített az espanyol


Minden kötözködés nélkül..Szerintem ez tök nörmális reakció. Ronaldo se sírná el magát fordított helyzetben... :D
Som i Serem!
6oat

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. május 19., kedd 19:31

Félek, hogy Kloppal az lesz, mint Mourinho-val volt...egy idő után kiutálná mindenki...mondjuk az is el tudom képzelni, hogy behúznánk vele azért pár kupát...mivel a fanatizmusa ráragadhat a játékosokra, ezért képes lenne belehajszolni őket a győzelembe...de ez csak rövid távú megoldás...hosszabb távon Carlot kell itt tartani!

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. május 19., kedd 19:31

calma, kloppo csak carlo mögé jön másodedzőnek és hozza magával reust meg gündit
win-win
amúgy belső infó, hihettek nekem
Kép

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2015. május 19., kedd 19:28

Ha ez igaz, mindenki lehúzhatja magát ott a vezetőségben, idióta zsírdisznók...

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. május 19., kedd 19:24

Én sem örülnék a váltásnak. De nem lennék meglepve. 20 éve szurkolok a csapatnak és nem emlékszem olyan évre, amikor egy kupa nélküli év után maradhatott az edző. Volt, hogy trófeával sem :lol:

Mivel a múlt évben nyertünk 4 trófeát (ugye köztük BL-t is), nálam járna még egy év Carlónak. Egy tavalyinál ügyesebben kivitelezett átigazolási szezonnal lehetne jövőre szép évünk Ancelottival is.

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sastre » 2015. május 19., kedd 19:20

Klopp szerintem remek edző, nagyon tetszett a munkája a Dortmundnál, szép focit játszatott, volt csapatjáték, volt elképzelés. Az viszont más kérdés, hogy a habitusa mennyire fog ide illeni, illetve a sok sztárnak mennyire fog tetszeni a stílusa. Valahogy egy Real Madrid edzőt nem tudok úgy elképzelni, ahogy Klopp néha viselkedik a pálya mellett. Mint valami pszichopata, olyan fejeket vág :D

Amúgy rendkívül szimpatikus, ahogy együtt él a játékkal, szurkol a saját csapatának, és örül a góloknak, valamint a nyilatkozatai is szimpatikusak. Viszont nem tudom hogy illene a Realhoz.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. május 19., kedd 19:18

Más az elismerés, más a gratuláció.
Ha egyszer is gratulálnom kéne a barcának lehánynám magam az hétszentség.
Love football, hate antifa.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. május 19., kedd 19:17

én nem tudom hogy örülnék-e kloppnak. tény hogy birom de ancselotti azon túl hogy nem rotált sajnos a sérülések nem kerülték el idén a csapatot. végleg összeomlottunk, mikor modric és james egyszerre dőlt ki. lehet ezt a problémát klopp sem oldaná meg. valamint azt sem tudom hogy bánna, hogy kezelné a sztárokat. lehet ő is befosna attól hogy bale-t lekéne ültetni. a játékrendszer sem tiszta. hagynám még min. 1 évet ancselottit. most az állandóság fontosabb edző poszton. nem ő a legnagyobb gond. KP-ra kell igazolni okosan. és beújítanék egy agüeroval hogy megnyugodjon a lelkem.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 80 regisztrált és 0 vendég