Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. május 19., kedd 22:06

Jó,csak vicceltem,és is öklendeztem ha láttam a tagot a padon. Sőt élőben is elmentem megnézni mit csinál edzésen.....kösz,hazafelé gyalog akartam menni annyira kivoltam.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2015. május 19., kedd 22:04

R.M.C.F írta:Mit szólnátok ha visszahoznák schustert? :hmmm: :hmmm:
García Remont jobb kezének, Camacho meg lakkcipoben feloltoben osztana a taktikai utasításokat a Recaro ulesekbol. Tizenegyedik jonne, meg alkotnak nem az BBC-t hanem a radio zakarpattyat. En siman adom. :agree:

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3724
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2015. május 19., kedd 22:04

R.M.C.F írta:Mit szólnátok ha visszahoznák schustert? :hmmm: :hmmm:
Én egy jó Luxemburgo-t szeretnék vagy Juande Ramos. Amúgy meg hozzuk vissza Capellot. :mrgreen:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. május 19., kedd 22:04

R.M.C.F írta:Mit szólnátok ha visszahoznák schustert? :hmmm: :hmmm:
Csak ha Lopez Caro lesz a másodedzője.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. május 19., kedd 22:03

Hozzuk vissza del Bosque-t. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 19., kedd 22:02

R.M.C.F írta:Mit szólnátok ha visszahoznák schustert? :hmmm: :hmmm:
Lehánynám a tévét.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. május 19., kedd 22:01

Mit szólnátok ha visszahoznák schustert? :hmmm: :hmmm:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. május 19., kedd 22:01

Klopp jön, Casillas marad, Bale marad, agyő...

Maradjunk annyiban nekem nem lesz szimpatikus ez a felállás..

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. május 19., kedd 21:44

Remy írta: Mondjuk ezzel nincs baj. 10000%, ha jön De Gea, akkor Iker már nem kezdő kapus lesz. Onnantól meg nem érdekel, hogy mi van. Kupában védhet.
Erről volt itt szó nem rég. Nem én írtam, de egyetértek, ha marad Casillas, akkor De Gea-ra hatalmas nyomást fog tenni szinte mindenki (média, szurkolók, Ikeristák).
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. május 19., kedd 21:41

KAG írta:
Friss: Florentino Pérez és Iker Casillas a mai napon tárgyalóasztalhoz ültek és a klubelnök tudatta a játékossal, hogy a következő szezonban is számítanak rá az első keret tagjaként!
Ez a döntés nem befolyásolja a Real Madrid szándékát, DDG leigazolását a nyáron.
Jönnek a jobbnál jobb hírek :lol: :cens:
Mondjuk ezzel nincs baj. 10000%, ha jön De Gea, akkor Iker már nem kezdő kapus lesz. Onnantól meg nem érdekel, hogy mi van. Kupában védhet.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. május 19., kedd 21:37

Friss: Florentino Pérez és Iker Casillas a mai napon tárgyalóasztalhoz ültek és a klubelnök tudatta a játékossal, hogy a következő szezonban is számítanak rá az első keret tagjaként!
Ez a döntés nem befolyásolja a Real Madrid szándékát, DDG leigazolását a nyáron.
Jönnek a jobbnál jobb hírek :lol: :cens:
ZIDANE

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. május 19., kedd 21:36

ziro4vr írta:
R.M.C.F írta: Na,most megszólalok,oly sokszor olvastam már zidane nevét mint potenciális és majd érkező edzőét.

Héééééééééééééééééééééé....az nem számít hogy semmit sem tudunk róla mint edzőről? Vagy nem tudjuk félretenni hogy mekkora játékos volt? Na és,hol számít BÁRMIT is egy edzői munkában?
Egérfaxnyit sem kis túlzással......
Jogos a dolog, ezért írtam, hogy meg kell nézni máshol mit alkot, a Castilla ilyen szempontból nem mérvadó. Szerintem egyébként kiváló edző matéria, persze ez még nem garantálja hogy be is válna nem hogy egy francia csapatnál, de a Real Madridnál is.

Semmit sem jelent,hogy top focista voltál voltál.....semmit. Az égvilágon semmit....semmit. Teljesen más gondolkodás,teljesen más rálátás,teljesen más belülről mint kivülről....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. május 19., kedd 21:31

schranzer írta:
Norbii írta:am kloop témához..ahogy hallottam, a dáucslend rádió nem is létezik. Ráguglizva se nagyon találtam sokat ilyesmiről.
http://www.deutschlandradio.de/
ja, most meg a cikk nincs meg.:(

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. május 19., kedd 21:31

R.M.C.F írta: Na,most megszólalok,oly sokszor olvastam már zidane nevét mint potenciális és majd érkező edzőét.

Héééééééééééééééééééééé....az nem számít hogy semmit sem tudunk róla mint edzőről? Vagy nem tudjuk félretenni hogy mekkora játékos volt? Na és,hol számít BÁRMIT is egy edzői munkában?
Egérfaxnyit sem kis túlzással......
Jogos a dolog, ezért írtam, hogy meg kell nézni máshol mit alkot, a Castilla ilyen szempontból nem mérvadó. Szerintem egyébként kiváló edző matéria, persze ez még nem garantálja hogy be is válna nem hogy egy francia csapatnál, de a Real Madridnál is.
Nem illik.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. május 19., kedd 21:26

ziro4vr írta:Egyébként nem értem miért dőlt be az a projekt, hogy Carlo marad még, addig Zidane elmegy mondjuk valami francia csapatba edzőnek, és adott esetben ő lesz az utód..Ő szerintem szabadabb kezet kaphatna, az elnök csípi, megvan a tekintélye a játékosok előtt is, ismeri a csapatot, részese volt olyan csapatépítési hibáknak amikből tanulhatott, csak a tapasztalat hiányzik, azt kéne megszereznie valahol.

Na,most megszólalok,oly sokszor olvastam már zidane nevét mint potenciális és majd érkező edzőét.

Héééééééééééééééééééééé....az nem számít hogy semmit sem tudunk róla mint edzőről? Vagy nem tudjuk félretenni hogy mekkora játékos volt? Na és,hol számít BÁRMIT is egy edzői munkában?
Egérfaxnyit sem kis túlzással......
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2015. május 19., kedd 21:26

Norbii írta:am kloop témához..ahogy hallottam, a dáucslend rádió nem is létezik. Ráguglizva se nagyon találtam sokat ilyesmiről.
http://www.deutschlandradio.de/
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. május 19., kedd 21:25

ziro4vr írta:Egyszerűen nem látom, hogy egy másik edzővel hogyan nyertük volna meg a bajnokságot, vagy esetleg a bl-t. Attól még az igazolások a kp-ra nem jöttek be, a sérülések megtörténtek volna, Bale hasonlóan trágya lett volna, illetve a csapat egy része jóllakott/nagyarcú/hangulatember maradt volna.
Wait. Ezt nem tudhatod. Amiket irtal azok nagyban fuggnek az edzo es stabja munkajatol. Azert boven benne van ezekben Ancelotti keze is. Es szerintem van sok olyan edzo akivel ezt a bajnoksagot biztonsagos elonnyel behuztuk volna, de mint tudjuk Ancelottinak nem ez a legnagyobb erenye hogy sorra nyeri a ligakat.



Viszont Ancelotti elkuldese szerintem is hiba lenne. En aztan nem vagyok elegedett azzal amit eddig mutatott, kozel sem, le is irtam tobbszor is hogy miert, de... Nem most van itt az ideje kiserletezni Kloppokkal, meg nemtudom milyen nevek merultek fel. Ezek bazi nagy lutrik. Full ertelmetlen. Az olasz boven megerdemel meg egy szezont, mar csak amiatt hogy miket nyert eddig ha masert nem is. Mi meg nem engedhetjuk meg azt a luxust hogy visszaterjunk borzaszto rossz szokasunkhoz hogy egyetlen sikertelen ev utan kirugjuk az edzot. Ilyen hulyek nem lehetunk, en hiszek benne hogy tanultunk a multbol. Nem tudom elkepzelni hogy Ancelottit menetsztik. Nem nyertunk iden lofaszt se? Naes? Volt mar ilyen maskor is. Attol meg a csapatunk nem lett ertektelenebb, gyengebb, tehetsegtelenebb. Nem nullazodott le minden amit eddig felepitettunk. Lehet folytatni a munkat onnan ahol most tartunk, ami azert nem a szargodor alja, ahol 4-5 eve dagonyaztunk. Siman ottvagyunk europa harom elit csapata kozott, a keretunk jo korban van, nem vagyunk generaciovaltas kuszoben, minden arra utal hogy jovore is ott leszunk a tuz kozeleben, a trofeak kozeleben. Nincs ertelme, es nem indokolja most semmi hogy lespőprjunk mindent es elorol kezdjunk epitkezni.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. május 19., kedd 21:23

am kloop témához..ahogy hallottam, a dáucslend rádió nem is létezik. Ráguglizva se nagyon találtam sokat ilyesmiről.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. május 19., kedd 21:23

Egyébként nem értem miért dőlt be az a projekt, hogy Carlo marad még, addig Zidane elmegy mondjuk valami francia csapatba edzőnek, és adott esetben ő lesz az utód..Ő szerintem szabadabb kezet kaphatna, az elnök csípi, megvan a tekintélye a játékosok előtt is, ismeri a csapatot, részese volt olyan csapatépítési hibáknak amikből tanulhatott, csak a tapasztalat hiányzik, azt kéne megszereznie valahol.
Nem illik.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. május 19., kedd 21:20

schranzer írta:Amúgy nagyon sokan írják itt, hogy Ancelotti kell ide, mert jol kijon a jatekosokkal meg jo psychologus. Ugyanakkor azt is sokan irjak ide, hogy a csapat nem csíp, harap, nem kopi ki a lelket is a meccseken, nagy az arc, budos a melo (tisztelet a kivetelnek) ... Ez a ketto nem fugghet ossze? Hogy Carlo tulsagosan nyugodtan akarja kezelni a dolgokat? Nem ulteti le Balet a padra, akarmilyen szar, akarmennyire beleszarik a meccsekbe, nem hajt, nem kuzd? Vagy nem orditja le a jatekosokat, hogy tegyek oda magukat? Most akkor el kene donteni, hogy melyik is kell ide, mert a ketto egyutt nemnagyon mukodik. Szerintem.

Nehéz dolog ez, mert az az edző, aki megpróbálja rövid gyeplőn tartani őket, azt kicsinálják. Már pedig, ha edző és játékosok nem jönnek ki egymással, abból sok jó nem sül ki. Plusz fontos a tekintély is, Mourinho ide jött többszörös bajnokként, BL győztesként, de nem volt nagy focista, meg is kapta ezt a képébe. Ilyen gondba Klopp is kerülhet. Már amikor majd nem minden kloppol. :mrgreen:

Persze ha jön, szurkolok neki, nincs bajom az ürgével. De Madrid egész más, mint amihez eddig szokott.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 53 regisztrált és 0 vendég