Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4756
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. május 21., csütörtök 11:07

eddig nem gondoltam, h gareth balenél lehet rosszabb dolog a real madrid háza táján jelenleg, de ha ez összejön akkor az a csúcs.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13133
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 21., csütörtök 11:01

Hát nekünk végünk ha Benítez madridba kerül. Nem is értem hogy merülhetett fel a neve

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. május 21., csütörtök 10:55

Ha abban a Benitezben látják a megoldást a jövőre, aki az Olasz ligában a második legjobb kerettel még egy BL helyet sem tud összehozni, akkor csak gratulálni lehet a vezetőségnek. Perez meg amennyi jó dolgot tett, kb. annyira bassza el megint az egészet. Kezdhetjük ott, hogy Bale-t idehozta.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2015. május 21., csütörtök 10:53

madridronie írta:Spanyol pletykák szerint kedden tárgyal Carlo és a klub egymással; a média döntő többsége biztos az olasz mester távozásában.
A 2 alternatíva egybehangzó híresztelések szerint Klopp és Benítez; közülük is sokkal inkább esélyes a spanyol, aki Perez jobbkezének José Ángel Sáncheznek már nagyon régóta a favoritja és jelen pillanatban is a leginkább kardoskodik Rafa szerződtetése mellett! :( :fpalm:
Hát ha ez igaz, akkor ez a madridi vezetőség munkásságának a kicsúcsosodása lesz. Nemis értem, mit látnak Benítezben? Mit tett le az asztalra ??? Maradjon Ancelotti, de ha tavozik, akkor már inkább Klopp ...
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. május 21., csütörtök 10:49

na ott lesz vége mindennek ha benitez madridot megközelíti. az az edző napoli szintű csapatokat irányíthat csak ahol azaz elvárás hogy legyen meg az EL helyezés. mert már a BL is erős neki. messze kerülje el. perez meg térjen már észhez. nevetséges hogy miket tud művelni. nulla szakmaisága van az ilyen döntésekhez. pénzt csinál bármiből de a többihez nem nagyon van gógyija.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. május 21., csütörtök 10:48

rolivagyok írta:szerintem se pogba se veratti nem kell ide de ha muszáj veratti
akkor ki kell ide szerinted rolivagy?
Kép

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8058
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. május 21., csütörtök 10:45

10 éve nyert BL-t a fazon, azóta asszem egy EL-t, meg Mourinho csapatával behúzott még 2 kupát. Ő már 5 éve nem A kategóriás edző...

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2015. május 21., csütörtök 10:38

Spanyol pletykák szerint kedden tárgyal Carlo és a klub egymással; a média döntő többsége biztos az olasz mester távozásában.
A 2 alternatíva egybehangzó híresztelések szerint Klopp és Benítez; közülük is sokkal inkább esélyes a spanyol, aki Perez jobbkezének José Ángel Sáncheznek már nagyon régóta a favoritja és jelen pillanatban is a leginkább kardoskodik Rafa szerződtetése mellett! :( :fpalm:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8058
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. május 21., csütörtök 8:11

Keylor: “Ha nem kapok lehetőséget, nem tudom megmutatni, hogy mire vagyok képes” Forrás: Madridom.hu
Ezt csak most látom, hát az Espanyol ellen jól megmutattad tesó :lol:

A legfrissebb hír: hát igen, a technikai stáb, egy erőnléti edző lehet elkellene, Hierro-t már korábban is említettem, a többire meg nem nagyon van rálátásunk. Azért remélem Casillas teljesítményét nem akarják a kapusedzőre hárítani..

rolivagyok
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2015. május 21., csütörtök 7:49
Kedvenc játékosaid: real madrid, baletnem
Kedvenc csapatod: real mardid cf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rolivagyok » 2015. május 21., csütörtök 7:58

szerintem se pogba se veratti nem kell ide de ha muszáj veratti

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4756
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. május 21., csütörtök 7:55

A legfrissebb hírek szerint a Real Madrid vezetősége drasztikus változásokat és egyben javulást szeretne. Ezért a következő szezonban, ha Carlo Ancelotti marad az edző, akkor a technikai stábjának el kell mennie, mert nem elégedettek a játékosok állapotával. Forrás: Madridom.hu
ennek a hírnek örülök, persze aztán lehet nem lesz belőle semmi, és pontosan azt sem tudom, h kiket takar a technikai stáb megnevezés, de mindenképp jó lenne egy kis frissítés. valamint, hierro is olyan tutyi-mutyi módon üldögél ott, épp h nem alszik el a meccseken, nem is értem neki mi a szerepe, pláne zidane után látni furcsa.. mondjuk lehet, h ebben a technikai stábban nincs is benne a spanyol, v ő maradna, de akkor meg vmit kezdenie kellene magával, nekem ilyen megélhetési másodedzőnek tűnik. :lol: (annak ellenére, h a pályán imádtam)

másrészt meg carlo maradhatna és folytathatná a munkát.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11212
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. május 21., csütörtök 7:52

Mennyire jellemző,hogy kirugják az egész stábot de az edő marad? Jól emlékszem,hogy Carlo mellől a chelseanél is kivágták a stábot? Aztán később ő is távozott.

Nem örülnék Klopp-nal, az edzőnek minimum akkora nagyember kell legyen mint a játékosoknak nálunk,nem látom ahogy egy Cr-Ramos bólogat egy Kloppnak.Persze erre lehet mondani,hogy profik és bárki jön el kell fogadják,de ez nem így van.Ancelottinak megvan a kellő eredménysora ahhoz,hogy a játékosok max respectjét megkapja,kloppnak nincs. 1 évet még kell kapjon mindenképpen.

Eskuszom ha Carlo távozna inkább látnám Zizu-t a padon mint bárki mást.Nem azért merthogy mekkora edző már most,hanem mert megvan a kellő reszpektje a játékosok és a vezetőség körében(és a médiában).ilyen kloppokat szokott reggelizni a spanyol média meg Perez...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. május 20., szerda 21:42

KAG írta:
Norbii írta:kár hogy madrid rossz helyén van, szivesen elnézegetném nálunk. :D

Szerintem teljesen jó oldalán van.
Megtestesíti mindazt, ami az Atletico maga :)
Nem igazán tudnám elviselni itt.. Nagy motivátor meg minden, nagy harcos, de legalább ugyanakkora alattomos féreg is.. Hozzáteszem valamennyire tisztelem amiatt, amit véghezvitt az atmával, de az a stílus, amit képvisel az egész banda, gyomorforgató..
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. május 20., szerda 21:39

Norbii írta:kár hogy madrid rossz helyén van, szivesen elnézegetném nálunk. :D

Szerintem teljesen jó oldalán van.
Megtestesíti mindazt, ami az Atletico maga :)
ZIDANE

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. május 20., szerda 21:21

nem tudom volt e, de mou: "The reality is that I called the president to congratulate him on the basketball title. I know what this success means for him" :lol:

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. május 20., szerda 20:46

kár hogy madrid rossz helyén van, szivesen elnézegetném nálunk. :D

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2015. május 20., szerda 20:21

Simeone: "Mindannyiunk ideje véges, egyszer lejár. Remélem, hogy Casillas olvassa ezeket a sorokat. Én felismertem ezt az Atléticóban és távoztam, mielőtt elküldtek volna..."
Diego pls :Đ
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
IkerCasillas
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 11:17
Kedvenc játékosaid: IC
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: IkerCasillas » 2015. május 20., szerda 18:06

morientes írta:
Továbbra se a játékos ragasztja magára az árcímkét, így nem őt kell miatta támadni, ezzel szemben sajnos nálad ezt látom gyakran.
Csak akkor meg nem értem,hogy Pogbat miatt,aki min 70millio,(s akit jómagam nem túlságosan kedvelek),minek vannak felháborodva az emberek itt ezen a platformon is pl,hogy mennyibe kerül...hisz nem ő ragasztotta magára a cetlit...
Az egy más szituáció. Ott egyszerűen sokan - köztük én is - azt mondják, hogy nem ér meg annyit. Nem a játékos van hibáztatva, hogy ,,szemét Pogba", hanem egyszerűen nem ér annyit a szememben/szemünkben.

Csak egy másik példa:
Lehet mondani Jamesnél is, hogy nem ér annyit, de nála gyakran látom azt is, hogy magát a játékos hibáztatják ezért, pedig nem tehet róla.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. május 20., szerda 17:55

Továbbra se a játékos ragasztja magára az árcímkét, így nem őt kell miatta támadni, ezzel szemben sajnos nálad ezt látom gyakran.
Csak akkor meg nem értem,hogy Pogbat miatt,aki min 70millio,(s akit jómagam nem túlságosan kedvelek),minek vannak felháborodva az emberek itt ezen a platformon is pl,hogy mennyibe kerül...hisz nem ő ragasztotta magára a cetlit...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. május 20., szerda 17:16

IkerCasillas írta:

Továbbra se a játékos ragasztja magára az árcímkét, így nem őt kell miatta támadni, ezzel szemben sajnos nálad ezt látom gyakran.
ezt nem csak en fogalmazom meg, sot masok gyakrabban. pl. Galacticos is rendszeresen irja, h ha Isco tobbe kerulne akkor tuti kezdo lenne.
Abban meg biztos vagyok, sem Bale vagy CR de akar James sem szegyenli az arat amennyiert megvettek oket...sot.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 51 regisztrált és 0 vendég