Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. május 21., csütörtök 13:18

Pogbáról régen is volt olyan hír, hogy az Arsenallal és a Barcával szimpatizál igazán.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Luigi-K1
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:16
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Luigi-K1 » 2015. május 21., csütörtök 13:14

Pogba a Barcát választaná?


Nem tudom,mennyi a valóságalapja... :hmmm:
Courtois---- Carvajal-Militao-Alaba-Mendy-----Valverde,Casemiro,Modric-----Vinícius--Benzema-MBappé


Több ezer telefonszámot tudok fejből. Csak azt nem tudom, melyik kié...

„Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt"

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2015. május 21., csütörtök 13:13

Neem, ilyen hülyék nem lehetnek, hogy egy olyan embert ültetnének le a kispadra, aki a Napolival is képtelen volt bármi eredményt felmutatni. Háp-háp,remélem... :(

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2015. május 21., csütörtök 13:09

Spanyol hírek szerint az általános igazgató által támogatott Rafa Benítez mellett az egyik fő érv, hogy míg Klopp nagyobb hatalmat akart a szakmai döntésekben, Benítez - Ancelottihoz hasonlóan - "hajlandó elfogadni a javaslatokat".
:roll: :roll:
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: matador » 2015. május 21., csütörtök 13:08

http://hosszabbitas.hu/foci/megeri-e-a- ... al-padozni

Na, nemcsak itt szúr szemet sokaknak, hogy a jobbik padozik.
Sportfilozófia: Roger Federer

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2015. május 21., csütörtök 13:05

Lehet marad az olasz, Benitez meg jön másodedzőnek :lol: :lol:
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. május 21., csütörtök 12:59

plusz kiáll mellette a fél keret, talán még Illarramendi is
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. május 21., csütörtök 12:53

ziro4vr írta:
Kerlon írta:Mondjuk Gündogan most is kézen fekvő lenne a számunkra. Kijelentette, hogy nem hosszabbít, nem volt túl jó időszaka, ezért nem várhatná el, hogy folyamatosan kezdő legyen. Olcsón lehetne nagyot húzni és pont olyan posztra, ahova nagyon kell még egy megbízható ember.
Carlo A terve szerintem Verratti, ami oké, de ha az olasz nem jön össze akkor Gündi egyértelmű választás lenne. Persze lehet tök mindegy lesz már mit akar Carlo. Ha esetleg Klopp jönne, akkor ő is simán hozhatná magával. Nem értem miért nem merült fel komolyabban, bizonyított már az utóbbi időszakban, nem lenne különösebben drága és akár a padon is lehet hagyni néha(persze akkor mennének az emailjeim). Most már késő szerintem, a Barcelona nyeregben van, 16 januárjában oda fog menni.
Gündogan egy ziccer volt, én is sajnálom, hogy kimaradt, de a klubot nem tudom hibáztatni az előszerződés felbontása miatt. Amilyen mélyen volt Gündogan, onnan kevesen térnek vissza ilyen magas szintre. Nekünk meg nem (csak) a padra kell egy kkp-s, hanem a kezdőbe.

Azt viszont nem igazán értem, hogy a Barcának miért kell hirtelen Gündogan és Pogba is egyszerre. Egyiküket még megértem, de 2 sok lesz oda, pláne, hogy jelenleg a kezdőjükbe sem kell feltétlenül új ember. Ilyen szempontból az egyikükre még fájhat a fogunk.


Verratiról meg az a véleményem, hogy csak akkor jön, ha Carlo marad az edző. Ha új edző jön, ő kihúzható a listáról. Mondjuk én inkább Pogba párti vagyok, de a kettő (három) közül az egyik kötelező vétel.
A Marca szerint is már más fél lábbal kijjebb érezheti magát Carlo Ancelotti, eközben az AS szerint jövő héten kezdődnek a mélyebb tárgyalások Benítezzel.
Nem tudom ki adja a tanácsokat Pereznek, de nincs olyan ember a környezetében, aki azon a véleményen van, hogy Benitez alkalmatlan a Real padjára? A következő edzőt egy több főből álló szakmai csapatnak kellene kiválasztania az elnökkel egyetértésben, nem az elnöknek egyedül. Na meg Carlot Perez többször is próbálta a Real padjára leültetni, valószínűleg Perez szemében ő jelentette azt, amit az én szememben jelenleg Löw. Nem hiszem el, ha ennyire őt akarta, akkor ilyen könnyen megválik tőle (feltételezve, hogy az előző nyáron mindent Perez irányított, és a keret alakításába Carlo nem sok beleszólással rendelkezett).

Egy dologban biztos vagyok, mégpedig abban, hogy jövőre Carloval nyernénk trófeát. Nem tudom elképzelni, hogy az ő pszichológiája egy okosabb nyári átigazolási szezonnal, stabilabb kezdővel, szélesebb paddal ne jelentene előrelépést. Engem Carloval kapcsolatban a hosszútáv aggaszt, meg a szokásos hullámvasút. De ha Benitez jön, akkor minden kezdődik előröl, és vele mindent lehet, csak hosszútávra tervezni nem. 2 éven belül ő is repülni fog, de amit hagyni fog maga után azt nem köszönjük meg, és Perezt is meg fogja buktatni.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. május 21., csütörtök 12:53

végre apokalipszis hangulat, ez hiányzott már 5 éve
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. május 21., csütörtök 12:43

Egyébként lehet röhögni rajta, de talán ha lett volna egy Kondogbia a keretben, lehet előbbre tartanánk...A Monacoban elég szépen helytállt, pont egy ilyen játékos kellene a középpálya egyensúlyához.

Ha behúzza a pincért Perez többet nem jövök :-@
Egyébként a kupákban egész jól teljesítenek a csapatai, de bajnokságot még annyira sem képes nyerni, mint Ancelotti. Egészen pontosan a Valenciával nyert 11 éve 2 bajnokságot, azóta semmi. Pereznek lehet imponál, hogy spanyol, volt U19 Real Madrid edző, meg nyert LaLigát, meg BL-t, de az már régen volt...

szerk: a Barca nem igazol senkitsem a nyáron :mrgreen:

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2015. május 21., csütörtök 12:43

madridronie írta:A Marca szerint is már más fél lábbal kijjebb érezheti magát Carlo Ancelotti, eközben az AS szerint jövő héten kezdődnek a mélyebb tárgyalások Benítezzel.
akkor mindenki bassza meg magát a vezetőségben.


az hogy van, hogy a Barca épp most nyeri meg az összes sorozatot és közben náluk mindjárt leigazolják Gündogant és Pogbát? mi éppen kurva nagy szarban vagyunk és ilyen hírek vannak, ahelyett hogy Verrattiról, Pogbáról, Gündiről, Reusról, De Gearól jönne több hír? kegyetlenül el vagyok keseredve, mert ez azt jelenti, hogy edzőváltás lesz a következő edző véleményét várják.

már csak a Higuainos híreket várom..
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. május 21., csütörtök 12:42

hányinger kerülget. egyelőre belegondolni sem akarok. mennyi év kupa nélkül te jó ég. mennyi év még skrtel szintű nullákkal.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2015. május 21., csütörtök 12:34

A Marca szerint is már más fél lábbal kijjebb érezheti magát Carlo Ancelotti, eközben az AS szerint jövő héten kezdődnek a mélyebb tárgyalások Benítezzel.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. május 21., csütörtök 12:33

Aubameyang után a legkiegyensúlyozottabb és legjobb teljesitményt nyújtotta náluk Gündogan. Reus sokat volt sérült őt azért nem veszem ide. Egy kisebb sérülése volt a hosszú kihagyás óta, de annak nem volt köze a korábbiakhoz. Leggyakrabban végigjátszotta a meccseket és full alapkezdő volt. Fokozatosan jött fel minden szempontból, kb 85%-os állapotban van a korábbi elit önmagához képest. Én abszolút bizakodó vagyok vele kapcsolatban, aki elviszi az jól fog járni.
Nem illik.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. május 21., csütörtök 12:28

Gündivel most mi a helyzet? Helyrejött egészen? A Dortmund játékosokat most nehéz megítélni, mert mindenki alulteljesített egy kerek éven keresztül. Papíron Sahin az egyik legjobbjuk (igaz játszott 7 meccset). Mondjuk furcsa az egész, 33 forduló ment le, és alig találni legalább 25 meccses játékost. Mi volt ott, mindenki lesérült, vagy Klopp beparázott, és elkezdte össze-vissza csereberélni a kezdőt?

Mindenesetre jelenleg szerintem jóval áron alul kell lehessen vásárolni tőlük, és egy 7-ik hely után a játékosok is tuti akarnak lépni. Csak eléggé óvatosnak kell lenni az elvárásokkal is.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. május 21., csütörtök 12:26

meg gündogbia és pogbatti
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2015. május 21., csütörtök 12:20

madridronie írta:
Azért ha a Gündogan, Verratti, Pogba hármasból egyik sem költözik Madridba, Barcelonába viszont egy vagy akár kettő is, akkor infarktust kapok.
Majd hozzuk Kondogbiat. :-*
Kondogan vagy mi volt, emlékszem egyszer valaki ezt írta, azota azon szakadok :lol:
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2015. május 21., csütörtök 12:13

Azért ha a Gündogan, Verratti, Pogba hármasból egyik sem költözik Madridba, Barcelonába viszont egy vagy akár kettő is, akkor infarktust kapok.
Majd hozzuk Kondogbiat. :-*
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. május 21., csütörtök 11:56

Kerlon írta:Mondjuk Gündogan most is kézen fekvő lenne a számunkra. Kijelentette, hogy nem hosszabbít, nem volt túl jó időszaka, ezért nem várhatná el, hogy folyamatosan kezdő legyen. Olcsón lehetne nagyot húzni és pont olyan posztra, ahova nagyon kell még egy megbízható ember.
Carlo A terve szerintem Verratti, ami oké, de ha az olasz nem jön össze akkor Gündi egyértelmű választás lenne. Persze lehet tök mindegy lesz már mit akar Carlo. Ha esetleg Klopp jönne, akkor ő is simán hozhatná magával. Nem értem miért nem merült fel komolyabban, bizonyított már az utóbbi időszakban, nem lenne különösebben drága és akár a padon is lehet hagyni néha(persze akkor mennének az emailjeim). Most már késő szerintem, a Barcelona nyeregben van, 16 januárjában oda fog menni.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. május 21., csütörtök 11:52

Mondjuk Gündogan most is kézen fekvő lenne a számunkra. Kijelentette, hogy nem hosszabbít, nem volt túl jó időszaka, ezért nem várhatná el, hogy folyamatosan kezdő legyen. Olcsón lehetne nagyot húzni és pont olyan posztra, ahova nagyon kell még egy megbízható ember.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 92 regisztrált és 0 vendég