Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. május 21., csütörtök 23:24

Hát úgy néz ki ebből tényleg válás lesz... optimista voltam és vagyok is végig mert láttam,hogy a keret mennyire ragaszkodik az olaszhoz, és bíztam benne,hogy nyáron egy kis korrigálással helyére billen minden... de Carlo távozása lesz a napja amikor én is átmegyek pesszimistába, még egy újjáépítést nem bír el sem ez a generáció(Ramos Cr Pepe stb...) sem a gyomrom.Kivárok,hogy mi lesz Ancelotti sorsa.

Minden esetre remélem majd klopp vagy benítez belövi azokat a helyzeteket amiket Carlo nem tudott :roll: mert ha nem őket másodpercek alatt cafatokra szedi a média és a közönség is... Persze nem tökéletes az olasz ,vannak hibái, a bajszosnak is voltak aztán milyen jó lett volna,ha marad még pár évig.

Na mind1 azért még bízok a maradásában.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1011
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2015. május 21., csütörtök 23:16

Sokakban negatív emlék Mourinho, én nem így tekintek rá. Ő kellett ahhoz, hogy a hosszú-hosszú évek óta tartó semmiből elinduljunk felfelé még akkor is, ha csak egy kontracsapatként tartott számon minket a világ!
Én mindig hálás leszek neki a munkájáért és sajnáltam, amikor végül elment.

Ez van most egyébként Ancelottival is! Mindenképp megtartanám, nincs nála jobb jelenleg, aki nekünk kell. Remélem ezt Perezék is így gondolják!

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. május 21., csütörtök 22:53

A real élére egy olyn edző való mint Mou talán még LVG-nek van ilyen személyisége.
Jobbnál jobbak. Keléstől-fekvésig rínék, sőt valószínűleg a rossz álmokra is rászoknék. Mourinho vagy Van Gaal a két csodaduo elnyomott vagy 300 millió eurot egy nyár alatt, aztán az egyik a BL 8-ban zúgott ki a másik meg küzdött a világ legtőkeerősebb csapatával, hogy beérjen a BL helyekre. A "csúcsfocijuk" meg az a vak vezet világtalant típusú joga boito.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pipita » 2015. május 21., csütörtök 22:49

Szerintem sem olyan szar edző, mint amennyire itt savazva van, bár tény hogy az utóbbi években megdolgozott az őt körülüvező hírnévért.
A real élére egy olyn edző való mint Mou
Dehogy is, bebizonyította, hogy abszolút nem idevaló. Ancelotti egyszerűen tökéletes ide, óriási hiba lenne leváltani, remélem ezt mindenki így gondolja.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 21., csütörtök 22:47

Benitez nem ez a szint, soha nem is volt. Klopp is megmutatta a Dortmunddal, hogy kell kevés pénzből építeni valamit. A Napoli nem játszik valami fényes focit, ő meg úgy épített csapatot, hogy Albiolt vitte a védelem tengelyébe? Ennyire Perez sem hülye, ő a legjobbat akarja, mindig a megszerezhető legjobbat, és ha CA megy, ez a megszerezhető nagy név Klopp lesz.

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2015. május 21., csütörtök 22:41

Antonio Caccese FIFA-ügynök: "Tudom, hogy Benítez és a Napoli elnöke között volt egy találkozó, amelyen az edző elmondta, hogy Angliába akar szerződni. Teljesen biztos vagyok abban, hogy Benítez nem lesz a Real Madrid edzője."
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. május 21., csütörtök 22:41

Champions20 írta:Benitez szerintem jó edző.A napolinál kapott pénzt és egy egész jó csapatot alakított.Na most ez több pénzből minőségibb játékosokkal simán jó lehet a real élén.
Mondjuk szerintem azzal h elküldik Ancelottit megindul az edzőkeringő.A real élére egy olyn edző való mint Mou talán még LVG-nek van ilyen személyisége.De Perez nem képes hosszútávon gondolkodni.
Idén akkor miért szar a Napoli? Elvették a pénzt?

Mou... ja Van Gaal. :lol: Az kéne még. Maradjon Carlo pls. :salute:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Champions20
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2015. május 13., szerda 22:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Champions20 » 2015. május 21., csütörtök 22:39

Benitez szerintem jó edző.A napolinál kapott pénzt és egy egész jó csapatot alakított.Na most ez több pénzből minőségibb játékosokkal simán jó lehet a real élén.
Mondjuk szerintem azzal h elküldik Ancelottit megindul az edzőkeringő.A real élére egy olyn edző való mint Mou talán még LVG-nek van ilyen személyisége.De Perez nem képes hosszútávon gondolkodni.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. május 21., csütörtök 22:35

Remy írta:Benítez amúgy anno a Valenciával milyen focit tolt?

Ma beszéltem egy poolos ismerősömmel. Ő nem tartja rossznak Benítezt, amikor náluk volt, akkor is inkább az volt a baj, hogy a tulajok nem adtak szinte semmi pénzt neki. Úgy meg nehéz helyzetben volt.
tokmind1 milyet tolt, 10 eve volt, o meg maradt ugyanazon a szinten.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. május 21., csütörtök 22:31

marca szavazáson Klopp 44, Benitez 8,9%-ot kapott...

ez is beszédes
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. május 21., csütörtök 22:29

Benítez amúgy anno a Valenciával milyen focit tolt?

Ma beszéltem egy poolos ismerősömmel. Ő nem tartja rossznak Benítezt, amikor náluk volt, akkor is inkább az volt a baj, hogy a tulajok nem adtak szinte semmi pénzt neki. Úgy meg nehéz helyzetben volt.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2015. május 21., csütörtök 22:24

Csak felfoghatatlan, miert van erre szukseg. Az edzo nem akar elmenni, a jatekosok nemakarjak, hogy elmenjen az edzo, a szurkolok tobbsege, ugyebár akikért kéne, hogy Perez tevékenykedjen, szinten nemakarja, hogy elmenjen az edzo. Erre fel megis elkuldik, es hozzak ezt a Nádas Gyuri klónt. Valamilyen transzparenssel uzenhetnének Pereznek az utsó meccsen, hogy vegye már észre magát. (pls azt is tegyek oda, hogy Bale huzz a pcs.ba :mrgreen: )
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
shoota
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2014. szeptember 1., hétfő 11:34
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: shoota » 2015. május 21., csütörtök 22:22

hunmadridista írta:Szinte biztos, hogy Benitez lesz az új edző...csodálatos év elé nézünk...
nyugi srácok, perez csak trollkodik benitezzel, carlo maradni fog :shifty: :shifty:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 21., csütörtök 22:20

valahogy továbbra sem értem mit látnak benne, nem áll össze a kép :D

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. május 21., csütörtök 22:10

wZoLee7 írta:Na, holnap kiderül mi lesz, Carlo menedzsere akkor fog tárgyalni Perezzel. Amennyiben bejelentik a szerződés bontást, hamar kiderül ki váltsa. Hamar jön majd a hír, hogy kit láttak a madridi reptéren.
Szinte biztos, hogy Benitez lesz az új edző...csodálatos év elé nézünk...

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 21., csütörtök 21:45

Na, holnap kiderül mi lesz, Carlo menedzsere akkor fog tárgyalni Perezzel. Amennyiben bejelentik a szerződés bontást, hamar kiderül ki váltsa. Hamar jön majd a hír, hogy kit láttak a madridi reptéren.

Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2015. május 21., csütörtök 21:39

Bakker én nagyon ki voltam Carlora amiert hibát hibára halmozott a szezon végén...de bakker Benitez? :-@ :-@ :-@
valaki nyomjon lila ködöt és mondja hogy jó edző :hmmm: :hmmm: :hmmm:
rengeteg hibát elmüvelt carlo de ha a keret minőséggel fel lessz töltve akkor simán kell még egy év neki...álmomban rá szavaznék a spanyollal szemben!
kurvára kétlem hogy tudja ugy kezelni a primadonnáinkat mint Ancelotti.
ez a 2 év nem arrol szolt hogy valamely játékos folyton panaszkodjon...kétlem ezt tudná uralni Benitez.
Jesszusom ez megint a Queiroz féle szindróma? nem hiszem el komolyan.
- Hasta el final, Vamos Real -

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. május 21., csütörtök 20:08

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... tt-2414837

Ez volt már? No komment, és igaza van Figonak.
Nem illik.

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2015. május 21., csütörtök 19:40

KAG írta:Amúgy ez a Khediras cikknél, hogy Pogba -> Barca Xavi helyére most honnan született? Én régebben olvastam csak ilyen híreket. A napokban/hetekben semmit nem olvastam erről. :roll:
Hát nem tudtad, hogy a katalánok mindig aljas módon lopják el a RM elől a legjobb játékosokat? :mrgreen: Tréfát félretéve el tudnám képzelni nálunk és szükség is lenne rá, mert jelenleg a kp a leggyengébb pont..Technika, tudás meg van neki csak az egojától tartok kicsit, de ha egészen télig várna miattunk az még egy piros pont neki. De van egy olyan érzésem, hogy nem így lesz.. :/
Som i Serem!
6oat

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. május 21., csütörtök 19:33

Amúgy ez a Khediras cikknél, hogy Pogba -> Barca Xavi helyére most honnan született? Én régebben olvastam csak ilyen híreket. A napokban/hetekben semmit nem olvastam erről. :roll:
ZIDANE


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 91 regisztrált és 0 vendég