Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2015. május 24., vasárnap 16:46

Liverpool félidőben kap egy ötöst a Stoketól. :agree:

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: András93 » 2015. május 24., vasárnap 16:46

Stoke 5-0 Liverpool


félidőben. :lol:

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2808
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: soadroli » 2015. május 24., vasárnap 16:46

stoke-pool 5-0 :ozil: :D
Kép

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13045
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 21., csütörtök 21:50

Na a PL-ben is követik a spanyol sajtó stílusát? :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 21., csütörtök 21:46

Aidy Ward, Raheem Sterling's agent, "denies quotes attributed to him in the Evening Standard and is now taking legal advice about it," per Sky Sports.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13045
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 21., csütörtök 21:31

Azért ha egy 20 éves valaki ügynöke azt mondja Carragherre hogy idióta, meg hogy ő csak egy liverpooli szakkommentátor, az nálam nem épp szimpatikus. Meg azt is elmondta hogy kupákért akar harcolni, és hogy a fizetésével sem elégedett.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3129
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Pipita » 2015. május 21., csütörtök 21:27

A legtöbb focistát az idióta pénzéhes menedzsere teszi tönkre. Aki igazán a sportnak él, nem sír állandóan a fizetése miatt. Könyörgöm, az a gyerek 20 éves, a Liverpool egyik meghatározó játékosa. Ezt ha nem tudja 20 évesen értékelni akkor ő lesz a következő Balo, pofa lesz, teljesítmény meg majd egyre kevésbé. Most azzal menthetné magát ha kiállna, elmondaná hogy a menedzsere egy balfasz, kirúgja és marad a poolban.
Dehát nem azt mondja, hogy majd ha aPL legjobban fizetett játékosa lesz, akkor marad a Poolban. Nem is azt, hogy aMonacóba vágyik, ahol majd 15× annyit fog keresni. Kupákat akar, ezért nagyobb csapatba vágyik, ennyi, kész, pont. Nem viselkedik korrektül, de itt szerintem nem a menedzsere a ludas, és én ezért őt sem tudom hibáztatni. Menni akar, és legalább nem köpi szemeb a szurkolókat, meg nem ámítgatja őket, mint sokan mások, hogy aztán szó nélkül beintsen.
Az utolsó mondatod nem tudom miért lenne neki jó, ha egyszer menni akar.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13045
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 21., csütörtök 21:23

A legtöbb focistát az idióta pénzéhes menedzsere teszi tönkre. Aki igazán a sportnak él, nem sír állandóan a fizetése miatt. Könyörgöm, az a gyerek 20 éves, a Liverpool egyik meghatározó játékosa. Ezt ha nem tudja 20 évesen értékelni akkor ő lesz a következő Balo, pofa lesz, teljesítmény meg majd egyre kevésbé. Most azzal menthetné magát ha kiállna, elmondaná hogy a menedzsere egy balfasz, kirúgja és marad a poolban.

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Demes » 2015. május 21., csütörtök 20:42

Anthony írta:Miért, Sterling számára is nyilvánvalóvá vált, hogy a Poolal sosem fog nyerni, még a BL-be sem jutnak el...minek maradjon ott, ha mehet máshova?
Azért mert még csak 20 éves. Neki pont előbb egy Pool szintű csapatban kéne folyamatosan játszania és húzóemberének kéne lennie mielőtt továbblépne.

Most elviszi egy top csapat (sztem City) egy nagy összegért.
Aztán ha lehoz egy ugyanolyan szezont mint idén rájönnek hogy ez lóf.sz és lerakják padozni.
Ők megtehetik majd, mert ott már nem ő lesz a kiskirály, van pénz hogy hozzanak rá egy 60milliós pótlást.
Onnan pedig indul a lejtő mert ugyebár a mentalitás az adott, amivel szerinted nincs probléma.

Szóval aki 20 évesen a sajtóban alázza a saját csapatát (ahol kb a legnagyobb kedvenc volt) egy abszolút közepes szezon után, abból nagy valószínűséggel nem lesz semmi.
Valami Nasri féle karrierre számítok. Amíg kapja a pénzt addig jó.

De persze ez csak az én véleményem, nem látom a jövőt lehet máshol berobban majd. :shutup:

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sucre » 2015. május 21., csütörtök 15:26

ezt én értem, de én olyanokra gondolok, mint pl coutinho.
az általad felsorolt emberek közül Markovic pl. ilyen, nagyraértékelt fiatal. Belőle még lesz is valami.
Egyébként a legnagyobb hiba a nyáron lovren és balotelli volt. lallana nemrossz, lambert egy egészséges Sturridge-al 3. számú középcsatár lett volna, manquillo meg utánpótlás szinten egy kurvajó jobbhátvéd, 21 éves, és amúgy 2 év kölcsönbe jött.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. május 21., csütörtök 15:23

Mert a jobbak nem hozzajuk mennek.
ezt én értem, de én olyanokra gondolok, mint pl coutinho.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sucre » 2015. május 21., csütörtök 15:22

Mert a jobbak nem hozzajuk mennek.
+1. Sanchezt akartuk, aztán érdeklődtünk Benzema és Cavani felől is, azokból se lett semmi. Aztán jött Balotelli.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. május 21., csütörtök 15:16

Toti írta:tavaly suarez után kaptak egy rakat lóvét, most sterling után kaphatnának, de hót ziher, h megint ilyen nemtudom hanyadvonalas spílerek jönnek majd, mint tavaly lallana, toure, lambert, markovic, borini, maquillo.. sorolhatnám.. lehet a kevesebb néha több.

mondjuk az idei első már meg is van milner személyében. ja meg origi, mondjuk benne azért van fantázia.
de nem hiszem el, h nem tudnának kicsit körülnézni és vmi normálisabb tehetséget venni.
Mert a jobbak nem hozzajuk mennek.

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sucre » 2015. május 21., csütörtök 15:15

Gondolod, hogy ott tartanák őt ezek után, csak azért, hogy kibasszanak vele? Ennél szerintem "profibbak".. Sterling ezzel a hozzáállással sokra nem viszi, a Liverpool meg úgy járna a legjobban - szerintem - ,ha most eladná, amíg piacképes.
belátná Sterling is egy idő után, hogy nem vezet ez a hozzáállás semmire, aztán visszajönne, hosszabbítani egy fincsi kivásárlási záradékkal, nyáron meg lépne.
Ugyanezt megcsináltuk Suarezzel, leküldtük kicsit a tarcsiba duzzogni, amikor jófiú lett visszajött, fosta a gólokat, szerződéshosszabbítás, aztán a kivásárlási árral ment is Barcelona-ba.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. május 21., csütörtök 15:13

Toti írta: mondjuk az idei első már meg is van milner személyében. ja meg origi, mondjuk benne azért van fantázia.
de nem hiszem el, h nem tudnának kicsit körülnézni és vmi normálisabb tehetséget venni.
Milner mondjuk ingyen megy elvileg, az úgy meg nem rossz. Nem tartoznak az elithez, nekik még segíthet az angol. Van egy érzésem, hogy rámozdulnak Austinre is, aztán 20-25-ért megveszik, majd lesz kb 10 gólja az egész szezonban. :lol:

Bentekét mondjuk megvehetnék. Jobb csapatot érdemel, mint a Villa. Szerintem nem is lenne húzós.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. május 21., csütörtök 15:09

tavaly suarez után kaptak egy rakat lóvét, most sterling után kaphatnának, de hót ziher, h megint ilyen nemtudom hanyadvonalas spílerek jönnek majd, mint tavaly lallana, toure, lambert, markovic, borini, maquillo.. sorolhatnám.. lehet a kevesebb néha több.

mondjuk az idei első már meg is van milner személyében. ja meg origi, mondjuk benne azért van fantázia.
de nem hiszem el, h nem tudnának kicsit körülnézni és vmi normálisabb tehetséget venni.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Corleone » 2015. május 21., csütörtök 15:07

Nagyon rossz játékot játszik Sterling, 2 éve van még a szerződéséből, és ha így folytatja, könnyen vége is lehet a pályafutásának. 2 évig megy a tarcsiba, aztán majd viszi valami Aston Villa szintű csapat 0 tapasztalattal és megtépázott önbizalommal. :agree:
Gondolod, hogy ott tartanák őt ezek után, csak azért, hogy kibasszanak vele? Ennél szerintem "profibbak".. Sterling ezzel a hozzáállással sokra nem viszi, a Liverpool meg úgy járna a legjobban - szerintem - ,ha most eladná, amíg piacképes.
#happyshitting

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sucre » 2015. május 21., csütörtök 14:50

united helyében vinném bármi pénzért.
Mimeg eladjuk a unitednek bármi pénzért :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nagyon rossz játékot játszik Sterling, 2 éve van még a szerződéséből, és ha így folytatja, könnyen vége is lehet a pályafutásának. 2 évig megy a tarcsiba, aztán majd viszi valami Aston Villa szintű csapat 0 tapasztalattal és megtépázott önbizalommal. :agree:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. május 21., csütörtök 14:46

nmate írta:United már vitte Depayt, vele jobban járnak. City viszi el max, vagy megy oroszba.
Szóba került egy Walcott-Sterling biznisz is, de szerintem az angolok sem hülyék, hogy csak úgy elengedjék az országból az egyik legígéretesebb angol tehetséget. Szóba került még a Bayern meg mi is. Igazából bármelyik angolnál lehetne helye.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 21., csütörtök 14:42

United már vitte Depayt, vele jobban járnak. City viszi el max, vagy megy oroszba.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 74 regisztrált és 0 vendég