Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. június 25., kedd 18:13

Szerk.:Itt a fórumozók többségének Higuaín is baromi kevés volt és akkor majd egy nála jelenleg több szinttel gyengébb embertől várunk csodát ha majd ég a ház Cristiánostuul, Benzemástuul; na neeee! :lol: :lol: :lol:
Korábban violt egy cikk, hogy Perez nem eröltetni a "két hasonló kaliber egy poszton" szisztémát, volt cikk arról, hogy Zidane szerint már megvan a fix 9-esünk Benzema személyében
Ehhez még annyit; azt is mondta az öreg korábban, hogy nem tudja, hogy szükség van-e Iscora, mert jelenleg is sokan vannak arra a posztra aztán tessék ...... Vagy ott van Lewandowski esete, akiért elég sanszos, hogy bejelentkeztünk és csak a lengyelen múlott, hogy nem lett semmi a dologból, vagy a Nápoly elnökének múltkori szövege miszerint Cavaniért is ajánlatot tettünk. :hmmm:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. június 25., kedd 18:12

Valószínűleg nem két zacskó szotyiért focizik a Juvénál, illetve nem egy vacsorára kellett elvinni, hogy pont oda írjon alá.
Oké, akkor óriási kockázat volt egy ingyen igazolásnak fizetést illetve aláírási pénzt adni. Őrült zsenik vannak a Juventusnál hogy egy ilyenbe belementek.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. június 25., kedd 18:00

Morata csatár, nem szélső.
Függetlenül attól, hogy José hol erőltette én nagyon kevésnek érzem! :roll: Mert a spanyol bajnokságban még csak-csak elbírnánk, de a BL.-ben nem tudom ki hogy van vele, én k..vára nem szívesen bíznám rá a csatárposztot egy esetleges Karim sérülés, eltiltás esetén! :coffee: Itt fórumozók többségének Higuaín is baromi kevés volt és akkor majd egy nála jelenleg több szinttel gyengébb embertől várunk csodát, na neeee!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. június 25., kedd 17:47

OK, van benne valami, de nagyon remélem, hogy nem így lesz! Mert Morata eddig sem sok vizet zavart, míg a Jesé-Isco duó érkezésével egy normális világban Kakától és Callejóntól vennék végre könnyes búcsút!
Morata csatár, nem szélső. Egyszer játszott csatárt, de kiállították Adán és jöhetett is le... A Casillában meg még így is, hogy össze-visszajátszott összehozott 12 gól körül, ami nem rossz...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Hegi
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2013. június 23., vasárnap 11:39
Kedvenc játékosaid: Dí Maria, Jesé, Van Nistelrooy
Kedvenc csapatod: Spanyol nemzet csapata

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Hegi » 2013. június 25., kedd 17:34

CS0ki írta:
Juve asszem nem kockáztatott semmit, ingyen jött a srác nem?
Valószínűleg nem két zacskó szotyiért focizik a Juvénál, illetve nem egy vacsorára kellett elvinni, hogy pont oda írjon alá.

és ezt melyik játékosnak nem kellett volna megadni? legalább vételárat nem fizettek, szóval mindenféleképp jól jártak, de a lényeg, hogy nem kis kockázati tényező volt az ő leigazolása, aki mer, az nyer, én bízom Kondogbiában.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. június 25., kedd 17:30

Juve asszem nem kockáztatott semmit, ingyen jött a srác nem?
Valószínűleg nem két zacskó szotyiért focizik a Juvénál, illetve nem egy vacsorára kellett elvinni, hogy pont oda írjon alá.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. június 25., kedd 17:28

Dice que el Nápoles "no necesita vender" al ariete
Benítez: "Si Cavani se va, será por su cláusula"
A reggeli hírekkel ellentétben úgy tűnik a Nápoly és Benítez is durván ragaszkodik Cavanihoz és a csatár csakis a szerződésében foglalt kivásárlási áron távozhat Olaszországból a spanyol edző szerint!
Korábban violt egy cikk, hogy Perez nem eröltetni a "két hasonló kaliber egy poszton" szisztémát, volt cikk arról, hogy Zidane szerint már megvan a fix 9-esünk Benzema személyében, Moratát felhívja az elnök, hogy számít rá, Jesé-ért mindenki odavan, Isco megkapja majd a lehetőséget, a mai marca összeállításban a "167 gólos gólos csapatban" sincs említve új csatár. Szóval már egy ideje nem tartom elképzelhetetlennek a dolgot.
OK, van benne valami, de nagyon remélem, hogy nem így lesz! Mert Morata eddig sem sok vizet zavart, míg a Jesé-Isco duó érkezésével egy normális világban Kakától és Callejóntól vennék végre könnyes búcsút! :coffee:
Ha jönne Bale, akkor nagy esélyt adnék arra, hogy nem jön csatár, de nélküle is bőven elképzelhetőnek tartom.
Akkor én is, de szerintem nem jön (erre talán egy halvány utalást is tett tegnap az öreg amikor betolta, hogy szeretné a legjobb játékosokat a csapatában tudni, de ez nem jelenti azt, hogy minden évben jönni kell egy nagyágyúnak), így meg nagyot néznék, ha nem jönne még egy csatár!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára madridronie 2013. június 25., kedd 17:30-kor.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. június 25., kedd 17:19

[quote="Hegi"Juve ha nem kockáztat, akkor Pogba most nem ott játszana....erre tessék, most meg szinte mindenki hozná, ha lehet, elszabták a MU-nál is eléggé, hogy lemondtak róla...[/quote]
Juve asszem nem kockáztatott semmit, ingyen jött a srác nem?

Manu meg nem akart elég pénzt adni a srácnak, most már kicsi bánják talán, de ez van.

Hegi
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2013. június 23., vasárnap 11:39
Kedvenc játékosaid: Dí Maria, Jesé, Van Nistelrooy
Kedvenc csapatod: Spanyol nemzet csapata

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Hegi » 2013. június 25., kedd 17:08

Hiába nincs senki megelégedve Kondogbiával, mert Casemiroval se, kockázat nélkül nincs győzelem... Minden csapat kockáztat, senki nem tudhatja, hogy beválik e az igazolás ( kivétel talán Messi, meg C.) a Juve ha nem kockáztat, akkor Pogba most nem ott játszana....erre tessék, most meg szinte mindenki hozná, ha lehet, elszabták a MU-nál is eléggé, hogy lemondtak róla...

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 25., kedd 17:00

Én pl. bírlak, és adok a véleményedre. :D Rajtad kívűl még heheről, és Realistáról érzem leginkább, hogy tudja mit beszél, a ti véleményetek érdekel leginkább.
Kösz...... :agree:

ilyenkor eszembe jut szegény theodorik....ha ezt olvasná,kitördelné a saját fogait.

:lol: :lol: :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. június 25., kedd 16:46

Kerlon: Szerinted a vezetőség meg merné játszani ezt?

Én úgy gondolkodok, hogyha bízunk a 2 fiatalban, akkor is hozunk egy idősebb, rutinosabb csatárt, akit bármikor be lehet dobni, ha baj van.
Korábban violt egy cikk, hogy Perez nem eröltetni a "két hasonló kaliber egy poszton" szisztémát, volt cikk arról, hogy Zidane szerint már megvan a fix 9-esünk Benzema személyében, Moratát felhívja az elnök, hogy számít rá, Jesé-ért mindenki odavan, Isco megkapja majd a lehetőséget, a mai marca összeállításban a "167 gólos gólos csapatban" sincs említve új csatár. Szóval már egy ideje nem tartom elképzelhetetlennek a dolgot. Ha jönne Bale, akkor nagy esélyt adnék arra, hogy nem jön csatár, de nélküle is bőven elképzelhetőnek tartom.

Valahogy úgy, hogy mondjuk ajánlunk Suarezért 30 milliót, ha nem adják annyiért, akkor hagyjuk a francba a dolgot. Szóval nem fogjuk túleröltetni magunkat, meg eszetlen összegeket ajéánlgatni minden csatárra augusztus végén.

Aztán persze lehet jön Ancelotti, és 3 edzés után azt mondja, hogy hozzanak neki két centert, mert arra van szükség. :D

Avatar
boomer
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2013. június 19., szerda 17:22
Kedvenc játékosaid: Varane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: boomer » 2013. június 25., kedd 16:45

R.M.C.F írta:
Látod, ezt megint csak oda kellett biggyesztened... Pedig pont erről kéne leszoknod, hogy számtalan írásod végére odarakod ezt, vagy valami hasonlót.
tehát akkor simán csak el kellene olvasnom a genyózásodat,és tisztességesen válaszolni? :D :D :D na ne...kicsit vissza toltam a talicskát,ne hogy megsértődj.


MRS? :hmmm: nem baj ha én vagyok,soha nem érdekelt a szimpátia itt, had utáljanak....néha azért majd nézzenek tükörbe is.
Én pl. bírlak, és adok a véleményedre. :D Rajtad kívűl még heheről, és Realistáról érzem leginkább, hogy tudja mit beszél, a ti véleményetek érdekel leginkább. Pláne, hogy én csak szeretem a focit, de nem valami mélyen látom át azt ami a pályán zajlik, viszont érdekel.

Schürle helyében nem mentem volna, neki is játszani kéne orrba-szájba, és túl sok a fiatal tehetség már oda.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. június 25., kedd 16:41

Anthony írta:Lehetetlen. Elég egy sérülés és a BL-ben meg vagyunk cseszve. Főleg Jesét nem érzem nagy eresztésnek, be tud lőni pár helyzetet, de nekem úgy tűnik mezőnyben nem sok haszna van.

Közben a Chelsea vett egy Schürrlét 20 milláért, ők tudják minek.
Ez már elég rég óta hivatalos. Hazard, Mata, Oscar, Moses, De Bruyne, Schürrle, kisebbik Hazard és még Ramires szokott ott támadót játszani... Elég sok. Érthetetlen mit akar a Chelsea... :) Nem bánnám, ha Hazard végül költözne, ahogy Benteke megjósolta nem rég...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. június 25., kedd 16:37

Szerintem meg ott lőttek nekünk, amikor egy Benzema-Morata kettőssel akarunk nekimenni a szezonnak..
Suarez(ha nincs jobb) jöjjön ide, Morata pedig oda ahol 1. számú csatár lesz!

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 25., kedd 16:35

Látod, ezt megint csak oda kellett biggyesztened... Pedig pont erről kéne leszoknod, hogy számtalan írásod végére odarakod ezt, vagy valami hasonlót.
tehát akkor simán csak el kellene olvasnom a genyózásodat,és tisztességesen válaszolni? :D :D :D na ne...kicsit vissza toltam a talicskát,ne hogy megsértődj.


MRS? :hmmm: nem baj ha én vagyok,soha nem érdekelt a szimpátia itt, had utáljanak....néha azért majd nézzenek tükörbe is.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. június 25., kedd 16:33

Lehetetlen. Elég egy sérülés és a BL-ben meg vagyunk cseszve. Főleg Jesét nem érzem nagy eresztésnek, be tud lőni pár helyzetet, de nekem úgy tűnik mezőnyben nem sok haszna van.

Közben a Chelsea vett egy Schürrlét 20 milláért, ők tudják minek.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. június 25., kedd 16:32

Kisfiu írta:Kerlon: Szerinted a vezetőség meg merné játszani ezt?

Én úgy gondolkodok, hogyha bízunk a 2 fiatalban, akkor is hozunk egy idősebb, rutinosabb csatárt, akit bármikor be lehet dobni, ha baj van.

Ha viszont nincs meg a kellő bizalom, akkor egyértelműen valami nagyobb nevet fogunk hozni. Kizárásos alapon ez már gyakorlatilag csak Suarez lehet, ha igazak a Cavanival kapcsolatos pletykák.
Tisztában vagyok vele, hogy nem fér bele Perezék elképzeléseibe az ilyen és inkább rohad a padunkon pár komolyabb igazolás és kallódnak el a tehetségek a kereten kívül, de ősszel nem veszthetünk szerintem semmit, ha velük indulunk. Suárezt meg kirobbanhatjuk januárban is a szerződéséből, mert a Pool nem lép Európa színterére és így az uru játszhatna nálunk a BL-ben is, ahol a csoportból tovább jutás még gyenge csatárokkal is elvárt lenne. Hangsúlyozom, hogy szerintem ezt a lépést meg kellene húzni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. június 25., kedd 16:28

Kerlon írta:Benzema, Morata, Jesé. Utóbbin látjuk, hogy érzi a center dolgot, szóval mehetne szerintem ez a 3-as. Én a fiataloktól nem félek, inkább Benzemától tartok... Sajnos ő elég érdekes egy játékos.
Nem kell félni tőle. Ő lesz az első számú csatár és nem fogja ezt a lehetőséget elbaltázni. Zizou is közelebb lesz a csapathoz, tehát akár ő is tudja pátyolgatni, ha az kell neki. A Benz, Morata páros elég jövőre, ha minden kötél szakad Jesé és akár Ronaldo is tud pár meccset ott játszani.

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2013. június 25., kedd 16:27

Kerlon: Szerinted a vezetőség meg merné játszani ezt?

Én úgy gondolkodok, hogyha bízunk a 2 fiatalban, akkor is hozunk egy idősebb, rutinosabb csatárt, akit bármikor be lehet dobni, ha baj van.

Ha viszont nincs meg a kellő bizalom, akkor egyértelműen valami nagyobb nevet fogunk hozni. Kizárásos alapon ez már gyakorlatilag csak Suarez lehet, ha igazak a Cavanival kapcsolatos pletykák.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. június 25., kedd 16:25

Galacticos írta:
Kisfiu írta:Nekem is van egy ilyen hármasom a fórumozók alapján, akik nélkül szebb lenne itt az élet... ez pedig az MRS trió. (Nem, nem Te vagy az R betű. )
nem nehéz kitalálni ki az R betű. :lol:
de a többi.. :hmmm: :hmmm:
bár a többire is lenen tippem. :)


arra leszek leginkább kíváncsi hogy mi lesz a csatárokkal. higuain sajnos elmegy, viszont a morata-benzemát én karcsúnak érzm, de ha hozunk egy suarezt az már sok, akkor morata pápá és benzemának is lesz egy higuainnal sokkal jobb vetélytársa... nehéz ügy.
Benzema, Morata, Jesé. Utóbbin látjuk, hogy érzi a center dolgot, szóval mehetne szerintem ez a 3-as. Én a fiataloktól nem félek, inkább Benzemától tartok... Sajnos ő elég érdekes egy játékos.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 90 regisztrált és 0 vendég