Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 22., péntek 12:29

Egyszer azért kijelentette, hogy ha Messi elmegy a Barcából, akkor csak a Madridhoz menne.
Igen, mert a Barcához hasonlóan nagy csapatban tudná csak elképezlni...
Még hozzá tette, hogy ezzel jól felhergelnék a barcásokat, mint anno Figoval.
Felháborodást váltana ki az átigazolása...

Még valami?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mocsok » 2015. május 22., péntek 12:22

DinhoL írta:Hmm..Pepet se kell félteni azt hiszem, na meg anno Valdano. De ebbe inkább nem folyok bele.
azért ügyesen csinálod.
tegnap is meg ma is.
szépen odaszúrsz aztán melléírod hogy de inkább "nem folyok bele". :mrgreen:

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2015. május 22., péntek 12:03

Realista24 írta:Ő nem, azért írtam az elnököt is. Vagy amíg ő meg a holland is a klub alkalmazásában állt. Pérez mikor mondott olyat, hogy Cének kellett volna kapnia Messi bogyóit?
Háhh Perez ilyen szempontból aduász. Okos politikus, jó üzletember tényleg tudja mit kell nyilatkoznia. Egyszer azért kijelentette, hogy ha Messi elmegy a Barcából, akkor csak a Madridhoz menne. Még hozzá tette, hogy ezzel jól felhergelnék a barcásokat, mint anno Figoval. :D De ha megnézed nincs is nagy népszerűsége Bartomeunak, most egyedül az eredmények beszélnek érte. Én Laportát sokkal jobban szerettem, akkor még nem is volt ennyi sz*r a palacsintában..
Som i Serem!
6oat

Avatar
Tayo
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:51
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Varane, R9.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tayo » 2015. május 22., péntek 12:01

Ha a játékosok kiállnak Ancelotti mellett mindenképpen maradnia kell, a felállítása öngyilkosság lenne Perez részéről ebben a helyzetben. Régen láttam ekkora összhangot játékosok és edző között itt Madridban, talán Del Bosque volt az utolsó aki ezt a szinergiát meg tudta teremteni. Ha a következő szezonra Carlo maga tudná alakítani a keretet mindenféle felső beavatkozás és marketingérdekek nélkül akkor biztos vagyok benne hogy a lyukakat befoltozva toronymagas esélyesként indulnánk minden sorozatban.

Nagyon bízom az olasz maradásában, minden más alternatíva visszalépés és nulláról való építkezés lenne. A csapat továbbra is az elitben van, a játékunk minősége is kezd az elvártak szerint alakulni amennyiben mindenki a rendelkezésre áll.

Remélem a jövőhét folyamán kapunk egy olyan hírt ahol Perez megerősíti Ancelottit a maradásban.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 22., péntek 11:54

. Úgy tudom jelenleg a bolgár nem vezetőségi tag.
Ő nem, azért írtam az elnököt is. Vagy amíg ő meg a holland is a klub alkalmazásában állt. Pérez mikor mondott olyat, hogy Cének kellett volna kapnia Messi bogyóit?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2015. május 22., péntek 11:51

Realista24 írta:Pepe nem a Real vezetőségének tagja, sosem volt és sosem lesz. Ilyen alapon az összehasonlításával megint szarul jössz ki. Inkább nézd meg az elnökeid nyilatkozatait, meg a többi magasabb beosztásúét aztán nézd össze a Realos nyilatkozatokkal.
Bár gondolom megint elég egy kezed a számoláshoz.... :ike:
De most nem csak vezetőségi tagokról volt szó. Úgy tudom jelenleg a bolgár nem vezetőségi tag. Csak az anyomorult katalán vér..Tényleg hülye ezt elismerem, akármennyire is jó player volt.
Som i Serem!
6oat

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 22., péntek 11:42

DinhoL írta:Amikor mi nyerünk, akkor meg nálunk ugatnak a barca felé... oh wait... :roll: de hát több, mint egy klub. :agree:
Hmm..Pepet se kell félteni azt hiszem, na meg anno Valdano. :D De ebbe inkább nem folyok bele. Sajnos Stoichkov hasonlóan bolond, mint holland kollégája. :([/quote]

Pepe nem a Real vezetőségének tagja, sosem volt és sosem lesz. Ilyen alapon az összehasonlításával megint szarul jössz ki. Inkább nézd meg az elnökeid nyilatkozatait, meg a többi magasabb beosztásúét aztán nézd össze a Realos nyilatkozatokkal.
Bár gondolom megint elég egy kezed a számoláshoz.... :ike:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2015. május 22., péntek 11:28

Amikor mi nyerünk, akkor meg nálunk ugatnak a barca felé... oh wait... :roll: de hát több, mint egy klub. :agree:[/quote]

Hmm..Pepet se kell félteni azt hiszem, na meg anno Valdano. :D De ebbe inkább nem folyok bele. Sajnos Stoichkov hasonlóan bolond, mint holland kollégája. :(
Som i Serem!
6oat

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2015. május 22., péntek 11:21

Carlo a Barcelonánál?! Te Atyaúristen rég szakadtam ekkorát.. :mrgreen: Ilyen híreket csak az NSO-n szoktam meg.
Nem piszkálásból de szerintem is hatalmas hiba lenne Carlitot meneszteni..Pereznek túl nagy hatalma van és ez az igazolások szempontjából a legnagyobb gond. Jövőre ha megkapná Ancelotti azokat a játékosokat akiket kér és nem a reklám bevételt, mezeladást, etc..néznék, biztos vagyok benne, hogy rotálni is tudna/ megtanulna. A cseréit és a meccs közbeni taktikai variációit is tökéletesíthetné, de igazából ezzel sincs nagy gond.(ld.: Tizedik. Csak elég játékos kell hozzá. )
Az olasznak valami olyan pályafutást képzeltem a Madridnál, mint SAF a Unitednél: Nem minden évben nyert bajnokságot, de meg volt a stabilitás, a minőségi keret így a MU szinte folyamatosan ott volt a világelitben és az eredmények meg magukért beszélnek. :)

Az is furcsa, hogy Benitezt ennyire elhordjátok..Oké voltak rossz szezonjai(Inter és Dinamo London), de ha azt nézzük, hogy spanyolhon eddig feküdt neki. Plusz ha jól tudom Real nevelés és az ifiket is edzette, tehát képben van az ottani dolgokkal...Nem biztos, hogy rosszul sülne el.
Som i Serem!
6oat

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: adamzz » 2015. május 22., péntek 11:14

Remy írta:
csabi87 írta:Azért az komoly,hogy minden segg katalán vagy volt játékos ugat a csapatra most. :lol:
Amikor mi nyerünk, akkor meg nálunk ugatnak a barca felé... oh wait... :roll: de hát több, mint egy klub. :agree:
Guti szokott úgy igazából. De ő se akkor amikor köcsögség lenne. Más eszembe se jut. Ezeknél meg sztojcskovból meg kis haverjaiból előtör a kisebbségi komplexus és agyatlan módon köpködnek. Hátja. Nyerni is tudni kell.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. május 22., péntek 11:12

Na ja,csak nálunk biztos nem hall az ember a régi nagyoktól ilyen nyilatkozatokat. :lol:
Meg az elnökük is...
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. május 22., péntek 11:10

csabi87 írta:Azért az komoly,hogy minden segg katalán vagy volt játékos ugat a csapatra most. :lol:
Amikor mi nyerünk, akkor meg nálunk ugatnak a barca felé... oh wait... :roll: de hát több, mint egy klub. :agree:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. május 22., péntek 11:07

neked már működik? nekem még se kép se hang. lehet csak az adblock miatt de nem hiszem
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 22., péntek 11:03

Edzés élőben, akit érdekel
http://www.marca.com/multimedia/directo/emision2.html
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. május 22., péntek 10:59

nem kell velük foglalkozni. egyetlen örömük az életben ha nem jön össze a realnak valami. életben nullák. nevetnek rajtuk. ennyi örömük legyen.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. május 22., péntek 10:48

Azért az komoly,hogy minden segg katalán vagy volt játékos ugat a csapatra most. :lol:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2015. május 22., péntek 10:27

pavel írta:De hát kinek a hibája, ha Carlo nem játszatta a cseréit? Nem bízott bennük? Ez elképzelhető, de akkor mi a f..szt gondolt? Hátha elbírnak 50-60 meccset sérülés, formahanyatlás és fáradság nélkül??? Ennyire nem ostoba azért. Bár úgy tűnik mégis... :-(
Kezdjük ott, hogy a Juventus elleni meccsen kéne a gól, de nem küldi be Jesét mondjuk egy védő helyett, amikor már tök mindegy volt? Vagy a múlt hétvégén egy tét nélküli sz*r meccsen se kap egyetlen percet sem a gyerek, de Balet azt végig játszatja megint és becseréli Illaramendit is:S

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pavel » 2015. május 22., péntek 10:10

De hát kinek a hibája, ha Carlo nem játszatta a cseréit? Nem bízott bennük? Ez elképzelhető, de akkor mi a f..szt gondolt? Hátha elbírnak 50-60 meccset sérülés, formahanyatlás és fáradság nélkül??? Ennyire nem ostoba azért. Bár úgy tűnik mégis... :-(
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2015. május 22., péntek 10:08

Realista24 írta:
R. Carlos írta:Semmi probléma nem lett volna Carloval, ha +1 játékosunk van a kp-n (Verratti/Pogba). Modric sérülése sem jelentett volna problémát ebben a helyzetben. A nem megfelelően felépített csapat a hiba. Továbbá nem szabad, hogy edzőt rákényszerítsenek, hogy valakit mindenképp játszasson, mint pl. Balet vagy Casillast.
Azért annyiban mindenképpen hibás Carlo, hogy tavaly és idén is meg lehet nézni mi lett Karimból a szezon végére. Egy élőhalott, aki lépni alig bír. Kroos ugyanebbe a klubba lépet be idén...
Ahogy már leírtátok korábban játszathatta volna többször a cserejátékosokat. De ezt sem teljesen az ő hibájának venném föl. Ősszel ki mondta volna azt, hogy a mexikói többet érdemel, amikor a csapat tündökölt? Ráadásul a bajnokság akkor is kiélezett volt, nem sok előnyünk volt a Barcáva vagy az Atleticoval szemben... Ezt is inkább a vezetőség hibájaként rónám fel.

Hozni kellett volna Benzema mögé egy már idén is megemlített van Persie (vagy hozzá hasonló kaliberű) szintű csatárt, valamint a kispadot megerősíteni minőségi középpályással. Nem igaz, hogy azt hitték, hogy Khedira meg Illaramendi a tavalyi szezonjuk után elegek lesznek, ha be kell őket vetni. Illaramendiben annyira nem bízott az edzőnk, hogy a BL-döntőbe se merte betenni Xabi helyére... inkább a sérüléséből visszatérő Khedirát erőltette, akit aztán szerencsére időben lecserélt akkor...

Meg lehet egyébként nézni idén, hogy mennyire bízik a cserékben Carlo... kapnak 5-10 perceket, néha nagy ritkán 30-at... volt, hogy 1 cserét használt ki a 3-ból egy meccsen...
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2015. május 22., péntek 10:07

Azért a Marca szerint még van remény, mert Perez papát sem Benítez, sem Klopp nem győzte meg (ebben valószínűleg a közvélemény-kutatások is szerepet játszanak) és a klubvezetés új alapokra fektetné szakmai stábot; egy új erőnléti edzői és orvosi csapatot hoznának létre a világ vezető szakembereiből, akik az edző(k) személyétől függetlenül és folyamatosan melóznának a klubnál.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 80 regisztrált és 0 vendég