Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 24., vasárnap 12:26

hamesz írta:Ha jól emlékszem CR is kapott már gólokra aranylabdát, amikor kilőtte a portugálokat a vébére. Ha jól emlékszem akkor sem nyert trófeát a Madriddal csak lőtt egy raklap gólt és megkapta, mivel Messi is ugyanezért megkapta már egyszer. Egyébként az egész rendszer rossz ezt már akkor lehetett tudni, amikor Iniesta nem kapta meg a vébé évében. Az a baj nincs semmi rendszer, hogy mi alapján döntenek. Hol számítanak a kupák, hol nem. Az meg külön vicc, hogy Messi tavaly odakerülhetett a 2. helyre. Abból látszik, hogy az egész egy szimpátia díj. Tegyük fel, hogy CR és Messi nem nyer egy kupát se de rúgnak pl 80-80 gólt egy évben meg 23-23 gólpasszt kiosztanak. Szinte mindenbe egyenlők. Van olyan, aki szerint nem Messi lenne ilyenkor a győztes csupán a szimpátia miatt? A lényeg, hogy Messi 5. aranylasztija garantált főleg, ha leesik neki a Copa is. Többet fog érni, mint a VB. :lol:
Megvárom én azt a bl döntőt...ha a Juve behúzza akkor ők tripláznak :mrgreen:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. május 24., vasárnap 11:35

tegnap este még madridban. ma délelőtt már monacoban. kicsit sem irigylem őket. á dehogy :lol: :lol:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. május 24., vasárnap 2:12

Ha jól emlékszem CR is kapott már gólokra aranylabdát, amikor kilőtte a portugálokat a vébére. Ha jól emlékszem akkor sem nyert trófeát a Madriddal csak lőtt egy raklap gólt és megkapta, mivel Messi is ugyanezért megkapta már egyszer. Egyébként az egész rendszer rossz ezt már akkor lehetett tudni, amikor Iniesta nem kapta meg a vébé évében. Az a baj nincs semmi rendszer, hogy mi alapján döntenek. Hol számítanak a kupák, hol nem. Az meg külön vicc, hogy Messi tavaly odakerülhetett a 2. helyre. Abból látszik, hogy az egész egy szimpátia díj. Tegyük fel, hogy CR és Messi nem nyer egy kupát se de rúgnak pl 80-80 gólt egy évben meg 23-23 gólpasszt kiosztanak. Szinte mindenbe egyenlők. Van olyan, aki szerint nem Messi lenne ilyenkor a győztes csupán a szimpátia miatt? A lényeg, hogy Messi 5. aranylasztija garantált főleg, ha leesik neki a Copa is. Többet fog érni, mint a VB. :lol:

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. május 24., vasárnap 1:13

Simi írta:
Remy írta:Szóval lehozza a legeredményesebb szezonját és nem nyerünk semmit. :lol: Egész egyszerűen hihetetlen.
Adtak már ilyen szezonra aranylabdát... Messinek :).

Szezonra nem adnak aranylabdát. Naptári évre már igen, és abban Ronaldo jelenleg rosszabb még statisztikában is (-4gól,-8gólpassz), plusz az sem tesz hozzá, hogy döntő mérkőzéseken nulla teljesítményt hozott le. Szerintem január óta ez a legnagyobb baja, Valencia elleni "bajnoki döntő", Juventus ellen pályán se volt a visszavágón, és ezek emlékezetesebbek maradnak az emberekben, mint a szezon végén két mesterhármas eldőlt bajnokságnál.
Nyáron meg kell csináltatni azt a térdet végre, ha kimarad pár meccs ősszel az sem lenne gond, de utána végre megint egymásnak eshetnének a rekordokért teljes erőbedobással. Mind a két félnek jobb, ha a két játékos egymást húzza felfelé, bármilyen fura is kimondani.

OFF
Mondjuk idén nem a gólok számítanak jobb esetben, mivel Messi a Copa-n a meglévő előnyét bőven akkorára tudná növelni, hogy esélye se legyen beérni decemberig. De akkor meg már eldőlt volna? Messi még nyerhet 5(6?) kupát, míg ő 0-t.
De, ha a Barca megnyeri a BL-t, akkor abszolút mindegy lesz, akkora flop Messi sem lesz ősszel, hogy ne kapja már meg.

Az egész labda továbbra is sajtó díj, amíg nem változtatnak rajta normális irányba, két évig Messi-t szapulták adócsalással, csajozással, dohányzással, fenyegetőzéssel, kisdiktátorozták, ekkor Ronaldo nyert. Előtte Ronaldo volt a főgonosz, akkor Messi nyert. Egyszerű a képlet, ki kell venni a manipulálható embereket a szavazók közül, és tényleges teljesítményt kell értékelni. Így 2010-ben Iniesta kapta volna megérdemelten. Azóta említésre se méltó nagyon a díj. Ha kiveszik majd a két embert, sok 22 éves sztárnak beharangozott gyerek megnyerheti, akinek jó a sajtósa, és lő 10 gólt, meg ad 10 gólpasszt egy évben.
(Szóval Khedira bírd ki azt a pár évet! :mrgreen: )

Avatar
Simi
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:39

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Simi » 2015. május 24., vasárnap 0:49

palesz77 írta:
Simi írta:Adtak már ilyen szezonra aranylabdát... Messinek :)
2012-ben ja, amikor 91 gólt lőtt, CR meg 63-at. De idén amúgy eddig Messi áll jobban - 33-29 neki egyelőre -, CR az ősz miatt lett ilyen eredményes a szezonban javarészt, az meg már ugye nem számít bele.
Nem akartam flamewart indítani Messi vs. Ronaldo ügyben (sem bújtatottan zrikálni Messit, ha félreérthető lett volna). Kevés téma van, amit értelmetlenebbnek és fárasztóbbnak találok, mint a két ember egymással való szembeállítása. Csak az iróniáját akartam látni, hogy CR egy kissé pechesebb alkat Messinél - mert ne legyenek illúzióink, rúghat Ronaldo idén 150 gólt is, nem fogja tudni valószínűleg elnyerni Messi elől az Aranylabdát, mégha Messi nem is rúg mostantól egyet se a gáláig.

(De mondom, igazából engem nem érdekel az egész Aranylabda, meg a "ki hány gólt lőtt" ostoba verseny sem, csak viccesnek találtam a dolgot :mrgreen: )

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. május 24., vasárnap 0:37

tibi18 írta:Vagy meglepodunk es holnap bejelenti a Milan, hogy megszereztek Ronaldot! Mar csak Ancelottit kell meggyozni, hogy ne pihenjen 1 evet..
Elképzelem, ahogy a Milan bejelentkezik CR-ért. 2 év kölcsön, plusz ti álljátok a fizuja 90%-át.. :lol:
Simi írta:Adtak már ilyen szezonra aranylabdát... Messinek :)
2012-ben ja, amikor 91 gólt lőtt, CR meg 63-at. De idén amúgy eddig Messi áll jobban - 33-29 neki egyelőre -, CR az ősz miatt lett ilyen eredményes a szezonban javarészt, az meg már ugye nem számít bele.
Simi írta:Minden tiszteletem Ronaldoé ezért a kiállásért!
...
Ezzel meg egyetértek, szerintem is okos tweet volt, nem támadható igazából, mert semmi extra, mégis jelzés értékű.. Úgy látszik tényleg nagyon ragaszkodnak a játékosok Carlohoz.

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1027
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2015. május 24., vasárnap 0:24

palesz77 írta:CR mutatja a fukkot Pereznek.. :lol:

Világ barma lesz, ha tényleg kiadja Carlo útját.

Vagy meglepodunk es holnap bejelenti a Milan, hogy megszereztek Ronaldot! Mar csak Ancelottit kell meggyozni, hogy ne pihenjen 1 evet..

Na jo, ez meg viccnek is rossz...

Avatar
Simi
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:39

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Simi » 2015. május 24., vasárnap 0:23

Remy írta:Szóval lehozza a legeredményesebb szezonját és nem nyerünk semmit. :lol: Egész egyszerűen hihetetlen.
Adtak már ilyen szezonra aranylabdát... Messinek :).
palesz77 írta:CR mutatja a fukkot Pereznek.. :lol:

Világ barma lesz, ha tényleg kiadja Carlo útját.
Minden tiszteletem Ronaldoé ezért a kiállásért! Mert biztos vagyok benne, hogy erről nem szabad nagyon nyilatkozni kifelé (valszeg tiltja a vezetőség is James hasonló nyilatkozatából ítélve), de szerintem igenis ha fontosnak érzi egy játékos, hogy kiálljon az edzője mellett, akkor meg kell szólalni! És nagyon jó stílusban, könnyedén tette ebben a két sorban, nincs túl dramatizálva a helyzet, ezért Perezék felé se tiszteletlen a tweet, de mégis nagy súlya van, hiszen a Real jelenlegi és történelmének egyik legjelentősebb játékosa beszél most CR személyében. :salute:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. május 23., szombat 23:56

Szóval lehozza a legeredményesebb szezonját és nem nyerünk semmit. :lol: Egész egyszerűen hihetetlen.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. május 23., szombat 23:41

CR mutatja a fukkot Pereznek.. :lol:

Világ barma lesz, ha tényleg kiadja Carlo útját.

Avatar
Norbey
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 21:47
Kedvenc játékosaid: Karim, Cristiano, Luka, Raphael, Sergio, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Norbey » 2015. május 23., szombat 23:23

Egyszerűen hihetetlen az ember... még, hogy őt elengedné nagyon sok ember. érthetetlen. az operatőrök pedig csak műmájerkedtek, egyértelmű, hogy nem megy sehova. büszkébb ő annál, hogy lelépjen így... maximum akkor, ha a nevével kezdődik a rekordkönyv. a gólok fantasztikusak voltak, a kispados jelenetnél pedig megmutatta, hogy hihetetlen sportember.
csak szuperlatívuszokban lehet beszélni az itt létéről. én hálát adok az égnek, hogy láthatom hétről hétre, még ha vannak is olyan tulajdonságai amik sokakat kiidegelnek. :salute:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. május 23., szombat 22:21

Egyébként a mai volt a 200. bajnokija. :) Összességében meg a 300. meccse, ma többszörösen jubilált. Reméljük nem az utolsó volt a mai. :)

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. május 23., szombat 1:55

adamzz írta:Mondjuk meg hát. :mrgreen:
Ez a nő is sokkal szebb lenne ha nem lenne megcsíptetve a szája. Buta puszy. Jó az cr-nek a nyárra. Nem tudom egyébként,hogy mikor akar egy normális barátnőre szert tenni, pedig cr nem tűnik egy felszínes, buta embernek, aztán ugye ez csak látszat..

Hat atomfizikusnak sem tunik ranezesre... Az a diszribizli, az kb pont neki valo, mint Irina.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. május 22., péntek 22:29

numberone1 írta:Legyen 80 misi es Veratti+ Lucas!

Ok, de ebből mennyit ér verratti és mennyit lucas? verratti 40? lucas 5?
szerintem meg nincs semmilyen ajánlat. kellett valamit bedobni, ezért bedobták.
ja,kb.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 22., péntek 19:03

Ahhoz külön kéne Verrattit és Lucast eladniuk, hogy elvigyék Cét. Egyértelmű spekuláció, ha Cé távozni fog valamelyik nyáron, arról már márciusban tudni fogunk.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. május 22., péntek 18:59

szerintem meg nincs semmilyen ajánlat. kellett valamit bedobni, ezért bedobták.

tavaly az ffp miatt dmiariát sem tudták megvenni. megmondta a sejt, hogy nem lehet. ő 80ba került volna. biztos cét megveszik majd 120ért.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. május 22., péntek 17:58

Legyen 80 misi es Veratti+ Lucas!
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. május 22., péntek 14:43

Jövőre mehet, előbb nem. De még jövőre se nagyon adnám el a PSG-nek. Amúgy örülnék, ha majd odamenne. Jó kis csapat az. És, ha Ibra 3 szezon alatt 106 gólt össze tudott szedni, akkor CR eléggé durva statokat tudna produkálni.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Simi
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:39

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Simi » 2015. május 22., péntek 14:40

csababarca írta:
Realista24 írta:PSG, 125 millió...csábító(?).
egy 100+Verratti jobban hangzana szvsz.

Nekem ez a Verrattis változat tetszene. De ha Verrattit nem adják oda nekünk, akkor még 1 milliárd euróért se adnám Ronaldot. (De ha adják is, akkor is 100 milla fölött kéne még fizetniük mondjuk szerintem :mrgreen: )

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2015. május 22., péntek 13:39

dannen írta:]de miért kéne mindenképpen megválni egy adott játékostól aki a hátán cipeli a csapatot? addig semmi értelme. ezek ketten sokkal többet érnek a két klubnak, mint szaros 125-150 millió. legalábbis abban biztos vagyok, hogy nekünk nincs szükségünk arra a 125 millára jelenleg.. amennyit meg cr hoz a konyhára, sokkal többet ér nekünk.[/color]
Én meg úgy vagyok vele, hogy jóllehet most rájuk épül a csapat és úgy néz ki pótolhatatlanok, de az értük kapott szép kis összegből két fiatalabb tehetséges játékost is be lehet szerezni. Kicsit alakítanák a csapatokat, a taktika is változna esetleg és kevésbé épülnének a támadások egy emberre. (Ez mondjuk inkább a Barcára jellemző.)

Másrészt már nagyon unalmas az állandó Messi vs Cé ellentét, versengés aki aminek mondja..De szerintem a két csapat közti feszültség is kisebb lenne ha az adott kor két legjobbja nem a már amúgy is ősi rivális csapatoknál játszana. Tavaly, mikor az argentín önmagához képest ótvar szezont futott, rohadt sokat mérgelődtem miatta. Ha Messinek jól ment a Barcának is, viszont nagyon sok meccsen öreganyám is jobban odatette volna magát...Idén szerencsére ez kicsit változott, jönnek az új húzó emberek, jövő nyáron meg még elég cash is jönne az eladásából. :mrgreen:

Bocs, hoyg így Messi felé tereltem a témát, de így vagyok Ronaldoval is. Ha gólerős szélsőt (és Benzin mellé egy tisztességes centert) vennétek a portugál árából, fogadni mernék rá, hogy nem lenne visszaesés. Persze ehhez egy edző is kell, Carlo biztos megoldaná. :)
Som i Serem!
6oat


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 39 regisztrált és 0 vendég