Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: cart » 2015. május 25., hétfő 17:29

De mi alapján mondod rá, hogy az egyik jobb mint a másik? Amelyik több gólt lő, az a jobb?
Nem lehet összehasonlítani ilyen egyszerűen semelyik két játékost sem... Más szerep, más közeg amiben vannak.

Ugyan azt írtuk kb :D

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: mocsok » 2015. május 25., hétfő 17:27

alapból más a két játékosnak a stílusa, de még a feladata is.
de izé, benzema több gólt lőtt a bl-ben, ő a jobb..
phys írta:Ezen kívül Agüero képes eldönteni meccseket, bajnokságot nyerni a Citynek, helyzeteket kialakítani saját magának, küzdeni harcolni valamiért.
és te beszélsz rózsaszín ködről? :fpalm:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mocsok 2015. május 25., hétfő 17:29-kor.

Avatar
phys
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2014. január 15., szerda 4:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: phys » 2015. május 25., hétfő 17:24

h3x0r írta:
phys írta:Még mindig csak arról írtam, hogy Agüero jobb, mint Benzema. Nem arról, hogy igazoljuk le Agüerot. Többször is leírtam, de minek is.
Ha felcserelnenk oket egy egesz szezonra, nem lepne meg, ha Benzema is lehozna azt a teljesitmenyt, mint Aguero a Cityben.
Engem igen. Szerintem 15 gól fölé nem menne. Ezzel az akarással és 1vs1 készséggel ott elnyomnák nagyon őt. De ezt úgysem tudjuk meg.

Nézz át pár másik csapat fórumára nézz át @n1. Meglepődnél mennyire tartják.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. május 25., hétfő 17:22

phys írta:
Azon kívül, hogy mindenben amiben egy csatárnak jónak kell lennie?
33gól 9 gólpassz 85,2%-os passzpontosság. Mindezt egy olyan csapatban aki a bajnokságban 30-al kevesett gólt rúgott.
Benzema 22 gól 10(11) gólpassz, 79,8 % pontosság.
Benzema rengeteg teret nyit a masik 2 tamadonak, es nem azert mert utal kapu fele mozogni, hanem mert ezt kerik tole.
Ha nem nezel Real meccseket akkor nehez ezt neked elmagyarazni.
phys írta: Tehát még csak az sincs, hogy Benzema sokkal jobban szolgálná ki a többieket.
Rengeteg kulcs passza van vagy kenyszeritoje, amivel megbontjak a vedelemet....ez nem direkt golpassz, de nagy jelentosege van.
phys írta: Ezen kívül Agüero képes eldönteni meccseket, bajnokságot nyerni a Citynek, helyzeteket kialakítani saját magának, küzdeni harcolni valamiért. Benzema addig tud teljesíteni amíg a csapat is jó formában van. De ő nem fogja soha hátára venni a csapatot.
Ez ugy hangzik mintha nem kellene csapat az argentin moge, mert egy maga vegig szlalomozik... :lol:
Rengetegszer van olyan, h Benzema egy szep labda atvetellel, testcsellel, vagy egy finom boka csellel megteremti a maganak a lehetoseget.
Hol nyert bajnoksagot a Citynek, en eleismerem a kepessegeit, a mai gyenge felhozatalban egyik ude szimfolt...de azert mar ne essunk tulzasokba...azert volt ott egy Yaya, Silva, Dzeko stb. ....vagy iden is ok nyertek? :hmmm:
phys írta: És ezt csak azért írom, mert eddig az volt a kérdés ki a jobb játékos. Nem azért mert én valamikor is megemlítettem volna, hogy én őt akarom itt látni vagy akármi... De ha az a kérdés, hogy ki a jobb focista, akkor eléggé rózsaszín ködben kell lenni ahhoz, hogy Benzemát mondja valaki. Nem hiába mondanák őt nagyobb arányban csak a madridisták, sehol máshol.
Kik mondanak?
Ha vki rozsaszinu kodben tuntet fel vkit akkor te meg pont az ellentetje vagy.....
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. május 25., hétfő 17:21

Mondjuk addig nem tudhatjuk, hogy ki mennyire illik a csapatba, amíg nincs itt egy Benzemával egy szinten lévő vagy nála jobbnak vélt csatár. Ha megnézzük Chicharito is jó stattal zárt a játszott percek tekintetében(ezzel nem arra utalok, hogy jobb, mint Benzema, mert nyilvánvalóan van köztünk 1-2 osztálykülönbség).
Viszont Agüero gyorsabb, mint Benzema, magának jobban alakít ki helyzeteket és gólerősebb is, bár tény, hogy Agüero is képes elég sok helyzetet rontani. Kérdés a kiszolgálás, de nem hinném, hogy gond lenne azzal.
Ha az a kérdés, hogy melyik a jobb játékos, akkor Agüerot mondanám. Viszont, hogy ki illik jobban a Realba, azt így nem lehet megmondani. Benzema illik ez tény, de lehet, hogy van a piacon olyan csatár akivel előrébb lennénk, lehet, hogy pont Agüero az.

Én egyébként Falcaot hoznám Chicharito helyére, ha normális áron hozható lenne. Amikor nagyon kell a gól, akkor beíveléseknél nagyot nyerhetnénk vele. Vele jobban lehetne rotálni Karimot, sőt ha formába jönne, akkor talán ki is szorítaná őt.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. május 25., hétfő 17:21

phys írta:Még mindig csak arról írtam, hogy Agüero jobb, mint Benzema. Nem arról, hogy igazoljuk le Agüerot. Többször is leírtam, de minek is.
Ha felcserelnenk oket egy egesz szezonra, nem lepne meg, ha Benzema is lehozna azt a teljesitmenyt, mint Aguero a Cityben.

Avatar
phys
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2014. január 15., szerda 4:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: phys » 2015. május 25., hétfő 17:14

ziro4vr írta:Lehet itt jönni a statokkal, de itt a lényegi kérdés továbbra is az, hogy ki illik jobban Cé és Bale közé, pláne úgy, ha egy James és Isco is fent van a pályán. Ez meg nem statokkal mérhető, nem fifa mérőszámokkal, hanem a csapat játékán látszódik. Az eredményességet most azért nem írom mert erre az jönne, hogy idén nem nyertünk semmit, mit számít ez.

Igazából nem is akarok ebbe belefolyni, a legnagyobb törvényszerűség itt a fórumon, hogyha jön egy vereség vagy nem jön egy trófea, akkor következik a Benzemát cseréljük le egy másik csatárra rész.

Még mindig csak arról írtam, hogy Agüero jobb, mint Benzema. Nem arról, hogy igazoljuk le Agüerot. Többször is leírtam, de minek is.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. május 25., hétfő 17:09

Lehet itt jönni a statokkal, de itt a lényegi kérdés továbbra is az, hogy ki illik jobban Cé és Bale közé, pláne úgy, ha egy James és Isco is fent van a pályán. Ez meg nem statokkal mérhető, nem fifa mérőszámokkal, hanem a csapat játékán látszódik. Az eredményességet most azért nem írom mert erre az jönne, hogy idén nem nyertünk semmit, mit számít ez.

Igazából nem is akarok ebbe belefolyni, a legnagyobb törvényszerűség itt a fórumon, hogyha jön egy vereség vagy nem jön egy trófea, akkor következik a Benzemát cseréljük le egy másik csatárra rész.
Nem illik.

Avatar
phys
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2014. január 15., szerda 4:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: phys » 2015. május 25., hétfő 17:03

h3x0r írta:
phys írta:A terhelésre és a sérülésekre visszatérve, Agüero többet játszott idén, mint Benzema.
aguero 3191 perc, benzema 3640 perc

http://www.transfermarkt.com/sergio-agu ... eler/26399
http://www.transfermarkt.com/karim-benz ... eler/18922
lehetséges, whoscored nem számolja a két nyári kupát Benzema esetében és két CDR meccset.
Agüero esetében pedig a ligakupát és az FA cupát valamint egy int. friendlyt.
http://www.whoscored.com/Players/14260/ 3090 perc
http://www.whoscored.com/Players/14296/ 2976 perc

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. május 25., hétfő 17:00

phys írta: Benzema addig tud teljesíteni amíg a csapat is jó formában van.
és nem lehet hogy ez osszefüggésben van egymással?

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. május 25., hétfő 16:57

phys írta:A terhelésre és a sérülésekre visszatérve, Agüero többet játszott idén, mint Benzema.
aguero 3191 perc, benzema 3640 perc

http://www.transfermarkt.com/sergio-agu ... eler/26399
http://www.transfermarkt.com/karim-benz ... eler/18922

Avatar
phys
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2014. január 15., szerda 4:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: phys » 2015. május 25., hétfő 16:52

numberone1 írta:Te sem tudod megcafonlni, h mi az amivel jobb Kun Benzemanal
Azon kívül, hogy mindenben amiben egy csatárnak jónak kell lennie?
33gól 9 gólpassz 85,2%-os passzpontosság. Mindezt egy olyan csapatban aki a bajnokságban 30-al kevesett gólt rúgott.
Benzema 22 gól 10(11) gólpassz, 79,8 % pontosság.

Tehát még csak az sincs, hogy Benzema sokkal jobban szolgálná ki a többieket.

De ezek "csak" statok mondhatjátok. A küzdeni akarásban a két játékost összehasonlítani pedig nem is érdemes, mert ebben kilóméterekkel előrébb áll Agüero.

A terhelésre és a sérülésekre visszatérve, Agüero többet játszott idén, mint Benzema. És mindezt Angliában, ahol jóval nagyobb terhelést kapnak fizikálisan a játékosok.


Ezen kívül Agüero képes eldönteni meccseket, bajnokságot nyerni a Citynek, helyzeteket kialakítani saját magának, küzdeni harcolni valamiért. Benzema addig tud teljesíteni amíg a csapat is jó formában van. De ő nem fogja soha hátára venni a csapatot.

És ezt csak azért írom, mert eddig az volt a kérdés ki a jobb játékos. Nem azért mert én valamikor is megemlítettem volna, hogy én őt akarom itt látni vagy akármi... De ha az a kérdés, hogy ki a jobb focista, akkor eléggé rózsaszín ködben kell lenni ahhoz, hogy Benzemát mondja valaki. Nem hiába mondanák őt nagyobb arányban csak a madridisták, sehol máshol.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. május 25., hétfő 16:48

phys írta:Az érveket a pályán lehet látni
Ez jo, ezt majd lopnam. :)
Most viccen kivul, reg olvastam itt ekkora dumat. :lol:

Amugy arrol szo se esik h drogbat lecipeltek a tarsai? En szemely szerint nagyon sajnalom h o sosem kerult madridba..

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. május 25., hétfő 16:36

phys írta:Nem egyedi dolog, hogy egy szurkolói fórumon a fanboyok nem tudják elviselni ha egy szeretett játékosukat, edzőjüket bántja valaki. Ez mindig is így lesz. Ettől függetlenül a kritikát nagyon is megérdemlik, ebben nincs semmi rossz. Az a hülyeség ha az emberek a homokba dugják a fejüket a rózsaszín szemüveggel a fejükön egy olyan világban ahol Benzema jobb focista, mint Agüero.
Egy szervezet csak akkro működhet jól, ha folyamatos felülvizsgálat alatt esik át, a rossz dolgokat javítani kell. Nem lehet ülni a babérokon folyamatosan javítani kell a dolgokat. Ha mindenki csak szerelmes levelet írna a kedvenceihez, mint itt sokan akkor sosem jutna előrébb semelyik csapat.
Te sem tudod megcafonlni, h mi az amivel jobb Kun Benzemanal...csak kozhelyeket puffogtatsz, h latni kell bla-bla-bla.. :lol:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

BarçaNorbi
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2015. január 10., szombat 15:35
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Henry, Iniesta, Thiago, Neymar
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BarçaNorbi » 2015. május 25., hétfő 15:49

rashidm írta:
phys írta:Agüero kevesebbet volt sérült idén, mint benzema, de azért írj még hülyeségeket. Ráadásul egy sokkal durvább bajnokságban.


Mekkora durva dolog, hogy valaki itt leír egy abszolút hülyeséget, hogy Benzema jobb focista, mint Agüero és kijavítom, egy szóval nem írtam, hogy le kéne igazolni vagy akármi :D De ha itt valaki szerint nem a mi játékosaink a legjobban a posztjukon akkor már az már belekötés :D Na ez az ami szánalmas.

Csak ezen a fórumon gondolják jobbnak Benzemát, de még itt sem mindenki szerencsére. Mindenhol máshol azért tisztában vannak az erőviszonyokkal.

Aki meg azt gondolja, hogy egy jobb játékossal összességében rosszabbak lennénk, az kicsit magába nézhetne.
Remélem a folyamatos trollkodásod/provokációd miatt azért mész majd pihenőre. Szerintem senki (én legalábbis nem mondtam), hogy Benzema>Aguero, hanem azt, hogy Aguero sokkal többet lenne sérült. Másrészt azt elfelejted, hogy nálunk a Sanitas van. Másrészt meg sokra megyünk egy olyas valakivel aki állandóan sérült.
Nektek nagyon meg kell válogatni, hogy kit hoztok csatár posztra, és szerintem jelenleg NINCS vagy 1-2 játékos max. aki jobb opció lenne, mint Benzema SZÁMOTOKRA. Mondjál még egy olyan csatárt, aki azért a 20 gólos szezonokat biztosan hozza 10 assist feletti teljesítmény mellett (nem néztem pontosan utána), mellette jó az összjátékban, kreatív, nagyjából minden csatárnak fontos kvalitása átlagos legalább vagy átlag feletti, ÉS EMELLETT (most jön a fontos rész):
AZ EGÓJA ELBÍRJA, HOGY CRISTIANO MÖGÖTT MÁSODIK LEGYEN, TUD ALÁJÁTSZANI, ELŐKÉSZÍTENI, NEM UGRÁL, HOGY RÁ ÉPÍTSÉK A TÁMADÓJÁTÉKOT stb..

Képes lenne ő egy olyan csapatban, ahol csak a befejezés lenne a dolga, és lennének olyan emberek akik kiszolgálják 30+-os szezonokra, de a mai real-ban Ronci mellett nem ez a szerepe a 9-esnek.
szerk: bocsi az offért, Sergio a Barcaba jelenleg jobban beillene, de Suarez érkezésével teljesen felesleges lenne.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. május 25., hétfő 15:34

phys írta:Agüero kevesebbet volt sérült idén, mint benzema, de azért írj még hülyeségeket. Ráadásul egy sokkal durvább bajnokságban.


Mekkora durva dolog, hogy valaki itt leír egy abszolút hülyeséget, hogy Benzema jobb focista, mint Agüero és kijavítom, egy szóval nem írtam, hogy le kéne igazolni vagy akármi :D De ha itt valaki szerint nem a mi játékosaink a legjobban a posztjukon akkor már az már belekötés :D Na ez az ami szánalmas.

Csak ezen a fórumon gondolják jobbnak Benzemát, de még itt sem mindenki szerencsére. Mindenhol máshol azért tisztában vannak az erőviszonyokkal.

Aki meg azt gondolja, hogy egy jobb játékossal összességében rosszabbak lennénk, az kicsit magába nézhetne.
Remélem a folyamatos trollkodásod/provokációd miatt azért mész majd pihenőre. Szerintem senki (én legalábbis nem mondtam), hogy Benzema>Aguero, hanem azt, hogy Aguero sokkal többet lenne sérült. Másrészt azt elfelejted, hogy nálunk a Sanitas van. Másrészt meg sokra megyünk egy olyas valakivel aki állandóan sérült.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: mocsok » 2015. május 25., hétfő 15:25

Zsombor írta:Majd szólj ha érdemben reagálsz a felvetésemre, mert ennek köze sincs hozzá. De jó látni, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki észleli a folyamatos provokációdat, meg trollkodásodat.
nem hiszem, hogy ő trollkodna... :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 25., hétfő 15:24

nmate írta:Agüero :lol: Vicc a fazon. Technikás, agilis is, és egész jól lő...de nem képes egyenletes teljesítményre. Sokszor igen nagy flop. Benzema jobb focista már nála.

Aztán meg Atleti drukker és a City sem adja el. De azért valahogy biztos ide lehet hozni. Mondjuk FIFA-ban vagy FM-ben. :smile:
Na meg fényesre copkodta mar a Barca es Messi nemesebbik testrészét. Puszi Madridból :D
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
phys
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2014. január 15., szerda 4:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: phys » 2015. május 25., hétfő 15:24

Nem egyedi dolog, hogy egy szurkolói fórumon a fanboyok nem tudják elviselni ha egy szeretett játékosukat, edzőjüket bántja valaki. Ez mindig is így lesz. Ettől függetlenül a kritikát nagyon is megérdemlik, ebben nincs semmi rossz. Az a hülyeség ha az emberek a homokba dugják a fejüket a rózsaszín szemüveggel a fejükön egy olyan világban ahol Benzema jobb focista, mint Agüero.
Egy szervezet csak akkro működhet jól, ha folyamatos felülvizsgálat alatt esik át, a rossz dolgokat javítani kell. Nem lehet ülni a babérokon folyamatosan javítani kell a dolgokat. Ha mindenki csak szerelmes levelet írna a kedvenceihez, mint itt sokan akkor sosem jutna előrébb semelyik csapat.

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: adamzz » 2015. május 25., hétfő 15:18

Ha Agüero olyan terhelés alatt játszotta volna végig a szezont mint Benzinho, akkor fele játékperce lenne. De az argentíntól nem félek,hogy jön. Jó játékos,meg megnézném CR mellett de nincs realitása a dolognak szerintem. Plussz Karim kell a csapatba, fontos ő.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 56 regisztrált és 0 vendég