Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2015. május 27., szerda 0:33

Lehet Perez rámegy Falcaora most hogy szabad. Ha 50 fölött kérnek érte tuti megveszi :lol:

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. május 27., szerda 0:32

Realista24 írta:Idén megy, easy. Cét betolják a helyére és mindenki boldog.
de hovamegy azt mondd már
:mrgreen:


az amúgy csúnya lenne elől cé béci duó... úgy állnának a labdára várva, mint két phasz
Kép

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 27., szerda 0:29

Én úgy gondolom Ronaldo távozásával ő is váltana.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 27., szerda 0:28

Idén megy, easy. Cét betolják a helyére és mindenki boldog.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. május 27., szerda 0:27

nmate írta:Benzema nem megy sehova idén, majd jövőre CR, Iker, Pepe társaságában tiplizik.

CR, Iker , Pepe hármast még megértem.
Bár, ha Ronaldo hozza a gólokat én nem raknám ki még jövőre sem. :roll:

De Benyát már miért kéne elküldeni jövőre?!
Akkor is még csak 28 lesz és nem hemzseg a piac a fiatal csatárzseniktől. Akiket lehetne hozni a helyére így névben legalább Agüero,Cavani,Lewa nagyjából mind egy korosztály. És szerintem egyedül Agüero az aki ténylegesen jobb nála, de Ő meg elérhetetlen és sérülékeny is mostanában.
ZIDANE

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 27., szerda 0:21

Benzema nem megy sehova idén, majd jövőre CR, Iker, Pepe társaságában tiplizik.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. május 27., szerda 0:15

csabi* írta:kik a komolyabb kérők?

Én P$Gt meg Arsenalt olvastam nagyon sokat
ZIDANE

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. május 27., szerda 0:08

kik a komolyabb kérők?
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 27., szerda 0:03

csabi* írta:realista ez a benzema-manu ez mennyire kacsa? tényleg akarják benzit?
Igen, de nem ők az elsődleges veszélyforrás.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. május 27., szerda 0:03

realista ez a benzema-manu ez mennyire kacsa? tényleg akarják benzit?
Kép

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. május 26., kedd 22:10

dannen írta:mielőtt még elkezditek terjeszteni. más fordításban már azt is láttam, hogy nem megy bele részletesen. de tök mindegy, mert nem csak ennyit mondott, hanem pofázott utána még csak ennyit emelnek ki belőle az újságok.
Magyarán szólva csak terelte a szót.

Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2015. május 26., kedd 21:50

Itt egyeduli remenykent en azt tartom ha a kezdo 11 bol kicserelnek a nyaron 2-3 embert, a padra meg visszaternek a fiatalok es ambicios gyerekek. a mexikoit el nem adtam volna, de mivel a 433 is eltunik jovore igy meg annyi percet sem kapott volna mint a szezon vegen. danilo nagyszeru lessz carvajallal marcelo melle is hoznek valakit aki ha a brazilt rotalja nem esik a csapat jateka.
kell egy jo kapus aki ha kell akkor a fekete locsolo csövekig szidja a vedoket, a kozeppalyara egy igazi szuro, nem pedig olyan aki kinjaban megtanulja.
Talán még szerencsénk hogy Veratti meg Pogba van a kozeppontban nem egy ujabb tamado, bár az aguerros hir elegge elkeseritett..bár az is igaz nem rosszabb mint benzema, a kerdes majd ot lessz hogy ha jon a de gea pogba aguerro csomag akkor ezeket hogy akarja jatszatni Benitez.
És hogy mi lessz Bale-el? oszinten mar nem erdekel, o innen fog nyugdijba menni... és ráadásul az a durva hogy Perez megoldotta a Bale problemámat, a kutya se foglalkzik most vele, nekem is a legkisebb gondom hogy marad vagy megy...
- Hasta el final, Vamos Real -

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 26., kedd 21:44

dannen írta:perez nem csak annyit válaszolt, hogy nem tudom.. mielőtt még elkezditek terjeszteni. más fordításban már azt is láttam, hogy nem megy bele részletesen. de tök mindegy, mert nem csak ennyit mondott, hanem pofázott utána még csak ennyit emelnek ki belőle az újságok.
Összehordott utána egy rakás marhaságot amivel még a nem tudomnál is jobban beégette magát. Semmi értelme nem volt az egésznek, mintha egy elsős írta volna neki a beszédét, vagy éppen pár feles után mondaná ami eszébe jut

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. május 26., kedd 21:22

dzsi91 írta:Minden kritika amit kap a klub teljesen jogos.Nevetséges az egész,voltak gondjaink de a koncepió maga jó volt,a végén taknyoktunk el aminek rendkívül sok szerencsétlen tényezője volt.

Évekig sírtunk,hogy nincs foci,most volt,trófeák is voltak.Egy rossz fél év miatt borítottunk mindent mert az ősz szenzációs volt.Ebbe Perez bele fog bukni,ami pozitív,de a csapat is ami negatív.Végre a Barca fölé keveredtünk hosszú évek után és most megint adunk nekik egy utcahossznyi előnyt...de mondjuk jelenleg a Barca izgat a legkevésbé.

Benítezt se fogom bántani,ő csak egy áldozat.Élete nagy lehetősége,hátha tud vele élni.

Semmi nem indokolt egy új "projektet", ezt szerintem a világon mindenki látja Perezen kívűl.Rajta röhög az egész futball világ ő meg egy "nem tudom"ot kipes kinyögni? Bravó.

Én mindig pozitív voltam mert láttam hogy tartunk valamerre,a 0 kupás szezon ellenére is,mert biztos voltam benne,hogy jövőre kárpótolnak minket a srácok.De már nem tudok az lenni,itt egyszerűen nem lehet 1ről a kettőre jutni,pedig nem kéne sokminden hozzá,csak békénhagyni az edzőt és posztokra igazolni.

Mind1 még 1-2 hétig sopánkodunk aztán kezdődhet a bizakodás,abban fyakorlottak vagyunk.Aztán benítez esetleg hoz egy triplát majd utána 0kupát és mehet ő is amerre lát.
Jah, nehogy félreértsd, teljesen jogos a sok kritika, de inkább sztem Pérez felé. Kicsit elgurult nála a gyógyszer...

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. május 26., kedd 21:07

rashidm írta:Fiesztában a Real-ról Farkas Norbi meglepő módon elég korrekten beszél: "Pérez a Barca-nak segít, nem tett jót ezzel a döntéssel, stb." Elég korrekten látja a helyzetet.

Egyébként kajak annyit mondott Pérez, arra, hogy mi volt az indok: "NEM TUDOM"????? Komolyan mondom, arcon csapnám ezt az embert. :vivo:
Minden kritika amit kap a klub teljesen jogos.Nevetséges az egész,voltak gondjaink de a koncepió maga jó volt,a végén taknyoktunk el aminek rendkívül sok szerencsétlen tényezője volt.

Évekig sírtunk,hogy nincs foci,most volt,trófeák is voltak.Egy rossz fél év miatt borítottunk mindent mert az ősz szenzációs volt.Ebbe Perez bele fog bukni,ami pozitív,de a csapat is ami negatív.Végre a Barca fölé keveredtünk hosszú évek után és most megint adunk nekik egy utcahossznyi előnyt...de mondjuk jelenleg a Barca izgat a legkevésbé.

Benítezt se fogom bántani,ő csak egy áldozat.Élete nagy lehetősége,hátha tud vele élni.

Semmi nem indokolt egy új "projektet", ezt szerintem a világon mindenki látja Perezen kívűl.Rajta röhög az egész futball világ ő meg egy "nem tudom"ot kipes kinyögni? Bravó.

Én mindig pozitív voltam mert láttam hogy tartunk valamerre,a 0 kupás szezon ellenére is,mert biztos voltam benne,hogy jövőre kárpótolnak minket a srácok.De már nem tudok az lenni,itt egyszerűen nem lehet 1ről a kettőre jutni,pedig nem kéne sokminden hozzá,csak békénhagyni az edzőt és posztokra igazolni.

Mind1 még 1-2 hétig sopánkodunk aztán kezdődhet a bizakodás,abban fyakorlottak vagyunk.Aztán benítez esetleg hoz egy triplát majd utána 0kupát és mehet ő is amerre lát.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
shoota
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2014. szeptember 1., hétfő 11:34
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: shoota » 2015. május 26., kedd 21:01

A Napoli elnöke, Aurelio De Laurentiis nem tagadja, hogy Benítez elhagyja az olasz klubot, azonban azt nem erősítette meg, hogy a Real Madrid lesz-e a következő állomás a spanyol szakember számára: “Két remek szezonunk volt Benítez irányítása alatt, sokat fejlődtünk. Nem tagadok semmit, de hogy a Real Madridhoz megy-e? Majd akkor kommentálom ezt, ha bejelentik hivatalosan”. Forrás: Madridom.hu
Akkor azt hiszem kezdhetünk megbarátkozni Benítezzel, én még nem temetném előre, de érdekes lesz, az igazolásokból sok minden ki fog majd derülni :hmmm:

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. május 26., kedd 20:50

Fiesztában a Real-ról Farkas Norbi meglepő módon elég korrekten beszél: "Pérez a Barca-nak segít, nem tett jót ezzel a döntéssel, stb." Elég korrekten látja a helyzetet.

Egyébként kajak annyit mondott Pérez, arra, hogy mi volt az indok: "NEM TUDOM"????? Komolyan mondom, arcon csapnám ezt az embert. :vivo:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 26., kedd 18:24

A Real Madrid spanyol szurkolóinak 50%-a véli úgy, hogy De Gea leigazolása prioritast élvez. Második helyre Pogbát tette a szavazók 42%-a, akit Verratti és Morata(!) követ.
Kár, hogy Perezt ez nem érdekli. Pedig ennyi bőven elég is lehetne, ha a megfelelő edzőt hozná. Morata mondjuk nem kellene, de az előtte levő hármat elhozhatná, és akkor egy 4-3-1-2 vagy 4-3-2-1 mehetne is.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 26., kedd 16:56

99% hogy Benitez érkezik, ő meg ugye 4231, tehát neki egy befejező csatár kell. Az egyik legjobb a piacon Aguero. Pereznek nincs választása, költenie kell mint az állat ha ebből jól akar kijönni. Engem meg nem érdekel, de ha nem jön a kp-ra Verratti vagy Pogba, a kapuba meg De Gea, akkor a nyári igazolási időszak a részünkről negatív lesz.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: babaking » 2015. május 26., kedd 16:51

ugye ez az Agueros hír nem komoly?
Mert tökmindegy ki lesz az edző ha megint eszetlenül vásárolunk :vivo: bármikor aláírnám Csicsát 15 millióért egy 90 milliós Aguero helyett
Kellene egy jó védekező kp, meg vki Marcelo mögé és egy más stílusú cserecsatár Benzema mögé. De ha Aguero jön ilyen összegért akkor a francia távozni fog, mert 90 milliónak játszania kell...
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 79 regisztrált és 0 vendég