Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62845
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 27., szerda 8:58

Én nagyjából homályban mászkálok magyar foci terén, de azt tudom, hogy mi megy a Vidinél, láttam, hogy mi folyt az elmúlt években a Debrecennél és még jó pár csapat nem panaszkodhat.
Nem értem ezt a vidék vs bp kontra állami és/vagy bújtatott pénzek dolgot.

Azok akik osztják a pénzt szerintem le se szarják, hogy ki lesz a bajnok, a lényeg, hogy minél több pénzt tudjanak országos szinten belepumpálni a sportágba, hogy minél több ismerőst, barátot és családtagot el tudjanak tartani és minél több pénzt tudjanak szakítani vele.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1265
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2015. május 27., szerda 8:53

BBarni írta:persze a Fradihoz dől a lé! :lol:
Gondolom az 5 Ft-os jegyekből jött össze a 700.000 euró Ramirezre. Gondolom Lamah,Gera,Dibusz,Varga,Hajnal,Lauth 200.000 Ft-ot keresnek. Az egész ország tudja, hogy az állam csöcsén lógtok ti is, mint még jó pár csapat...

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2947
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. május 27., szerda 8:12

Ferencváros írta:
BBarni írta:Kecskemét és a PMFC ügyében is elutasító határozat született a fellebbezésre.
Márkvárt :happy: :workout: (Ő az új Radóm :mrgreen: ) Már tavaly is szívesen láttam volna. Jöhet Radóval és Kitlel karöltve.
Gratulálok. :sly:
Ilyenkor ne menjen el az ember kedve a sporttól.. Kiesik a Madrid a Blből, menesztik Ancelottit, kizárják a pmfc-t(Persze a többi csapatot is sajnálom) :( Szép hetek ezek :|
Pénteken azért lesznek indulatok itt Pécsett. Sztem Nyíregyházáról is jönnek egy páran így, Mátyus ott összeszedte őket szépen. Bejönnek a Bközepesek elbúcsúzni :rock: :workout: :box:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
real_funghi
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 7:13
Kedvenc játékosaid: Redondo, Zamorano
Tartózkodási hely: Balkán

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: real_funghi » 2015. május 27., szerda 7:03

Promi barátunk egy bizonyos "Békávé" néven elhíresült figurára emlékeztet, aki a 80-as, 90-es években a legkülönbözőbb helyeken megfordult, ahol a Fradi játszott. :) Na nem mintha akkora fradista lett volna, épp ellenkezőleg, ő mindig az aktuális ellenfelet követte. :) Röplapokat osztogatott az ellenfél szurkolóinak, stuffolta az embereket, hogy hol jönnek a fradisták, hol lehet megtámadni őket. :) Volt egy kis gyászkeretes drapija, amit végül el is szedtek tőle. :) Hogy milyen drukker volt? Ki tudja. Többször lehetett látni Pécsen, Diósgyőrben, Újpesten. Focira, korongra is kijárt. Mindig volt nála valami penge, sok szurkolótársunkat megszúrkálta, igaz, őt is megverték cserébe jónéhányszor. Ez valami életforma lehetett nála :)

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2015. május 27., szerda 1:14

lolozhatsz, de csak a vak nem látja, hogy mi van. budapest liga leosztott fradi győzelemmel.

a vastagított részhez meg: ahol a pénzek eltűnnek... mennyi pénz tűnt el nálatok az elmúlt 20-40-60 évben? a BL csoportkör után csődbe mentetek. 2000-re szintén. aztán berki krisztiánkával újra. torgyán elnöksége alatt pénzmosoda voltatok. vagy a vasaska. amikor 96-ban a bejelentett alkalmazottak után ment a minisztériumi támogatás (persze csak pestre), és csak az angyalföldieknél 93 pályamunkás volt benevezve.

nem elegáns vidékezni azok után amit a magyar foci történelmében pestre toltak.
Persze!:)Feltűnő is, hogy mennyi pesti csapat volt bajnok az elmúlt években! :)

Igen nálunk is tűntek el pénzek meg is lett az eredménye(nem a jogtalan kizárásra gondolok) és?Azt meg csak a vak nem látja, hogy az elmúlt 10-15 évben mennyire nyomva voltak a vidéki csapatok(Vidi,Loki,Győr) arról már nem is beszélve, hogy a helyi önkormányzatoktól mennyi támogatást kaptak!Csak aztán rájöttek, hogy 1(nagy jóindulattal 2) csapat van itthon akikre megéri pénzt áldozni és azok pestiek! :) Nem mintha most nem épülnének stadionok vidéken is vagy nem lennének támogatva a vidéki csapatok...persze a Fradihoz dől a lé! :lol:

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2015. május 27., szerda 0:00

BBarni írta:Mindennek két oldala van!Én elsősorban a szurkolókat sajnálom, leginkább csak őket!Viszont azért abban is van valami, hogy minek olyan NB1-es csapat ahol hónapok óta nincs fizetés a játékosoknak?Ott ahol a pénzek érdekes módon eltűnnek?Régen mindig ellehetett intézni ezt urambátyám módon és benntartották a haveri csapatokat!A Nyíregyháza kivételével a többi csapatnak sajnos tényleg nem lett volna értelme licencet adni, bedőltek volna előbb utóbb,a Nyíregyháziakat sajnálom, velük talán lehettek volna engedékenyebbek, bár nagyon akarták a 12 csapatos bajnokságot!(bár ha az új tulaj nem szarozik annyit nem lenne most gond )Persze ott a másik oldal is, hogy a Dózsát érdekes módon megmentették, ez nagyon nem volt korrekt!
Az majd kiderül, hogy végül is mi lett volna a jó döntés!
semmi gond nem volt a szparinál csak nem pártcsapat, ellenszélben meg nehéz
Csak az új tulaj nem fizette be időben a régi tulaj által felhalmozott adósságot!
1. Adósságeltörlés a pesti csapatoknak. ez a kezdet. A 2. lépcső a fradika feltunningolása 3. MTK stadion 4. Újpest licence-visszaadás, 5. Vasas stadion...Máris 5 pesti csapat a 12-ből. Miközben a vidék leépül.

bravó. hajrá budapest liga....
Na nem mintha máshol nem épülnének a stadionok és a vidéki fellegvárak nem lettek volna tolva orrba-szája az elmúlt 15 évben! :lol:
lolozhatsz, de csak a vak nem látja, hogy mi van. budapest liga leosztott fradi győzelemmel.

a vastagított részhez meg: ahol a pénzek eltűnnek... mennyi pénz tűnt el nálatok az elmúlt 20-40-60 évben? a BL csoportkör után csődbe mentetek. 2000-re szintén. aztán berki krisztiánkával újra. torgyán elnöksége alatt pénzmosoda voltatok. vagy a vasaska. amikor 96-ban a bejelentett alkalmazottak után ment a minisztériumi támogatás (persze csak pestre), és csak az angyalföldieknél 93 pályamunkás volt benevezve.

nem elegáns vidékezni azok után amit a magyar foci történelmében pestre toltak.
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2015. május 26., kedd 23:55

Mindennek két oldala van!Én elsősorban a szurkolókat sajnálom, leginkább csak őket!Viszont azért abban is van valami, hogy minek olyan NB1-es csapat ahol hónapok óta nincs fizetés a játékosoknak?Ott ahol a pénzek érdekes módon eltűnnek?Régen mindig ellehetett intézni ezt urambátyám módon és benntartották a haveri csapatokat!A Nyíregyháza kivételével a többi csapatnak sajnos tényleg nem lett volna értelme licencet adni, bedőltek volna előbb utóbb,a Nyíregyháziakat sajnálom, velük talán lehettek volna engedékenyebbek, bár nagyon akarták a 12 csapatos bajnokságot!(bár ha az új tulaj nem szarozik annyit nem lenne most gond )Persze ott a másik oldal is, hogy a Dózsát érdekes módon megmentették, ez nagyon nem volt korrekt!
Az majd kiderül, hogy végül is mi lett volna a jó döntés!
semmi gond nem volt a szparinál csak nem pártcsapat, ellenszélben meg nehéz
Csak az új tulaj nem fizette be időben a régi tulaj által felhalmozott adósságot!
1. Adósságeltörlés a pesti csapatoknak. ez a kezdet. A 2. lépcső a fradika feltunningolása 3. MTK stadion 4. Újpest licence-visszaadás, 5. Vasas stadion...Máris 5 pesti csapat a 12-ből. Miközben a vidék leépül.

bravó. hajrá budapest liga....
Na nem mintha máshol nem épülnének a stadionok és a vidéki fellegvárak nem lettek volna tolva orrba-szája az elmúlt 15 évben! :lol:
(minket meg annyira feltuningoltak, hogy csak na)

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. május 26., kedd 23:49

semmi gond nem volt a szparinál csak nem pártcsapat, ellenszélben meg nehéz
Kép

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2015. május 26., kedd 23:48

Ferencváros írta:
BBarni írta:Kecskemét és a PMFC ügyében is elutasító határozat született a fellebbezésre.
Márkvárt :happy: :workout: (Ő az új Radóm :mrgreen: ) Már tavaly is szívesen láttam volna. Jöhet Radóval és Kitlel karöltve.

mehet. persze. gyomorforgató.
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2015. május 26., kedd 23:47

persze le lehet írni, hogy provokátor vagyok. többször is.

de ez akkor is kikívánkozik.

szánalmas....

1. Adósságeltörlés a pesti csapatoknak. ez a kezdet. A 2. lépcső a fradika feltunningolása 3. MTK stadion 4. Újpest licence-visszaadás, 5. Vasas stadion...Máris 5 pesti csapat a 12-ből. Miközben a vidék leépül.

bravó. hajrá budapest liga....
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1265
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2015. május 26., kedd 23:45

Rangers, AEK, csak hogy a közelmúltból 2 nevesebb csapatot említsek.
Kecskeméten egész idényben nem fizettek, néha csurrant-cseppent valami. Győr,Pápa adott. Nyíregyháza az egyetlen ami meglepő, Révész rendezte a tartozást, de mivel PiCsányi nagyon a 12 csapatos NB1 mellett lobbizott, muszáj volt kitenniük őket. Sajnálatos, kitartás az összes kitiltott klubnak! Buzi mlsz, buzi fidesz...

Nero
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2015. május 25., hétfő 18:47
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Puyol
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Nero » 2015. május 26., kedd 23:25

Ilyen dolgok is csak ebben a bohóc 3 forintot nem érő magyar fociban történhetnek meg. Én azon csodálkozom, hogy még vannak emberek akiknek van gyomruk és türelmük ezt a szart követni.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2015. május 26., kedd 23:23

A Nyíregyházánál a volt tulajnak volt adóssága amit az új tulaj az elején nem nagyon akart kifizetni, mire lett volna rá szándék addigra kicsúsztak az időből!Legalábbis én ezt hallottam!

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2015. május 26., kedd 23:14

sebydani írta:Gratulálok buzimlsz a Szparit aztán nagyon fontos kirakni az élvonalból :salute: :agree: sz... anyá.. :shutup:
Ez engem is nagyon kiakasztott..Mondjuk a BMLSZ-től már semmit nem várok. :roll: Hiányozni fognak a Loki - Szpari rangadók.. :'(
Som i Serem!
6oat

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9875
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. május 26., kedd 23:05

Gratulálok buzimlsz a Szparit aztán nagyon fontos kirakni az élvonalból :salute: :agree: sz... anyá.. :shutup:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2015. május 26., kedd 22:38

De a Szparit miért kellett elutasítani? Nem tartoznak senkinek, a brazil gyerek is ki lett fizetve. A csapat mögött biztos pénz van Révész által, aki stabilan az ország top100 leggazdagabbjai között van. Felháborító döntés...
Ferencváros írta:
BBarni írta:Kecskemét és a PMFC ügyében is elutasító határozat született a fellebbezésre.
Márkvárt :happy: :workout: (Ő az új Radóm :mrgreen: ) Már tavaly is szívesen láttam volna. Jöhet Radóval és Kitlel karöltve.
Nem gondolod, hogy nem illendő ilyenkor örömködni? Köcsög.

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2015. május 26., kedd 21:03

BBarni írta:Kecskemét és a PMFC ügyében is elutasító határozat született a fellebbezésre.
Márkvárt :happy: :workout: (Ő az új Radóm :mrgreen: ) Már tavaly is szívesen láttam volna. Jöhet Radóval és Kitlel karöltve.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. május 26., kedd 21:01

BBarni írta:
Az MLSZ nem sokkal később hivatalosan is bejelentette, hogy a Szpari mellett a Pápa, a Kecskemét és a PMFC ügyében is elutasító határozat született a fellebbezésre.
És itt is van a 12 csapatos bajnokság...
ty 3.14csányi.. bmlsz
Kép

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2015. május 26., kedd 20:19

Az MLSZ nem sokkal később hivatalosan is bejelentette, hogy a Szpari mellett a Pápa, a Kecskemét és a PMFC ügyében is elutasító határozat született a fellebbezésre.
És itt is van a 12 csapatos bajnokság...

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. május 25., hétfő 2:00

BBarni írta:
Sok mindentől függ, pl kiesik e a Hali( :shifty: ), Pécs megkapja e a licencet stb!Kitlre van sansz!

A lilák most tényleg belejöttek(az eddigi formájukhoz képest) mondjuk érdekes lesz, hogy Suljicot hogyan pótolják, plusz Nego is mehet a hírek szerint!A legnagyobb kérdés viszont az lesz, hogy a szerb edző marad e mert voltak olyan hírek, hogy tele van a töke és lelép!(akkor állítólag Szivics menne a helyére)

A győriek már szabadon tárgyalhatnak, hamar szétszedik őket valószínűleg...
messideco írta:Pofás csapat lett az Újpest, végre egy értelmes edző irányít. Suljic távozása nagy érvágás, ma is az a gólpassz rabonával :coffee: A győri játékosok szabadon igazolhatóak lesznek? Egy-két magyar játékos jöhetne, a szabály miatt is, plusz ismét csak 5 csere volt nevezve :lol:
Egyebkent Suljic merre tart?...az Mb1 egyik legjobbja. Na ot szivesebben latnam a csapatban Varga helyett. Eszmeletlenul jol tudja flikk-flakkozni,az ilyen jatekosokat nagyon csippazom...ezert nem bantam volna, ha jon egy brazil tamado is.....kicsit feldobja a gyenge szinvonalat.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 82 regisztrált és 0 vendég