Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 26., kedd 21:43

Igen, ez a legszomorúbb. Amint ott fog állni Benitez az oldal vonal mellett, már hiba lesz őt ócsárolni, most ebben a pár napban kellett volna megmutatni, de akik a Bernabeuba is mozizni járnak csak azoktól sokat nem lehet elvárni. Irigylem azokat akik ott élnek...biztos elkapnám Perezt reggel a hentesnél :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62628
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 26., kedd 21:22

Egyébként újabb érdekes tény derült ki számomra a madridi madridistákról.
Ha az AS meg Marca kérdez, akkor kattintgatnak az interneten bőszen. Ha meccs van és ott vannak, akkor tudnak anyázni meccs után vagy éppen aláírásért kuncsorogni.

De bazzeg, tegnap ismert volt az sajtótájékoztató időpontja, kint volt egy rakat tv stáb, de annyira nem volt ott senki, hogy az egyik barátomat állították meg, hogy beszéljen.

Nem változtatott volna a dolgokon semmit, ha odamegy 1.000 vagy 10.000 ember Pérez ellen és a csapat/Carlo mellett tüntetni, de jelzésértékű lett volna. Egy ekkora klubnál, főleg, ahol "mi" választjuk az elnököt, ott nehogy már ilyet következmény nélkül meg lehessen csinálni. Akár beválik az új edző, akár nem.

Sajtó, szurkoló, játékos egy emberként ragaszkodik az edzőhöz, aki szintén maradt volna bármi áron a csapatnál. Erre jön az elnök, elküldi, aztán a legérintettebbek, "mi" meg sem szólalunk.

Majd az új edzőt azt lehet fikázni orrba-szájba, meg Carlo-Carlo rigmust tolni (ha egyáltalán emlékezni fognak rá....), fütyülni Benítezt, mintha tehetne bármiről is. Pfejj, elvenném -a többségtől - a jogot és kiosztanám újra.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. május 26., kedd 20:16

Sajnos ami Carlóval történt egyáltalán nem volt meglepő, itt ez évtizedek óta így megy. Ha nem nyersz kupát tavasszal, menned kell. Más kérdés, hogy nagyobb türelemmel, ésszerűbb koncepcióval lehet nem 4-5 évente esne le egy bajnokság. A BL-ről meg ne is beszéljünk.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. május 26., kedd 20:06

Annyira csípem kb Carlót mint edzőt, mint amennyire Zidanet játékosként. Baromi csalódott vagyok, és le vagyok törve. Kezd Perezzel a kis faszom is tele lenni az az igazság...

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 26., kedd 19:16

Perezt interjúvolják :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=U58NyJz_1c0

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. május 26., kedd 19:06

Bullet T írta:Volt mar huzos dontese a vezetosegnek a kozelmultban, de ez visz mindent. Egyszeruen nem tudom felfogni, hogy kuldhettek el Carlot....Amugy mostmar tenyleg lehetne tronfosztas fent is mert ez igy nem megy. Szerintem a kovetkezo ev is bojtos lesz, elvegre Carlo kivetelevel manapsag az uj edzoink elso eve nem volt valami emlitesre melto. Remelem Zidane jon, ha mar valakinek kell, igaz,hogy tapasztalatlan de nem 1 sokat latott edzo bukott itt meg, lehet pont egy ilyen frissetes kene.
Nekem a fő problémám az,hogy nagyon szívemhez nőtt ez a generáció és emiatt az agyhalott miatt nem lesznek sikeresek.Én per pillanat nem leszek kisegítve ha most várok 1-2 évet mire megbukik addigra a csapat magja kiöregszik.Szóval persze bukjon, égjen a hullája de jelenleg ezt ba.zhatjuk.

A játékosokban bízok,hogy függetlenül attól,hogy ki az edző odateszik magukat és szép éveket hoznak.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 26., kedd 18:59

Az a baj, hogy ha elnök buktatást akartok akkor Zidane lenne a legrosszabb döntés.

Avatar
Bullet T
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2013. június 10., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Bullet T » 2015. május 26., kedd 18:57

Volt mar huzos dontese a vezetosegnek a kozelmultban, de ez visz mindent. Egyszeruen nem tudom felfogni, hogy kuldhettek el Carlot....Amugy mostmar tenyleg lehetne tronfosztas fent is mert ez igy nem megy. Szerintem a kovetkezo ev is bojtos lesz, elvegre Carlo kivetelevel manapsag az uj edzoink elso eve nem volt valami emlitesre melto. Remelem Zidane jon, ha mar valakinek kell, igaz,hogy tapasztalatlan de nem 1 sokat latott edzo bukott itt meg, lehet pont egy ilyen frissetes kene.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. május 26., kedd 18:41

Túltéve magam az első napi csalódottságon számomra a mostani egy win-win szituáció.

Vagy beválik Benitez és javul a játékunk - Carlo alatt közel sem volt tökéletes, sok edzői hiba tarkította a csapatot - esetleg még trófeákat isnyerünk és így mindegy lesz, hogy az edzőt Ancelottinak vagy Beniteznek vagy Pereznek hívják. Vagy megbukik Benitez és vele együtt bukik Perez is, véglegesen! A realitások talaján maradva, ha a következő edző se válik be, akkor fel kell állnia az elnöki székből másodjára, remélem onnan nem lesz neki visszaút. Aztán lehet kezdeni elölről mindent. (mondjuk van egy olyan érzésem, hogy a Real egyértelmű fölénye Spanyolországban csökkenni fog a következő évtizedben és bajnoki címekben is kiegyenlítődik a katalánokkal)

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: mocsok » 2015. május 26., kedd 17:54

Roberto Gómez, a Radio MARCA munkatársa
én is így látom.
ezért is vagyok már most pesszimista, pedig nem jellemző rám. :-(

na mindegy, visca el barca.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. május 26., kedd 17:54

Nagyon-nagyon sajnálom Carlot...én nagyon megkedveltem az itt eltöltött ideje alatt, pedig nagyon szkeptikusan fogadtam még anno az érkezését...véleményem szerintem ezt nagyon benézte Perez most...egy újabb projektbe bele kezdeni...már megint...már ez megy nálunk évek óta és úgy néz ki, hogy soha nem ér véget...
Mondjuk valószínűleg ez lesz az utolsó edzője Pereznek...ha ő is megbukik, akkor Florentino is vele bukik majd...
Ha választani kellene akkor én Kloppot hoznám...Zizou túl kockázatos...Benitez meg csak egy rossz vicc...
Egy biztos, hogy az ígérgetésekben mi vagyunk a legjobbak és a "majd jövőre" szlogen örökre megmarad nekünk, azt már senki sem veheti el :salute:

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: schranzer » 2015. május 26., kedd 17:43

„A probléma maga Florentino Pérez, akinek nem tetszik egyetlen edző sem. Ő maga akar a Real Madrid edzője lenni. Szeret beszélgetni a játékosaival és tanácsokat adni nekik. Már egy nappal közelebb vagyunk Benítez menesztéséhez is. Az elnök Zidane-t akarja edzőnek, és ameddig ez nem sikerül neki, addig nem lesz boldog. José Ángel Sánchez a kialakult helyzet nyertese, a Real Madrid pedig a vesztese. José Ángel Sánchez a nyertes, mivel Benítez jó barátja, és szerette volna, ha az edző visszatér Madridba. Benítez nyolc év visszalépés lenne a csapat fejlődésében, az ő stílusa leginkább a tégladobáláshoz hasonlít. A helyzet nagyon súlyos. Ancelotti távozása nagy érvágás. Benítez érkezése pedig még annál is nagyobb.” - Roberto Gómez, a Radio MARCA munkatársa
:|
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. május 26., kedd 17:27

Szép ez a szavazás, meg Benitezt fikázni, de nem sok értelmét látom. Azt kell, hogy mondjam teljesen mindegy, hogy ki lesz az edző, az úgy is csak Perez apó bábja lesz. Egyszer engedte ki a kezéből a gyeplőt (Mou), akkor majdnem ráfázott. Másodszor már nem fogja. Ennek esett áldozatul Carlo. Véleményem szerint a középkorú megpróbált Perezzel szembe menni a csapat érdekében, de ezt a prezidente nem tűrte és beintett neki egy jó nagyot. Sajnos egyre világosabb, hogy mind a keret, mind a kezdő összeállításában Pereznek kulcsszerepe van. Az edző felkészíti azon játékosokat, akiket kap és akiknek játszani kell. Ennyi a történet és ez bacottul elszomorít :-(

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. május 26., kedd 17:08

cart írta:Nekem nem hiányoznak az olyan meglepetések, amilyet pl. a walesi musztáng aka PL legjobbja is okozott...
Ezt adom, nem hianyzik az ehhez hasonlo meglepik. :mrgreen:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sander » 2015. május 26., kedd 16:56

BBeno írta:ha a pincér lesz én várok semmit tőle. annyira nulla az ember hogy egyszerűen nincs elvárásom felé. ha nullás szezont hoz akkor hozza azt amit kinézek belőle. ha meg leesik bármi egy csoda folytán akkor már felülmúlta az elvárásaimat.
Én is így vagyok vele. Egyszerűen nincs elvárásom vele szemben. Ha már valamit fel tud mutatni akkor azt mondom hogy "oké ebben az emberben kellemeset csalódtam lehet hogy mégsem olyan rossz szakember" . Plusz ha ehhez még hozzá veszem az átigazolási szezont is... ha nagy lesz a jövés menés akkor meg aztán pláne nem várok el semmit tőle. Egyszerűen szerintem képtelen lesz kialakítani egy olyan Real Madridot aki nem másokhoz alkalmazkodik hanem a RM ellen alkalmazkodnak. Eddig a csapatai mindig mások ellen alkalmazkodtak és talán lehet azt mondani hogy nem volt egy állandó stílusa. Azért is kedveltem Carlot nála legalább a labda a Realnál volt és próbálkoztunk. Plussz szerintem ez a keret már kevésbé alkalmas a kontra játékra. Beniteznek nagyot kell dobnia ha hosszú távra tervez.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. május 26., kedd 16:45

Bocs a duplaert.

Zidanera szavaztam, mert a felsorol jeloltek kozul egyikben sincs komoly racio(Zizouval egyetemben), igy nalam csak szimpataia alapjan ot valasztanam...a jatekosok nagyon kedvelik.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. május 26., kedd 16:44

nmate írta: Ja ez így van. De azért azért tegyük hozzá, Napolinál csak az árcédulák nagyok, a tudásra "fullközépszer" nagyjából mindenki.
A Romanak vagy a Lazionak sem jobb a kerete...ha a harom csapatot ossze hasonlitjuk, a Napolinak volt talan a legjobb tamado sora a masik kettohoz kepest.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. május 26., kedd 16:34

ha a pincér lesz én várok semmit tőle. annyira nulla az ember hogy egyszerűen nincs elvárásom felé. ha nullás szezont hoz akkor hozza azt amit kinézek belőle. ha meg leesik bármi egy csoda folytán akkor már felülmúlta az elvárásaimat.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: cart » 2015. május 26., kedd 16:33

Nekem nem hiányoznak az olyan meglepetések, amilyet pl. a walesi musztáng aka PL legjobbja is okozott...

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2015. május 26., kedd 16:30

R.M.C.F írta:
Azért sokan alábecsülik benítezt. Csak nehogy meglepi legyen.
Ó én speciel nem de annyit olvasgatok itt, hogy rám ragadt ez a felfogás. Tegnap vagy tegnapelőtt is írtam, hogy szerintem nem kéne ennyire lebecsülni. (Realos múlt, Pérez barátja..etc..) De nem kaptam az ilyen fajta gondolataimra pozitív visszacsatolást. Betudtam annak, hogy nem vagyok madridista. :D Nálam tiszta lappal indulna Rafa.
Som i Serem!
6oat


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 110 regisztrált és 0 vendég