Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. május 27., szerda 1:12

Meg pett tiltva? Az nem lehet hogy maguktol nem kritizaljak a dontest mint ahogy ez is a normalis? Nekem inkabb az lenne furcsa hogy egy jatekos elkezdene tweetelni hogy a vezetoseg rossz dontest hozott...

Erdekes hogy itt barki barmit csinal vagy nyilatkozik egybol elojon valami osszeeskuves elmelet. Semmi nem az aminek latszik, mindenki hazudik, vagy mellebeszel, vagy kenyszeritik.

Kezd tulzas lenni.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Simi
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:39

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Simi » 2015. május 27., szerda 1:02

Toky írta:
Az elnökség a klub számára a legjobb döntést hozta meg sportszakmai szempontok alapján, de én személy szerint mindenért hálás vagyok Ancelottinak, elhoztra nekünk a BLt és a kupát , tisztelnünk kell, hatalmas ember, a csapat és az egész madridizmus nagyon hálás neki...
Ezt most úgy kell érteni, hogy nem mer nyíltan beszólni Péreznek, de Ő is Ancelotti párti volt?
Az elmúlt napokban Marcelo, Kroos és James tett ki hasonló tweeteket, amik arról szóltak, hogy "fantasztikus ember" "köszönjük főnök, szerettem veled együtt dolgozni", stb. Lényegében le van tiltva a keret, hogy a döntés milyenségét minősítsék, csak a hálálkodást engedték meg nekik érzésem szerint. Szóval lényegében ez is ezt jelenti - annyi különbséggel, hogy Casillas ezek szerint odabökött egy hülyeséget a sportszakmai szempontokról, ami faszság, nem értek egyet vele. De alapvetően Ancelotti pártinak tűnik ezen felül - az az "én személy szerint" árulkodó Casillas véleményéről :).

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Toky » 2015. május 27., szerda 0:46

Realista24 írta:
Az elnökség a klub számára a legjobb döntést hozta meg sportszakmai szempontok alapján, de én személy szerint mindenért hálás vagyok Ancelottinak, elhoztra nekünk a BLt és a kupát , tisztelnünk kell, hatalmas ember, a csapat és az egész madridizmus nagyon hálás neki...
:roll: :roll:
Ezt most úgy kell érteni, hogy nem mer nyíltan beszólni Péreznek, de Ő is Ancelotti párti volt?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 27., szerda 0:29

Casillas: "The last thing I want is to be a problem for Real Madrid"
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. május 27., szerda 0:17

Új edzővel akkor minden lezsírozva, De Gea meg majd jön levezetni a MU-ból :lol:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 27., szerda 0:16

Az elnökség a klub számára a legjobb döntést hozta meg sportszakmai szempontok alapján, de én személy szerint mindenért háálás vagyok Ancelottinak, elhoztra nekünk a BLt és a kupát , tisztelnünk kell, hatalmas ember, a csapat és az egész madridizmus nagyon hálás neki...
:roll: :roll:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1259
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2015. május 27., szerda 0:15

Maradjon nyugodtan, engem nem zavar, hatalmas kedvencem a mai napig, de lássa be végre, hogy eljárt felette az idő és üljön le a kispadra BL-ben, meg a bajnokságban.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 27., szerda 0:13

A következő évben is itt lesz
megvan róla győződve
mehetnék gyengébb bajnokságba, de szeretném itt befejezni
Erősnek érzem, szeretem a kihívásokat, az utóbbi években rengeteg kritikát kaptam, de szeretem a kihívásokat. Szerintem felül tudok emelkedni rajtuk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 27., szerda 0:10

Hallgatni:
http://play.cadenaser.com/
olvasni Twitter, mint mindig mindent :) :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2015. május 27., szerda 0:10

Realista24 írta:Elkezdődött, érdekes kezdés:
Iker Casillas: “The first time I walked out of this tunnel I was 17. It was a friendly match. It was like an award for me.

Iker Casillas: “ When you hear the anthem you get full of emotions. You feel privileged to be part of this sport.”

Iker Casillas: “ Each time you walk to the goal you feel more nervous but I think that’s good for someone like me who loves this sport."
Hol lehet olvasni,hallgatni,nézni? :)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 27., szerda 0:06

Elkezdődött, érdekes kezdés:
Iker Casillas: “The first time I walked out of this tunnel I was 17. It was a friendly match. It was like an award for me.

Iker Casillas: “ When you hear the anthem you get full of emotions. You feel privileged to be part of this sport.”

Iker Casillas: “ Each time you walk to the goal you feel more nervous but I think that’s good for someone like me who loves this sport."
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 26., kedd 23:45

én feladtam mimden reményt, és csak abban bízok hogy Perez és Benitez nem barmolják szét ezt a csapatot az elkövetkezendő 1-2 évben

Nika91127
Hozzászólások: 2688
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2015. május 26., kedd 23:38

Persze. Bejelenti,h továbbra is küzdeni fog a helyéért,esze ágában sincs feladni,bla bla bla :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 26., kedd 23:14

Állítólag Villiam Vecchi felmondta szerződését ma délután. Iker meg éjfélkor fog interjút adni....vajon bejelent valamit?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. május 26., kedd 22:03

sandorzolika írta:Most olvastam hogy csutortokon hivatalos sajto tájékoztatot tart a Napoli elnoke es Benitez hogy beszamoljanak a pletykakrol.
ejj ha meg ez a pincer Benitez is mutatja a fuck-ot pereznek akkor mi lessz itt? :cens: :cens:
Azt is olvastad hogy a Napoli elnöke megerősítette hogy Benitez távozik? Vajon melyik csapathoz tart? West Ham? Videoton?

Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2015. május 26., kedd 22:03

Amugy épp most látom mi megy végbe twitteren :)
beszarok hogy az a Jese akire szinte egyáltalán nem számitott az olasz, még ő is dicséri és magasztalja ...
Hát kegyetlenül tökön rugta magát Perez, ha ltja a twitter üzeneteket akkor a csapat 80%-a bucsuzhat a nyari fizutol :mrgreen:
Nem irigylem aki az uj edzo lessz....egyaltalan nem irigylem.
- Hasta el final, Vamos Real -

Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2015. május 26., kedd 21:58

Most olvastam hogy csutortokon hivatalos sajto tájékoztatot tart a Napoli elnoke es Benitez hogy beszamoljanak a pletykakrol.
ejj ha meg ez a pincer Benitez is mutatja a fuck-ot pereznek akkor mi lessz itt? :cens: :cens:
- Hasta el final, Vamos Real -

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. május 26., kedd 21:47

Tényleg úgy fest, hogy Benítez lesz az edző, érdekes szezon elé nézünk...

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 26., kedd 21:43

Igen, ez a legszomorúbb. Amint ott fog állni Benitez az oldal vonal mellett, már hiba lesz őt ócsárolni, most ebben a pár napban kellett volna megmutatni, de akik a Bernabeuba is mozizni járnak csak azoktól sokat nem lehet elvárni. Irigylem azokat akik ott élnek...biztos elkapnám Perezt reggel a hentesnél :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 26., kedd 21:22

Egyébként újabb érdekes tény derült ki számomra a madridi madridistákról.
Ha az AS meg Marca kérdez, akkor kattintgatnak az interneten bőszen. Ha meccs van és ott vannak, akkor tudnak anyázni meccs után vagy éppen aláírásért kuncsorogni.

De bazzeg, tegnap ismert volt az sajtótájékoztató időpontja, kint volt egy rakat tv stáb, de annyira nem volt ott senki, hogy az egyik barátomat állították meg, hogy beszéljen.

Nem változtatott volna a dolgokon semmit, ha odamegy 1.000 vagy 10.000 ember Pérez ellen és a csapat/Carlo mellett tüntetni, de jelzésértékű lett volna. Egy ekkora klubnál, főleg, ahol "mi" választjuk az elnököt, ott nehogy már ilyet következmény nélkül meg lehessen csinálni. Akár beválik az új edző, akár nem.

Sajtó, szurkoló, játékos egy emberként ragaszkodik az edzőhöz, aki szintén maradt volna bármi áron a csapatnál. Erre jön az elnök, elküldi, aztán a legérintettebbek, "mi" meg sem szólalunk.

Majd az új edzőt azt lehet fikázni orrba-szájba, meg Carlo-Carlo rigmust tolni (ha egyáltalán emlékezni fognak rá....), fütyülni Benítezt, mintha tehetne bármiről is. Pfejj, elvenném -a többségtől - a jogot és kiosztanám újra.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 139 regisztrált és 0 vendég