Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Nero
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2015. május 25., hétfő 18:47
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Puyol
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Nero » 2015. május 27., szerda 19:00

Szerintem meg Gündogan a 160 centijével nem tényező ilyen szempontból, de túl sok Dortmund meccset nem láttam, szóval lehet hogy tényleg hülyeséget írtam. Coutinhot azért írtam, hogy ha mindneképpen valami Iniestához hasonló ügyes kis játékost akarunk, akkor ő jöhet szóba.

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Drake » 2015. május 27., szerda 18:58

csababarca írta:
Azt ugye tudod,hogy leírtad a török erősségeit?
Ez a full sérülékeny is... :roll: egy sérülése volt,az nem jött rendbe nála...a full sérülékeny az Diabi,akinek nincs ép testrésze.


coutinhot meg ha valakihez hasonlítani kell a kp-ról,akkor Iniestahoz lehet, akinek szerinte nincs helye a csapatban már. Akkor Coutinhonak meg van? Ugyanaz a tipus.
Német. :Đ

Amúgy meg inkább ezerszer Ő mint Pogba.Egyrészt szeretnék egy Gündogan 6 mezt,másrészt már unom a Henrys avámat és egy Barca címer előtt pózoló Gündis avánál elképzelni sem tudok jobbat.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2015. május 27., szerda 18:53

Nero írta: Én vagyok az egyetlen Barcás aki nincs rá izgulva erre a gyerekre? Volt egy, másfél éve a Dortmunda amikor tényleg nagy formába nyomta de a sérülése óta semmi extra. Ráadásul full sérülékeny. Amúgy ügyes focista meg minden, de az Enrique-féle Barcába már inkább "melósok" kellenek, akik tudnak rombolni és megnyerik a párharcaikat. Nem véletlenül lóg ki ennyire az öreg Andrés. Nagy kedvencem de ebből a csapatba neki túl sok helye már nincs.

Azt ugye tudod,hogy leírtad a török erősségeit?
Ez a full sérülékeny is... :roll: egy sérülése volt,az nem jött rendbe nála...a full sérülékeny az Diaby,akinek nincs ép testrésze.


coutinhot meg ha valakihez hasonlítani kell a kp-ról,akkor Iniestahoz lehet, akinek szerinte nincs helye a csapatban már. Akkor Coutinhonak meg van? Ugyanaz a tipus.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. május 27., szerda 18:49

Szóval Coutinho melósabb, mint Gündogan. Többet nem jövök.

A kép meg nem szép, pláne hogy most a német sajtó a BM-mel boronálja össze a tesókámat éppen. :lol:
Nem illik.

Nero
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2015. május 25., hétfő 18:47
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Puyol
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Nero » 2015. május 27., szerda 18:47

palesz77 írta:Ziro4vr, ezt most láttam, nem tudtam kihagyni.. :Đ ( h3x0r, nem kell Isco-Real-os képet linkelni válaszul.. :lol: )
Én vagyok az egyetlen Barcás aki nincs rá izgulva erre a gyerekre? Volt egy, másfél éve a Dortmunda amikor tényleg nagy formába nyomta de a sérülése óta semmi extra. Ráadásul full sérülékeny. Amúgy ügyes focista meg minden, de az Enrique-féle Barcába már inkább "melósok" kellenek, akik tudnak rombolni és megnyerik a párharcaikat. Nem véletlenül lóg ki ennyire az öreg Andrés. Nagy kedvencem de ebből a csapatba neki túl sok helye már nincs.

Akkor már sokkal inkább Coutinho, de egy 2 évve lezelötti Yaya Tourével tényleg verhetetlennek érezném magunkat.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. május 27., szerda 17:45

Ziro4vr, ezt most láttam, nem tudtam kihagyni.. :Đ ( h3x0r, nem kell Isco-Real-os képet linkelni válaszul.. :lol: )

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2015. május 27., szerda 14:12

Realista24 írta:Szép lenézőre sikerült az utolsó bekezdésed, mintha valami úriemberek klubja lennétek, foltok nélkül, ahol nincsenek cirkuszi majmok, nálunk meg csak erre van szükség...

Aztán ha megnézed a két csapat játékosainak a közösségi profiljait (most és pár évre visszamenőleg), akkor megtapasztalhatod, hogy ki az aki arcoskodik meg degenerált idiótaként viselkedik és mit csinál a másik. Mert te itt most nem elsődlegesen a sportteljesítményre tértél ki, hanem a pályán kívüli viselkedésre.

Na meg ha jobban megnézzük Pogba ügynökét, akkor tökéletesen illik a "több, mint egy klub" felfogásba, ugyanis az adócsalók, lefizethető, nagypofájú hazudozók általában titeket választanak.
Hát ezt most nagyon félreértetted. Én Pogba stílusát jellemeztem, amit szerintem mindenki lát, aki néz focit. Egy szóval nem írtam, hogy az ilyennek a Real-ban a helye, de mivel ez a két klub verseng érte, logikus, hogy azon drukkolok, ne hozzánk kerüljön, ne mi szívjunk vele, hanem a legnagyobb riválisunk. Már bocsánat, hogy nem a "saját csapatomnak" akarom a xart.
Te viszont szépen általánosítasz, úgy írod, mintha a Barca mindig mindenkit csalással szerzett volna meg, miközben egyetlen egy esetről van szó. Tény, volt/van egy elnökünk, aki megkerülős módszert választott egy játékos megszerzéséért, amiben persze partner volt a játékos és az apuka is. Persze őket fele ennyire se ekézi senki. Meg fogják érte kapni a büntijüket a bíróságon. Ehhez azonban a többi játékosnak és a szurkolóknak semmi köze.
Továbbra is azt állítom, Pogba egy link alak, csak rá kell nézni. 1 éve van a köztudatban mint lehetséges jó játékos, de már most el van szállva magától. Ahogy mozog, ahogy néz, ahogy focizik, ebből mind ez jön le. Ha ehhez hozzáadjuk, hogy Barca mezben vagy Real mezben 3x annyi pénzt fog zsebre tenni és a népszerűsége is emelkedni fog meredeken, akkor én úgy gondolom, hosszú távon nem megtérülő befektetés. Tehát továbbra is azon fogok drukkolni, hogy a Real-nak sikerüljön megvenni. plána, hogy most olvasom, évi 18 millió eurós fizu röpködik már, na annyiért meg pláne. Aztán lehet tévedek és a következő 10 év legjobb középpályásáról van szó, de nekem ez a véleményem. Oda is írtam, ha én lennék a Barca sportigazgatója, minden embert megpróbálnék lebeszélni a leigazolásáról.
Azt gondoltam, ennyi idő után már ismertek annyira, hogy én senkit és semmit nem nézek le, a véleményemet írom minden esetben.

...persze lehet rossz az időzítés, Madridban most forr a levegő és mindenki feszült, ami érthető... peace

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: adamzz » 2015. május 27., szerda 13:01

dannen írta:tripla MINIMÁLIS elvárás? az komoly. ilyen keret nem nagyon lesz a világon.
Nyilván. Csak érzékeltetni akartam,hogy szerintem milyen lehetőség van a kezében immár sokadszorra Pereznek.
Egy triplához mindennek klappolnia kell. A keret minősége talán nem is az első helyen áll ebben a sorrendben.

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: adamzz » 2015. május 27., szerda 12:54

Isco-->Barca
Pogba-->Madrid

Ezt sem tartom elképzelhetetlennek. Nyilván mindenki kedveli Iscot Madridban, de kb. amit láttunk az elmúlt évtizedben, így állna helyre a "rend". Hozzánk csatlakozna az öncélű,100 millás Pogba,katalánokhoz meg a a maga 35-40 millájával a kis spanyol. :lol:

Amúgy meg ha elhozzuk Verrattit vagy Pogbát akkor Isconak meszeltek. Persze minden Beníteztől,(legalábbis szeretnénk ezt hinni :lol: ) meg a taktikai elképzeléseitől függ. De tekintve,hogy Pogba kb ott játszik, ahol nálunk Isco, ott is az árcédula nyerne. Akármelyik is érkezik, Modric és Kroos fix kezdő lesz, valószínűleg a BBC is. A maradék egy helyért majd az Isco-James-Pogba/Verratti trió fog versenyezni. Szép lesz. :lol:
Persze, ha a pincér nem lesz beszari, akkor lebassza a padra a welshman-t. Mindenesetre rotálni lehet majd orrvérzésig. És akkor még ott van Danilo a kp-ra akár. Sokan leírtátok már, de tényleg 2-3 igazolásra vagyunk egy olyan kerettől,amivel a tripla a minimális elvárás lenne. De Gea-Pogba/Marco-csatár. Én simán beérném csicsával csatárposztra, csak több játékperccel. Csak annyit,hogy Benz tudjon játszani májusban is..

Hát igen. Ehhez képest gondolom jönni fog Agüero egy minőségi kp-s helyett. :lol:
De Gea valószínű érkezik, azt még Perez se fogja tudni elbacni.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. május 27., szerda 12:25

csabi* írta:egyébként remélem, hogy minél hamarabb vesznek valakit iniesta pótlására, mert akkor szinte kizárt, hogy isco valaha is ott játsszon
Jövőre visszavesszük Thiagot, nem kell ezen aggódni.. :shifty:
MorataMartin írta:Nincs mese kell Pogba. Világklasszis játékos lesz! Nem hagyhatjuk, hogy a Barcelonába menjen!!!!
Mondjuk szerintem amilyen szinten nem illene hozzánk, simán hagyhatnátok, hogy 80 milliót - vagy még többet is - kidobjunk rá az ablakon.. :lol:
dannen írta:ez most nem tudom , hogy jutott eszembe de james gólja a vb-n japán ellen nem kísértetiesen hasonló, mint messi gólja a bayern ellen ? mindkettőnél befelé aztán kifelé húzás, védő fekszik, pöci a kapus fölött, csak egy érdekesség :Đ

Messi csak magát másolja.. :Đ Csak a Bilbao védője nem olyan amatőr, mint Boateng. :D

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: danianevem » 2015. május 27., szerda 12:15

MorataMartin írta:Nincs mese kell Pogba. Világklasszis játékos lesz! Nem hagyhatjuk, hogy a Barcelonába menjen!!!!
Ha Barcába akar menni, vagy Párizsba (vagy máshova), akkor szinte mindegy mennyit ajánl a többi csapat a Juvénak, vagy Pogbának.
csabi* írta:egyébként remélem, hogy minél hamarabb vesznek valakit iniesta pótlására, mert akkor szinte kizárt, hogy isco valaha is ott játsszon
És, ha Isco jön Iniesta helyére? :shifty:

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. május 27., szerda 12:09

egyébként remélem, hogy minél hamarabb vesznek valakit iniesta pótlására, mert akkor szinte kizárt, hogy isco valaha is ott játsszon
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 27., szerda 12:09

Hanyagold az offolást, ha mindenáron poénos akarsz lenni, írj privátot vagy csak a témához szóljál hozzá.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. május 27., szerda 12:03

MorataMartin írta:Nincs mese kell Pogba. Világklasszis játékos lesz! Nem hagyhatjuk, hogy a Barcelonába menjen!!!!
Csak azert ne vegyunk mar meg valakit hogy ne a barcae legyen..

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2015. május 27., szerda 12:00

Nincs mese kell Pogba. Világklasszis játékos lesz! Nem hagyhatjuk, hogy a Barcelonába menjen!!!!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 27., szerda 11:53

Ha annyi pénzem lenne ahányszor idéztél.. :D Ezt már sikernek is elkönyvelhetném akár,hogy ilyen hatással vagyok az emberekre. Viccen kívül..Mi lesz ha Pogba hozzátok igazol?
Most ki idézett téged? Te most szerelmes vagy belém vagy mi?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2015. május 27., szerda 11:51

Realista24 írta:
hogy 1-2 jobb idény aztán csak a vergődés meg az arc megy.
Menjen csak a Real-ba, nekünk nem ilyen stílusra van szükségünk.
Szép lenézőre sikerült az utolsó bekezdésed, mintha valami úriemberek klubja lennétek, foltok nélkül, ahol nincsenek cirkuszi majmok, nálunk meg csak erre van szükség...

Aztán ha megnézed a két csapat játékosainak a közösségi profiljait (most és pár évre visszamenőleg), akkor megtapasztalhatod, hogy ki az aki arcoskodik meg degenerált idiótaként viselkedik és mit csinál a másik. Mert te itt most nem elsődlegesen a sportteljesítményre tértél ki, hanem a pályán kívüli viselkedésre.

Na meg ha jobban megnézzük Pogba ügynökét, akkor tökéletesen illik a "több, mint egy klub" felfogásba, ugyanis az adócsalók, lefizethető, nagypofájú hazudozók általában titeket választanak.

A vezetőséget már nem is vesézem ki, hogy egy Barcás kollégát idézzek, nem akarok belefolyni.
Ha annyi pénzem lenne ahányszor idéztél.. :D Ezt már sikernek is elkönyvelhetném akár,hogy ilyen hatással vagyok az emberekre. Viccen kívül..Mi lesz ha Pogba hozzátok igazol?
Som i Serem!
6oat

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2015. május 27., szerda 11:37

lesliejr írta:Pogba Iniesta helyén? Ezt nem értem. Egészen más stílus a két pali. Iniesta mint a higany, úgy mozog, Pogba sokkal darabosabb. Én továbbra sem látom, hogy hol lenne a helye nálunk. Esetleg Busquets helyén tudnám elképzelni, mint labdaszerző a hosszú lábaival, aki aztán felér a kapu elé is ha úgy alakul. De erre nem tudom képes lehet e.
Ha mindenáron Iniesta helyére akarunk igazolni, akkor Coutinho a Liverpool-ból. Más mozdítható játékos nem alkalmas a feladatra.
Ez a Pogba gyerek nekem nagyon link alaknak tűnik, mert az is. :)
Lehet, hogy berobban az elitben és ott is marad de ez a típus inkább azt szokta játszani, hogy 1-2 jobb idény aztán csak a vergődés meg az arc megy.
Ha én lennék a Barca sportigazgatója, nem szállnék licit harcba. Real-lal, pláne nem, hogy ilyen 80-100 milliók repkednek már. Annyit nem hozna a konyhára, viszont bukni lehet vele szépen. Menjen csak a Real-ba, nekünk nem ilyen stílusra van szükségünk.
Ini se mozog már úgy mint a higany ezt el kell fogadni lassan..Egyébként egyetértek! Eddig nem sokszor láttam Coutinhot játszani de mivel egyre több helyen olvasom, hogy passzolna a gépezetbe így néztem róla felvételeket és ügyes, baromi ügyes a srác. :D Az ára is kedvezőbb lenne (bár mi úgyis elcsaljuk majd a felét, meg hasonlók.. :mrgreen: ). Egy a baj, hogy valószínűleg nem ő az elsődleges kiszemelt. :|
Som i Serem!
6oat

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 27., szerda 8:54

hogy 1-2 jobb idény aztán csak a vergődés meg az arc megy.
Menjen csak a Real-ba, nekünk nem ilyen stílusra van szükségünk.
Szép lenézőre sikerült az utolsó bekezdésed, mintha valami úriemberek klubja lennétek, foltok nélkül, ahol nincsenek cirkuszi majmok, nálunk meg csak erre van szükség...

Aztán ha megnézed a két csapat játékosainak a közösségi profiljait (most és pár évre visszamenőleg), akkor megtapasztalhatod, hogy ki az aki arcoskodik meg degenerált idiótaként viselkedik és mit csinál a másik. Mert te itt most nem elsődlegesen a sportteljesítményre tértél ki, hanem a pályán kívüli viselkedésre.

Na meg ha jobban megnézzük Pogba ügynökét, akkor tökéletesen illik a "több, mint egy klub" felfogásba, ugyanis az adócsalók, lefizethető, nagypofájú hazudozók általában titeket választanak.

A vezetőséget már nem is vesézem ki, hogy egy Barcás kollégát idézzek, nem akarok belefolyni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2015. május 27., szerda 8:45

Pogba Iniesta helyén? Ezt nem értem. Egészen más stílus a két pali. Iniesta mint a higany, úgy mozog, Pogba sokkal darabosabb. Én továbbra sem látom, hogy hol lenne a helye nálunk. Esetleg Busquets helyén tudnám elképzelni, mint labdaszerző a hosszú lábaival, aki aztán felér a kapu elé is ha úgy alakul. De erre nem tudom képes lehet e.
Ha mindenáron Iniesta helyére akarunk igazolni, akkor Coutinho a Liverpool-ból. Más mozdítható játékos nem alkalmas a feladatra.
Ez a Pogba gyerek nekem nagyon link alaknak tűnik, mert az is. :)
Lehet, hogy berobban az elitben és ott is marad de ez a típus inkább azt szokta játszani, hogy 1-2 jobb idény aztán csak a vergődés meg az arc megy.
Ha én lennék a Barca sportigazgatója, nem szállnék licit harcba. Real-lal, pláne nem, hogy ilyen 80-100 milliók repkednek már. Annyit nem hozna a konyhára, viszont bukni lehet vele szépen. Menjen csak a Real-ba, nekünk nem ilyen stílusra van szükségünk.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 146 regisztrált és 0 vendég