Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. május 27., szerda 14:23

rosszabbnál rosszabb hírek érkeznek. olyan nincs hogy jó hírek jöjjenek?
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. május 27., szerda 14:22

hunmadridista írta:Állítólag Perez és Benitez megállapodtak, hogy Bale köré fog épülni a csapat...ha ez Cé-nek nem tetszik, akkor készek megválni tőle...
Menj már innen. :lol: :lol:
Nem illik.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1457
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. május 27., szerda 14:21

Állítólag Perez és Benitez megállapodtak, hogy Bale köré fog épülni a csapat...ha ez Cé-nek nem tetszik, akkor készek megválni tőle...

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3724
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2015. május 27., szerda 14:20

fenomeno22 írta:Nagyon nem kellene elvesziteni a Pogbaért folyó harcot.A presztizsen túl,hatalmas tehetség igaz még egy kicsit helyenként nyegle,de szerintem meghatározó lesz a következő évtizedben.Nagyon jól jönne nekünk,de még inkább hiányzik büdösék középpályájáról,mert szerintem ha mindenki egeszséges a pálya középső részén erőssebbek vagyunk,mint azt az őszi meccs is bizonyította.Nagyon nem kellene oda engedni,meg tudja huzni a varatlant,hatapmas a munkabirása a genetikájából adódóan is,és tudna komolyodni szerintem,mint Neymar is büdöséknél.Szerintem ez lesz az a kérdés,ami meghatározza a következő éveket,nem az hogy ki lesz az edző.Most mutasd meg Perez mekkora!!!!!!!!!
Gratulálok, szerintem hanyagold ezt a "büdösék" szöveget, mert nem leszel itt túl hosszú életű. :)

Egyébként most nagyon rákell repülni a Pogba fiúra, ha már Verratti távolodni látszik. Nagyon érdekes nyár elé nézünk, remélem kellemeset fogunk csalódni, bár erre jelenleg nem látok túl nagy esélyt. :(
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. május 27., szerda 14:18

Büdösék? :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

fenomeno22
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2015. február 7., szombat 17:30
Kedvenc játékosaid: ronaldo09
Kedvenc csapatod: realmadrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: fenomeno22 » 2015. május 27., szerda 14:17

Nagyon nem kellene elvesziteni a Pogbaért folyó harcot.A presztizsen túl,hatalmas tehetség igaz még egy kicsit helyenként nyegle,de szerintem meghatározó lesz a következő évtizedben.Nagyon jól jönne nekünk,de még inkább hiányzik büdösék középpályájáról,mert szerintem ha mindenki egeszséges a pálya középső részén erőssebbek vagyunk,mint azt az őszi meccs is bizonyította.Nagyon nem kellene oda engedni,meg tudja huzni a varatlant,hatapmas a munkabirása a genetikájából adódóan is,és tudna komolyodni szerintem,mint Neymar is büdöséknél.Szerintem ez lesz az a kérdés,ami meghatározza a következő éveket,nem az hogy ki lesz az edző.Most mutasd meg Perez mekkora!!!!!!!!!

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. május 27., szerda 14:16

dannen írta: marcelo meg cé jobb oldalon lenne? vagy felcserélted az oldalakat :mrgreen:
Fejjel lefelé kell nézni. :mrgreen:

vagyis nem, elbasztam...de értitek :lol:
Nem illik.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. május 27., szerda 14:07

Pogba---Kroos--Modric---Isco/James
---------Cé----------Karim-------------

Nekem ezzel nagy bajom nem lenne, nyilván a Marcelo-Pogba-Cé oldal védekezését kéne megoldani, de azért a francia alakítható bőven.
Nem illik.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1457
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. május 27., szerda 14:00

Jók ezek a mai hírek is...ezek szerint akkor már félig hivatalos a Pincér érkezése...Casillas jövőre is marad az 1. számú kapus...Pogbára egész nyáron vadászni fogunk, hogy végül 100 millió euróért nálunk kössön ki az utolsó átigazolási napon...a lényegi igazolások (főleg a középpályára) meg elmaradnak...

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. május 27., szerda 13:44

Hát én bízom benne,hogy Benítez nem hülye és nem a keret igazodik a rendszeréhez hanem fordítva... Mindenesetre 1 pluszpontja már van nálam ha ez az igazolód hír nem kamu.

De ezzel meg us kaptuk a választ,hogy Ancelottibak semmi köze nem volt az átigazolásokhoz.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. május 27., szerda 13:34

Tök felesleges vacilálni a támadó helyekkel kapcsolatban, amíg Bale ott van, addig mindegy. Játszatni kell és tudjuk mit kaphatunk tőle. Szóval úgy kell a többi embert berakni, hogy extra kell tőlük minden fontosabb meccsen. :lol:
Nem illik.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. május 27., szerda 13:29

BBeno írta:Reus is olyan igazolas lenne hogy tobb pooszton bevetheto. Persze nem kell nehogy minosegi padunk legyen. Sokkal!izgibb ha egy lucas silva szall be a meccsbe.

Az a gond szvsz, hogy amíg CR, Bale és James sérthetetlenek, addig elég nehézkes még Reust is beszorítani a kezdőbe. A padra meg nem fog jönni. Esetleg Ronaldo fel megy legelőre, Reus balra, Bale jobbra, James meg CR mögött. Kp-n Kroos és Modric...de akkor meg hova jön Pogba? Arról nem beszélve, hogy akkor milyen szerep jut Benzemának és Iscónak?

Lehet forgatni őket egyébként, de lennének elégedetlen emberek.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2015. május 27., szerda 13:01

Rafa Benítezzel közel az egyezség, ám érkezéséhez feltételt szab a spanyol szakember: a saját edzői stábjával akar dolgozni, a fiókcsapat ügyeibe beleszólást szeretne illetve azt, hogy az átigazolásokban az ő szava legyen a döntő.
:lol: :lol: :lol: És mégis mi szava lenne e tekintetben; összeállíthatja a melegedő kispadot, megtarthatja Jesét, Illarrát és eldöntheti, hogy ki legyen/maradjon a balhátvéd? :hmmm: Mert ugye ezen kívül a keret és az új igazolások, célpontok is adottak már hónapok óta .... :coffee: Arról már nem is beszélve, hogy Mou után Perez papa nem fogja újra kiengedi a kezei közül a gyeplőt!
A Real Madrid idén biztosan nem fog élni elővásárlási jogával Reus esetében. A vezetőség úgy véli, hogy a csapat jelenlegi szélsői kellően hatékonyak (Cristiano - Bale - James) és Reus érkezése ellentétes hatást váltana ki, mint amire egyébként számítani lehetne
Reus is olyan igazolas lenne hogy tobb pooszton bevetheto. Persze nem kell nehogy minosegi padunk legyen. Sokkal!izgibb ha egy lucas silva szall be a meccsbe.
Egy az egyben adom. Már csak azért sem értem a vezetőség ezen félelmét, mert jövőre biztos vagyok benne, hogy valamelyik kezdő "nagyágyú" távozik a támadósorból...
Egyre távolabbinak tűnik a De Gea-Verratti-Reus "álompakkom"
Hát sajnos már olvasni olyan véleményeket is, hogy könnyen De Gea lehet a legnagyobb név, akit idén igazolunk... Verratti Carlo menesztése után szerintem felejtős, Reus helyett meg véleményem szerint marad Jesé (mint az új Callejón), aztán csá.
Pogbának évi 18 millió eurós fizetést kínál a Real Madrid, 5 évre, azonban a Barça vezetősége sem hajlandó lemondani a franciáról; a sportigazgatójuk tegnap óta Torinóban tárgyal a megszerzéséről. Ez egy újabb Neymar-ügynek néz ki.
Azért az nem kis presztízs veszteség lenne, ha Neymar után őt is elbukná a Madrid; úgy hogy a Barca idén nem is igazolhat... :x Jövőre meg Gündogan /tél/-Pogba /nyár/ pakkal erősödnének a katalánok, nem örülnék neki maradjunk annyiban.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2015. május 27., szerda 12:09

kelemen.istvan írta:
A Real Madrid idén biztosan nem fog élni elővásárlási jogával Reus esetében. A vezetőség úgy véli, hogy a csapat jelenlegi szélsői kellően hatékonyak (Cristiano - Bale - James) és Reus érkezése ellentétes hatást váltana ki, mint amire egyébként számítani lehetne.
Egyre távolabbinak tűnik a De Gea-Verratti-Reus "álompakkom" :-(
Tartok tőle, hogy megint a real húzza a rövdiebbet, ahogy a Beckham-Ronaldinho; Neymar-Bale üzletekkel. :roll: :/
Rakitic - Kroos párosnál szerintem Ti jártatok jobban. Nem annyira hasonló a szitu de ha jól emlékszem Rakétát a Madrid is igazolni akarta.
Som i Serem!
6oat

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2939
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. május 27., szerda 12:05

A Real Madrid idén biztosan nem fog élni elővásárlási jogával Reus esetében. A vezetőség úgy véli, hogy a csapat jelenlegi szélsői kellően hatékonyak (Cristiano - Bale - James) és Reus érkezése ellentétes hatást váltana ki, mint amire egyébként számítani lehetne.
Egyre távolabbinak tűnik a De Gea-Verratti-Reus "álompakkom" :-(
Tartok tőle, hogy megint a real húzza a rövdiebbet, ahogy a Beckham-Ronaldinho; Neymar-Bale üzletekkel. :roll: :/
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. május 27., szerda 11:38

márpedig james és isco is megérdemli szerintem az idei teljesítménye alapján hogy a kezdőbe számoljunk velük, bale viszont nem.
a nagy faszt.
bale is lenyilatkozta, h saját maga szerint egy jó és kiegyensúlyozott szezont hozott le, és úgy érzi, h megfelelő volt.
úgyh, a szurkolók a hülyék, kólaember is megmondta, h nem passzolnak neki azok a ghecik azt azért tűnik gyengébbnek. sőt bale azt is elmondta, h ő szarik a véleményekre és kritikákra, pláne az olyanokra amik negatív hangvételűek, mert ő azokat meg sem hallgatja, annyira szarik rájuk, inkább szétbasz pár szögletzászlót.

na úgyhogy balenek kezdőben a helye.
:lol:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2015. május 27., szerda 11:31

Ha már nem akarják eladni Balet és ő sem akar távozni, akkor csak abban reménykedek, hogy idén más lesz, mint tavaly és aki szarul játszik az padozik, a helyén lévő másik csapattárs meg addig átveszi a szerepet. Anno Mou idejében is ez volt, ha DM szar formában volt, akkor beszállt az utolsó 25-30 percre. Özil detto.
Ez változott meg egy ideje és kiszabott bosszantó tud lenni.

Szerintem nem igazán fog Benitez szabadkezet kapni, maximum kibővítheti 1-2 névvel Perez transferlistáját. Az utánpótlássan kapcsolatos dolgot meg nem tudom hova rakni, mert nem követem az éppen aktuális klubjait már vagy 10 éve. Bár az tetszene, ha picit merészebben belenyulna az utánpótlásba és egy Granada ellen meg belökné a második félidőre Medránt vagy akár melyik "igéretet".

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 27., szerda 11:14

Realista24 írta:
El Unico írta:Pérez megmondta: új korszak kezdődik,again. És ha ő ezt mondja,akkor általában jönnek új játékosok. Idén is lesz legalább egy olyan játékos aki a kezdőbe érkezik sok pénzért...

Na,egy kis megnyugvás,hogy Beníteznek vannak feltételei,ez jó. Remélem elég makacs lesz ahhoz,hogy ezeket megtartsa. Kapjon szabad kezet,övé a csapat,az utánpótlás,aztán hajrá!

Van a fact van feltétele :lol: :lol: már bocsánat. Nem rúgták volna ki Carlot, ha Rafa nem lenne done deal.
Én is leírtam ma, ez valószínűleg előre lezsírozott kamu a sajtónak

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. május 27., szerda 11:10

Ha vegre lenne rotalas rendesen akkor kell a minosegi mely pad.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. május 27., szerda 11:09

benzema mindenképp kezdő lesz szerintem és remélem is.
cr teljesítményén is sokat dob ha benzema ott van mellette, nagyon jól megértik egymást.
főleg a nagyobb meccseken számít ha ott van mellette karim.
baletől kéne valahogy megszabadulni csak az a baj hogy akkor meg a helyére is jon még egy méregdrága igazolása.
márpedig james és isco is megérdemli szerintem az idei teljesítménye alapján hogy a kezdőbe számoljunk velük, bale viszont nem.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 50 regisztrált és 0 vendég