Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2015. május 27., szerda 15:37

nmate írta:Bármennyire is adná magát, az a baj sosem lesz 433. Benítez régi vágású edző, 15 éve 4231-et nyom nem most fog megújulni. Pedig ebben a mai Cé, Benzema és Modric/Kroos is szenvedne. Semmi baj nem lenne a taktikával, csak a keretünk nem alkalmas rá. Viszont Illarra illene bele, szerintem meg fogjuk tartani így.

Szerintem.
Nem az a fontos, hogy milyen játékrendszerben játszunk, hanem, az hogy milyen filozófiában, koncepcióban. Nekem eddig tetszett a filozófiája - spanyolos, de gondolom nem engedheti meg magának, hogy mást játszon. Engem inkább a módszerei aggasztanak, vagyis inkább az, hogy nem ismerem. Valszeg folytatni fogja, amit Carletto elkezdett, remélem sikerül kijavítani a hibákat, amit Carlo csinált.

Két fantasztikus edzői húzásról (egyik Carlo, másik Benítez-é) még nem esett itt szó, ezért belinkelnék egy cikket, ami ezeket jól bemutatja:
http://www.hatharom.com/2015/04/03/egy- ... -es-bukasa

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 27., szerda 15:19

Bármennyire is adná magát, az a baj sosem lesz 433. Benítez régi vágású edző, 15 éve 4231-et nyom nem most fog megújulni. Pedig ebben a mai Cé, Benzema és Modric/Kroos is szenvedne. Semmi baj nem lenne a taktikával, csak a keretünk nem alkalmas rá. Viszont Illarra illene bele, szerintem meg fogjuk tartani így.

Szerintem.

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sander » 2015. május 27., szerda 15:09

VanillaSky írta:Egyébként érdekes, hogy volt egy szavazás - még Ancelotti távozása előtt - A Pogba-Verratti kettősről. Megnyeri az olasz, nekünk ő kell meg hasonlók. Most, hogy elment Carlo, a széljárás irányt váltott és a presztízsmeccset Pogbáért nem szabad elveszíteni a katalánokkal szemben. Mi változott?Anecelotti nélkül nem lehet leigazolni Verrattit, átalakult a keretünk vagy az elmúlt két hétben az egyik játéktudása esett a másiké emelkedett?
Szerintem inkább mindenki annak tudatában szavazott hogy az akkori csapatba azzal az edzői elképzelésbe melyik játékos illene jobban. Ez szerintem Verratti volt. Az viszont szerintem már biztos hogy a vezetőségnél ott egy kis cetli hogy kiket szeretnének eladni és igazolni. Azért viszont arra kiváncsi leszek hogy Benitez hogyan fogja játszani a csapatot mert eddig mindig 4-2-3-1 ben játszatta a csapatait. Ha most érkezik Verratti vagy Pogba akkor ezt fel kell adnia mert akkor a keret legalkalmasabb alakzata a 4-3-3. Oké tudom hogy ezekre a számokra nem kell sokat adni mert egy játékos feladata nagyban befolyásolhatja a rajzot de egyszerűen nem tudom elképzelni hogy ha mondjuk leigazoljuk Pogba-t akkor kirakjuk Kroost vagy Modricot a kezdőből. Ráadásul a 4-2-3-1-be illene lennie egy jó labdaszerzőnek is.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1457
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. május 27., szerda 14:54

ziro4vr írta:Nyugi már, nem lesz szó ilyenről. :lol: Valami forrást betolhattál volna azért a szenzációhajhász sor mellé. :lol:
Az angol média nyomja most ezt bőszen...de én simán kinézem ezt a húzást a Perez-Benitez kettősből...

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2015. május 27., szerda 14:51

a forrás a daily telegraph, aki meg elhiszi az a bohóc.
Ha ezt nem is kell benyalni; az szerintem nem kérdés, hogy a walesi marad és abban is biztosak lehetünk, hogy Perez nem akar vele felsülni, így elég kézenfekvőnek tűnik ez az opció; plusz egyelőre Cristiano helyzete is lóg a levegőben, véleményem szerint nem elképzelhetetlen, hogy távozik, amennyiben nem nyeri el a tetszését a klubvezetés jövőbeli tervei.
Szerintem Ancelotti távozásával Veratti lehetőségének annyi lett. Csak azt tudtam volna elképzelni, hogy ő elhozza, más edző szerintem nem rángatja el. Pláne hogy alapból se nagyon hittem abban, hogy Verratti elmegy a PSG-től. Azt is kizárólag csak abban az esetben, ha Pogba menne a franciákhoz. Szerintem ez a dolog eldőlt. Igazából jelen állás szerint egyik sem fog itt kikötni.
Nagyrészt teljesen egyetértek. A 2 opció közül véleményem szerint Carlo inkább Verratti mellett tette le a voksát, de ez a tétel úgymond elvesztette a relevanciáját az olasz távozásával. Ami pedig Pogbát illeti, nos a Barca is elégé megtorpant a hírek szerint, mert a srác az ügynöke révén a keret második legjobban fizetett tagja szeretne lenni Messi mögött, amit a Barca teljes mértékben kizár.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2015. május 27., szerda 14:41

Na most a media hirek tobb mint 80% kamu mindig. De azert a Reus hirrel kapcsolatban mar kinomban röhögök hogy a sors 2 kézzel ver hogyha az elnökünk mellett a vezetőség is ilyen nyilatkozatokat ad...nem mintha lenne valami értelme úgyis perez apó húzza a nótát. Egyáltalán nem biztos ez a projekt na de sirankozok majd decemberben!
- Hasta el final, Vamos Real -

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. május 27., szerda 14:40

Mi változott?Anecelotti nélkül nem lehet leigazolni Verrattit, átalakult a keretünk vagy az elmúlt két hétben az egyik játéktudása esett a másiké emelkedett?
Szerintem Ancelotti távozásával Veratti lehetőségének annyi lett. Csak azt tudtam volna elképzelni, hogy ő elhozza, más edző szerintem nem rángatja el. Pláne hogy alapból se nagyon hittem abban, hogy Verratti elmegy a PSG-től. Azt is kizárólag csak abban az esetben, ha Pogba menne a franciákhoz. Szerintem ez a dolog eldőlt. Igazából jelen állás szerintent egyik sem fog itt kikötni.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. május 27., szerda 14:36

Kezd komédiává válni a helyzet. :lol: Carlo lelép, valszeg Benítez jön. Bale marad, Reus nem jön. :lol: Meglepődnék, ha ennyi szar hír után valami jó is kisülne az egészből. Nem szokta pesszimista lenni, de nagyon nem tetszik az egész, pedig egyáltalán nem volt benne a pakliban az, hogy ekkora változás kell a csapatnál.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. május 27., szerda 14:36

ddg
danik---varane---ramos---marcelo
------------- verratti
----kroos -------------modric
james ------karim ----- cé

ez reális lenne azt hiszem
isco lenne kroos, modric, és cé elsőszámú cseréje is
jamest és karimot főként reus váltaná, bár nálam inkább reus lenne kezdő a kolumbiai helyett.
bale meg a mu-t boldogítaná, jelenlegi padunkról egyedül macifej maradna, a következő edző talán többet dobja majd be.
hoznám még gündit, maradna koncentráló meg kéne egy ifis középcsatár

tehát a keret:
ddg, iker, castilla kapusa
dani, danilo, rapha, ramos, pepe, nacho, marci, koncentráló
verratti, gündi, modric, kroos, illarra, isco, james
reus, karim, cé, castillás arc

ugye bélből lehetne egy nagyobb összeget húzni a verratti-reus-gündi pakk meg sztem kijönne kb 120-30ból, ez kb. béci ára ddgt meg lemeccseljük navas+ költőpénz egy kevés esetleg még coentraot bevonni
keretet lehetne forgatni rendesen isco, james kp-n és elől is játszana

a bélás hírek meg csak a beetetés, calma :mrgreen:
Kép

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2015. május 27., szerda 14:35

Ugye csak vicceltél és még csak hír sincs ilyen...Nem vagyok egy puhány,de ha ez megtörténne,tényleg sírva telefon falhoz vág,Tv földhöz és ennyi volt,szerzetesi életmód.
Angol pletyka laptól (Daily Mirror) származik ez az elképzelés --> Bale át a balszélre, Cristiano pedig fel a 9-es, befejező pozícióba.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Champions20
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2015. május 13., szerda 22:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Champions20 » 2015. május 27., szerda 14:33

hunmadridista írta:Állítólag Perez és Benitez megállapodtak, hogy Bale köré fog épülni a csapat...ha ez Cé-nek nem tetszik, akkor készek megválni tőle...
Háh! :lol:
Perez rendesen beverte a koporsószeget. Carló helyett Benitez.CR helyett Bale. Úristen.Aszzem most jó pár divatdrukkert fog veszíteni a real.Mondjuk a felére csökken.
Remélem előbb bassza szét a realt benitez mint ahogy kirúgnák.Ne végezzen már félmunkát. :lol:
Bohócok...

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. május 27., szerda 14:30

Nyugi már, nem lesz szó ilyenről. :lol: Valami forrást betolhattál volna azért a szenzációhajhász sor mellé. :lol:
Nem illik.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7347
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. május 27., szerda 14:29

Állítólag Perez és Benitez megállapodtak, hogy Bale köré fog épülni a csapat...ha ez Cé-nek nem tetszik, akkor készek megválni tőle...
Akkor a kövi szezonban nem kell sok meccset néznem lehányok laptopot, tv-t, mindent.
Love football, hate antifa.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: GT37 » 2015. május 27., szerda 14:27

tubatibi írta:ha már Verratti távolodni látszik.
Én ebben sem lennék még biztos, abc.es szerint (fogalmam sincs, mennyire számít megbízható forrásnak, talán R24 jobban tudja) az olasz szívesen csatlakozna hozzátok, és kérni fogja a PSG-t, hogy engedélyezzék a transzfert. Lesznek még itt váratlan fordulatok.

Egy biztos: ha elviszitek Verrattit 55-60-ért, mi meg Pogbáért leteszünk 90-100-at az asztalra, annak nagyon nem fogok örülni.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. május 27., szerda 14:27

hunmadridista írta:Állítólag Perez és Benitez megállapodtak, hogy Bale köré fog épülni a csapat...ha ez Cé-nek nem tetszik, akkor készek megválni tőle...
Akkor indulok is Madridba szétrúgni pár segget . :box:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

fenomeno22
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2015. február 7., szombat 17:30
Kedvenc játékosaid: ronaldo09
Kedvenc csapatod: realmadrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: fenomeno22 » 2015. május 27., szerda 14:26

hunmadridista írta:Állítólag Perez és Benitez megállapodtak, hogy Bale köré fog épülni a csapat...ha ez Cé-nek nem tetszik, akkor készek megválni tőle...
Ugye csak vicceltél és még csak hír sincs ilyen...Nem vagyok egy puhány,de ha ez megtörténne,tényleg sírva telefon falhoz vág,Tv földhöz és ennyi volt,szerzetesi életmód.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. május 27., szerda 14:26

BBeno írta:rosszabbnál rosszabb hírek érkeznek. olyan nincs hogy jó hírek jöjjenek?
Köszöntelek a média világában. Én már azokat a híreket várom, hogy Gerrard jön kölcsönbe fél évre, jön Reina, Higuain és Morata vissza 30-ért.

De ez a bélás már több a soknál, nem vicces. :lol:
Nem illik.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. május 27., szerda 14:25

Egyébként érdekes, hogy volt egy szavazás - még Ancelotti távozása előtt - A Pogba-Verratti kettősről. Megnyeri az olasz, nekünk ő kell meg hasonlók. Most, hogy elment Carlo, a széljárás irányt váltott és a presztízsmeccset Pogbáért nem szabad elveszíteni a katalánokkal szemben. Mi változott?Anecelotti nélkül nem lehet leigazolni Verrattit, átalakult a keretünk vagy az elmúlt két hétben az egyik játéktudása esett a másiké emelkedett?

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. május 27., szerda 14:23

rosszabbnál rosszabb hírek érkeznek. olyan nincs hogy jó hírek jöjjenek?
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. május 27., szerda 14:22

hunmadridista írta:Állítólag Perez és Benitez megállapodtak, hogy Bale köré fog épülni a csapat...ha ez Cé-nek nem tetszik, akkor készek megválni tőle...
Menj már innen. :lol: :lol:
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 65 regisztrált és 0 vendég