Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. május 27., szerda 17:55

miVida írta:Mivel Ancelottit mar kirugta Perez en azt mondom hogy jojjon 1. Low, vagy pedig 2. Zidane, vagy pedig 3. Klopp.
Low nem fog az EB elott 1 evvel lelepni.

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2015. május 27., szerda 17:50

De, dannen, Perez iranyit - ezert nem nyertunk egy ertekes trofeat sem (csak klubvb cirkusz kupat meg EU supercup disztrofeat)... es most Ancelotti a hibas nem tudta kupakra valtani Perez baromsagat... Balet eroltetni meg egyebek...
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11200
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. május 27., szerda 17:47

Pedig könnyen lehet,hogy ebben az egész szarságban Bale a kulcs. Perez nem tud beletörődni,hogy a 100millás igazolása becsődöl, sőt lehet Carlo padra is tette volna ezért kellett mennie.Most meg hoz egy olyan edzőt akinek az a feladata,hogy segítse a walesi felemelkedését.CR már lejárt lemez új sztár kell :lol: Nyilván én magam sem hiszem el amit írok, de már meglepődni sem tudnék ha tényleg a saját ürülékében forgolódik az elnökünk...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mocsok » 2015. május 27., szerda 17:38

ennek tuti hogy semmi valóságalapja nincs. semmi.

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2015. május 27., szerda 17:33

Luigi-K1 írta:Benítez :lol:

-Nem tudom,volt-e már...
Ha van valóságalapja,akkor elég szépen indulna a karrierje nálunk... :hmmm: :vivo:
remelem ez egy jo indok Perez szamara h miert ne Benitez jojjon...

Mivel Ancelottit mar kirugta Perez en azt mondom hogy jojjon 1. Low, vagy pedig 2. Zidane, vagy pedig 3. Klopp.
Benitez semmikeppen nem hianyzik ide... hat nezzetek mar meg a statisztikajat meg h mekkora egy marha :x
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sander » 2015. május 27., szerda 17:26

Berti írta:Érvelj már amellett, hogy miért tenné tönkre a csapatot maga a felállás? Kiváncsi vagyok :coffee:

Bár nem nekem jött a komment de azért elmondom hogy szerintem miért :


1; Benitez eddig ahol volt mindig ugyanazt a játékrendszert alkalmazta. Talán az internél volt egy kisérlete ha jól tudom egy 4-3-1-2-re. De ott azt csak próbálgatta de sztem mire be sikerült volna tanulni addigra meg is bukott.

2; Amennyiben 4-2-3-1-ben fogunk játszani úgy abban az esetben szerintem eléggé szenvedni fogunk. Még talán a játékosok meg is lennének hozzá bár ahogy említettem már korábban is ha érkezik vki a középpályára nem tudnám elképzelni hogy a Modric-Kroos-Pogba\Verratti hármasból -esetleg négyesből- kettőt rakjon fel a pályára. Ha mégis így tenne az szerintem előbb utóbb csak feszültséghez vezetne

3; Szerintem sem Ronaldo, Bale meg aztán pláne nem tudná ezt játszani. Mert ott a két szélsőnek nagyon jól kell lejátszania az 1 v 1-es szituációkat (lásd: BM Heynkess idején).

4; Nincs a keretben igazi "romboló" azaz nincs tipikus labdaszerző játékosunk

5; Benzema erre a játékrendszerre nem alkalmas. Nem találja bent a helyét

6; Szerintem Marcelonak is jobban fekszik az a rendszer ahol többet tud előre jönni és van számára terület is.

7; Sokszor előveszi az ívelgetést ami aztán ennek a keretnek a halála. Bár Ronaldo és Bale is jól fejel de ha nincsenek a kapuhoz közel akkor esélyük sincs Benzema meg nem ebben a legerősebb.

Avatar
Luigi-K1
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:16
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Luigi-K1 » 2015. május 27., szerda 17:21

Benítez :lol:

-Nem tudom,volt-e már...
Ha van valóságalapja,akkor elég szépen indulna a karrierje nálunk... :hmmm: :vivo:
Courtois---- Carvajal-Militao-Alaba-Mendy-----Valverde,Casemiro,Modric-----Vinícius--Benzema-MBappé


Több ezer telefonszámot tudok fejből. Csak azt nem tudom, melyik kié...

„Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt"

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2015. május 27., szerda 16:49

nmate írta:
gólvonal írta:Nem a játékrendszertől függ, hogy mi mit fogunk játszani. Ez csak egy keret.
Szép dolgokat írsz le, de pl 4231-gyel sosem fogsz labdatartós focit nyomni, vagy 433-mal kontrát. Nem úgy helyezkednek a játékosok, másként fedik le a pálya egyes részeit.
Lentebb írtam, hogy rossz (szerintem) gondolkodásmód a játékrendszer alapú. Természetes, hogy nem mindegy, hogy melyik játékrendszert használja a tréner, de az attól függ, hgy milyen játékot képzelt el. Azért használhatta 4231-et, mert az illett legjobban a koncepciójához és a játékosaihoz. De a ha a 433-at kell használnia, akkor azt fogja, ez nem probléma egy profi edzőnek. A top edző a koncepciója miatt lesz több a jónál, és pont ezért mindegy, hogy ezelőtt milyen játékrendszerben játszott, mert tudja, hogy az ő kigondolt játékához mi illik a legjobban.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 27., szerda 16:47

Igazából mindegy is, én csak tippelgetni próbálok mi lesz. Ha jön Benítez nem fogom fikázni, remélem a stadionban is lesz támogatottsága.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11200
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. május 27., szerda 16:44

Én nem misztifikálnám túl ezt az egészet, ha betöltjük a hiányposztokat és a játékosok elfogadják Benítezt akkor rendben lehetünk.Akárhányszor jött ide nagynevű edző sikereket értel (Capello,Mourinho,Ancelotti) már csak abban nem vagyok biztos,hogy Benítez nagy edzőnek számít-e, semmiképp sem egy fogalmatlan az biztos.Ilyen minőségű kerete sosem volt és ekkora lehetőséget sem kapott még,hogy egy ilyen brutál kerettel dolgozzon.Szerintem a játékosokon fog múlni,hogy mi lesz ennek a vége.

A játék minősége megint más kérdés, Ancelottival jó focit nyomtunk, Capelloval és Mourinhoval kevésbé.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 27., szerda 16:43

Galacticos írta:miért carlo mielőtt idejott akkor neki előtte volt olyan csapata ahol nem a csatár volt az első számú gólfelelős?
monst így hirtelen pippo ugrik be, akinél lesipuskásabb támadót nem tudnék mondani.
Carlo taktikailag rugalmasabb edző. Játszatott kétféle 442-t és 433-at is a csapataival.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6641
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. május 27., szerda 16:39

nmate írta:1) Benítez gólfelelős támadója másmilyen volt, mint Cé. Higu, Torres, lesipuskás csatárok, nem komplett támadók. Benzema pedig nem gólfelelős. Nem az a stílus.
miért carlo mielőtt idejott akkor neki előtte volt olyan csapata ahol nem a csatár volt az első számú gólfelelős?
monst így hirtelen pippo ugrik be, akinél lesipuskásabb támadót nem tudnék mondani. :)

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 27., szerda 16:30

Érveltem már eleget. De a kedvedért leírom utoljára.

Két pontban gondolom, hogy Benítez visszalépés lesz Ancelottihoz képest.
1) Benítez gólfelelős támadója másmilyen volt, mint Cé. Higu, Torres, lesipuskás csatárok, nem komplett támadók. Benzema pedig nem gólfelelős. Nem az a stílus.
2) Belső középpálya. Két olyan belső középpályásunk van akik igényelnek egy velük együtt mozgó harmadikat. Benítez 3 középpályása közül a feltolt támadóbb szellemű jóval másként mozog.

További 2+1 pont ahol kihozhatunk a játékosokból többet.
1) Isco. Bal szélen, befelé húzódik, kicsit kevesebb, de nem elhanyagolható mennyiségű védekező feladattal.
2) James. A fent említett támadóbb szellemű középpályás posztja egy az egyben neki feleltethető meg.
+1 Ha Bale nem picsog, és hajlandó védekezni, a jobb szélen nyerhetünk vele valamit. Mélyebbről indulva több területe lenne. De ahhoz futni kell.

Röviden ennyi. Nem mondom, lehet Benítez 15 év után megújul, mert kurva nagy lehetőség van előtte. De amit leírtam az az én véleményem róla. Szerintem nem lesz jobb, mint Carlo, de ilyen Míchel meg hasonló rutintalan kishalaknál sokkal jobb. Még.
gólvonal írta:Nem a játékrendszertől függ, hogy mi mit fogunk játszani. Ez csak egy keret.
Szép dolgokat írsz le, de pl 4231-gyel sosem fogsz labdatartós focit nyomni, vagy 433-mal kontrát. Nem úgy helyezkednek a játékosok, másként fedik le a pálya egyes részeit.

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2015. május 27., szerda 16:27

nmate írta:
gólvonal írta:Nem az a fontos, hogy milyen játékrendszerben játszunk, hanem, az hogy milyen filozófiában, koncepcióban.
Már hogy ne lenne fontos. Ebben a csapatban borul minden, itt nem a középső támadó a gólfelelős.
Nem a játékrendszertől függ, hogy mi mit fogunk játszani. Ez csak egy keret. A fontos, hogy az edző kitalálja a stílust (angolos, spanyolos, stb.), a koncepciót (milyen módszerrel védekezünk-emberfogás, területvédekezés-; hogy támadunk-hamis9-essel vagy árnyékékkel, stb.-; hogyan építjük fel a támadást-szélen, középen, labdatartás utáni tempóváltással, szabad területek keresésével, egy-két játékos központba helyezésével, felíveléssel-; és még sok más folyamat, tényező). Ha ez megvan akkor kirajzolódik egy lehetséges játékrendszer (helycserékkel, szerepkörökkel). Ezek a rendszerek függnek a játékosoktól is, de főleg a koncepciótól. Viszont ha a rendszert helyezzük előtérbe, és hagyjuk, hogy az alapján jöjjjön létre a másik két dolog, akkor a pályán káosz lesz (mint ahogy minden magyar meccsen, kivéve pár MB1-es csapatot), a játékosok tanácstalanok, úgy gondolkodnak a pályán, ahogy akarnak, és mivel ez minden játékosnál más (nem olyan alapvető dolgokról van szó, amit egy bármilyen focista 10 év focizás után zsigerből tud), ezért nem tudnak egy rendes támadást kialakítani, a végén pedig kapunk egy szar csapatot, kiabáló eddzővel, a meccset pedig az nyeri, akinek jobb játékosai vannak.

Ha egy top edző nem tudja ezt, akkor ... az már rég az MB1-ben baromkodna.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27344
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. május 27., szerda 16:14

BBeno írta:
Hosszú nyaralás vár Toni Kroosra, a La Ligában szereplő Real Madrid labdarúgójának középpályására. A 25 esztendős játékost Joachim Löw szövetségi kapitány nem hívta be a német válogatottba – így Kroos összesen 49 napot pihenhet.
valahogy így viselkedik egy korrekt szöv kap. löw :salute: :salute:
Mondjuk ezért jár a respect Lőwnek. Ezt nagyon tudja, ellenben sok másik társával. Pl. Bosque... :roll:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. május 27., szerda 16:14

BBeno írta:
Hosszú nyaralás vár Toni Kroosra, a La Ligában szereplő Real Madrid labdarúgójának középpályására. A 25 esztendős játékost Joachim Löw szövetségi kapitány nem hívta be a német válogatottba – így Kroos összesen 49 napot pihenhet.
valahogy így viselkedik egy korrekt szöv kap. löw :salute: :salute:
Hajt a megüresedett vezetőedzői székre. :mrgreen:
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2015. május 27., szerda 16:13

nmate írta:Szia!
Akkor ne olvasd a fórumot.
Minden jót.
:lol: :lol:

Ismételni könnyű a hozzászólásokat, ugyebár.

Érvelj már amellett, hogy miért tenné tönkre a csapatot maga a felállás? Kiváncsi vagyok :coffee:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. május 27., szerda 16:06

Hosszú nyaralás vár Toni Kroosra, a La Ligában szereplő Real Madrid labdarúgójának középpályására. A 25 esztendős játékost Joachim Löw szövetségi kapitány nem hívta be a német válogatottba – így Kroos összesen 49 napot pihenhet.
valahogy így viselkedik egy korrekt szöv kap. löw :salute: :salute:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2015. május 27., szerda 16:05

Bármennyire is adná magát, az a baj sosem lesz 433. Benítez régi vágású edző, 15 éve 4231-et nyom nem most fog megújulni. Pedig ebben a mai Cé, Benzema és Modric/Kroos is szenvedne. Semmi baj nem lenne a taktikával, csak a keretünk nem alkalmas rá.
Ha makacsul ragaszkodik majd a beidegződéseihez, akkor fölöslege is betennie a lábát Madridba; mert ez egy teljesen más kávéház, mint a korábbi állomásai (mind elvárás, mind minőség tekintetében). Illetve ehhez annyit még hozzátennék, hogy nem hiába zeng a sajtó szakértői része attól, hogy ez a teljes koncepció nélküliség a legfőbb oka a kevésbé eredményességünknek és hogy ezzel is csak a Barca malmára hajtjuk a vizet; itt van, adott egy egészen kiváló alakulat, csak épp előnyt vagyunk képtelenek kovácsolni belőle (sajnos az évek alatt már sokadszor). :coffee:
Nem az a fontos, hogy milyen játékrendszerben játszunk, hanem, az hogy milyen filozófiában, koncepcióban.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Már hogy ne lenne fontos. Ebben a csapatban borul minden, itt nem a középső támadó a gólfelelős.
Egyetértek. Meg még sok minden más is egyedi, elég pengeélen táncolt mindig is a rendszerünk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára madridronie 2015. május 27., szerda 16:07-kor.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 27., szerda 16:04

Berti írta:Hagyjátok már ezt a dolgot, hogy ő a 4231et nyomatja, még akkor is ha teljesen döcög a rendszer. Valahogy szerintem többet ért a focihoz, mint innen akárki. Ha valamivel mégis besűl, kétlem hogy az a nyamvadt felállás lesz.(Mondom ezt úgy, hogy rohadtul nem támogatom Benitezt, de már kezd idegesítő lenni, hogy minden második hsz minden második topicban ez..)
Szia!
Akkor ne olvasd a fórumot.
Minden jót.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 223 regisztrált és 0 vendég