Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. május 28., csütörtök 10:15

Lenni nem érteni spanyol, lenni mit mond? :mrgreen:

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. május 28., csütörtök 9:57

Néztem a Fiesztát kedden,hogy mit mondanak Benítezről.
Farkas Norbertet felhívta valami barátja azthiszem amikor itt volt megnézni hogy honnan indult Németh Krisztián hogy akar e beszélni vele.
Mondta hogy lemegy persze hogy akar.
Azzal kezdődött az egész,hogy Farkas Norbert spanyolul kérdezett tőle,erre mondta Benítez hogy ő csak agolul hajlandó beszélni.
Kérdezte a Real Madridról,hogy akar e edző lenni a klubbnál.Erre ő úgy válaszolt hogy nem válaszolt rá semmit mert hogy most a Liverpool edzője stb.

Aztán még mondta azt is hogy Xabi Alonso életrajzi könyvéből olvasta,hogy amikor megszülett Alonso gyereke kérte hogy ne kelljen neki elmenni a csapattal valami BL meccsre ami egyébkénnt jelentéktelen volt nem volt neki semmi tétje.Erre nem engette el és úgy összeveszetk ezen,hogy azóta sem beszélnek.
Rendkívül szigorú ember azt mondták.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 28., csütörtök 8:52

https://www.youtube.com/watch?v=aJePCrjtmes
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. május 28., csütörtök 8:19

sonic írta:
kiserik írta:Ezt te sem hiszed el. Carlo szembe akart menni vele, de Perez nem engedte, ez biztos. Az meg hogy Benitez maga akar igazolni, csak sajtó fogás. Perez így akarja meggyőzni a népet, hogy nem ő baszta el a szezont. Indoklás:
- év közben, mikor szorított a cipő, és hátrányba kerültünk, volt egy hír: „Azt csinálsz, amit akarsz, azt cseréled le, akit akarsz, azt játszatod, amit akarsz, de ezt a helyzetet neked kell megoldanod! Forrás: NSO (itt nem találtam meg a hírt)” (elég sokat mondó)
- Carlo menesztésének bejelentése közben ezt mondta: "az edző döntéseibe soha nem szóltam bele Forrás: Madridom.hu" (automata védekező mechanizmus, ha nem hibás, miért hozza fel?)
- nem sokkal utána Benitezes hír: ő akar igazolni meg minden. Perez idehozza, majd minden folyik a régi kerékvágásba, de Perez le van védve, mert hát Benitez igazol, hisz ez volt a feltétele
- ismerjük Perezt, csak sokan nem hiszik el, hogy ennyire beleszól a döntésekbe.
Természetesen ez csak spekuláció, de én ezt látom ki a nagy zagyvaságból.
Ne haragudj de ez tipikusan a mindenbe azt magyarazok bele amit hinni akarok esete.

-Abba a hirbe mar akkor is ossze vissza mindent belemagyaraztatok, veled az elen. Aztan sorra borult az osszes teoria...
-Lehet megkerdeztek, nem? A sajto munkatarsai szoktak olyat. Esetleg reagalt a 3842 addig megjelent hirre amiben ezzel vadoltak. Ezt nem csak ugy a semmibol varatlanul hozta fel.
-Ezt nem is ertem... Ez mar nagyon eroltetett. Perez kiadat egy hirt a sajtoval (kb az osszes ujsag egyhanguan utalja az elnokot, de azert kicsit segitenek neki ebben az osszeeskuvesben), hogy bevedje magat, mert tudja hogy tonkre fogja tenni a real kovetkezo szezonjat az igazolasokkal, de sebaj mert emiatt a hir miatt majd rafoghatja az edzore. Komolyan az agyam eldobom! :|
-Nem hinnem hogy ismered Perezt mint ahogy en sem, mondjuk inkabb ugy hogy van egy elkepzelesed a korabbi evek esemenyei alapjan. Ami szerintem szelsosegesen tulzo. Es igen, en nem hiszem el hogy annyira beleszol a dontesekbe ahogy az itt a forumon le van vezetve.
Már miért haragudnék? ;-) Egy fórum pont erről szól, hogy megvitassuk, ki hogy látja a dolgokat, mivel egyikőnk se tudja. Vannak hírek, melyekbe mindenki mást "magyaráz" bele. Én ezt, Te azt. Amíg nem durvulunk, addig nincs értelme haragudni a másikra, csak mert más a véleménye. Én szeretek kombinálni. Az Ikerrel történt esetek óta piszkálja a csőröm Perez és azóta voltak hírek, melyek ezt erősítették bennem, aztán lehet vakon vagyok, mint Steve :-)

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. május 28., csütörtök 8:03

R.M.C.F írta:ami carlo mellett állt....és az indokok is azok voltak,hogy megszerettétek..............................és ennyi.Kb.Ennyi....és nálam is ennyi. Más nem. Több nem.
Ez elgondolkodtatott......ez az ok?
Carlo jó arc....mindenki szerette......de ez elég lenne? Nem biztos. Én nem hiszem.
tudod, h csipázlak, de azért az kicsit túlzás, ilyen költői kérdést feltenni, h "ez ok?", v h "ez elég?" (ez majdnem olyan, mint a cr-es vita, h lőtt 60 gólt, és akkor? mivan?... )
azért nem úgy működött carlo, h 2 évig kártyázott a padon a cserejátékosokkal meg a tökét vakarta, csak lehozott 4 trófeát, ami nem kevés. ez a trófea nélküli évünk pedig rengeteg összetevős úgygondolom, az egyik legnagyobb pedig az a sérüléshullám, amit én még nem láttam 15 év alatt, mióta a csapatot követem. és nem szimpla egy vagy két meccset kihagyok sérülések voltak.. brutális volt ez, vagy a 31 kapufa csak a bajnokságban, stb..stb.. nem akarom újrakezdeni, csak ez a kérdés, "h ez ok?" "ez elég?" megütötte a szememet.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: cart » 2015. május 28., csütörtök 0:30

R.M.C.F írta: szerintem a napolival is elég komoly munkát végzett,nem hiszem hogy elégedetlen lenne vele az elnöke.100% hogy nem.
Nem nagyon néztem Napoli meccseket, de amennyit láttam abból feltűnő volt, hogy milyen nevetséges védelmet rakott össze. Előre még nagyjából megvannak az emberek, de akik hátul vannak az botrány. Nem tudom, hogy nem veszi észre, hogy ezen mennek el a meccsek...

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. május 28., csütörtök 0:04

R.M.C.F írta:Szóval,az jött le,hogy sokan nagyon szeretik carlot...és ezzel én is így vagyok.....ahogy olvastalak benneteket,sok ilyen komment jött,ami carlo mellett állt....és az indokok is azok voltak,hogy megszerettétek..............................és ennyi.Kb.Ennyi....és nálam is ennyi. Más nem. Több nem.
Nem tamadasbol, de nem tudom te milyen hsz-eket olvastal, mert egy csomoan leirtuk, hogy nem azert tamogattuk Carlot, mert egy szimpatikus figura, hanem mert elkezdett felepiteni egy csapatot, belevagtunk egy projektbe, amit 2 ev utan szepen kidobtunk a kukaba. Ha valami nem mukodik, valtani kell, ez egyertelmu. Igaz, hogy iden nem jottek ossze a dolgok, az okokat mindenki ismeri, viszont rengetegen ugy gondoltuk, hogy egyaltalan nem vagyunk akkora kakaban, mint azt az idei kupak szama tukrozi.

Benitezt nem kedvelem, ennek ellenere nalam tiszta lappal indul. Ugy erzem, meg fog bukni Madridban, ennek ellene szamomra a csapat az elso, ezert remelem ramcafol majd.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. május 27., szerda 23:48

R.M.C.F írta:és ne legyen túl bratyiba a játékosokkal.....ami szerintem carlo egyik nagy hibája volt,talán ezért is szerették ennyire.
Jepp, ezt en is igy gondolom.

Beniteztol viszont tartok egy kicsit...


kiserik írta:Ezt te sem hiszed el. Carlo szembe akart menni vele, de Perez nem engedte, ez biztos. Az meg hogy Benitez maga akar igazolni, csak sajtó fogás. Perez így akarja meggyőzni a népet, hogy nem ő baszta el a szezont. Indoklás:
- év közben, mikor szorított a cipő, és hátrányba kerültünk, volt egy hír: „Azt csinálsz, amit akarsz, azt cseréled le, akit akarsz, azt játszatod, amit akarsz, de ezt a helyzetet neked kell megoldanod! Forrás: NSO (itt nem találtam meg a hírt)” (elég sokat mondó)
- Carlo menesztésének bejelentése közben ezt mondta: "az edző döntéseibe soha nem szóltam bele Forrás: Madridom.hu" (automata védekező mechanizmus, ha nem hibás, miért hozza fel?)
- nem sokkal utána Benitezes hír: ő akar igazolni meg minden. Perez idehozza, majd minden folyik a régi kerékvágásba, de Perez le van védve, mert hát Benitez igazol, hisz ez volt a feltétele
- ismerjük Perezt, csak sokan nem hiszik el, hogy ennyire beleszól a döntésekbe.
Természetesen ez csak spekuláció, de én ezt látom ki a nagy zagyvaságból.
Ne haragudj de ez tipikusan a mindenbe azt magyarazok bele amit hinni akarok esete.

-Abba a hirbe mar akkor is ossze vissza mindent belemagyaraztatok, veled az elen. Aztan sorra borult az osszes teoria...
-Lehet megkerdeztek, nem? A sajto munkatarsai szoktak olyat. Esetleg reagalt a 3842 addig megjelent hirre amiben ezzel vadoltak. Ezt nem csak ugy a semmibol varatlanul hozta fel.
-Ezt nem is ertem... Ez mar nagyon eroltetett. Perez kiadat egy hirt a sajtoval (kb az osszes ujsag egyhanguan utalja az elnokot, de azert kicsit segitenek neki ebben az osszeeskuvesben), hogy bevedje magat, mert tudja hogy tonkre fogja tenni a real kovetkezo szezonjat az igazolasokkal, de sebaj mert emiatt a hir miatt majd rafoghatja az edzore. Komolyan az agyam eldobom! :|
-Nem hinnem hogy ismered Perezt mint ahogy en sem, mondjuk inkabb ugy hogy van egy elkepzelesed a korabbi evek esemenyei alapjan. Ami szerintem szelsosegesen tulzo. Es igen, en nem hiszem el hogy annyira beleszol a dontesekbe ahogy az itt a forumon le van vezetve.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13045
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 27., szerda 22:10

Igazából Benitez rendszerében Jamesnek és Isconak jó helye lenne, Kroos és Modric sem unatkozna, Varane szerintem kezdő lenne, a kérdés Karim és Bale, mert azt kétlem hogy CR-től megválna.

gólvonal
Hozzászólások: 894
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2015. május 27., szerda 21:42

R.M.C.F írta:
Benitez lesz az edző? alapvetően lexarom....nem fontos,mert semmivel sem rosszabb mint carlo,vagy LE vagy pep,vagy jm vagy kimirájkönnen....stb....vagyis profi,tapasztalt top edzőnek tartom. Én nem szarok tőle.....lehet hogy vannak akik jobban ismerik itt,majd kijavítanak ha tévedek,de benitez szerintem egyáltalán nem szar edző. nagyon képzi magát,felkészült,és hiába mondják sokan hogy egy bukott edző,azért bőven vannak eredményei....még ha nem is a közeli idényekből,de vannak,és szerintem a napolival is elég komoly munkát végzett,nem hiszem hogy elégedetlen lenne vele az elnöke.100% hogy nem.
Na de nem fontos...tényleg nem,az fontos hogy az edzőnk ne legyen tapasztalatlan,ismerje a nagy,vagy nagyobb klubok működési mechanikáját,a nyomást bírja,tudjon követelni és ne legyen túl bratyiba a játékosokkal.....ami szerintem carlo egyik nagy hibája volt,talán ezért is szerették ennyire.De itt többről,van szó mint erről....

...

Hogy Benitez poziciós játékot játszat? meglátjuk....ha ránk azt akarja erőltetni,akkor nem leszek túl boldog,mert ahhoz át kell szervezni a fél csapatot......de majd ezt meglátjuk,addig nem mondok semmit. Majd fogok....
Egyetértek. Nem csak egy-két jó edző van a világon...

Nem hinném, hogy megengedheti magának, hogy így szétbarmolja a csapatot. Sztem Perez azt várja tőle, mint amit Carlo-tól.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. május 27., szerda 21:35

röviden pár szó az edzőcseréről.

leszögezem nem carlo ellen vagyok,se perez ellen,sem benitez ellen. Hanem a real mellett,akkor is ha nem minden tökéletes,és a legjobbat akarom a csapatomnak.

Olvasgattam a kommenteket,és a legtöbben fel vannak háborodva carlo menesztése kapcsán. Ez jogos,mondjuk a ci***nykodást nem szeretem,meg az alja szöveget,ahogy páran pereznek nekimentek....az nevetséges volt.Mert az okokat még nem egészen tudjuk. ÉS elég homály itt minden....de idővel lesznek gondolataim majd biztosan erről.....

Szóval,az jött le,hogy sokan nagyon szeretik carlot...és ezzel én is így vagyok.....ahogy olvastalak benneteket,sok ilyen komment jött,ami carlo mellett állt....és az indokok is azok voltak,hogy megszerettétek..............................és ennyi.Kb.Ennyi....és nálam is ennyi. Más nem. Több nem.
Ez elgondolkodtatott......ez az ok? vagy esetleg még fel lehet hozni hogy nyugalmat hozott? Persze JM után lehet sokan azt hoztak volna,annyira felkorbácsolta a viszonyokat(hozzáteszem ideje volt valakinek rendet tenni a sok real ellenes patkánykodás miatt,ez a vezetőség dolga lett volna,de túl "urak"voltak.....)
Carlo jó arc....mindenki szerette......de ez elég lenne? Nem biztos. Én nem hiszem. Bár a maradása mellett voksoltam volna,persze ha bizonyos dolgokat meg tud változtatni. De egy dolgot sokan elfelejtenek,nem tudhatjuk ki mennyire sáros a szezonban. Perez? Biztos,nem is lehet kérdés....de egyre valószínűbb hogy carlo is....és ő a gyengébb kutya.

Benitez lesz az edző? alapvetően lexarom....nem fontos,mert semmivel sem rosszabb mint carlo,vagy LE vagy pep,vagy jm vagy kimirájkönnen....stb....vagyis profi,tapasztalt top edzőnek tartom. Én nem szarok tőle.....lehet hogy vannak akik jobban ismerik itt,majd kijavítanak ha tévedek,de benitez szerintem egyáltalán nem szar edző. nagyon képzi magát,felkészült,és hiába mondják sokan hogy egy bukott edző,azért bőven vannak eredményei....még ha nem is a közeli idényekből,de vannak,és szerintem a napolival is elég komoly munkát végzett,nem hiszem hogy elégedetlen lenne vele az elnöke.100% hogy nem.
Na de nem fontos...tényleg nem,az fontos hogy az edzőnk ne legyen tapasztalatlan,ismerje a nagy,vagy nagyobb klubok működési mechanikáját,a nyomást bírja,tudjon követelni és ne legyen túl bratyiba a játékosokkal.....ami szerintem carlo egyik nagy hibája volt,talán ezért is szerették ennyire.De itt többről,van szó mint erről....

Hogy a jövő bale e? Azt nem tudom....már nem is merek semmit sem mondani,mert 2 éve még én is ezt mondtam,sőt,meg voltam győződve,mert amit láttam tőle,azt kevesektől.....de amit látok mostanában tőle,az elgondolkodtat.......nagyon kevés. Sőt sértő ránk nézve.....

Hogy Benitez poziciós játékot játszat? meglátjuk....ha ránk azt akarja erőltetni,akkor nem leszek túl boldog,mert ahhoz át kell szervezni a fél csapatot......de majd ezt meglátjuk,addig nem mondok semmit. Majd fogok....

Hogy ki kell? Az a rendszerünktől fog függeni......általánosságban kell kp ás és támadó minőségi csere.

Én nem fosok ettől a dologtól.....nem hőbörgök,és szerintem,a többség sem azért lett ennyire indulatos,mert carlo el lett távolítva,csak ebben fejezte ki magát,hanem mert nem talált magának megfelelő okokat......de ez nem jelent semmit sem. Ok van.Ebben mindenki biztos lehet. Ne keressük....nem lesz válasz. JM nál sem volt,azóta is kuss van. Azóta sem tudjuk a részleteket,semmi olyat ami kielégítene bennünket.

Folyt köv.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: adamzz » 2015. május 27., szerda 12:59

Én azt adom,hogy Perez igazol. Kivéve, amikor JM volt itt.
De,hogy ő erőszakolta volna a kezdőbe egész évben Bale-t azt nem hinném. Legtöbbször nyilván a kényszer, de a welszi játszatását inkább Carlo nyakába varrom. Ahogy a rotálás totális hiányát is. Nem volt nagy padunk de így is lehetett volna lazán, sőt ha kicsit bízott volna Illaramendiben, lehet,hogy macika se nulla önbizalommal lépett volna pályára minden egyes alkalommal. Kicsit küzdök magammal. Egyik percben jogosnak érzem Perec döntését, másikban felbasz. De mindegy. Lezártuk az Ancelottis időszakot. Hosszú idő után ismét Spanyol tréner fog a Real Madrid élén állni. Kapni fog egy olyan keretet mint még soha, tessék kihasználni.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. május 27., szerda 12:49

kiserik írta:Ezt te sem hiszed el. Carlo szembe akart menni vele, de Perez nem engedte, ez biztos. Az meg hogy Benitez maga akar igazolni, csak sajtó fogás. Perez így akarja meggyőzni a népet, hogy nem ő baszta el a szezont. Indoklás:
- év közben, mikor szorított a cipő, és hátrányba kerültünk, volt egy hír: „Azt csinálsz, amit akarsz, azt cseréled le, akit akarsz, azt játszatod, amit akarsz, de ezt a helyzetet neked kell megoldanod! Forrás: NSO (itt nem találtam meg a hírt)” (elég sokat mondó)
- Carlo menesztésének bejelentése közben ezt mondta: "az edző döntéseibe soha nem szóltam bele Forrás: Madridom.hu" (automata védekező mechanizmus, ha nem hibás, miért hozza fel?)
- nem sokkal utána Benitezes hír: ő akar igazolni meg minden. Perez idehozza, majd minden folyik a régi kerékvágásba, de Perez le van védve, mert hát Benitez igazol, hisz ez volt a feltétele
- ismerjük Perezt, csak sokan nem hiszik el, hogy ennyire beleszól a döntésekbe.
Természetesen ez csak spekuláció, de én ezt látom ki a nagy zagyvaságból.
Hasonlóan látom én is, sajnos. :/

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. május 27., szerda 12:22

dannen írta:egyre több teóriát olvasok más oldalakon, hogy perez nem szerette volna meneszteni carlot, inkább a vezetőség többi tagja hajszolta bele a döntésbe, miszerint jövőre ígyis-úgyis lépett volna carlo a műtétje miatt és inkább most történjen meg a váltás. ezzel magyarázzák, hogy perez mennyire idegesnek és lelombozottnak látszott a bejelentésnél, meg hogy nem nagyon tudott értelmesen válaszolni a kérdésekre. sajnos erről sem tudjuk meg soha mi az igazság, szerintem perez küldte el carlot, viszont az is igaz, hogy ha így lenne akkor nem áll oda a sajtó elé csak így, ilyen bohóc válaszokat adva, rá főleg nem jellemző, ha tesz valamit azt felvállalja és normálisan magyarázza meg.

viszont az jó hír, hogy benitez maga akar igazolni/rendezni a csapatot. mondjuk ha így lesz akkor meg főleg nem értem miért küldte volna el perez carlot, mikor ő a bábja volt elvileg :lol: mondjuk annyira nem is izgat már, előre kell nézni.
Ezt te sem hiszed el. Carlo szembe akart menni vele, de Perez nem engedte, ez biztos. Az meg hogy Benitez maga akar igazolni, csak sajtó fogás. Perez így akarja meggyőzni a népet, hogy nem ő baszta el a szezont. Indoklás:
- év közben, mikor szorított a cipő, és hátrányba kerültünk, volt egy hír: „Azt csinálsz, amit akarsz, azt cseréled le, akit akarsz, azt játszatod, amit akarsz, de ezt a helyzetet neked kell megoldanod! Forrás: NSO (itt nem találtam meg a hírt)” (elég sokat mondó)
- Carlo menesztésének bejelentése közben ezt mondta: "az edző döntéseibe soha nem szóltam bele Forrás: Madridom.hu" (automata védekező mechanizmus, ha nem hibás, miért hozza fel?)
- nem sokkal utána Benitezes hír: ő akar igazolni meg minden. Perez idehozza, majd minden folyik a régi kerékvágásba, de Perez le van védve, mert hát Benitez igazol, hisz ez volt a feltétele
- ismerjük Perezt, csak sokan nem hiszik el, hogy ennyire beleszól a döntésekbe.
Természetesen ez csak spekuláció, de én ezt látom ki a nagy zagyvaságból.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 27., szerda 11:35

Na most na.
Pérez és az igazgatóság. Nagyjából egy emberként követik, tavaly szinte mindenki el akarta a vezetőségből küldeni Karimot, Pérez azt mondta, hogy nem megy sehova a francia, és itt is maradt. És ez csak egy példa a közelmúltból. Olyan nem történik a csapatnál, amit ne akarna Pérez.
Erről ennyit.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. május 27., szerda 11:30

miszerint jövőre ígyis-úgyis lépett volna carlo a műtétje miatt és inkább most történjen meg a váltás.
de ezt nem értem.
az kinek jó és miért?
ebben semmi logika és összefüggés nincs.

ez most nem neked szól, hanem úgy ezekre az összeesküvésekre.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. május 27., szerda 11:16

Egyertelmu, hogy vmi seksag van a dolog mogott. Egy elkuldott edzonek miota szokas szezonberletet adni? Vagy Perez miert valaszolt hulyesegeket a sajtotajekoztaton. Biztos vagyok benne, hogy itt nem stimmelnek a dolgok.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. május 27., szerda 1:39

A sajtohirek felhozasa mint erv az nalam nagyon messze van a meggyozotol. Legfokeppen azert mert a Realrol es a spanyol sajtorol van szo akiknel miota kovetem a szenzaciokeltes a cel. De nagyon nem ritka az askalodas es uszitas sem.

Ezekre alapozzam a velemenyem?
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. május 27., szerda 1:32

sonic írta:Meg pett tiltva? Az nem lehet hogy maguktol nem kritizaljak a dontest mint ahogy ez is a normalis? Nekem inkabb az lenne furcsa hogy egy jatekos elkezdene tweetelni hogy a vezetoseg rossz dontest hozott...

Erdekes hogy itt barki barmit csinal vagy nyilatkozik egybol elojon valami osszeeskuves elmelet. Semmi nem az aminek latszik, mindenki hazudik, vagy mellebeszel, vagy kenyszeritik.

Kezd tulzas lenni.
Most ezt nem ugy kell gondolni, hogy minden nap kapnak egy listat hogy mit mondhatnak es mit nem, de azert csak megemlitettek mar nekik, hogy ha valakivel gondjuk van, akkor az oltozon belul rendezzek, ne a mediaban, az edzot, a vezetoseget ne kritizaljak a sajtoban vagy twitteren, stb. Nem veletlenul volt merges Ancelotti, mikor Jese a mediaban sirt az 1 perces jatek miatt.

Avatar
Simi
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:39

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Simi » 2015. május 27., szerda 1:26

sonic írta:Meg pett tiltva? Az nem lehet hogy maguktol nem kritizaljak a dontest mint ahogy ez is a normalis? Nekem inkabb az lenne furcsa hogy egy jatekos elkezdene tweetelni hogy a vezetoseg rossz dontest hozott...

Erdekes hogy itt barki barmit csinal vagy nyilatkozik egybol elojon valami osszeeskuves elmelet. Semmi nem az aminek latszik, mindenki hazudik, vagy mellebeszel, vagy kenyszeritik.

Kezd tulzas lenni.
A véleményem viszont továbbra is az a vezetőség autoriter voltát ismerve, hogy a játékosok vagy pontosan tudják maguktól is, mit és hogyan nyilatkozhatnak ha itt akarnak maradni jövőre is (nyilván tudják is maguktól), de másfelől nem gondolom, hogy Perez szégyenlős volna azt mondani, hogy aki kritizálni meri a döntést nyílt színen a sajtó előtt, az sok jóra ne számítson. Nem összeesküvés elmélet, ez az én véleményem-megérzésem, soha nem állítottam tényként

- ne mondd, hogy nem mutat egy irányba a sajtó hír, miszerint a csapat egyemberként kérte Perezt, hogy ne küldjék el Carlot, más hírek "crying players" írnak a bejelentés után, majd ezen "érzelemdús" hírek után addig tudnak elmenni a hivatalos megszólalásaikban, hogy "jó volt veled dolgozni, mester" - nekem ezek mondják erősen azt, hogy korlátozzák magukat vagy korlátozva vannak. És persze ez így is van rendjén, hogy a játékosok kénytelenek képviselni a klub döntését, vagy ha nem értenek egyet, akkor eligazolással-szerződés bontással tüntethetnek. De a médiában természetesen nem illik - én sem ezt kívántam.

De az nem jelenti, hogy ne lehetne igaz az a megérzésem, hogy rövid pórázon tartják a játékosainkat Carlo esetében - elég kínos ez a Carlo ügy a florentin törpének, már csak CR kifakadó Carlot védő nyilatkozata hiányozna neki :) .


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 96 regisztrált és 0 vendég