Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 29., péntek 20:05

Nagyon kétlem. Perez tudja ki lesz, a következő edző is tudja ki lesz...nagy valószínűséggel a játékosok is tudják ki lesz.

Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: matador » 2015. május 29., péntek 19:52

Mondom mi tartja bennem a reményt.

Perezt ismerve, pont ezek a hírek érkeznénk, ha Klopp lenne a választott, akkor is.

A cél mindig a hírverés. Egy edzőváltásból általában egy hír van: A helyett B. Ezt Perec széthúzta két sajtóeseménnyé, kétszer annyi ideig elfoglalt címlapidőre. A elmegy. Egy hét múlva B jön.
Na, de ha tényleg jól ismerjük a Presidentét, akkor nem ez-e a logikus lépés, ami most van, akkor is ha K jön? Egy bő héten keresztül csak rólunk van szó:
0. nap: A elmegy
1. nap: A elment, búcsúztatjuk, kár érte, köszönjük
2. nap: Játékosok, klubhoz köthető emberek A-ról, közben: megvannak a jelöltek
3-4. nap: Jelöltek boncolgatása
5-8. nap: B jön, egyre biztosabb, így meg így lesz a csapat, stb.

Most itt tartunk. Innen van egy Pereznek nem tetsző verzió:
9. nap: Tényleg B jön, ofisöl, tudjuk mi lesz, erről volt szó napokig.

És van egy Pereznek tökéletes verzió:
9. nap: SZENZÁCIÓ! Nem B, hanem K. Micsoda fordulat?!
10-12. nap: Csak erről szól minden
12-17. nap: K elképzelései, klubközeli vélemények K-ról, stb.

Nem azt mondom, hogy Klopp fog jönni, de ha Klopp jönne, akkor is lehet, hogy pont ugyanezt tapasztalnánk, mint eddig.

(Természetesen a szivárogtatások, hírmorzsák nem függetlenek Perectől, nem az újságírói leleményen múlnak)
Sportfilozófia: Roger Federer

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 29., péntek 19:35

Nem kezdte rosszul Benitez a munkát a Napolinál, meg is lepett vele. Viszonylag jó igazolások, okosan levette a Madridot, elvitt mindenkit akit el akartunk adni. A védelem gyenge lett ez igaz, de a bl-ben nagyon össze kapták magukat, 12 ponttal kiesni rohadt szívás. Ha csak kicsit hagynák rotálni, lenne töke bárkit lerakni padra még jó is lenne...komolyan ahogy telik az idő egyre inkább bízom benne, jövőhéten meg majd bejelentik, hogy valaki más jön :lol:

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: gunner » 2015. május 29., péntek 13:13

A Roma nem föltétlenül, de a Lazio biztosan :)
"And my heart will leave you never."

cart
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: cart » 2015. május 29., péntek 12:59

És Beníteznek nem tűnik föl, hogy a csapat igen orr nehéz? Kb hasonló anyagi lehetőségei voltak, mint a Romának, a Lazionál meg sokkal több pénzből gazdálkodhatott mégis elmentek mellette...

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. május 29., péntek 12:55

Sajnos én ehhez nem értek, így ha valaki ért hozzá akkor az majd magyarázza el nekem légyszi, hogy mitől jobb egy az olasz bajnokságban 4.helyen álló csapat edzője, a spanyol második helyezettel szemben.
Miért számít sikeresebbnek?

Mert ugye Ancelotti a sikertelenség miatt lett kirúgva, legalábbis erre lett fogva.
A Napolit és a Realt jelenleg felesleges összehasonlítani.
A Napoli a Juvétól messze elmarad minőségben, kb. egy szint az Interrel, Romaval, Lazionál talán egy hajszállal jobb, viszont ők erőn felül teljesítettek idén, jól kijött a lépés nekik. Ezek közül az Inter messze elmarad a bajnokságban, a Napoli pedig fogadja a Laziot, akit a ha megvernek akkor megelőzik ha minden igaz, és mehetnek BL selejtezőre.
Támadóalakzatuk megvan, 68 gólt lőttek ami csak kettővel kevesebb mint a Juve, a védelem viszont bohózat és a kp sem túl jó, én ezt láttam a meccseiken, 50 gólt kaptak, ez rengeteg.
Ha a csajok madridban nem terveznek a puccsot akkor bármi lehet még, egyelőre én nem írnám le Benítezt.
Love football, hate antifa.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. május 28., csütörtök 21:52

h3x0r írta:
Nem tamadasbol, de nem tudom te milyen hsz-eket olvastal, mert egy csomoan leirtuk, hogy nem azert tamogattuk Carlot, mert egy szimpatikus figura, hanem mert elkezdett felepiteni egy csapatot, belevagtunk egy projektbe, amit 2 ev utan szepen kidobtunk a kukaba. Ha valami nem mukodik, valtani kell, ez egyertelmu. Igaz, hogy iden nem jottek ossze a dolgok, az okokat mindenki ismeri, viszont rengetegen ugy gondoltuk, hogy egyaltalan nem vagyunk akkora kakaban, mint azt az idei kupak szama tukrozi.

Benitezt nem kedvelem, ennek ellenere nalam tiszta lappal indul. Ugy erzem, meg fog bukni Madridban, ennek ellene szamomra a csapat az elso, ezert remelem ramcafol majd.[/quote]

Lehet hogy voltak akik ezt is leírták,de a többség azon nem ment túl,hogy megszerette,bírja,kedveli.....ez látható volt. Ebből indultam ki,amikor megfogalmaztam,hogy alapvetően mellette ezt tudtuk (én is) erős indoknak felhozni.

Elkezdett felépíteni valamit? Nem tudom,én semmi különlegeset nem láttam. Nem rossz ő,szó se róla,de azért dunába ugrani sem kellene,főleg úgy hogy komolyabb okot a maradása mellett nem nagyon tudtunk felhozni.

Toti írta:
tudod, h csipázlak, de azért az kicsit túlzás, ilyen költői kérdést feltenni, h "ez ok?", v h "ez elég?" (ez majdnem olyan, mint a cr-es vita, h lőtt 60 gólt, és akkor? mivan?... )
azért nem úgy működött carlo, h 2 évig kártyázott a padon a cserejátékosokkal meg a tökét vakarta, csak lehozott 4 trófeát, ami nem kevés. ez a trófea nélküli évünk pedig rengeteg összetevős úgygondolom, az egyik legnagyobb pedig az a sérüléshullám, amit én még nem láttam 15 év alatt, mióta a csapatot követem. és nem szimpla egy vagy két meccset kihagyok sérülések voltak.. brutális volt ez, vagy a 31 kapufa csak a bajnokságban, stb..stb.. nem akarom újrakezdeni, csak ez a kérdés, "h ez ok?" "ez elég?" megütötte a szememet.[/quote]

Nem azt akartam mondani,hogy semmit sem csinált,hanem hogy nem igazán tudunk erős érvet a maradása mellett,inkább csak azt nagy tömegben, hogy bírtuk......
Csinált ő jó dolgokat,meg ugye rosszakat is.....én sem ellene akartam feszengeni,csak boncolgatom a témát,mert még nem értem egyelőre.

Ne hogy félreértés legyen,nem vagyok CA ellen,én is bírtam :lol: :lol: ...öööö... :lol: ..
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. május 28., csütörtök 19:14

Sajnos én ehhez nem értek, így ha valaki ért hozzá akkor az majd magyarázza el nekem légyszi, hogy mitől jobb egy az olasz bajnokságban 4.helyen álló csapat edzője, a spanyol második helyezettel szemben.
Miért számít sikeresebbnek?

Mert ugye Ancelotti a sikertelenség miatt lett kirúgva, legalábbis erre lett fogva.

Avatar
Tayo
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:51
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Varane, R9.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Tayo » 2015. május 28., csütörtök 16:28

Érdekes figura számomra Benítez. Ha nem spanyol és az edzői szakmát a Real Madridban elkezdő edző lenne akkor nem nagyon merült volna fel a a neve véleményem szerint. Az első két szempont lehetett megnyerő Perezéknek, mégis csak ismeri a Real Madrid és a spanyol foci értékeit. Voltak azért sikeres évei, a Valenciaval és a Liverpoollal szinte újonc edzőként elért eredmények mindenképpen kalapot emelendők.

Ami mindenképpen érdekes lesz az a játékosokkal való kapcsolata. Ancelotti után ez nem lesz egyszerű feladat. Az elképzelései... spanyol edzőként mennyire fogja a spanyol játékosokat előnyben részesíteni. A taktika, amitől én egy kicsit tartok hogy amolyan Mourinhos lesz megint. Sok játékos szerepe, akár Isco vagy James elhelyezése a pályán.. mi lesz Casillassal? Ballel? Sok a sarkos kérdés.

Milyen szerepe lesz egyáltalán neki és tudja-e a keretet alakítani a saját elképzelései szerint. Az alapanyag most nagyon jó ugyebár, nem nagyon érzem szükségesnek marketing sztár leigazolását, még Pogbáét sem.

Egy kicsit tartok tőle hogy visszaeshetünk, valamint hogy a játékosok Carlo után hogyan fogják elfogadni Rafát.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2015. május 28., csütörtök 16:27

palesz77 írta:
ikarus93 írta:Benitez egy nagyon jó edző, vannak hibái és lesznek is, de nálam top 5-ös. :Đ
Mondjuk a másik 4-re ezek után nagyon kíváncsi lennék.. :D

ikarus93 írta:
wZoLee7 írta:top3-as listája.
Nálam:
1. Mourinho (nem kérdés)
2. Klopp
3. Ancelotti
+1 Rafa Benitez (nem röhög)
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. május 28., csütörtök 16:23

palesz77 írta:
ikarus93 írta:Benitez egy nagyon jó edző, vannak hibái és lesznek is, de nálam top 5-ös. :Đ
Mondjuk a másik 4-re ezek után nagyon kíváncsi lennék.. :D
queiroz, camacho, luxemburgo, lopez caro.. :mrgreen:

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. május 28., csütörtök 16:21

Az miert nagyon nagy plusz hogy Madridban született?
Ha Perez ráordít, hogy takarodjál haza, érti a nyelvet meg a metrot is megtalálja és nem Békásmegyeren köt ki.

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Demes » 2015. május 28., csütörtök 16:20

dannen írta:
ikarus93 írta:Ami nagyon nagy plusz mellete, hogy Madridba született és itt is élt nagyon sokáig.
és tudtommal játszott is az utánpótlás csapatunkban (?)
Ez miért számít annyira?


Az lesz a plusz ha lebassza Balet a padra (vagy eladja a f.szba) ha továbbra is 0 lesz a teljesítménye és a mentalitása.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 28., csütörtök 16:19

ikarus93 írta:Benitez egy nagyon jó edző, vannak hibái és lesznek is, de nálam top 5-ös. :Đ
Ami nagyon nagy plusz mellete, hogy Madridba született és itt is élt nagyon sokáig.
Az miert nagyon nagy plusz hogy Madridban született?
Ez olyan Gago Messi párhuzam gyanús.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. május 28., csütörtök 16:15

ikarus93 írta:Benitez egy nagyon jó edző, vannak hibái és lesznek is, de nálam top 5-ös. :Đ
Mondjuk a másik 4-re ezek után nagyon kíváncsi lennék.. :D

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2015. május 28., csütörtök 16:09

Benitez egy nagyon jó edző, vannak hibái és lesznek is, de nálam top 5-ös. :Đ
Ami nagyon nagy plusz mellete, hogy Madridba született és itt is élt nagyon sokáig.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. május 28., csütörtök 15:54

CS0ki írta:Igazából arra emlékszem Benitez kapcsán, hogy sok helyen úgy emlegették, mint a foci antikrisztusát. Ahol megjelenik, ott jönnek az 1-0-ás meccsek.
Ancelotti lehet, hogy nagyvonalúan bánt a taktikával, viszont Benitez talán pont az a típus, aki túltaktikázza a mérkőzésket. Én nem is az eredményességünk miatt aggódom Benitez kapcsán, hanem hogy inkább megyünk el olyan irányba, hogy megint semmi élményt nem fog okozni az, hogy leülök egy meccsünk elé szombat este. Ancelotti alatt jó rányba mozdultunk el szerintem, és ha nem lett volna bale, akkor még inkább azt a játékot toltuk volna, amit én szeretnék látni. Beniteztől ezt nem várom.

De lepjen csak meg.

Reszben egyetertek. Osszel peldaul volt egy periodus amikor elmeny volt nezni a meccseinket. De tavasszal az ivelgetos otlettelen jatekot azt nemigen elveztem. Beniteztol en sem szamitok szexi focira, nemhiszem hogy meg fog lepni minket. :) Persze attol meg hogy nem jatszunk kifejezetten szep focit lehetnek elvezetes, jo meccseink, ami ele jo leulni.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. május 28., csütörtök 14:12

Igazából arra emlékszem Benitez kapcsán, hogy sok helyen úgy emlegették, mint a foci antikrisztusát. Ahol megjelenik, ott jönnek az 1-0-ás meccsek.
Ancelotti lehet, hogy nagyvonalúan bánt a taktikával, viszont Benitez talán pont az a típus, aki túltaktikázza a mérkőzésket. Én nem is az eredményességünk miatt aggódom Benitez kapcsán, hanem hogy inkább megyünk el olyan irányba, hogy megint semmi élményt nem fog okozni az, hogy leülök egy meccsünk elé szombat este. Ancelotti alatt jó rányba mozdultunk el szerintem, és ha nem lett volna bale, akkor még inkább azt a játékot toltuk volna, amit én szeretnék látni. Beniteztől ezt nem várom.

De lepjen csak meg.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. május 28., csütörtök 10:18

csabi87 írta:Azzal kezdődött az egész,hogy Farkas Norbert spanyolul kérdezett tőle,erre mondta Benítez hogy ő csak agolul hajlandó beszélni.
Nalunk is minden edzo elmondja, hogy csak spanyolul hajlando valaszolni, az angolul feltett kerdeseket figyelembe se veszik.
csabi87 írta:Kérdezte a Real Madridról,hogy akar e edző lenni a klubbnál.Erre ő úgy válaszolt hogy nem válaszolt rá semmit mert hogy most a Liverpool edzője stb.
Ez korrekt. Nem mindenki Mourinho, hogy a Real edzojekent mar oktoberben arrol beszeljen, hogy a Chelsea az almai csapata.
csabi87 írta:Aztán még mondta azt is hogy Xabi Alonso életrajzi könyvéből olvasta,hogy amikor megszülett Alonso gyereke kérte hogy ne kelljen neki elmenni a csapattal valami BL meccsre ami egyébkénnt jelentéktelen volt nem volt neki semmi tétje.Erre nem engette el és úgy összeveszetk ezen,hogy azóta sem beszélnek.
Rendkívül szigorú ember azt mondták.
Azt nem tudom mennyire jelentektelen vagy pontosan kik voltak azon a meccsen bevethetoek a Liverpoolban, de a 07/08-as szezonban a BL nyolcaddonto visszavagojarol volt szo. (az odavagot hazai palyan 2-0-ra nyertek az Inter ellen, a visszavagon, mar Xabi nelkul 1-0-ra nyertek)

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. május 28., csütörtök 10:15

Lenni nem érteni spanyol, lenni mit mond? :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 215 regisztrált és 0 vendég