Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. május 29., péntek 15:43

fenomeno22 írta:A Verratti illetve Pogbas hirekkel kapcsolatban,(ugye most úgy néz ki az olaszra nyomolunk),elnézegettem kicsit most őket és nekem az az érzésem mint a neymar vs bale üzlettel kapcsolatban,hogy ha így marad megint nem nalunk köt ki a technikasabb,szélesebb repertoárú,jelen esetben jobb fizikumú focista
Hát, szerintem meg pont fordítva lenne most a leosztás, ha ez lenne. Pogba ügyes srác, de hozzánk nem passzolna érzésem szerint, Verratti meg kb bárhova megy ott rohadt nagy erősítés lesz - mondjuk szerintem sehova nem megy idén. Egyedül a lövőkéje rosszabb, mint Pogbaé - az sokkal, kb kapura veszélytelen az olasz -, de védekezésben a méretbeli különbségek ellenére kb egyenlők, Verratti eszméletlen harcias, mindketten baromi technikásak, tisztára tudják játszani magukat a középpályán, a passzjátéka meg lényegesen jobb az olasznak - leginkább utolsó passzokban, azokat Pogba rendre elrontja, Verratti meg eszméletlen kiugratásokra képes. Pogbanak még nagy erőssége elvileg a cselezőképessége, de megmondom őszintén engem az nem nyűgözött le teljesen. Tegnap megnéztem 13 meccsvideóját, amikben összesen volt 4 olyan szólója, ami védelmeket volt hivatott megbontani, abból 3-szor felrúgták, egyszer meg túlcselezte magát. Szóval ő sem olyan brutális ebben - vagy én fogtam ki szar napjait. Jó, mondjuk ez nem is a legjobb forrás ez tény, de a meccsen nyújtott legjobb pillanatai elméletileg benne vannak, ezek a rohadt nagy szólók meg valahogy kimaradtak mindig. Inkább "csak" tisztára játssza magát a cseleivel, de betömörült csapatok ellen komoly megindulásokat tőle nemigen lehetne várni - nekem ez jött le legalábbis. Vagyis hát nem többet, mint Verrattitól. Úgyhogy szerintem egyedül abban jobb lényegesen Pogba, hogy gólveszélyesebb, de az olasz ezt meg mással ellensúlyozza. Kérdés nektek melyik tulajdonságok a fontosabbak jelenleg.. De nálam egyértelműen az olasz a jobb fogás a kettő közül, főleg ha még olcsóbb is.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 29., péntek 15:43

A szavazás eredménye is azt mutatta, hogy a többség az olaszt szeretné inkább. Én is. Lévén hogy Benitez jön, Mr. 4231 :D oda, hátra kell valaki, és ez sokkal jobban fekszik az olasznak. Arról nem is beszélve hogy 433-ban meg ő lehet Modric 2.0, ha meg Perez igazán nagyot akar szakítani akkor elhozza mind kettőt, kapuba De Geat és végeztünk, kerít valami olcsó csere csatárt és szerintem élete legjobb átigazolási szezonján lenne túl. Benitez rendszerében annyi kp-s játékosnak is lenne játékperce bőven, ebben nem is kételkedek.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. május 29., péntek 15:34

Mike írta:hát nálam Verratti mindig is Pogba előtt volt. Imádom a kis olasz játékát.

Kroos-Verratti-Modric az álom :salute:
aztán próbáld elvenni a lasztit... :lol:
..es mennyire lennenek veszelyesek a kapura? Pogbaval inkabb lennenk..aztan a franciaval is ellehetne dugnia labdat.:kacsint:

+1fenomeno22
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2015. május 29., péntek 15:28

Most olvastam pont, hogy azért lett hivatalosan is megcáfolva az érdeklődés Pogba iránt, mert Raiola a beszólogatásai után nem kimondottan szimpatikus a "Fehér házban", és megelégelték, hogy a Realt használja arra, hogy ügyfelének kedvezőbb szerződést csikarjon ki. Illetve ez az elmélet. Mondjuk szerintem lehet benne valami.


Most a legnagyobb esélyt arra látom, hogy egyikük sem jön, pedig a kettő közül nagyon kellene valaki. Személy szerint Pogbában többet látok, nem is tartom FGY-nek, mint sokan, viszont elképzelhető, hogy Verratti jobban illene a csapatba. Őt viszont nem fogja elengedni a PSG érzésem szerint, miért tennék? Ezen az változtathat, ha a játékos kezd el hisztizni, de szerintem nem is ilyen, illetve a legnagyobb aduászunk Ancelotti személyében elúszott.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

fenomeno22
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2015. február 7., szombat 17:30
Kedvenc játékosaid: ronaldo09
Kedvenc csapatod: realmadrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: fenomeno22 » 2015. május 29., péntek 15:27

reeed_ati írta:
Mike írta:hát nálam Verratti mindig is Pogba előtt volt. Imádom a kis olasz játékát.
+1
Nálam is ő lenne a prioritás.
Nem sokszor láttam egyiket sem, de Verratti játéka engem jobban meggyőzött.
Legyen Nektek igazatok,en is akkor lennek boldogabb.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2015. május 29., péntek 15:16

Mike írta:hát nálam Verratti mindig is Pogba előtt volt. Imádom a kis olasz játékát.
+1
Nálam is ő lenne a prioritás.
Nem sokszor láttam egyiket sem, de Verratti játéka engem jobban meggyőzött.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. május 29., péntek 15:13

hát nálam Verratti mindig is Pogba előtt volt. Imádom a kis olasz játékát.

Kroos-Verratti-Modric az álom :salute:
aztán próbáld elvenni a lasztit... :lol:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

fenomeno22
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2015. február 7., szombat 17:30
Kedvenc játékosaid: ronaldo09
Kedvenc csapatod: realmadrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: fenomeno22 » 2015. május 29., péntek 14:57

A Verratti illetve Pogbas hirekkel kapcsolatban,(ugye most úgy néz ki az olaszra nyomolunk),elnézegettem kicsit most őket és nekem az az érzésem mint a neymar vs bale üzlettel kapcsolatban,hogy ha így marad megint nem nalunk köt ki a technikasabb,szélesebb repertoárú,jelen esetben jobb fizikumú focista.Eleg unalmas ez olyan mint mikor MMA-ban mar földharcban felült az egyikva masikra és egy hibanak koszonhetoen megis az also nyer mondjuk egy karfeszitessel,folottuk vagyunk es megse hasznaljuk ki ha meggyengulnek,hanem ujra magunkra huzzuk oket.Nem azt mondom nem lenne jó az olasz,illetve semmi szakmai tapasztalatom nincs,hogy ezt pontosan megiteljem,melyik jatekos mennyit lenditene rajtunk,ez csak egy vélemény ami remélem csak egy korán levont következtetés lesz végül.A Ronaldos hirt meg nem is kommentalom,csak lelegzet visszafojtva figyelek...

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. május 29., péntek 14:29

Sokan azt hiszik, h CR-nek csak annyi dolgal lenne, h erkezzen a kapura es lodozzon. Ha o lenne a csatar, kapuval hattal allva kellene megtartania a labdakat es elosztania, amit eddig nem kellett tennie. Ket vedo fog ra vigyazni, nem lesz terulete...ha jol emlekszem volt mar probalva es nem jott neki be ez a poszt, pedig akkor fiatalabb volt.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62611
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 29., péntek 14:13

Remy írta:
Realista24 írta:Mert Cével szarrá nyertük magunkat.
Ja, a CR előtti időszak, annyira jó volt. Zizouékig nem mennék vissza, mert ott voltak olyan focisták, akik képesek voltak nagy meccseket is eldönteni. Aztán kimentek ezek a sztárok a csapatból és jött a hanyatlás.

Ha Bale-re bízzuk az egészet, akkor csúnya évek jönnek... :roll:
Jo lenne ha egyszer értened amit irok. Bar felek hogy magadat sem erted.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. május 29., péntek 14:10

Realista24 írta:
RealRaúl77 írta:Ehhez már csak egy fasza keret kell, meg hogy Benitez tudja, hogy mikor kit kell játszatni, meg pihentetni...

Ez egyértelműen pozitív vele kapcsolatban.. Egyedül a vele kapcsolatban sokat emlegetett begyöpösödött 4231-től félek, ha ezen túl tud lépni, akkor akár még nyerhetünk is vele (nem a kupákra értem, de azt is)
A 4-2-3-1-et írják alapnak mindenhol, de ez idomul a játék képéhez és alakul át 4-4-2 vagy 4-1-4-1-é, végső esetben pedig 4-3-3-ba. Legalábbis most egy ilyen cikket olvastam.
Ez rendben van, egy megfelelő kerettel ezek a felállások gyakorlatilag csak számok, rengeteg módon átalakítható egyikből a másikba. Az alap elképzelés, a játék lesz a döntő.

De szerintem 4231 a jelenlegi csapatra alap taktikaként nem illik. Néha, bizonyos ellenfelek ellen belefér, de egy komoly csapatot nem bírna el az a kp. És mivel Bale egyre valószínűbb, hogy marad, így pláne nem. Nem csak a kp-nak, de Cének és Benznek sem lesz így jó helye. Isco és James az, akinek szerintem nagyon kedvezne. Kérdés, hogy megéri-e.

Erre az átalakításra túl nagy játékos mozgás kell (főleg, ha Cé is lép, amit Remy pedzeget, meg néhány hír, akkor hatalmas változások kellenek). Ez pedig nem biztos, hogy jól jön. Erről írtam reggel is, az egész helyzetet egy sokkal kisebb átalakítással meg lehetett volna oldani.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27244
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. május 29., péntek 14:09

Realista24 írta:Mert Cével szarrá nyertük magunkat.
Ja, a CR előtti időszak, annyira jó volt. Zizouékig nem mennék vissza, mert ott voltak olyan focisták, akik képesek voltak nagy meccseket is eldönteni. Aztán kimentek ezek a sztárok a csapatból és jött a hanyatlás.

Ha Bale-re bízzuk az egészet, akkor csúnya évek jönnek... :roll:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62611
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 29., péntek 14:06

Mert Cével szarrá nyertük magunkat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27244
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. május 29., péntek 14:03

Kezd kurvára elegem lenni ezekből a hírekből. Perez, Benítez... ha CR lelép, akkor el is lehet könyvelni, hogy semmit nem fogunk a kövi szezonban nyerni. Persze lehet, hogy ez pesszimizmus, meg miegymás, de elképesztő, hogy mennyire leromboljuk azt, ami működik. A csapat érdemi része Carlo mellett volt, erre jön egy edző, akire senki nem kíváncsi csak Perez. Foltozni kellett volna a csapaton, erre teljesen újjáépítik, pedig semmi nem indokolta az egészet. Nagyon rábaszunk, ha CR elmegy. (nem, CR nem egyenlőre a Reallal, de jelen állás szerint csak Messivel lehetne pótolni) :vivo: :cens: :vivo: :-@
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62611
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 29., péntek 13:43

RealRaúl77 írta:Ehhez már csak egy fasza keret kell, meg hogy Benitez tudja, hogy mikor kit kell játszatni, meg pihentetni...

Ez egyértelműen pozitív vele kapcsolatban.. Egyedül a vele kapcsolatban sokat emlegetett begyöpösödött 4231-től félek, ha ezen túl tud lépni, akkor akár még nyerhetünk is vele (nem a kupákra értem, de azt is)
A 4-2-3-1-et írják alapnak mindenhol, de ez idomul a játék képéhez és alakul át 4-4-2 vagy 4-1-4-1-é, végső esetben pedig 4-3-3-ba. Legalábbis most egy ilyen cikket olvastam.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. május 29., péntek 13:35

Ehhez már csak egy fasza keret kell, meg hogy Benitez tudja, hogy mikor kit kell játszatni, meg pihentetni...

Ez egyértelműen pozitív vele kapcsolatban.. Egyedül a vele kapcsolatban sokat emlegetett begyöpösödött 4231-től félek, ha ezen túl tud lépni, akkor akár még nyerhetünk is vele (nem a kupákra értem, de azt is)
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. május 29., péntek 13:16

semmi realitás nincs benne hogy roncit rotálni fogja. 1. ha szarban van a csapat ronci az utolsó akit lehoznék mert benne mindig benne van a gól.

2. ha 70. perc után akarja lehozni az meg azért lehet mert már eldőlt a meccs és pihentetni akarja. ez meg nem rotálás.

ha mindenképpen rotálni akar nem ronci lesz az első a sorban hanem bale, benzema, kp-n akárki. védelemben akárki.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 29., péntek 12:49

Ez abszolút pozitívum nekünk, csak ne lenne szerelmes Sterlingbe...

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. május 29., péntek 12:14

A spanyol EcoDiario szerint Cristiano nincsen túlságosan megbékélve Benítez érkezésével. A portugál minden meccsen játszani akar, és ezt meg is teszi, függetlenül attól, hogy fáradt-e vagy sem. Benítez azonban erősen hajlamos a keret megfelelő rotálására, így Ancelotti távozásával és a spanyol szakember érkezésével könnyen lehet, hogy Cristiano kevesebb perchez juthat majd a következő szezonban. A csapat számára ez az edzői felfogás természetesen kétség kívül pozitív, Cristianóra nézve azonban már kevésbé. Forrás: Madridom.hu
Kérdés hogy cristiano lesz nevezve a liga meccsire mint egyik csapat,vagy a real madrid?
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62611
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 29., péntek 10:31

BBeno írta:Barmennyire is hihetetlen sajnos oregszik o is. Cseleit nem eszik meg annyira. Terdere is figyelni kell. Fejelni tud. Helyezkedes 10/10. Es inkabb tavolrol hibazik. Inside the box meg ritkan teveszt kaput.
Nem hihetetlen az, megy kifelé, ez az élet rendje. Viszont bőven lenne gondja a középcsatár szereppel, mert helyezkedni, beadásokra érkezni faszán tud. De ha még egy év ívelgetést kell nézni, akkor lefosom a falat. A védők közötti forgolódás meg küzdelem nem fog ízleni neki.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 9 regisztrált és 0 vendég