Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. május 30., szombat 14:41

Már a Saint-Étienne-ben kinéztem magamnak. Nem rossz játékos, kérdés, hogy padról, hogyan tud beállni. Mert az biztos, hogy ha jönne, akkor nem alapkezdő lenne.

10-15 milla körül ajándék.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

gólvonal
Hozzászólások: 894
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2015. május 30., szombat 14:40

ziro4vr írta:
BBeno írta:Pierre nagy kedvencem mar franciaorszag ota. Elnezegetnem realm mezben
Mióta mondogatom már...nagyszerű 12-13. ember lenne. Jöhet.
Egyetértek. Én is kedvelem, nem egy ügyetlen barom, és le lehet tenni a padra (sőt, oda jönne). Csak sajna eddig nem hallottam róla hírt.

CR, Benzema, James / Bale, Chicha, Aubemayang csatársor nagyon szép lenne.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. május 30., szombat 14:39

Egye fene, Klopp hozhatja Reus és Gündogan mellett Aubamát is :mrgreen:

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2015. május 30., szombat 14:37

Hatalmas +1 Aubameyang-hoz. :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. május 30., szombat 14:35

BBeno írta:Pierre nagy kedvencem mar franciaorszag ota. Elnezegetnem realm mezben
Mióta mondogatom már...nagyszerű 12-13. ember lenne. Jöhet.
Nem illik.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. május 30., szombat 14:33

Pierre nagy kedvencem mar franciaorszag ota. Elnezegetnem realm mezben
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. május 30., szombat 12:42

ateeemadrid írta:Akármennyire bűnszar volt egész évben Bale, és akár mennyire felbasz, össze nem lehet hasonlítani Sterlinggel, ég és föld a két játékos.
hát jah, már a mozgásukból, fizikai felépítésükből látszik hogy melyik hasonlít egy futballistára. És nem a hajas... Persze koránál fogva az elért eredményekben előrébb tart, az nem vitás.

ateeemadrid írta:Az FGY szerintem annak is szól, hogy nála szarabb helyzetkihasználású játékost nemtudom mikor láttam utoljára
idén, madridi 11es mezben :lol:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2015. május 30., szombat 12:33

Akármennyire bűnszar volt egész évben Bale, és akár mennyire felbasz, össze nem lehet hasonlítani Sterlinggel, ég és föld a két játékos.

Ja, plusz ha nektek Di Maria agyatlan volt, akkor Sterlinget nem is tudom hova sorolnátok... :lol: Isten mentsen attól, hogy ő idejöjjön...
Ez az FGY, meg hogy nagy a pofája... ezek honnan jönnek? Bevallom olyan nagyon nem követem az angol focit. Leírná valaki?
Az FGY szerintem annak is szól, hogy nála szarabb helyzetkihasználású játékost nemtudom mikor láttam utoljára, a nagy pofájáról meg egy poolos többet tudna írni (szukre? :D ) de pl. a 'Pool engedélye nélkül nyilatkozgatott, elégedetlen ahogy bánnak vele a klubnál, magasabb fizetést akar, stbstb. úgy, hogy nem rakott még le még túl sokat a csapatnál.
Coutinho pl. bőven komolyabb szintet hozott, még sem voltak ilyen hírek róla.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. május 30., szombat 12:28

Azért Sterling nem egy Bale. Sokkal kiszámíthatatlanabb a mozgása, ő nem csak gyors, hanem fürge, mozgékony, ráadásul labdával is ügyesebbnek tűnik. Egy top csapatba komoly kis fegyver lehet. Róla el tudom képzelni hogy a spanyol bajnokságban is megállja a helyét. Ennyit a játékról....

A többiről nincs fogalmam. Ez az FGY, meg hogy nagy a pofája... ezek honnan jönnek? Bevallom olyan nagyon nem követem az angol focit. Leírná valaki?
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 30., szombat 12:13

Hiába tehetséges, FGY...ahogy a nagyok mondják.

Amúgy McManaman nagyon jó kis spíler volt, most is elférne a csapatba egy hasonló 12. ember.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. május 30., szombat 12:11

Sterling jó játékos, de úgy látszik, hogy 20 évesen is nagy a pofája, pedig a játéklehetőséget megkapta egész évben. És van egy érzésem, hogy 40-50 alatt nem úsznánk meg, annyiért meg kell a fenének még egy angol. Ha minden áron akarunk szélsőt hozni, akkor az vagy Reus vagy Hazard legyen. Más nem kell. De én Bazsit is hoznám, hátha kiteljesedik. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. május 30., szombat 12:04

Szerintem meg piszkosul gyors, tud passzolni, jól kontrázik, pont beleillene a jövő évi csapatba. És bármikor jobban megérné Sterling + még valaki, mint Bale ugyanazért a pénzért. Mehetne a rotáció, és kisebb lett volna a kockázat is. 90 milliót CR-en és Messin kívül talán csak Suarez és Neymar ért meg, de ők is nagy kockázatot jelentettek (kár, hogy mind a kettő bejött a Barcának).

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 30., szombat 11:43

Sterling leigazolása még talán Balenél is nagyobb hiba lenne, abszolut nincs ra szükség

Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2015. május 30., szombat 8:15

[/quote]
Csak jelzem hogy sok brazil meg táncoslábujjú is jött már ide és szintén zenész volt.....
Gondoltam csak szólok . Nem ezen múlik.
Csakhogy ne legyen annyi rémálmod[/quote]

Jogos az állitásod de én még klasszis angol játékost a csapatunkban még nem láttam focizni.
csak a közelmultbol Beckham is már akkor jött amikor SAF kitette a csapatbol, igaz nálunk azért még varázsolt de össze se lehet hasonlitani azzal aki a MU-ban játszott...owen? nekem nem tetszett, bale ő bale... tudom hogy steerling nagyon ügyes de szerintem az idén látszott hogy mit tud ha nincs mellette egy suarez es egy sturridge! a tavalyi szezonban nagyon penge volt...de idén már messze nem. johet felolem nem mintha én megvétozhatnám perezt de 80 milla? ugyan!!!
- Hasta el final, Vamos Real -

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. május 30., szombat 7:58

sandorzolika írta:Ja ez a Steerling meg remélem csak rémhir. Elég rossz almaim vannak egy masik szigetlakoval aki a csapatban van...nekem nem kell meg 1. Elhiszem hogy tehetség...Bale is annak van kikialtva...aaztán mire megyünk vele?
Jöjjön ide spanyol brazil tudomisenki sőt én egy ukrán szén bányásznak is jobban örülök mint egy ujabb angolnak spanyol csapatban!!!
Csak jelzem hogy sok brazil meg táncoslábujjú is jött már ide és szintén zenész volt.....
Gondoltam csak szólok . Nem ezen múlik.
Csakhogy ne legyen annyi rémálmod
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2015. május 29., péntek 23:42

Ja ez a Steerling meg remélem csak rémhir. Elég rossz almaim vannak egy masik szigetlakoval aki a csapatban van...nekem nem kell meg 1. Elhiszem hogy tehetség...Bale is annak van kikialtva...aaztán mire megyünk vele?
Jöjjön ide spanyol brazil tudomisenki sőt én egy ukrán szén bányásznak is jobban örülök mint egy ujabb angolnak spanyol csapatban!!!
- Hasta el final, Vamos Real -

Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2015. május 29., péntek 23:33

Egy valamit azért en nagyon nem értek.
Miért is biztos ez a 4231-es felállás? Az már szinte biztos hogy Benitez jön. Mivel valószínűleg élete esélyének tartja ezt bennem az is mocorog hogy tuti megnéz pár videót a szezonrol. Olvastam hogy egy nagyon komoly elemzője van a stábjában. Szoval ha Perez apó nem szól bele én egyáltalán nem lepodnek meg ha a tavalyi 442es csapatot jatszatna. Alapból meg akarja nyerni a szurkolokat...az a minimum hogy maga mellé allitsa őket. Ancelotti első évében láthattuk hogy az olasz probalta játszani a 4231es Mou felállást kijavitva a hibákat. De aztán rajott hogy semmi értelme es addig varialt amig ratalalt a 433ra. Remalmaimban meg az is megvan hogy marad a 433 de szerintem erre nem mer vállalkozni. Neki a legfontosabb hogy a csapat nyerjen, szépen tegye es a szurkolok melléje álljanak. Szóval ha ez a gondolatmenete Beniteznek es megnéz pár őszi meccset meg tavaszit én látok esélyt arra hogy megprobalja a tavalyi siker csapatot reaktivalni bale-el együtt. Kurva nehéz lessz!!! De szerintem ez a legvaloszinubb már ha tényleg azt akarja hogy sikeres legyen...amugy meg a kedvelt 4231 formaciojarol en meg nem olvastam sehol hogy Madridban is ezt jatszatna es julius végéig nem is tudjuk meg. Nekem egy bajom van ezzel a formacioval: ha benzema lessz a csatar es a hatanal lévő harmasbol ugymond a ket szelen CR es Bale akkor kb mi fogja garantálni azt hogy vedekezesnel nem marad fenn cr es bale??? Szerintem elég nagy az esély rá hogy amint faradnak ez a 4231 4213 vagy 433ra alakul es akkor újra ott vagyunk ahol most tavasszal. Nem lessz aki vedekezzen. Amugyis en nem latom hogy Cr meg Bale rekord mennyiségű labdákat fog szerezni 4231ben!!! Mondom szerintem ezt nem fogja jatszatni mert akkor ujra ott leszünk hogy 433 amint farad a csapat. Az mas kerdes hogy ha rotáció megy rendesen akkor nem farad el a csapat...de mondom nekem nagyon meredek az hogy támadó szélső középpályásokkent Cr meg Bale jo lesz! Bale-nek talan igy lessz terulet de mivel a szelre van teve en nem latom hogy sokat fejlodne majd. Cr-nek meg jobb ha közelebb van a kapuhoz.
Ja igaz is Cr: itt a többség vázolja kedvenc összeállítását es sokan cr nélkül gondolják. Egyszer mar leirtam en ugy gondolom hogy az aki evente beletesz a kozosbe 60 golt azt nem fogjak eladni vagy a padra tenni. Majd ha farad es serulekenyebb lessz esetleg de most amikor tőle és csakis tőle varhatunk barmikor golt en el nem adnám. Egyáltalán nem rajta mulik a sikertelensegunk. Amikor lossz 60 golt azt sem banom ha közbe toloszekkel gurulsz akkor is kellessz. En abban latnam a siker titkat ha benzema es Bale ujra a regi lenne. Sokan szidjatok cr-t hogy nagy meccseken nulla már. Minden tiszteletem messie mint focista de ő lőtt egy gólt a bayern2nek egy olyan vedovel akire sirsz ha ranezel?! Vagom megtette ő a hős. Cr meg nem mert a 5-6 juve védők közé be volt darálva. Azt is lathatjatok hogy amig 2-3 eve messi evente legalább 20-25 gólt lőtt szlalomozva a védők között mára ő is azt csinálja amivel a legjobban segithet a csapatnak. Nem tudom hogy enrique vagy az idő de már messi is sokat változott. És ez igy jo. Amig igy tobbet segit a csapatnak a kutyát sem erdekli miért nem szlalomoh es nem lo minden nagy csapatnak 2-3 golt igy!
En azt látom ami lehet hujeseg hogy ez a 2 zseni mindent elkovet annak erdekeben hogy meg mindig róluk szóljon a rivaldafény...akkor is ha mar nem igy jatszanak mint 2-3 evvel ezelőtt.
Szerintem meg egyáltalán nincs feszko cr es perez között, ha volt is valami akkor szerintem perez szépen megnyugtatta hogy nyugi fiam jön egy jo kapus jön egy jo vkp es a padon is lesznek minőségi cserék. Egyszerűen cr eladásával tömeg hisztériát váltana ki...10 pogba se nyugtatna meg a szurkolokat. Lehet Bale jobb lenne ha cr nem jatszana. De őszinte igy 2 év után ez az amire egyáltalán nem vallalkoznek. Főleg úgy hogy most kuldte el azt az edzőt akiert mindenki ragaszkodott.
Amugy is vvalaha igaz volt egy hír is amit bármelyik katalán lap adott le a madridrol? Szerintem kár olvasni ezeket a hireket!!!
Szoval röviden tömören szerintem a 4231 nem lessz itt. Lessz 442 de hogy bale-el mit kezd jo kérdés. Ha le meri tenni a padra akkor hatalmas plussz pont. Szerintem cr marad annal okosabb ő foleg ha perez papa sugott neki hogy a csapatot megerositi biztos marad!
Ráadásul remélem Benitez élni akar a lehetőséggel es ha kell mutatja a fuckot pereznek. Ha perez lenne a gore akkor ujabb 0 kupás szezon. Ha meg Benitez akar a feje szerint menni akkor vagy tripla es lelep vagy 0 kupás szezon es perezzel tünés. Szó mi szo en most nagy goré lennek benitez helyében. Ha megerositi a 2 legfontosabb szekciót kurvara nem erdekelne hogy rakvoros a vip-paholyban mert Bale a padon duzzog. Nagyon bizok benne hogy Benitez nagyot akar alkotni. Ezért azt fogja csinalni es jatszatni a csapattal amit a csapat a legjobban legszebben tudott:442!!!
Hosszu mese Köszönöm ha elolvastad!
- Hasta el final, Vamos Real -

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 29., péntek 15:57

Na az egy órája kitett kép az fb-n még jól is mutatna...csatárt sem kellene igazolni, csak Karimot meg kell tartani, és akkor hozható De Gea, Verratti meg Pogba :lol: Aztán lehet Benitez is elfelejt rotálni és nem is kell neki annyi játékos

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. május 29., péntek 15:55

palesz77 írta:
Verrattira ti miért láttok reális esélyt? Mert eddig Carlo miatt volt némi sansz rá - bár szerintem úgy se annyira -, most elment az öreg, mi oka lenne hozzátok igazolni? A PSG-nél jól építkeznek, évről évre erősödnek, rá akarják építeni ott a csapatot, pénzt nem belőle akarnak csinálni, ti most kezdtek Benítezzel egy kérdéses megújulásba.. Van valami reális érvetek amellett, hogy hozzátok megy még idén? Én komolyan nem tudok mondani egyet se azon kívül, hogy ti vagytok a Real, de ő meg mondta már, hogy a szíve klubja a Juve, szóval ez sem nyerő így..[/quote]

Én mondjuk az eddigi hírek alapján próbáltam felvázolni a jövő évi kezdőt...egyáltalán nem biztos, hogy végül ez lesz...csak ismerve Benitezt, meg az eddig pletykákat nagy rá a sansz, hogy teljesen új csapat épül...főleg ha CR is elmegy idén...ezért is írtam Verrattit, mert szerintem a CR bizniszbe be lesz vonva, már ha a PSG-be megy...ha az MU-ba, akkor meg gondolom Pogba lesz elhozva...de az is lehet, hogy mindenki marad ahol van...de nálam akkor is Verratti élvez prioritást...

gólvonal
Hozzászólások: 894
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Taktikai háború (Legyél Pérez bábja)

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2015. május 29., péntek 15:54

hunmadridista írta:-----------David De Gea--------
Danilo--Varane--Ramos--Marcelo
--------Verratti---Kroos---------
Sterling-----James-----Bale---
-------------Benzema-------------

Az eddigi hírek/pletykák szerint valószínűleg így fog kinézni a jövő évi kezdőnk...Verratti helyett lehet, hogy Pogba lesz, valamint Benzemában sem vagyok biztos, helyette lehet, hogy Agüero talán...a vezérbika meg Bale lesz a jövőben...
Lehet jobban is működne, mint a mostani csapat. Hogy miért? Mert ebben a támadórészlegben csak egy "nem kreatív" játékos van, az Bale. Sztem az idei csapat azért nem tudta kihozni magából a lehető legtöbbet, mert kevés kreatív játékos volt elöl. Gondolok CR-re és Bale-re, akik nem a kreativitásukról híresek. Így még nem is lett volna akkora baj, de ami végzetes csapást jelentette, az az, hogy Modric kiesett (és nem tudtuk pótólni pl. egy Verrattival), és Isco is "vesztett" a kreativitásából (kifáradt).

Kiváncsi vagyok, hogy Benítez fog-e használni tkp-t. Ha Bale megy, egy ilyen elképzlhető:
Modric-Kroos-Verratti
James-Benz-CR

De ha a walesi nem megy, akkor biztos kezdő lesz a James-Isco páros egyike.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 112 regisztrált és 0 vendég