Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. május 30., szombat 22:58

Realista24 írta:Azt írják az okosok, hogy Khedira Juvéba való igazolása megnyitja az utat Vidal Madridba költözése előtt.

az hogy lehet, Vidal "lefelé" igazol? :hmmm: :hmmm:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 30., szombat 22:55

Azt írják az okosok, hogy Khedira Juvéba való igazolása megnyitja az utat Vidal Madridba költözése előtt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. május 30., szombat 17:52

BBeno írta:
Látom már hogy idén a benitez fikázás lesz a menő,de messze nem olyan lúzer az a faszi mint páran hiszik.
benitez és perez szidás. én felvállalom úgy utálom benitezt és semmire sem tartom hogy elmondani nem tudom. nincs elvárásom vele szemben. de van mégiscsak. szerintem képes lehozni egy nulla kupás szezont. amennyiben sikerül ez már nem csalódtam csak hozta azt amit kinézek belőle.
bezzeg a nagy Mourinho, ő a zisten, az edzők alfája meg omegája. drogba a valahavolgviláglegjobbcsatárja #legend :coffee:

Jó lenne, ha lenne egy kommented, ami nem a szélsőséges nézeteid és elvakultságod által lenne átitatva... mert néha csak úgy csöpög ezektől, te meg tőlük...

Avatar
Raul7
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2015. április 24., péntek 13:16
Kedvenc játékosaid: Raul, Puskás, Guti, Modric, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Győri ETO, PSV Eindhoven

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Raul7 » 2015. május 30., szombat 17:47

gólvonal írta:
Raul7:
Mert ki akar olyan csapatnak drukkolni, aki nem nyer semmit, annak nem is lehet, mert tudod, hogy úgy se lesz belőle semmi.
Nem azért drukkolok a csapatnak mert megnyer mindent...Akkor is a csapatnak szurkolnék ha egy osztállyal lejjebb a feljutásért küzdene. Ettől függetlenül természetesen örülnék neki ha minél több sikert érnénk el. Ettől függetlenül van véleményem arról, amilyen koncepciót alakít jelenleg a vezetés a jövőre nézve. :roll:
"Real buy these big players like Figo, Zidane and Ronaldo, but I think the best player in the world is Raul." (Sir Alex Ferguson)

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. május 30., szombat 17:27

vagy arsenal :roll:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. május 30., szombat 17:23

gólvonal írta:Mert ki akar olyan csapatnak drukkolni, aki nem nyer semmit, annak nem is lehet, mert tudod, hogy úgy se lesz belőle semmi.
Akkor mit szóljon egy Fradi vagy Újpest drukker? :lol: :lol: :lol:

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2015. május 30., szombat 17:17

BBeno írta:
Raul7:
Mert ki akar olyan csapatnak drukkolni, aki nem nyer semmit, annak nem is lehet, mert tudod, hogy úgy se lesz belőle semmi.
ez már rég nem akarat kérdése. tizenX éve eldöntöttem valamit és azóta már maridizmus. ebből nem lehet kimászni és nem is akarok. de ha neked csak ennyiből áll hogy "ki akar olyan csapatnak drukkolni...." akkor drukkolj mindig a legjobbnak.
Valószínüleg akkor már nem lennék itt. Viszont én azért nézek focit, mert azt várom, hogy a csapatom elérjen valamit, amit el tud. Ezzel a csapattal lehet triplázni, de ha előre tudom, hogy nem nyerünk semmit, és mki esélyesebb ellenünk, akkor felesleges. Vagy Te azért nézed, hogy a sok béna között élvezhesd Mourinho-t, meg az aktuális kiskedvenceket?

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. május 30., szombat 17:11

Raul7:
Mert ki akar olyan csapatnak drukkolni, aki nem nyer semmit, annak nem is lehet, mert tudod, hogy úgy se lesz belőle semmi.
ez már rég nem akarat kérdése. tizenX éve eldöntöttem valamit és azóta már maridizmus. ebből nem lehet kimászni és nem is akarok. de ha neked csak ennyiből áll hogy "ki akar olyan csapatnak drukkolni...." akkor drukkolj mindig a legjobbnak.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. május 30., szombat 17:08

Raul7 írta:
gólvonal írta:
Még be sem jelentették, de már utálod. Hát ez nagyon szép...Akkor jövőre nem is kell leülnöd meccsek elé.

Vezesd már le a két dolog összefüggését... Én is utálom, unszimpatikus múltban ragadt 0 edző. Ettől még le fogok ülni a tv elé, remélem nem baj. :kivagyhe:
0 edző?
Na többet nem jövök....látom jövőre is meglesz a téma. Remek.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2015. május 30., szombat 16:58

BBeno írta:mivel nézek sok éve focit így magamtól is tudok véleményt alkotni jó pár játékosról edzőről anélkül hogy játszott-e vagy edzett-e valaha a real madridnál. a real előtt is volt egy élete.
Nem egy szimpatikus edző, de a szakmai tudását kár kifogásolni. Aki ennyi mindent elért, annál anélkül, hogy volt-e Real edző vagy sem, nem lehet megítélni.

Raul7:
Mert ki akar olyan csapatnak drukkolni, aki nem nyer semmit, annak nem is lehet, mert tudod, hogy úgy se lesz belőle semmi.

Avatar
Raul7
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2015. április 24., péntek 13:16
Kedvenc játékosaid: Raul, Puskás, Guti, Modric, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Győri ETO, PSV Eindhoven

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Raul7 » 2015. május 30., szombat 16:56

gólvonal írta:
Még be sem jelentették, de már utálod. Hát ez nagyon szép...Akkor jövőre nem is kell leülnöd meccsek elé.

Vezesd már le a két dolog összefüggését... Én is utálom, unszimpatikus múltban ragadt 0 edző. Ettől még le fogok ülni a tv elé, remélem nem baj. :kivagyhe:
"Real buy these big players like Figo, Zidane and Ronaldo, but I think the best player in the world is Raul." (Sir Alex Ferguson)

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. május 30., szombat 16:54

mivel nézek sok éve focit így magamtól is tudok véleményt alkotni jó pár játékosról edzőről anélkül hogy játszott-e vagy edzett-e valaha a real madridnál. a real előtt is volt egy élete.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. május 30., szombat 16:54

BBeno írta:hát ebbe most nem fogok bele menni, hogy mit adott nekünk az említett két edző.

az viszont fix hogy évek óta nem volt ennyire nem várt edzőnk.

Viszont 10 év alatt volt 6 akinek a tudása messze benitez alatt volt.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2015. május 30., szombat 16:53

BBeno írta:
Látom már hogy idén a benitez fikázás lesz a menő,de messze nem olyan lúzer az a faszi mint páran hiszik.
benitez és perez szidás. én felvállalom úgy utálom benitezt és semmire sem tartom hogy elmondani nem tudom. nincs elvárásom vele szemben. de van mégiscsak. szerintem képes lehozni egy nulla kupás szezont. amennyiben sikerül ez már nem csalódtam csak hozta azt amit kinézek belőle.
Még be sem jelentették, de már utálod. Hát ez nagyon szép...Akkor jövőre nem is kell leülnöd meccsek elé.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. május 30., szombat 16:52

hát ebbe most nem fogok bele menni, hogy mit adott nekünk az említett két edző.

az viszont fix hogy évek óta nem volt ennyire nem várt edzőnk.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. május 30., szombat 16:51

R.M.C.F írta: Látom már hogy idén a benitez fikázás lesz a menő,de messze nem olyan lúzer az a faszi mint páran hiszik.
Én mondjuk pont, hogy kiálltam mellette eddig is. :D Csak ez a cikk kicsit vicces számomra. :)

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2015. május 30., szombat 16:51

BBeno írta:benitez és perez szidás. én felvállalom úgy utálom benitezt és semmire sem tartom hogy elmondani nem tudom. nincs elvárásom vele szemben. de van mégiscsak. szerintem képes lehozni egy nulla kupás szezont. amennyiben sikerül ez már nem csalódtam csak hozta azt amit kinézek belőle.
Ancelottinak is sikerült. de halkan megsúgom, hogy még a Special One-nak is.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. május 30., szombat 16:49

Látom már hogy idén a benitez fikázás lesz a menő,de messze nem olyan lúzer az a faszi mint páran hiszik.
benitez és perez szidás. én felvállalom úgy utálom benitezt és semmire sem tartom hogy elmondani nem tudom. nincs elvárásom vele szemben. de van mégiscsak. szerintem képes lehozni egy nulla kupás szezont. amennyiben sikerül ez már nem csalódtam csak hozta azt amit kinézek belőle.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. május 30., szombat 16:46

Sierra írta:
Benítez az első szezonban legalább egy trófeát “garantál” Forrás: Madridom.hu
Jesssz, akkor a spanyol kupa már meg lehet! :D Már megérné idehozni.

Látom már hogy idén a benitez fikázás lesz a menő,de messze nem olyan lúzer az a faszi mint páran hiszik.

Merész eszmefuttatást közölt ma a GOAL.com spanyol újságírója. Véleménye szerint Iker Casillas csupán azért nyilatkozik arról, hogy maradni szeretne Madridban, mert amennyiben önszántából áll tovább a spanyol fővárosból, úgy elesik egy 14 millió eurós végkielégítéstől. Forrás: Madridom.hu
Hja....persze. Azért szívesen lekennék egy kisagyi rogyasztó ütést annak aki ezt kitalálta,ikert senki sem merné lapátra tenni,rault sem lehetett,iker meg legalább akkora ikon. Redondo nem a mi kutyánk kölyke volt,de perez már abba majdnem orra bukott olyan sztrájk lett belőle.....
szóval azt akarom ebből kinyögni,hogy iker ha megy csak magától fog menni,senki sem fogja elküldeni. Ergo,a találgatás baromság,iker ezek szerint maradni akar......jelenleg legalábbis ezt gondolja.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. május 30., szombat 16:31

Benítez az első szezonban legalább egy trófeát “garantál” Forrás: Madridom.hu
Jesssz, akkor a spanyol kupa már meg lehet! :D Már megérné idehozni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 230 regisztrált és 0 vendég