Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62844
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 1., hétfő 15:17

Új igazolások idén szerintem:
De Gea, Danilo, Casemiro, Pogba/Verrati, Denis Cheryshev és egy cserecsatár...
Casemiro marad Portoban, Denisből is pénzt csinálunk. Szerintem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. június 1., hétfő 15:13

Tayo írta: A másik hogy én Jesét megtartanám. Mindenképpen megnézném hogy egy megfelelő előszezonnal a háta mögött mennyivel változna a játéka és a hozzáállása egy új szezonban, ugye ezzel volt probléma amióta visszatért. Sokat hagyott ki a sérülése miatt, és azért neki a képességei helyén vannak, láthattuk ezt a sérülése előtt hogy kezdett szépen beilleszkedni a csapatba, szóval én az előszezont megvárnám mielőtt döntenék a sorsáról de az biztos hogy ha választani kéne Sterling vagy közte akkor a spanyolra esik a választásom egyértelműen.
Én Jesét mindenképpen kölcsönadnám...neki most el kell mennie valahová fejlődni, szintet lépni egy olyan csapatba ahol rendszeres kezdő...elméletileg Denis Cheryshev jön a helyére...

Új igazolások idén szerintem:
De Gea, Danilo, Casemiro, Pogba/Verrati, Denis Cheryshev és egy cserecsatár...

Avatar
Tayo
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:51
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Varane, R9.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tayo » 2015. június 1., hétfő 15:06

És a távozó Khedira helyett? Mert, ha egy KP-s jön akkor létszámban megint ugyanott leszünk.
Vagy a távozó Chicharito?
Ugye jelen állás szerint Danilo a biztos érkező, mellette a sajtó szerint De Gea érkezése is szinte biztosra vehető lassan. Ezeken a posztokon igazából egy csere fog történni, Arbeloa és Keylor Navas fog távozni, utóbbi esetében eléggé Diego Lopez szindrómát érzek mert Navas maradni és bizonyítani szeretne ezt le is nyilatkozta de elég egyértelmű hogy ő lesz kikosarazva sajnos, pedig egy kiváló képességű kapus.

Khedira is tuti távozó. A kp megerősítésére most Verratti vagy Pogba lesz a sláger, viszont így megint karcsúnak tűnik a középpályánk még ha a két nagyágyú közül valakit meg is szereznénk plusz a kiegészítő emberek minősége Lucas Silva és Illarramendi személyében hagy kivetni valót. Ide biztos hogy kell még egy igazolás. Én leginkább egy nagy teherbírású sokat robotoló peremembernek örülnék akit taktikailag is jól lehetne használni, nyilván itt nem egy favágóra gondolok, hanem mondjuk olyan típusú arcra mint pl. az Atletico Madrid belső középpályásai. Nevet nem igazán tudnék mondani a piacról. Egy biztos hogy ilyen zongoracipelőnk nem igazán van most a keretben.

Chicharito helyett is érdekes ki kéne. Nekem Benzema alapember, persze kell mellé valaki aki tudja őt tehermentesíteni gyengébb meccseken mert a legutóbbi két szezonban egyaránt elfogyott a szezon végére, mind a kétszer sérüléssel fejezte be az évadot. Ha a mexikói tudná hozni azt amit itt a tavasz folyamán bemutatott akkor jó lehetne.. de szerintem ő képességekben nem igazán van ott, inkább a szíve és a bizonyítási vágy vitte előre ezeken a meccseken és erre nem igazán lehet alapozni.

A másik hogy én Jesét megtartanám. Mindenképpen megnézném hogy egy megfelelő előszezonnal a háta mögött mennyivel változna a játéka és a hozzáállása egy új szezonban, ugye ezzel volt probléma amióta visszatért. Sokat hagyott ki a sérülése miatt, és azért neki a képességei helyén vannak, láthattuk ezt a sérülése előtt hogy kezdett szépen beilleszkedni a csapatba, szóval én az előszezont megvárnám mielőtt döntenék a sorsáról de az biztos hogy ha választani kéne Sterling vagy közte akkor a spanyolra esik a választásom egyértelműen.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. június 1., hétfő 14:17

Pogba/Verratti mellé még igazán jöhetne egy kifejezetten olyan vkp akinek a labdaszerzés az erőssége és viszonylag jó fizikuma van, például egy Mbia, főleg ha Verratti érkezik.
Love football, hate antifa.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. június 1., hétfő 13:49

KAG írta:És a távozó Khedira helyett? Mert, ha egy KP-s jön akkor létszámban megint ugyanott leszünk.
ja, elméletileg. De gyakorlatban Khedira nem is volt a csapat tagja idén, tehát egyel többen leszünk



Csicsa meg remélem marad végül, ha nem, akkor úgyis jön majd valaki. Vagy ha átállunk arra h CR a csatár, akkor Karim lesz a cseréje. De az első variáció tetszene a legjobban.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9608
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. június 1., hétfő 13:42

El Unico írta:De Gea, Pogba/Verratti és kész a csapat.
És a távozó Khedira helyett? Mert, ha egy KP-s jön akkor létszámban megint ugyanott leszünk.
Vagy a távozó Chicharito?
ZIDANE

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8464
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2015. június 1., hétfő 13:34

dannen írta:
sentry írta:Több angol forrás szerint Bale már pénteken a manchesteri Haydock Parkban fog feszíteni!!!
próbáltam megkeresni de nem nagyon találtam erről hírt, valami forrást dobhatnál
:DDD
nèzd meg mi is ez a Haydock park :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ferni 2015. június 1., hétfő 13:38-kor.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. június 1., hétfő 13:03

Több angol forrás szerint Bale már pénteken a manchesteri Haydock Parkban fog feszíteni!!!

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2015. június 1., hétfő 12:53

De Gea, Pogba/Verratti és kész a csapat.
:goat:

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. június 1., hétfő 12:45

Realista24 írta:Jó, ne éld bele magad, mert elolvastam a hírt a franciáknál, akik az AS azon cikkére hivatkoznak, hogy a Real le akarja igazolni...szó nincs benne arról, hogy Verratti akar jönni.
:-(
Huh, most megnyugodtam kicsit, hirtelen már majdnem szívrohamot kaptam.. :lol: Szerintem amúgy Pogba lesz a befutó nálatok, bár az ügynöke emlékeim szerint nincs túl jóba a Reallal, de valamiért ilyen megérzésem van. Kroosnál is ez volt bennem, hogy tuti hozzátok megy majd, az bejött - sajnos, így utólag azt mondva -, kíváncsi leszek most is beigazolódik-e. Ha igen megyek lottózni.. :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62844
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 1., hétfő 11:28

dannen írta:
Realista24 írta:Marco Verratti is keen to move to Real Madrid, although PSG do not want to sell the midfielder.
egy másodperccel gyorsabb voltál :mrgreen: ő vagy pogba és nagy királyok vagyunk.
Jó, ne éld bele magad, mert elolvastam a hírt a franciáknál, akik az AS azon cikkére hivatkoznak, hogy a Real le akarja igazolni...szó nincs benne arról, hogy Verratti akar jönni.
:-(
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62844
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 1., hétfő 11:25

Marco Verratti is keen to move to Real Madrid, although PSG do not want to sell the midfielder.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. június 1., hétfő 11:23

Géci írta:Mert lehet tripláznak... Ilyenkor szaporodnak mint a parlagfű. :mrgreen: :lol:

Akkor le kell őket kaszálni nincs mese.
Realista készülődj!!! :mrgreen: :lol:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2015. június 1., hétfő 11:21

Nem tudom, hogy Ti hogy vagytok vele, de nekem tetszett a Napoli második félidei játéka. Megtalálták az üres területeket, szépen passzolgattak, helyzeteket is kialakítottak, csak az a védelem szörnyű, mai sajnos nálunk is.

Sztem nem lesz nagy baj a pincérrel.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3159
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2015. június 1., hétfő 11:17

Kell 1 hónap, hogy eltöröljem magamba a negatív hendikepjét Beniteznek,de sikerülni fog, tudom :mrgreen:

Jelen pillanatban Benitez érkezésével és De Gea lehetséges megszervezésével megoldunk és csinálunk egy-egy nagy problémát. Hogy melyik hatása lesz súlyosabb, és a további keret kialakítás hogyan alakul, majd kiderül a szezonban...

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. június 1., hétfő 11:13

Mert lehet tripláznak... Ilyenkor szaporodnak mint a parlagfű. :mrgreen: :lol:

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. június 1., hétfő 10:56

Komolyan nyomja magánrepülő stb. :lol:
Én sem akartam,hogy elmenjen Ancelotti de ha már Benítez jön akkor én előre nem árazom be az emberünket.
Reméljük a legjobbakat.
Más.
Míért van ennyi új barcás az oldalon? :roll:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62844
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 1., hétfő 8:10

Anthony írta:Pereznél úgy is 1, max. 2 éve van :lol:
Két évre ír alá, nagy felé a bizalom :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8079
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. június 1., hétfő 8:07

Pereznél úgy is 1, max. 2 éve van :lol:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. június 1., hétfő 7:53

Csak az első évét vészelje túl nagyobb baki nélkül és akkor rendben leszünk, azért a Mu-s első éve elég gyér volt,egy olyanért itt szétszednék.De mondjuk az más szituáció, más bajnokság stb... Ide meg úgymond hazatér

Egyébként benítez papíron eddig rendben van, legalábbis amilyen hírek jönnek róla, a terveiről, hogy nem örül a turnéknak stb... aztán kérdés,hogy ami papíron jól hangzik azt a valóságba át tudja-e ültetni.

Én nem variálnám túl, ha az öltözőt megtudja magának nyerni akkor sikeres lesz az ittléte.Van egy sajátos stílusa, ha nem balhézik össze a vezérbikákkal itt főleg CR-től tartok akkor nagy baj nem lehet.Kíváncsian kicsit félve várom a Benítez érát de már én se olyan borúlátóan állok hozzá.Hosszú gondolkodás után inkább az Ancelotti Mourinho Capello kalapba sorolom mint a Pellegrini, shuster,Carlos Queroz pakkba, remélem 1 év múlva nem kell visszategyem az utóbbi kategóriába :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 141 regisztrált és 0 vendég