Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 1., hétfő 20:15

BBeno írta:tablettán mindig bevagyok jelentkezve az azért lehet. de mondom nem tudtam írni mert dolgom volt.
A gólnál meg Benítez fikázásnál meg életre kelt magától a tablet gondolom :lol: na mindegy, csak a szokásos. Előbb Grande Pipita :coffee: aztán az Invisible Man :coffee:
ne mondj ilyeneket, ez senkinek sem jó :mrgreen:
Pedig nem viccből írtam.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. június 1., hétfő 20:13

tablettán mindig bevagyok jelentkezve az azért lehet. de mondom nem tudtam írni mert dolgom volt.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 1., hétfő 20:12

pipita nem lőtte be mert tudta hogy büntetőből nem illik. ráadásul még jogtalan is volt. jogtalanul ne jussanak BL-be sehogyse.
Ez viccnek gyenge, komoly gondolatnak meg nevetséges.
hamár így rákérdeztél más dolgom volt
Pedig egy darabig aktív voltál. Na sebaj, Higu ott van, ahova való, hála magának.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. június 1., hétfő 20:10

hamár így rákérdeztél más dolgom volt, de láttam a meccset. ha az egész szezont nézzük a lazio érdemelte meg inkább a BL indulást. Pioli nagyon korrekt csapatot rakott össze töredék pénzből nem úgy mint benitez. pipita nem lőtte be mert tudta hogy büntetőből nem illik. ráadásul még jogtalan is volt. jogtalanul ne jussanak BL-be sehogyse. inkább nem kellett volna egy empoli ellen 0-3-as félidőt hozni meg a tökutolsó pármát nem megverni és akkor nem lett volna kérdés az utolsó fordulóban. én örülök pipita duplának és az öreg miroklosénak. aki fejjel még mindig verhetetlen. vége meg az lett hogy benitez behozta 5. helyre a napolit. remélem nem kapják szét a nyáron a laziot. de amúgy mocskos jó meccs votl. egyik sem védekezni ment ki a pályára.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 1., hétfő 20:08

Dupla D írta:
wZoLee7 írta:Rohadjak meg, szerintem Perez megpróbálja Verrattit is meg Pogbat is.
Ez csak akkor lehetne realitás, ha Bale-t elküldenénk. Akkor James mehetne a wales-i helyére. Így viszont nem csak pénz nincs mindkettőjükre, de hely sincs a csapatban. Amelyik inkább jönne az fog jönni, ha el tudunk hozni egyáltalán valakit közülük.
Karim el, Isco el, aztán meg is vagyunk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2015. június 1., hétfő 20:04

wZoLee7 írta:Rohadjak meg, szerintem Perez megpróbálja Verrattit is meg Pogbat is.
Ez csak akkor lehetne realitás, ha Bale-t elküldenénk. Akkor James mehetne a wales-i helyére. Így viszont nem csak pénz nincs mindkettőjükre, de hely sincs a csapatban. Amelyik inkább jönne az fog jönni, ha el tudunk hozni egyáltalán valakit közülük.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 1., hétfő 20:00

arbeloának tipli van.
Bőven elfér ő a padon (keretben), mert legalább nem nímand díszhuszárok vannak a pályán, akik csak akkor mennek oda megköszönni a szurkolóknak a támogatást, ha ott van Ramos, Pepe vagy a spártai és pics@n rúgja őket, hogy illene.
A szurkolók iránti tisztelet a keret 20%-ban ha benne van, lehet sokat írok.

Tényleg, tegnap hova tűntél meccs közben? :shifty: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. június 1., hétfő 19:56

ja az most jutott eszembe hogy arbeloa rajtunk fog maradni. ugyebár csak az a pletyka állt fent hogy tiplizik a napoliba. de biztos hogy mihajlovic nem fogja kérni őt, ő benitez embere lett volna. remélem stabil kezdő lesz az öreg alvaro... eleve a keretben nem kéne már lennie akkora fék. majd a fabio-marcelo-dani-danilo kvartett megoldja a gondokat. vagyis kéne megoldani normális körülméynek közt. arbeloának tipli van.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 1., hétfő 19:52

Ramos az interjúban azt mondja, hogy a riporter beszéljen az igazgatókkal, nem?
Jah, hogy kérdezzék őket az új edző személyéről.

Most még Perez megmutatta a neveket, akiket Benitez "kérni" fog, rábólint, aztán 20:41kor bejelentik.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2643
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2015. június 1., hétfő 19:51

Ramos az interjúban azt mondja, hogy a riporter beszéljen az igazgatókkal, nem?

Illetve tényleg először azt válaszolta, h "többet tudsz nálam", aztán kijelentette, hogy az igazgatóság nyilvánvalóan Benítezt tartja a megoldásnak? :Đ

Mondjuk sok jelentősége nincs, nyílt titok ez már.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: András93 » 2015. június 1., hétfő 19:38

Pipita írta:Casillas egy lenyűgöző srác, jó ember és hatalmas kapus. Egy legenda, aki megnyert mindent. Mindig is jó kapcsolatot ápoltunk.
Vagyis őt nem akarja besározni? Aha, értem. :D

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13114
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 1., hétfő 19:20

Rohadjak meg, szerintem Perez megpróbálja Verrattit is meg Pogbat is. Előbbinél lehet megjátszák hogy majd csak jövőre, CR=Verratti+pénz :D Holnap kb bejelentik Benitezt, a hírek szerint gyorsan meg akar ismerkedni a csapattal, egyeztetni az igazolásokrol és menni nyaralni. Mondjuk azt nem tom honnan szedik mit akar Benitez de ha igaz gyorsan beakarja fejezni a keretet

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3133
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pipita » 2015. június 1., hétfő 17:58

Dudek kiadott egy könyvet, amiben szó esik a Realnál töltött idejéről is. a lényeg:

A liverpool nagy csapat, de össze sem lehet hasonlítani a Reallal, két külön univerzum, a pályán belül és kívül egyaránt.

"Mourinho egy hatalmas ismeretekkel rendelkező, arrogáns ember. Ha hozzá hasonló emberrel találkozik, akkor témát és viselkedést vált. Közelebbivé, kedvesebbé, szimpatikusabbá válik."
Az első Real - Barca előtt: "Nem túl barátságo arccal lépett be az öltözőbe Mourinho. Kérdezősködni kezdett, hgoy hogyan lehetséges az, hgoy a sajtó tudta, hogy aznap Pepe a középpályán fog szerepet kapni, hiszen csakis belsős lehetett tisztában az infóval. Azt mondta, az infószivárogtatás mindnyájunknak árt. A klubnak, és a játékosoknak egyaránt.
Aztán egyre hangosabbá vált: "Hol a patkány? Te vagy az, Granero?!" Később többször is biztosan kijelentette, hogy van egy patkány az öltözőben, azt mondta addig nem áll meg, amíg meg nem találja. Aztán becsukta az ajtót és távozott. Ez a bizonyos Király-kupa döntő előtti eset volt az, amitől indult az összes későbbi konfliktus.

Casillas egy lenyűgöző srác, jó ember és hatalmas kapus. Egy legenda, aki megnyert mindent. Mindig is jó kapcsolatot ápoltunk.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 1., hétfő 15:17

Új igazolások idén szerintem:
De Gea, Danilo, Casemiro, Pogba/Verrati, Denis Cheryshev és egy cserecsatár...
Casemiro marad Portoban, Denisből is pénzt csinálunk. Szerintem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1459
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. június 1., hétfő 15:13

Tayo írta: A másik hogy én Jesét megtartanám. Mindenképpen megnézném hogy egy megfelelő előszezonnal a háta mögött mennyivel változna a játéka és a hozzáállása egy új szezonban, ugye ezzel volt probléma amióta visszatért. Sokat hagyott ki a sérülése miatt, és azért neki a képességei helyén vannak, láthattuk ezt a sérülése előtt hogy kezdett szépen beilleszkedni a csapatba, szóval én az előszezont megvárnám mielőtt döntenék a sorsáról de az biztos hogy ha választani kéne Sterling vagy közte akkor a spanyolra esik a választásom egyértelműen.
Én Jesét mindenképpen kölcsönadnám...neki most el kell mennie valahová fejlődni, szintet lépni egy olyan csapatba ahol rendszeres kezdő...elméletileg Denis Cheryshev jön a helyére...

Új igazolások idén szerintem:
De Gea, Danilo, Casemiro, Pogba/Verrati, Denis Cheryshev és egy cserecsatár...

Avatar
Tayo
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:51
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Varane, R9.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tayo » 2015. június 1., hétfő 15:06

És a távozó Khedira helyett? Mert, ha egy KP-s jön akkor létszámban megint ugyanott leszünk.
Vagy a távozó Chicharito?
Ugye jelen állás szerint Danilo a biztos érkező, mellette a sajtó szerint De Gea érkezése is szinte biztosra vehető lassan. Ezeken a posztokon igazából egy csere fog történni, Arbeloa és Keylor Navas fog távozni, utóbbi esetében eléggé Diego Lopez szindrómát érzek mert Navas maradni és bizonyítani szeretne ezt le is nyilatkozta de elég egyértelmű hogy ő lesz kikosarazva sajnos, pedig egy kiváló képességű kapus.

Khedira is tuti távozó. A kp megerősítésére most Verratti vagy Pogba lesz a sláger, viszont így megint karcsúnak tűnik a középpályánk még ha a két nagyágyú közül valakit meg is szereznénk plusz a kiegészítő emberek minősége Lucas Silva és Illarramendi személyében hagy kivetni valót. Ide biztos hogy kell még egy igazolás. Én leginkább egy nagy teherbírású sokat robotoló peremembernek örülnék akit taktikailag is jól lehetne használni, nyilván itt nem egy favágóra gondolok, hanem mondjuk olyan típusú arcra mint pl. az Atletico Madrid belső középpályásai. Nevet nem igazán tudnék mondani a piacról. Egy biztos hogy ilyen zongoracipelőnk nem igazán van most a keretben.

Chicharito helyett is érdekes ki kéne. Nekem Benzema alapember, persze kell mellé valaki aki tudja őt tehermentesíteni gyengébb meccseken mert a legutóbbi két szezonban egyaránt elfogyott a szezon végére, mind a kétszer sérüléssel fejezte be az évadot. Ha a mexikói tudná hozni azt amit itt a tavasz folyamán bemutatott akkor jó lehetne.. de szerintem ő képességekben nem igazán van ott, inkább a szíve és a bizonyítási vágy vitte előre ezeken a meccseken és erre nem igazán lehet alapozni.

A másik hogy én Jesét megtartanám. Mindenképpen megnézném hogy egy megfelelő előszezonnal a háta mögött mennyivel változna a játéka és a hozzáállása egy új szezonban, ugye ezzel volt probléma amióta visszatért. Sokat hagyott ki a sérülése miatt, és azért neki a képességei helyén vannak, láthattuk ezt a sérülése előtt hogy kezdett szépen beilleszkedni a csapatba, szóval én az előszezont megvárnám mielőtt döntenék a sorsáról de az biztos hogy ha választani kéne Sterling vagy közte akkor a spanyolra esik a választásom egyértelműen.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7349
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. június 1., hétfő 14:17

Pogba/Verratti mellé még igazán jöhetne egy kifejezetten olyan vkp akinek a labdaszerzés az erőssége és viszonylag jó fizikuma van, például egy Mbia, főleg ha Verratti érkezik.
Love football, hate antifa.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. június 1., hétfő 13:49

KAG írta:És a távozó Khedira helyett? Mert, ha egy KP-s jön akkor létszámban megint ugyanott leszünk.
ja, elméletileg. De gyakorlatban Khedira nem is volt a csapat tagja idén, tehát egyel többen leszünk



Csicsa meg remélem marad végül, ha nem, akkor úgyis jön majd valaki. Vagy ha átállunk arra h CR a csatár, akkor Karim lesz a cseréje. De az első variáció tetszene a legjobban.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. június 1., hétfő 13:42

El Unico írta:De Gea, Pogba/Verratti és kész a csapat.
És a távozó Khedira helyett? Mert, ha egy KP-s jön akkor létszámban megint ugyanott leszünk.
Vagy a távozó Chicharito?
ZIDANE

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8381
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2015. június 1., hétfő 13:34

dannen írta:
sentry írta:Több angol forrás szerint Bale már pénteken a manchesteri Haydock Parkban fog feszíteni!!!
próbáltam megkeresni de nem nagyon találtam erről hírt, valami forrást dobhatnál
:DDD
nèzd meg mi is ez a Haydock park :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ferni 2015. június 1., hétfő 13:38-kor.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 247 regisztrált és 0 vendég