Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2015. június 3., szerda 9:37

Tegnap még pont azt olvastam De Gea kapcsán, hogy nem fogunk 35 milliót fizetni érte, mivel utolsó évében jár a szerződése, és megfelel az is, ha ingyen jön jövőre, így hiába ugrál a MU. Elvileg 25 fölé nem akart menni Perez. Aztán lehet Beníteznek kell a spanyol, így meg fontosabb a pénzügyi mutatókkal való mahinálás miatt, hogy még ebben a pénzügyi évben érkezzen.


Casemiro ügyében meg megy a mosdatás, azt írják, hogy tavaly a játékos is inkább ment volna biztos játéklehetőséget kutatva, olyan csapatnál, ahol van európai kupaszereplés is, így a Porto volt lépéselőnyben a szerződés tárgyalásakor. Eleve le akarták igazolni, kölcsönbe csak ilyen feltételekkel mentek bele. A Real viszont nem akarta végleg elengedni, hátha "robbant", és érdemes visszahozni.


Olyat is láttam, hogy Beníteznél a középpálya megerősítése prioritást élvez. Ennek nagyon örülnék, olyan lépés, ami szakmailag abszolút indokolt, jó nyitás lenne. Illarrára számít, de ez már talán volt korábban is. A következő összetételű középpálya esélyes: Modric, Kroos, Verratti, Illara, Casemiro, illetve James és Isco "irányítóként". Erős rotációval.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. június 3., szerda 8:07

realistahuni írta:
GT37 írta:Blatter lemondott. :shifty:

New FIFA elections to be held at an extraordinary congress and a new president elected.

Gyanús ez nekem, nem csodálkoznék ha egy bratyiját tolná be maga helyett, hogy tovább részesedhessen.
már az FBI is vizsgálatot indított ellene.
cikk
aztakurva, mit le seftelhettek ezek..
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2015. június 3., szerda 7:50

Ha minden igaz akkor megállapodtunk a Manchester United-el De Gea ügyében, 35 millió eurót fizetünk érte,
valamint azt is beszélik, hogy Bale-Varane-ért 150 millió eurót fizetnének, remélem Varane-t nem adják, Bale mehet amerre akar.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. június 2., kedd 22:24

numberone1 írta:Ti csak ezt ugy elkepzeltetek?.....a kp eddig is nagyon gyenge volt hat legyen egyszerre CR-Bale-Reus-Aguerro.... :lol: :-(


Nem leszunk semmivel sem elorebb Aguerroval,mint voltunk eddig Benzemaval, felesleges egy csere lenne. :(
Reust en is tamogatom, Bale helyett johet. :agree:
Mármint a cserék voltak gyengék gondolom. Mert a kezdő a legjobb volt. Modric.kroos.james és néha isco.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. június 2., kedd 22:07

wZoLee7 írta: hogy a csapat rá lesz kihegyezve...
Az lehetetlen. Nincs olyan hülye ember a világon, aki egy szezononkénti 60 gólos klasszist, világsztárt beáldoz Bale miatt.
Nem látok benne semmi rációt. Gondolom Benitez se, csak valakinek kipattant a fejéből, hogy menjen a polgárpukkasztás. :)
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 2., kedd 22:01

Még pont nem is zavarna a maradása, ha padra szorulna teljesítmény alapján...viszont az a hír a múltkor, hogy a csapat rá lesz kihegyezve...az első edzésekig csak találgatni lehet, utána is még csak inkább erőléti edzések lesznek...de az első barátságos már árulkodó lesz Benitez elképzeléseiről

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. június 2., kedd 21:48

numberone1 írta:Nem leszunk semmivel sem elorebb Aguerroval,mint voltunk eddig Benzemaval, felesleges egy csere lenne.
Reust en is tamogatom, Bale helyett johet.
Bale helyett tökéletes ember lenne Agüero is. Ő sem az a tipikus 9es, Karim se, CR meg pláne. Nem vagyok egy taktikai zseni, de folyamatos poszt váltásokkal (persze azért lenne egy alap) olyan játék lenne ott elől...
Agüeroval sem lenne gyengébb a védekezésünk, sőt... Főleg ha jönne Verratti is.
wZoLee7 írta:Kár álmodozni, Bale nem megy sehová...sajnos.
De ennyi a lényeg... Sajnos én akkor is úgy voltam vele, hogy marad még minimum egy évet mikor 100+os ajánlatok jöttek a Chelseatől, MUtól, Citytől a pletykák szerint. Mert egy 90+ millás játékost nem igazán adnak el 2 éven belül, legyen akármilyen gyenge.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 2., kedd 21:37

Kár álmodozni, Bale nem megy sehová...sajnos.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. június 2., kedd 21:32

Ti csak ezt ugy elkepzeltetek?.....a kp eddig is nagyon gyenge volt hat legyen egyszerre CR-Bale-Reus-Aguerro.... :lol: :-(


Nem leszunk semmivel sem elorebb Aguerroval,mint voltunk eddig Benzemaval, felesleges egy csere lenne. :(
Reust en is tamogatom, Bale helyett johet. :agree:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. június 2., kedd 21:25

Egy tökéletes világban ha már tényleg annyira kéne Agüero, akkor Bale helyett jönne. Nekem legalább is az alternatívák közül, egy CR-Kun-Benz trió lenne a csúcs. Olyan kombinatív játék lenne, hogy csak lesnénk és Agüeronak nem büdös a munka, legyen akármekkora Barca és Messi fan. Igazi profi. Legalább is a City meccseken is ott van mindenhol és nem csak lötyög. Mögöttük egy Kroos-Verratti-Modric trió, kapuba De Gea és bummm... így lett a Chocapic :mrgreen:

Szóval ja, nekem ez lenne az álom keret. A kezdője szerintem simán a világ legerősebbje, a pad is valami brutál lenne.
Ráadásul nem is lehetetlen küldetés, csak hát mégsincs rá semmi esély...
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. június 2., kedd 21:16

GT37 írta:Blatter lemondott. :shifty:

New FIFA elections to be held at an extraordinary congress and a new president elected.

Gyanús ez nekem, nem csodálkoznék ha egy bratyiját tolná be maga helyett, hogy tovább részesedhessen.
Love football, hate antifa.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. június 2., kedd 21:12

ziro4vr írta:Gündogan nem megy a Bayernbe, MU vagy Barca.

Kunt meg nem értem, egy 4-4-2be férne oda, elöl ketten darálnának Cével, de Bale oda már sok lenne mint kps, márpedig a csodaló komoly szerepet kap jövőre a hírek szerint.

Nekem teljesen elég lenne egy Verratti vagy Pogba mint "kötelező sztárigazolás", de egyre inkább úgy érzem, hogy vagy Benitez lesz akaratos és akkor jön Sterling, vagy Perez, és akkor Kun. Mondjuk akkor már jönne inkább Reus, ellenne a jobboson is, középen is és nem is kerülne annyiba.
Aguero mindkét rendszerben tud játszani.
De igen. Balé balról. Reus jobbról. Cr meg....hmmm..oldalról szeret belépni mert több a területe és jobban felgyorsul.De benítez szerint Cr középen.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. június 2., kedd 21:05

Sierra írta: Miért fújja ugyanazt az összes Barcás, ha Casillasról van szó? Mintha bármilyen rálátásuk is lenne a dolgokra. :coffee:
Mert hosszú évekig meg voltak áldva Vitya Valdezzel, tudják is ők milyen egy jó kapus... :lol: :lol:
Nem illik.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. június 2., kedd 21:02

Piqué Casillas helyzetéről: “Nagyon jó kapcsolatban vagyok Ikerrel. Nem tudom a megoldást a helyzetére, de semmi nem változtat azon, hogy remek kapus. Nem igazán tudom, mi történik. Kívülről nézve kicsit hihetetlennek tűnik az egész. Iker egy igazi példakép”. Forrás: Madridom.hu
Miért fújja ugyanazt az összes Barcás, ha Casillasról van szó? Mintha bármilyen rálátásuk is lenne a dolgokra. :coffee:

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. június 2., kedd 20:51

GT37 írta:Blatter lemondott. :shifty:

New FIFA elections to be held at an extraordinary congress and a new president elected.
Mindegy volt. Megy a börtönbe.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 2., kedd 19:36

Benitez szeret rotálni, fog is. Vagy szerinted minden meccsen kezdők lesznek? Világos, hogy Aguero leigazolásához Benzema eladása kell, szerinted 1 csatárral akarnak indulni? Nem értem...

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. június 2., kedd 19:28

wZoLee7 írta:Pedig egyszerű. Ha CR és Aguero együtt van a pályán, akkor Cé balos, Kun meg Center, ha meg csak egyikük akkor az aki éppen fent van center lesz.
Márpedig ez nagyon nem ilyen egyszerű. Max a videójátékokban.

Meg mi az, hogy ha csak az egyikük. Szerinted a padra jönne Kun?
Nem illik.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 2., kedd 19:24

Pedig egyszerű. Ha CR és Aguero együtt van a pályán, akkor Cé balos, Kun meg Center, ha meg csak egyikük akkor az aki éppen fent van center lesz.

Ezek után Blatter azt mond amit akar, mindenben benne volt...ideje volt már

RealTaz02
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2014. augusztus 31., vasárnap 22:31
Kedvenc játékosaid: Raul,Ronaldo,Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealTaz02 » 2015. június 2., kedd 19:23

Persze!Azért így mégis elegánsabb.Csak utána mond le miután megválasztották....vicc

Avatar
shoota
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2014. szeptember 1., hétfő 11:34
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: shoota » 2015. június 2., kedd 19:22

Amúgy mi a helyzet Benítezzel, hogy még nem jelentették be? Nem úgy volt, hogy hétfőn vagy kedden lesz hivatalos az új edző? :hmmm:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 34 regisztrált és 0 vendég