Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 3., szerda 19:33

A piac elvan cseszve, azzal, hogy a Prezi minden évben hoz egy 70milla + játékost azt éri el, hogy bárkiért megy, nagy összeget kérnek érte. Néha az az érzésem, hogy az ég világon senki sem figyeli a piacot, nem találnak olcsó tehetségeket. Az aktuális sztár, akár mennyiért. Nem is lenne ezzel akkora nagy gond, ha valóban szükségünk lenne az aktuális sztárra. De simán vannak Bale-nél jobb képességű szélsők, Bale árának harmadáért. James mondjuk tett le az asztalra, ezért őt nem lehet bántani. Viszont amíg a drágább játékosnak játszania kell elv él, és köszöni szépen jól megvan madridban, addig lehet bárki az edző nem fog tudni csodát művelni. Bízom benne, hogy Perez kicsit lazábbra engedi majd a gyeplőt, és Benitez szava nem csak meghallgatva lesz.

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. június 3., szerda 19:32

Elsősorban arra értem, hogy befolyásunk nincsen arra, hogy mennyiért vesz a Real Madrid, ezért fölösleges ezen rugózni.
Amúgy meg ha kell a posztra és még jó játékos is, akkor duplán leszarom mennyiért jön.

Bale és James féle igazolásoknál már én is felhúzom a szemöldököm, illetve Illara és az ára. Verrati-féle embereket meg nem a DDG-szerű igazolás miatt fakadó esetleges pénzhiány miatt nem fogjuk hozni, mert összetettebb a folyamat, illetve Perez bizonyította, hogy ha egy játékos itt akar játszani és történetesen Perez is akarja, akkor a pénz nem akadály.
Agy amputált elnökünk tevékenysége meg ez a szemlélet, hogy nekünk mindegy, hogy hova, mennyiért, kit, milyen szisztémába igazolunk, mert pénz az van. Csak az van és ezért van az, hogy másfél kétévente új projekt van folyamatban és egyet nem bírunk végigvinni, mert hát nem kell számolni az aprót, nem kell kivárni, hogy legyen is valami eredménye az elképzeléseknek, mert van 30 millió mindig is olyan emberekre akik megtetszenek Pereznek.
Ez már egy másik történet.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. június 3., szerda 19:24

Soha nem fogom tudni megérteni, hogy miért zavar másokat, hogy egy klub mennyit ad egy játékosért. Pláne, ha nem is kell számolgatni az aprót.
==>
és fárasztó már a jelmondatunk, hogy "majd jövőre!".
Agy amputált elnökünk tevékenysége meg ez a szemlélet, hogy nekünk mindegy, hogy hova, mennyiért, kit, milyen szisztémába igazolunk, mert pénz az van. Csak az van és ezért van az, hogy másfél kétévente új projekt van folyamatban és egyet nem bírunk végigvinni, mert hát nem kell számolni az aprót, nem kell kivárni, hogy legyen is valami eredménye az elképzeléseknek, mert van 30 millió mindig is olyan emberekre akik megtetszenek Pereznek.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2015. június 3., szerda 18:37

Simán múlhatnak ezen kupák, és fárasztó már a jelmondatunk, hogy "majd jövőre!".

Azon is múlhatnak kupák, hogy mindenkire kifizetjük a valós ár másfélszeresét, aztán mondjuk majd ha Verrattira azt mondják, hogy nem 40, hanem 50 milla, akkor marad Párizsban, mert előtte nem volt szem előtt tartva, hogy mennyi az annyi.

Nyilván a Realnál azért van pénz dögivel, és az FFP sem fenyegető egyelőre, de amikor ész nélkül szórjuk a pénzt, miközben vannak égetőbb posztok is, az természetesen zavaró. Most nem De Geára gondolok persze, Ő hozni kellene, de nem minden áron. Valahol láttam már 41 millát is, egyértelműen sokkallanám egy lejáró szerződésű játékosért.


Mi már nem nagyon fogunk kilépni ebből az átokból, vagy csak hosszú évek után... Amin kicsit sem segítenek 91 milliós "Bale-ek" és 80 milliós "Jamesek"... Náluk is zavart az ár, mert egyikük sem ér ennyit közel sem.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. június 3., szerda 18:35

PEEtör írta:Soha nem fogom tudni megérteni, hogy miért zavar másokat, hogy egy klub mennyit ad egy játékosért. Pláne, ha nem is kell számolgatni az aprót.
Illetve azért is leszarom ezt, mert nem akarok még egy évet Ikerrel végigszenvedni, és minden fontosabb meccsen fosni akkor, ha az ellen átlépi a felezővonalat. Simán múlhatnak ezen kupák, és fárasztó már a jelmondatunk, hogy "majd jövőre!".
Az lehet, hogy nem a te pénzed, meg nem kell számolgatni. Csakhogy, ahogy nagypapám mondta: "aki a kicsit nem becsüli, az a nagyot nem érdemli." Nem érdekelne ha 15-25 millát adnának érte, de hogy ilyen szarul tárgyalni. Kicsit olyanok vagyunk, hogy xy csapat mond egy reális ár+30-60 millás értéket, mi meg elfogadjuk, csak mert "megtehetjük". Ez szerintem az egyik legnagyobb hülyeség.

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2015. június 3., szerda 18:35

Gondolom mert még el sem kezdődött az átigazolási időszak, és egyből 70 millió mínusz, és se normális középpályás se csatár csere nincs még...

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. június 3., szerda 18:27

ericco írta:Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én nem örülök neki, hogy 35 milliót fogunk fizetni egy olyan KAPUSÉRT, akinek csak egy év van hátra a szerződéséből.
Soha nem fogom tudni megérteni, hogy miért zavar másokat, hogy egy klub mennyit ad egy játékosért. Pláne, ha nem is kell számolgatni az aprót.
Illetve azért is leszarom ezt, mert nem akarok még egy évet Ikerrel végigszenvedni, és minden fontosabb meccsen fosni akkor, ha az ellen átlépi a felezővonalat. Simán múlhatnak ezen kupák, és fárasztó már a jelmondatunk, hogy "majd jövőre!".
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 3., szerda 18:22

minket lehúzhatnak.
Ez nem lehúzás, pusztán hülyén tárgyalunk, a másik fél meg jól.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. június 3., szerda 18:12

danilo szerződése is csak egy évik élt volna még. de hát tudjuk az eredményt.

mi vagyunk a RealMadrid. minket lehúzhatnak. mi nem számoljuk.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 3., szerda 18:11

ericco írta:Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én nem örülök neki, hogy 35 milliót fogunk fizetni egy olyan KAPUSÉRT, akinek csak egy év van hátra a szerződéséből.
Majd a fizetésének függvényében megmondom :) Bár a hírt továbbra sem venném készpénznek, Pérezék nagyon a 25-re hajtanak, viszont ha tetszik, ha nem, kicsit - szerintem - kényszerhelyzetben vagyunk, erősödnünk kell ott is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. június 3., szerda 18:09

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én nem örülök neki, hogy 35 milliót fogunk fizetni egy olyan KAPUSÉRT, akinek csak egy év van hátra a szerződéséből.
Merci Zizou!

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. június 3., szerda 13:19

Realista24 írta: Senki nem tud végigtolni egy egész szezont pihenő nélkül. Az összes védőnk volt sérült, ki hosszabban, ki rövidebben. A térdével kapcsolatban cikkeztek, hogy nem bírta már a tizenikszedik meccset zsinórban, ezért pihenőt kap, és ebből következtettek arra, hogy gázos lehet hosszútávon.
John Terry nem ért egyet! :) Mondjuk, én igen.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. június 3., szerda 13:17

José is megszólalt a Dudek-könyv kapcsán.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2015. június 3., szerda 13:06

Senki nem tud végigtolni egy egész szezont pihenő nélkül. Az összes védőnk volt sérült, ki hosszabban, ki rövidebben. A térdével kapcsolatban cikkeztek, hogy nem bírta már a tizenikszedik meccset zsinórban, ezért pihenőt kap, és ebből következtettek arra, hogy gázos lehet hosszútávon.
Ahha. Ez nem hangzik annyira jól, de persze én sem arra gondoltam, hogy minden lehetséges játékpercet kapjon meg,csak minél többet. Aztán idővel kiderül, hogy tényleg annyira gázos-e a térde.
Fájdalom illetve gyulladások léptek fel többször is nála, holott ugye nem is játszott olyan sokat, illetve fiatal szervezetnek bírnia illene. Na meg ennyi idő elteltével már nem szabadna gondok lennie a térdével.
Én emiatt nem vagyok túl bizakodó, illetve rengeteg hasonló eset van, és a súlyos térdsérülések a leggyakoribb okok közé tartoznak, amik miatt élsportot abba kell hagyni.

Köszi!

Igen, sajnos a térd a legrosszabb ilyen szempontból...
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. június 3., szerda 13:00

Nekem hirtelen nem rémlik sok hír arról, hogy a térde folyamatosan rakoncátlankodik
Fájdalom illetve gyulladások léptek fel többször is nála, holott ugye nem is játszott olyan sokat, illetve fiatal szervezetnek bírnia illene. Na meg ennyi idő elteltével már nem szabadna gondok lennie a térdével.
Én emiatt nem vagyok túl bizakodó, illetve rengeteg hasonló eset van, és a súlyos térdsérülések a leggyakoribb okok közé tartoznak, amik miatt élsportot abba kell hagyni.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 3., szerda 12:49

Aztán ha végigjátszik egy évet, és úgy tűnik, hogy a rendszeres terhelést nem bírja a térde, akkor lehet gondolkozni a hogyan továbbon. Nekem hirtelen nem rémlik sok hír arról, hogy a térde folyamatosan rakoncátlankodik, de lehet csak én nem emlékszem rájuk. :hmmm:
Senki nem tud végigtolni egy egész szezont pihenő nélkül. Az összes védőnk volt sérült, ki hosszabban, ki rövidebben. A térdével kapcsolatban cikkeztek, hogy nem bírta már a tizenikszedik meccset zsinórban, ezért pihenőt kap, és ebből következtettek arra, hogy gázos lehet hosszútávon.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: András93 » 2015. június 3., szerda 12:45

Mike írta:mondjuk h az FBI-nak mi köze az egészhez, arról felvilágosíthatna vki. Bár már megszokott h az amcsik mindenbe beleszólnak.
Ellenük győzött Katar.

De amúgy azt hiszem valamelyik FIFA tag az USA-ban tevékenykedett. És bukott le. :D

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2015. június 3., szerda 12:43

érezhetően visszaesett a fejlődésben miatta.

A gyorsasága szerencsére kicsit sem kopott meg, amikor pedig rendszeresen játéklehetőséget kapott (Pepe sérülése, Ramos fentebb tolása), akkor látszott, hogy visszatér a forma, a korábbi bizonytalankodások csökkentek. Én pont úgy érzem, hogy bizalom és rendszeres kezdőtagság kell neki.

Aztán ha végigjátszik egy évet, és úgy tűnik, hogy a rendszeres terhelést nem bírja a térde, akkor lehet gondolkozni a hogyan továbbon. Nekem hirtelen nem rémlik sok hír arról, hogy a térde folyamatosan rakoncátlankodik, de lehet csak én nem emlékszem rájuk. :hmmm:
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. június 3., szerda 12:40

már az FBI is vizsgálatot indított ellene.
mondjuk h az FBI-nak mi köze az egészhez, arról felvilágosíthatna vki. Bár már megszokott h az amcsik mindenbe beleszólnak.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. június 3., szerda 12:36

Adjuk a legtehetségesebb védőt a világon, amikor mindössze kb Pavón szintű embereket dobnak az utánpótlásgépezetek? Hell no. Inkább padozzon Bale évi 15 milláért (csak mondtam egy számot). Ilyen intelligens, jó fizikumú védőt nem láttam még. Ha elkerülik a sérülések jobb lesz a prime Nestánál is, ez fix.
A képességeivel nincs baj, nekem a sérülésével van. Az a térdsérülés eléggé úgy néz ki, hogy nem múlik el nyomtalanul, és érezhetően visszaesett a fejlődésben miatta.
Lehet, hogy le fogja rázni, és nem lesz gondja miatta, de szerintem nagyon is benne van a dologban, hogy nem fogja tudni befutni azt a pályát, amire a potenciálja miatt képes lenne. Ilyen fiatalon beszedett súlyos sérülések nem sok jót jósolnak a jövőre nézve.
Cikkek is voltak róla, hogy még mindig nem túl jó a térde, annak ellenére, hogy évekkel ezelőtt volt műtve.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 82 regisztrált és 0 vendég