Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. június 3., szerda 23:18

A Catillaban nincs ilyen fizikumu jatekos, szoval ez mar ott bukott.
Vagyis az egy szégyen,mert simán kellene lennie nála jobbnak is,ez nem nagy elvárás. A faszi nem nagy eresztés.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. június 3., szerda 23:13

R.M.C.F írta:

Nem lesz jó,de casemirot eladni 15 ért jó üzlet. Semmi extra a fazon,ilyen tudás a castillában is KELL hogy legyen,ha nincsen,az kifejezetten égő egy real madridra nézve.
A Catillaban nincs ilyen fizikumu jatekos, szoval ez mar ott bukott.
A bayern ellen is azon kevesek egyike volt akik nem voltak becsokizva.Eleve a mienk, ha esetleg szukseg lenne olyanra aki tudna birkozni az ellenfellel is, akkor nem kellen keresni ilyen embert.
palesz77 írta: Csak ezt az ötletet emelném ki. Ha Jamessal az a bajod, hogy tetű lassú előre, akkor Kroos miért lenne jobb a csatárok mögé? Hámesznál is lassabb a német szerintem, egyedül annyi "előnye" van, hogy nem olyan egylábas, de ha a kolumbiaiban nincs meg a dinamika oda előre, akkor a németben még inkább.
Azert a nemetben tobb dinamika van, max ez nem jott at a szerepe es a faradsaga vegett. Mondjuk nalam Isco lenne az alap ott, de bitos vagyok, h a kolumbiai is jobban tudna ott mint kint a jobb szelen.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. június 3., szerda 23:01

Jim írta:Casemiro gyenge ide,
15 milláért simán el kell adni
úgyis marad Illara :D
jó lesz ő

Nem lesz jó,de casemirot eladni 15 ért jó üzlet. Semmi extra a fazon,ilyen tudás a castillában is KELL hogy legyen,ha nincsen,az kifejezetten égő egy real madridra nézve.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2015. június 3., szerda 22:57

Casemiro gyenge ide,
15 milláért simán el kell adni
úgyis marad Illara :D
jó lesz ő

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. június 3., szerda 22:57

palesz77 írta:
numberone1 írta:Ja es meg egy dolgot meg kilehet igy probalni, 4-2-3-1-ben, h Kroost feltolni a csatar moge, mogotte Cazmer es Veratti,
Csak ezt az ötletet emelném ki. Ha Jamessal az a bajod, hogy tetű lassú előre, akkor Kroos miért lenne jobb a csatárok mögé? Hámesznál is lassabb a német szerintem, egyedül annyi "előnye" van, hogy nem olyan egylábas, de ha a kolumbiaiban nincs meg a dinamika oda előre, akkor a németben még inkább.

Verrattit meg nem tudom elhinni.. :( Mondjuk szerintem a PSG csak akkor adná el, ha az asztalra csapna, és úgy követelné a távozását, ezt valahogy nem tudom kinézni belőle, szóval én még optimista vagyok, de ha mégis hozzátok megy, nem lesz kicsit sok a minőségi középpályásból? Nem lesz ott hiszti? Mert Iscot amúgy megint mindenki padra teszi, és írtátok, hogy ha jól játszik, akkor úgyis kezdő lesz, de igazából eddigi 2 éve alatt folyamatosan javulgatott, de folyton hoznak elé valakit, hogy lenne így kezdő bármikor is? Kiegészítő szintnél meg bőven jobb, ezt szerintem ő is érzi azért. Ha most megy Verratti és/vagy Pogba, akkor szerintem is távozni fog 1 év múlva. Teszem hozzá szerintem nem is teljesen jogtalanul..

Mert kroos alapvetően támadó kpás......
A psg nem mérce egy realhoz képest ha egy labdarúgó dönteni akar merre fut a pályája a következő 5-6 évben.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. június 3., szerda 22:53

numberone1 írta:Ja es meg egy dolgot meg kilehet igy probalni, 4-2-3-1-ben, h Kroost feltolni a csatar moge, mogotte Cazmer es Veratti,
Csak ezt az ötletet emelném ki. Ha Jamessal az a bajod, hogy tetű lassú előre, akkor Kroos miért lenne jobb a csatárok mögé? Hámesznál is lassabb a német szerintem, egyedül annyi "előnye" van, hogy nem olyan egylábas, de ha a kolumbiaiban nincs meg a dinamika oda előre, akkor a németben még inkább.

Verrattit meg nem tudom elhinni.. :( Mondjuk szerintem a PSG csak akkor adná el, ha az asztalra csapna, és úgy követelné a távozását, ezt valahogy nem tudom kinézni belőle, szóval én még optimista vagyok, de ha mégis hozzátok megy, nem lesz kicsit sok a minőségi középpályásból? Nem lesz ott hiszti? Mert Iscot amúgy megint mindenki padra teszi, és írtátok, hogy ha jól játszik, akkor úgyis kezdő lesz, de igazából eddigi 2 éve alatt folyamatosan javulgatott, de folyton hoznak elé valakit, hogy lenne így kezdő bármikor is? Kiegészítő szintnél meg bőven jobb, ezt szerintem ő is érzi azért. Ha most megy Verratti és/vagy Pogba, akkor szerintem is távozni fog 1 év múlva. Teszem hozzá szerintem nem is teljesen jogtalanul..

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 3., szerda 22:27

cart írta:
Realista24 írta:Se Casemiro, se Lucas nem lesz itt szerintem. A töltelék Illarra lesz, a többi meg kezdő szintű.
Szerintem meg Rafa meggyőzi Khedirát a maradásról, és akkor meg is van a létszám.
:mrgreen:
Te rosszabb vagy nálam is :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

cart
Hozzászólások: 2627
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2015. június 3., szerda 22:26

Realista24 írta:Se Casemiro, se Lucas nem lesz itt szerintem. A töltelék Illarra lesz, a többi meg kezdő szintű.
Szerintem meg Rafa meggyőzi Khedirát a maradásról, és akkor meg is van a létszám.
:mrgreen:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. június 3., szerda 22:23

wZoLee7 írta:Szerintem James-Isco duó fog a csatár mögött játszani, és ketten ellesznek azon a poszton...Karim távozása attól függ milyen csatárra lesz kedve még pénzt áldozni az elnöknek
Hát, ha a jövőre lejáró szerződésű kapust 35 misiért veszi meg, és gondolom Veratti sem aprópénz lesz, akkor csatárt is ilyen dupla áron fog venni. Esetleg.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 3., szerda 22:23

Na úgy látom ezen a nyáron egyedül maradok :lol:
Se Casemiro, se Lucas nem lesz itt szerintem. A töltelék Illarra lesz, a többi meg kezdő szintű.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. június 3., szerda 22:20

R.M.C.F írta:Hja,de ez a brazil liga legjobbja is gyenge mint a libafos.
Nem mondom, valóban nem egy Redondo a srác, de Casemiro látván a középpályát hülye lenne jönni, Lucas pedig szerintem "elcsorgatja a nyálát" a padon. Aztán kupában meg szotyimeccseken a 80. percben beáll jogázni egyet. Nem lesz para.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13111
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 3., szerda 22:09

Szerintem James-Isco duó fog a csatár mögött játszani, és ketten ellesznek azon a poszton...Karim távozása attól függ milyen csatárra lesz kedve még pénzt áldozni az elnöknek

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. június 3., szerda 22:04

Realista24 írta:
Mármint mit? Karim eladását? Azt fixre most állítom először. Még Mourinho idején azt mondtam, jó lenne, ha eladnák, mert nem kompatibilis a Reallal. Aztán jött Carlo és tudta, hogy hogyan kell használni. A hosszabbítása előtt mondtam azt, hogy ha nem tudnak megegyezni, akkor el fogják adni. És amint megkapta a 8/9 milláját, egyből arra gondoltam, hogy ez egy évre szól.
Az elmúlt hetek hírei pedig csak ezt erősítik bennem.

.
Viszont egy dolog, ami Benzema mellett szol(na jo Zizou es perez is), hogy nem tudnak megfeleloen potolni, most jonnek az Aguerros hirek(ketlem, h ide jonne), nincs olyan csatar aki potolhatna. Cr-t megprobalhatjak kozepen egyedul, de meg nem biztos, h bevalik ott...ha nem akkor mi lesz kit tesznek oda helyette. Az biztos, h CR-t kifogjak ott probalni, es ha bevalik akkor Benzi lesz a csere csatarr, ha nem akkor marad kezdokent. :hmmm:
szerk:
Mundo Deportivo: In bringing back Casemiro, Real Madrid might send Lucas Silva on loan to Porto for much needed playing time.
Csak jojjon vissza, inkabb mint Ramos a kp-n. Azert ha egy Casemiro-Veratti kettos lesz ott kozepen, akkor nyugottan jatszhat egy James v Isco elottuk. Lesz elegendo ero aki tehermentesitse oket...mondom ezt ugy, h azert Remelem Kroos es Modric lesznek a foszereplok. Ja es meg egy dolgot meg kilehet igy probalni, 4-2-3-1-ben, h Kroost feltolni a csatar moge, mogotte Cazmer es Veratti, vagy Benzemat CR moge.....Volt mar ilyen szerepe a francia valogatottban.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. június 3., szerda 22:01

Toti írta: :lol: :lol: telorol irtam es felbeszakitottak(azert ilkay baratunknal te is hasonloan cselekednel)

degea,verratti,csere9es, azt jokvagyunk.
es persze gareth bale eltakaritasa.
Cérnatangában ugrálnék az utcán és detoxba innám magam ha Madridba menne, nem pezsgőzgetnék... :mrgreen: :mrgreen:

csere9es lehet Auba :shifty:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 3., szerda 21:58

numberone1 írta:
Realista24 írta:Lassan fogadnom kéne valakivel valamiben Isco és Karim témában. Olyan biztos vagyok ebben, mint tavaly Pogbában :Đ
Ezt mar a masodik v harmadik eve mondogatod, jovore fogod eltalalni.
Mármint mit? Karim eladását? Azt fixre most állítom először. Még Mourinho idején azt mondtam, jó lenne, ha eladnák, mert nem kompatibilis a Reallal. Aztán jött Carlo és tudta, hogy hogyan kell használni. A hosszabbítása előtt mondtam azt, hogy ha nem tudnak megegyezni, akkor el fogják adni. És amint megkapta a 8/9 milláját, egyből arra gondoltam, hogy ez egy évre szól.
Az elmúlt hetek hírei pedig csak ezt erősítik bennem.

Mundo Deportivo: In bringing back Casemiro, Real Madrid might send Lucas Silva on loan to Porto for much needed playing time.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. június 3., szerda 21:58

ziro4vr írta:
Toti írta:nalambe va hutve a pezsgo verratti erkezesekor bontas a kuva eletbe!! :Đ
Veszélyesen élsz hallod e :mrgreen:
:lol: :lol: telorol irtam es felbeszakitottak(azert ilkay baratunknal te is hasonloan cselekednel)

degea,verratti,csere9es, azt jokvagyunk.
es persze gareth bale eltakaritasa.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. június 3., szerda 21:56

nmate írta:
numberone1 írta:Inkabb Casemiroval kellene szamolni, Lucas nem tud ugy utkozni mint a honfitarsa.
Szerintem inkább itt tartjuk ingyen Lucast és eladjuk Kázmért.

Hja,de ez a brazil liga legjobbja is gyenge mint a libafos.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. június 3., szerda 21:56

Realista24 írta:Lassan fogadnom kéne valakivel valamiben Isco és Karim témában. Olyan biztos vagyok ebben, mint tavaly Pogbában :Đ
Ezt mar a masodik v harmadik eve mondogatod, jovore fogod eltalalni.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 3., szerda 21:56

.guti sem volt más ennyi idősen.
Guti születésétől haláláig madridista, Isco nem volt és nem az, szerintem. Nem viselné meg egy váltás.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. június 3., szerda 21:55

numberone1 írta:Inkabb Casemiroval kellene szamolni, Lucas nem tud ugy utkozni mint a honfitarsa.
Szerintem inkább itt tartjuk ingyen Lucast és eladjuk Kázmért.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 8 regisztrált és 0 vendég