Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2015. június 4., csütörtök 15:15

Ezt a topicot már át lehetne keresztelni "Átigazolások" névre, vagy valami hasonló..:D

Azon csodálkozom, hogy Madridban nem akarnak belső védőt igazolni. Pedig nem lenne hülyeség, ahogy én láttam idén. Rossz ezt leírni is mert a spanyol válogatott miatt nagyon kedvelem Ramost, de nem látom már benne azt a meggyőző védőmunkát ami 2 éve még nagyon ment neki. Nacho, mint Ramos elsőszámú cseréje? Kíváncsi vagyok mi lesz belőle. Pepe - Varane duó világklasszis szint de 3 porondon csak velük végig vinni az idényt. Ezért kérdem én: középső védőben nem gondolkoznak felétek? :) Ne kíméljetek, javítsatok ha vak vagyok és nézzek inkább tollaslabdát. :D Szimplán érdekel Ti hogy vélekedtek, mert támadórókról, középpályásokról már sokat olvastam itt.
Som i Serem!
6oat

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. június 4., csütörtök 14:51

Realista24 írta:
Nem tudom mit keseregsz, mikor a triplázás szélén álltok, van egy fasza támadótriótok, két remek kapusotok, és a középpálya sem veszélyes.
Nálunk meg teljes fejetlenség van, Bale-lel kiegészülve.
Tudod mikor fog nekik igazán fájni?

Majd mikor ez a siker korszak a Barcánál véget ér, és mondjuk évekig nem nyernek bajnokságot, BLben esélyük se lesz a győzelemre. Akkor fogják értékelni, hogy most milyen szerencsések mikor minden összejön nekik kb éveken át, akkor is ha mint pl most nem annyira kiemelkedőek (de így is jobbak sajnos mint mi, még ha picivel is).

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62853
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 4., csütörtök 14:43

Nem tudom mit keseregsz, mikor a triplázás szélén álltok, van egy fasza támadótriótok, két remek kapusotok, és a középpálya sem veszélyes.
Nálunk meg teljes fejetlenség van, Bale-lel kiegészülve.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: GT37 » 2015. június 4., csütörtök 14:35

http://gianlucadimarzio.com/en/calciome ... e-details/ :(

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. június 4., csütörtök 14:01

Ramos 20 perc után lejött az pályáról a spanyol edzésen.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62853
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 4., csütörtök 13:46

dannen írta:
Realista24 írta:Pogbáról is adtunk ki, mégis írnak róla. Fel a fejjel srácok, még csak pár napja megy :shifty:
mi volt róla azóta? pont, hogy olyanokat olvasok, hogy a barca mellett döntött :mrgreen: de amúgy te élvezed ezt neked könnyű :lol:
Jah, élvezem, mert muszáj. :Đ
De ugyanúgy írnak Pogbáról, igaz most Verratti kap nagyobb hangsúlyt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62853
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 4., csütörtök 13:37

dannen írta:
nmate írta:Most ez fog menni augusztusig? :lol:
ez, de én már most unom. ha csak nem adunk ki erről is valami hivatalos közleményt.
Pogbáról is adtunk ki, mégis írnak róla. Fel a fejjel srácok, még csak pár napja megy :shifty:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2656
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2015. június 4., csütörtök 13:37

France Football: Florentino has convinced Bale that he's the future of Real Madrid & that Cristiano won't be there forever.
Remélem ezek kamuhírek. Ennyire nem lehet retardált Perez. Mert aki kicsit is ért a focihoz, márpedig csak akad ilyen ember a Real vezetőségében, annak meg sem fordul a fejében, hogy Balet Cé elé helyezze. Tudom, hogy itt nem is erről van szó, csak látszik, hogy Bale nem fog Cé örökébe lépni soha. Nem értem miért ennyire nehéz belátni, hogy ez nem jött be. Nem is lenne akkora nagy égés eladni 100ért a MU-nak. Gyakorlatilag be lehetne adni, hogy 2 kupát "nyert" a csapatnak, viszont hosszú távon nem tűnt működőképesnek a románc és jött egy visszautasíthatatlan ajánlat.

Angliában Bale is valószínűleg eredményesebb lenne, a MU jól járna, nekünk kijönne mínusz x10millióra az átigazolási szezon még egy Verrattival is, maradna Karim és Isco, mindenki happy.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62853
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 4., csütörtök 13:36

nmate írta:Most ez fog menni augusztusig? :lol:
Szeptemberig :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. június 4., csütörtök 13:34

florentino egyenesúton halad ahhoz hogy többet ne legyen elnök
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. június 4., csütörtök 13:33

Most ez fog menni augusztusig? :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62853
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 4., csütörtök 13:25

France Football: Florentino has convinced Bale that he's the future of Real Madrid & that Cristiano won't be there forever.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. június 4., csütörtök 12:45

Realista24 írta:Mondjuk odaírták azt is, hogy Higuaín hozná a helyére, ha Kun nem jön Aznap hagyom el a madridom világát.
Nem hiszed el, nekem is pont ma jutott ez eszembe. :mrgreen: Higuaínnal elégedett volt Nápolyban, simán benne van, hogy őt szeretné csatárnak. :lol: :lol: De aztán eszembe jutott, hogy esélytelen hogy visszajöjjön, nem véletlenül lett eladva hálistennek.
Realista24 írta:Az a Benzema, amit Carlo játszatott nem pótolható. Az a Benzema, amit Rafa elvárna tőle, az könnyedén.
Igen ez a baj, valószínűleg más szerepet fog szánni neki Benítez, már ha szán neki egyáltalán. Gondolom kell neki egy igazi cenyó, akinek csak a góllövés a feladata, abban meg Benzema nem biztos, hogy jó lesz.

Aguerohoz visszatérve, én kétlem, hogy valaha is ideigazolna, Atlético Madridos volt, és köztudottan Barca drukker. De Gea-n is csodálkozom, hogy ATMA nevelés, és úgy néz ki mégis itt fog kikötni.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. június 4., csütörtök 12:44

Realista24 írta:Ja, és Benítez nem számol Karimmal, ezt is írják. Mondjuk odaírták azt is, hogy Higuaín hozná a helyére, ha Kun nem jön :lol: Aznap hagyom el a madridom világát.
Isco el - 2016-ban meg irány Barcelona :shifty: -, Karim el, Higu helyett.. Szép kis nyár lenne. :lol: Már csak Verrattiról kéne lemondania Pogba 100 milliója miatt, és imádnám a nyaratok. :Đ

De ezt még Pérezből sem nézem ki, pedig képes durva dolgokra..

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62853
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 4., csütörtök 12:39

Akár Agueroval.
Az a Benzema, amit Carlo játszatott nem pótolható. Az a Benzema, amit Rafa elvárna tőle, az könnyedén. Egyébként Kun éppen "most" mondta, hogy minden évben pletykálnak róla, szóra sem érdemes egyik hír sem.

Ja, és Benítez nem számol Karimmal, ezt is írják. Mondjuk odaírták azt is, hogy Higuaín hozná a helyére, ha Kun nem jön :lol: Aznap hagyom el a madridom világát.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. június 4., csütörtök 12:36

Nem lesz szükség sok erősítésre a nyáron, minőség tekintetében nagyon mély a keret. Forrás: Madridom.hu
Tényleg nem szükséges a fél keret lecserélése, de remélem Benítez is észre fogja venni. hogy hova kell erősítés, és hogy kik is azok a játékosok...
Most mondhatom, hogy 4-4-2, 4-3-3, 4-2-3-1, vagy 5-3-2 lesz a felállás, de ha a játékosok nem tudják, mit csináljanak, akkor nem tudunk nyerni. Fontos, hogy egy edző tudja, mit akar kihozni a játékosaiból, és úgy adjon utasításokat, hogy a játékosok is megértsék, mik az elképzelések”. Forrás: Madridom.hu
Ezzel meg egyet tudok érteni... tényleg hiába röpködnek a nagy taktikai felállások, ha a játékosok nem tudják mit és hogyan is kéne csinálni a pályán.
Iker vagy De Gea? Ami azt illeti, Keylor is egy nagyszerű kapus. Megpróbálok mindenkivel beszélni az ügyben, mielőtt elmegyek nyaralni. Forrás: Madridom.hu
Ez viszont... nem tudom, szerintem Casillas marad a kezdőkapus.
Van néhány játékos, akit lehet rotálni, és vannak olyanok is, akiket nem”. Forrás: Madridom.hu
Ez viszont no comment... Ezek szerint nála is bérelt helye lesz néhány játékosnak. De reméljük, hogy csak a kapusra gondolt. :D
Angol hírek szerint a Manchester United beletörődött abba, hogy De Gea váltani szeretne, azonban hogy enyhítse a szurkolók csalódottságát akarnak cserébe egy játékost. Az angliai klub kiszemeltje pedig nem más, mint Karim Benzema. Forrás: Madridom.hu
Azt kell mondjam, hogy nagyon bírom Benzemát, de szerintem pótolható ő is. Akár Agueroval. Viszont annyira azért nem szeretném hogy lelépjen, de egyre több hír van vele kapcsolatban, ez nem jó. :(

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13156
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 4., csütörtök 12:00

Géci írta:Hamarabb tenném oda Karimot, de igazából James lenne való oda mint tipikus 10-es...
És Isco

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. június 4., csütörtök 11:48

Van néhány játékos, akit lehet rotálni, és vannak olyanok is, akiket nem”. Forrás: Madridom.hu
na akkor itt le is van zárva a téma.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. június 4., csütörtök 11:23

Hamarabb tenném oda Karimot, de igazából James lenne való oda mint tipikus 10-es...

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2015. június 4., csütörtök 11:10

Ha már ennyire nem akarják eladni Bécit és 4-2-3-1-et fogunk játszani, akkor rakják be a csatár mögé középre. James jobb szél, Cé marad balon. Tottenhamben is a vége felé ott játszott.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 149 regisztrált és 0 vendég