Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. június 5., péntek 8:46

Benítez: támadóbb felfogás, kisebb egyensúly
A Valencia és a Napoli között eltelt idő alatt Rafael Benítez csapata 19, 2%-al több gólt szerzett, és 35%-al több gólt kapott.
Személy szerint engem ez aggaszt igazán, elől eddig is megvoltak a gólok, de évek óta túl sok gólt kapunk, és a jelek szerint még rosszabb is lehet a helyzet. Értem én, hogy jön Veratti, Modric meg nem lesz sérült (remélhetőleg), vagy hogy a Napolinál nem volt valami minőségi emberanyag a védelemben, de évek óta ez a tendencia, hogy több gólt kapunk, mint a Barca vagy az Atleti, és valahogy nem úgy tűnik, hogy ez a probléma most fog megoldódni...

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sastre » 2015. június 5., péntek 8:41

Remy írta:
Sastre írta:egy James, Isco, Jesé hármassal megfelelően lehet pihentetni a BBC-t (sőt... Balet több mint megfelelően tudnák helyettesíteni :mrgreen: )
Jesét mindenképpen kölcsön kell adni 1 évre, hogy meglássuk mi van benne. Megrekedt vagy tud még fejlődni. Itt nem lesz elég lehetősége. Viszont, ha hozna egy fasza szezont egy viszonylag jó másodvonalas csapatban, akkor jövőre nagy esélye lehet, főleg, ha Bale ismét kuka lesz. :hmmm:

Reus-t szerintem viszonylag olcsón meg lehetne szerezni. A német egy egész szezont szerintem amúgy se képes végigtolni sérülés nélkül, de megfelelő rotálással hatalmasat lehetne vele húzni. Ő kell, más nem.
Hát igen, Reus-nak én is örülnék, akkor nagy játék lenne... viszont nem hiszem, hogy egy ilyen nagy nevet hoznának úgy, hogy CR és Bale is marad. Én igazából úgy gondolom, hogy ha CR távozik egyszer a klubtól, akkor nem egy emberrel kell majd pótolni, hanem egy jó csapatjátékkal. Amit az Isco-James-Reus-Benzema négyes le tudna hozni egy erős középpályával mögöttük.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. június 5., péntek 8:38

Sastre írta:egy James, Isco, Jesé hármassal megfelelően lehet pihentetni a BBC-t (sőt... Balet több mint megfelelően tudnák helyettesíteni :mrgreen: )
Jesét mindenképpen kölcsön kell adni 1 évre, hogy meglássuk mi van benne. Megrekedt vagy tud még fejlődni. Itt nem lesz elég lehetősége. Viszont, ha hozna egy fasza szezont egy viszonylag jó másodvonalas csapatban, akkor jövőre nagy esélye lehet, főleg, ha Bale ismét kuka lesz. :hmmm:

Reus-t szerintem viszonylag olcsón meg lehetne szerezni. A német egy egész szezont szerintem amúgy se képes végigtolni sérülés nélkül, de megfelelő rotálással hatalmasat lehetne vele húzni. Ő kell, más nem.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 5., péntek 8:35

Egyre több helyen olvasni, hogy Pérez levette az "érinthetetlen" táblát Karimról, és ha jön egy megfelelő ajánlat, akkor elválnak útjaik.
(vajon ki lesz az első, aki leírja az igazat...?)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sastre » 2015. június 5., péntek 8:30

Realista24 írta:ON: Az AS beszámol arról, hogy amikor Beckhamről tárgyalt a Real, akkor is tagadta nyilvánosan Pérez, hogy le akarnák igazolni. Aztán tudjuk mi lett a vége.
Nekem is ez jutott eszembe elsőre... a galaktikus érában is ment mindenféle tagadás, hogy nem tárgyalunk senkivel stb... aztán 2 nap múlva itt volt az adott játékos. Sajnos türelmesnek kell lenni, hosszú az átigazolási szezon, és nagyon sok a pletyka. Nem szeretem :D

Abban pedig egyet értek Benítezzel, hogy minőségi a keret, és nincs szükség sok erősítésre. Egy plussz ember kell a középpályára, akivel bátrabban lehet rotálni a Kross-Modric tengelyt. Mivel Bale-t nem akarja a vezetőség eladni, így szerintem fölösleges a támadósorba hozni egy nagy nevet... egy James, Isco, Jesé hármassal megfelelően lehet pihentetni a BBC-t (sőt... Balet több mint megfelelően tudnák helyettesíteni :mrgreen: )

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 5., péntek 8:23

ON: Az AS beszámol arról, hogy amikor Beckhamről tárgyalt a Real, akkor is tagadta nyilvánosan Pérez, hogy le akarnák igazolni. Aztán tudjuk mi lett a vége.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 5., péntek 8:18

A véleményedet köszönöm, de Kerlon pont az ilyenek miatt kapta meg a harmadik figyelmeztetését és lett két hétre kirakva, mert agyatlan hozzászólásokat küldött, sentrynek meg igaza volt és semmi provokatív nincs benne.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
mentamas
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:32
Kedvenc játékosaid: Rodrygo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mentamas » 2015. június 5., péntek 7:39

Realista24 írta:Kerlon. Ha nem akarsz tobbet forumozni, csak szolj batran. Negy kattintás.
Ha meg szeretnel, akkor ajánlom a 180 fokos fordulatot.
Ezt, velemenyem szerint, nem ide kellett volna kiirnod, hanem privatban mindkettonek(sentry-nek is).
Mivel a kommenteket visszaolvasva, sentry irt provokativ kommentet, amire Kerlon reagalt.
sentry írta:
Kerlon írta:aztán jön egy official Chicha, Biglia meg Szűcs Lajos pakk és mehet is a Benítez kontárkodás jövőre
Ilyenek kommentek miatt kár volt visszajönni...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 5., péntek 7:15

Kerlon. Ha nem akarsz tobbet forumozni, csak szolj batran. Negy kattintás.
Ha meg szeretnel, akkor ajánlom a 180 fokos fordulatot.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. június 5., péntek 1:35

Javítsatok ki, ha tévedek, de mintha korábban lett volna egy "meg-nem-támadási" szerződésünk a PSG-vel. Gondolom a zűrök elkerülése végett cáfoljuk hivatalosan Verratti ügyét. Reméljük, ettől még próbálkozni fogunk nála.
Ha minden igaz, az még Ancelotti idejövetelére vonatkozott, hogy nem csábít át játékosokat, pláne az első évben.

Most valszeg tényleg azért jött ki a hivatalos tagadás, hogy ne jelentsenek fel minket. Újabban terjednek az elmarasztalások, adni kell a látszatra. Persze amúgy mindenki tudja, hogy elsőnek a játékosok vannak megkeresve szinte mindig...
Igazából valószínűbb így, hogy tényleg voltak tárgyalások, mintha nem jött volna a cáfolat.
DDG esetében meg jó eséllyel azért nem kell ez a cirkusz, mert az MU-val már lett egyeztetve a dolog, és ha nincs is végleges szerződés, már lehet egyeztetni a különböző felek között.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2015. június 5., péntek 0:22

Javítsatok ki, ha tévedek, de mintha korábban lett volna egy "meg-nem-támadási" szerződésünk a PSG-vel. Gondolom a zűrök elkerülése végett cáfoljuk hivatalosan Verratti ügyét. Reméljük, ettől még próbálkozni fogunk nála.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. június 4., csütörtök 23:49

Mert itt jó kiadni a frusztrációdat. De komolyan.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 4., csütörtök 23:38

Majd lehet fontolóra veszem, hogy felvegyelek tanácsadómnak.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. június 4., csütörtök 23:29

Kerlon írta:aztán jön egy official Chicha, Biglia meg Szűcs Lajos pakk és mehet is a Benítez kontárkodás jövőre
Ilyenek kommentek miatt kár volt visszajönni...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 4., csütörtök 23:10

aztán jön egy official Chicha, Biglia meg Szűcs Lajos pakk és mehet is a Benítez kontárkodás jövőre
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 4., csütörtök 22:03

Mondjuk nem hiszem hogy a Milánnak lenne pénze Ibrára. Navas megérdemelne egy jó csapatot magának.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 4., csütörtök 21:58

wZoLee7 írta:Ez lesz szerintem. Ha meg Verrattival megvan a fű alatti egyezség, akkor az azt jelenti hogy szeretne váltani, ebben az esetben meg a PSG sem nagyon fog akadékoskodni szerintem. Megszerzik Pogbát és kész. Ibrát elpasszolják a milánnak, megszerzik helyette Karimot, és a franciák elfolynak az élvezettől :lol:
Majdnem jó, Ibra menni USA elvileg.

Navast már a MU is vinné.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 4., csütörtök 21:57

Ez lesz szerintem. Ha meg Verrattival megvan a fű alatti egyezség, akkor az azt jelenti hogy szeretne váltani, ebben az esetben meg a PSG sem nagyon fog akadékoskodni szerintem. Megszerzik Pogbát és kész. Ibrát elpasszolják a milánnak, megszerzik helyette Karimot, és a franciák elfolynak az élvezettől :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 4., csütörtök 21:41

Elvileg az az oka ezeknek a cáfolatoknak, hogy a Real nem egyezhet meg játékossal, úgy hogy érvényben lévő szerződése van, azelőtt, hogy a klubjával egyeztetett volna. Valami ilyesmit olvastam most éppen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. június 4., csütörtök 21:36

Jim írta:továbbra sem látom miért lenne jó Modric mellé egy teljesen hasonló stílusú, törpe játékos :hmmm:

egy vérbeli vkp kellene oda sztem ...
Valld be hogy az a bajod hogy nem spanyol és nem saját nevelés. Ha az lenne akkor már kardoskodnál mellette, meg vernéd a nyálad hogy mekkora játékos vegyük meg, pénz nem számít. :lol: :mrgreen:


Semmit nem jelent, hogy most cáfolnak.
Szerintem.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 67 regisztrált és 0 vendég