Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1163
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. április 23., kedd 23:03

accel írta:ide is berakom, ha már labdabirtoklás :mrgreen:
:lol: :lol:
R.M.C.F írta:Még tegnap is azt hallgattam hogy a labdabirtoklás......de ezt évek óta mondom, miért ez a fontos? A focit nem gólra játszák? Ez nem iramjáték......az edzésen megy,
Ma is undorító volt nézni,ahogy ment hátul a labdatartás..Főleg Pique furcsa arc nélküli feje miatt..jóformán végig nála volt a labda.Majdnem bejött a labdabirtoklás...ja nem :x :-*

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. április 23., kedd 23:00

Még tegnap is azt hallgattam hogy a labdabirtoklás......de ezt évek óta mondom, miért ez a fontos? A focit nem gólra játszák? Ez nem iramjáték......az edzésen megy,
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: accel » 2013. április 23., kedd 22:48

ide is berakom, ha már labdabirtoklás :mrgreen:

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. április 23., kedd 22:48

R.M.C.F írta:Több mint Alves és Busquets, azok szimplán gyökerek,undormány emberek....alba egy igazi ocsmány sz*r rattyi.

...és még mindig tolják a hülyéknek a semmitérő labdabirtoklást.......nevetséges.

Labdabirtoklási arány: 34-66%
Eredmény: 4-0

ezt több szót nem kíván.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. április 23., kedd 22:41

Több mint Alves és Busquets, azok szimplán gyökerek,undormány emberek....alba egy igazi ocsmány sz*r rattyi.

...és még mindig tolják a hülyéknek a semmitérő labdabirtoklást.......nevetséges.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. április 23., kedd 22:31

PEEtör írta:Bocs a dupláért, de ez az Alba..
szánalmas.
nálam ezzel a mai meccsel feliratkozott alves és busquets mellé, mert már nem elég hogy színész a legundorítóbb fajtából de még ez is :vivo:

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2013. április 23., kedd 22:30

Bocs a dupláért, de ez az Alba...szavak nincsenek rá, remélem egyszer jól megagyalják.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2013. április 23., kedd 22:13

Bazzeg, Pique a KFT. Egy az egyben Berényi Miki. :lol:
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. április 23., kedd 21:22

38 perc telt el, égtek is. de szerintem megvan nektek a továbbjutás. :roll:
nem meglesz, már megvan.

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1163
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. április 22., hétfő 19:04

Ès RMCF...visszatért
R.M.C.F, kinéztem neked ezt az avatart. :-)
Hasonló,mint ami a másik oldalon volt,csak ez egy picivel jobb szerintem. :mrgreen:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. április 22., hétfő 18:57

Ès RMCF...visszatért :hi:
:coffee: nehogy azt hidd,mindenki boldog ettől.... :Đ
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 22., hétfő 18:52

Néhány ismerőse egész életében arról panaszkodik, hogy nincs választása, mások pedig a többiek döntéseit kritizálják. De a harcosmindig tettekre váltja a gondolatait. Előfordul, hogy rossz célt választ magának. Ilyenkor szó nélkül megfizeti hibája árát. Máskor letér az útról, és rengeteg időt veszít, míg visszatér eredeti tervéhez. De a harcos tudja, mit akar.
Van ebben valami...talán mostanában már tényleg visszavettek a sporik a barca támogatásából,de az elgondolkoztató hogy buszkecc meg Alba még mindig sikeresen prezentálja a barca féle szinitanodában tanult kiselőadásokat... :roll:

Ès RMCF...visszatért :hi:

Huu vegyétek ezt le rosszat idéztem sorry :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. április 22., hétfő 18:50

az már csak hab a tortán, hogy utólagosan tudnak büntetni akárkit meg akármit, meg lapokat is tudnak törölni
de olyat még nem hallottam, hogy a színészkedésért utólag járt volna vmi szankció
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. április 22., hétfő 18:46

Engem az idegesít a legjobban, (most nem csak a Barcelonára gondolok, bár náluk látok ilyenből a legtöbbet)
Engem is bosszant.....de nem is ez mint cselekmény,hanem az hogy ezt éveken át "ették" az emberek,és CSAK manapság kezdték el fújjolni.....észrevenni.....

Na meg az is benne van,mint az a mondás,hogy nem a játékos tehet róla ha szar...hanem az edző,aki ennek ellenére betette a pályára......
Ide fordítva,nem a játékos a kötsög,hanem akik ezt elnézték,engedték....mert ez miatt alakult ki és terjedt el. A barca ugye a fő fellegvára.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. április 22., hétfő 18:27

Mezner2 írta:
BBeno írta:msot olvasom hogy egy szokásos kamu tizit kapott a barca amit a villa kihagyott :lol: :lol:
és nem adtak meg egy gólt a levanténak mert behúzták les címén

mennyi igaz ebből?

Szokásos kamutizi,az :D :D :D Ha néznéd is a meccseket,és nem a sporthíradó hozzászólásokból szereznéd az információidat,akkor talán kicsit nagyobb rálátásod lenne a dolgokra !
Az utóbbi 3évben Szeptembertől-Áprilisig,max. akkor kapunk tizit ha az ellenfél baltával megy neki a játékosainknak,ennek ellenére nyilván vannak a mi javunkra elkövetett bírói tévedések is,de tiziket pont,hogy szerintem az összes élcsapat közül a legkevesebbet mi kapjuk,pedig sokkal több szituban belehetne fújni őket,mégsem teszik,számomra rejtély,hogy miért !
Aztán mikor már mindegy olyankor jön a kompenzálás,lsd. tavalyi év,a bajnoki Clássico után hirtelen 5meccs alatt 5 tizit kaptunk,előtte 32 meccsen sem kaptunk ennyit.......És nem,nem azt mondom,hogy sújtottak minket a bírók,csak azt,hogy minden éremnek két oldala van. És a teljesség igénye nélkül még hozzátenném,hogy azonkívül egyértelmű kezezésért nem kaptuk meg a jogos tizit,plusz Villan visszarántásáért sem,így már azért máris árnyaltabb a kép ugyebár,persze aki annyit akar leszűrni,hogy:" hááá de nem adtak meg egy gólt,meg kamutizi"az tegye csak !

Sokat törtem már a fejem ezeken...mármint azon,hogy egy barca drukker (nem itt a fórumon hanem BELÜL valójában) ezeket tényleg így gondolhatja-e? Nem hiszem.....mivel az hogy a barcelona javára sokkal többet - adtak mint vettek - a bírók annál szerintem nincs egyértelműbb dolog ebben a sportban. Hogy ez a törekvés lanyhult-e? Kevesebbet fújnak-e be? Igen....jelentősen,de azért álljuk meg,jelentősen,mert az ami 2006-tól volt több volt mint véletlen......itt nem csak a 11esek,hanem a könnyed azonnali sárgák,pirosak,szabadok...stb.....a bírók támogatták őket,ezt csak az nem vette észre aki mindkét szemére vak....vagy aki a focit műkedvelő módjára,szabályokat nem ismervén nézi...mint borjú az új kaput.

Az hogy manapság kevesebb az efféle odafújás azért nehogy már sérelem legyen...megbocsássatok.......mint írtam is már egyszer 12-13 évet kell vissza emlékeznem olyan esetre(most kizárólag klaszikóra vetítem) amikor a real javára fújt úgy a bíró hogy az pontot vagy pontokat vett el a másiktól,ez az a szitu amikor rivaldo rálőtte majd klujvert lesen állva nem avatkozott játékba de a bíró nem adta meg a gólt.....tévedett,és ez egy pontba fájt nekik. hangsúlyozom a szabályváltozás akkor volt és akkor még ezt eléggé amatőr szinten kezelték,sokszor fújták vissza a tétlen lest.
Innen egyenesen következik,hogy ellenkező esetek az elmúlt 7 évben hirtelen 3 is eszembe jut,de biztos volt még......
És ezek csak klasszikók,ugye nagyon sok Bl meccs volt ahol történtek furcsa ítéletek..

Én soha nem mondom,hogy a bírók úgy mentek fel a pályára hogy a barcát támogatják,de abban biztos vagyok hogy a legtöbbje ha kétes volt a szitu úgy odafújt mint a szél......ez pedig igazságtalan és felháborító.
Messi ellen annyi sárgát kitoltak hogy nem fér bele egy tesco szatyorba,alig értek hozzá sokszor már ment is a sárga.....ronaldonak minimum vérezni kell kis túlzással már a 20 percben hogy elővegye a lapokat ......
Egy real drukker.....aki erre érzékeny,biztos meg tud erősíteni ebben,hogy a madrid ellen,annyi de annyi igazságtalan,szemét,szemet szúró ítélet született az elmúlt 6-7 évben hogy itt erről inkább ne is szóljon barcás.....inkább más témáról.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. április 22., hétfő 7:03

realbeckham írta: Mi lenne vele egy box mérkőzésen, ami lehet a ringben,
Ezt nem értem miért hasonlítják össze a focival. A boxoló tudta, hogy mit vállal el, és tudta, hogy kapni fogja az ütéseket. Egy focista teljesen más, ott nem a másik megsemmisítése a cél.

De amúgy igen, azt adom, hogy egyből borul mindenki, amikor hozzájuk érnek.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1351
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. április 21., vasárnap 19:58

Engem az idegesít a legjobban, (most nem csak a Barcelonára gondolok, bár náluk látok ilyenből a legtöbbet) hogy ha akármilyen kicsi is a kontakt, ami lehet, hogy az arcát, de legtöbbször a test teljesen mindegy melyik részét nyaktól lefelé, éri össze esnek a játékosok és az arcukat fogják, nézik-e, hogy vérzik a fejem, miközben, nem is ott érte őket a fault. Most ha pl: utazna a metrón, és véletlen meglöknék a zsúfoltság miatt, akkor ott is összeesne? Mi lenne vele egy box mérkőzésen, ami lehet a ringben, vagy egy szórakozóhely előtt is esetleg. Azt hiszem a Barca-PSG meccsen volt legutóbb, talán Villának( de lehet, hogy a kedvencemnek, Albának) egy ilyesmi húzása, mikor "szabálytalanság" volt, aztán jött a földönfekvés és fetrengés. A párizsi utána odalépett mellé, megsimizte a buksiját, hogy mi a helyzet, hogy vagy, és fel akarta segíteni. A sértett biztosan félreértette a gesztust, s mintha csoda történt volna, hirtelen semmi baja nem volt neki, hirtelen felugrott a fűről és ment volna kakaskodni. :sly: (ezt mondjuk Villa, velünk szemben is eljátszotta 1-2 éve) Na nekem ez ami gusztustalan, a szimuláció utáni, felfoghatatlanul gyors és látványos egészségi és mentális állapot változás, mikor nincs is semmi bajod, de akkor mi a ge**ért fekszel le és kéred az ápolást, főleg úgy, hogy a taccsvonaltól kb. 10 centire fekszel.

Ilyen szempontból nekem, a korábban említett Suarez is egy embertelen, sunyi *******
A legkomolyabb viszont az Alba, Buszkecc, Alves trió, ilyen sorrendben, ahogy írtam.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. április 21., vasárnap 19:34

hogy is volt az a sztori, mikor a kiscsávó mindig kamuból farkast kiáltott, aztán nem hitt már neki senki, mikor tényleg jött a farkas ? :mrgreen:

egyébként van benne valami, de ez pölö suareznél (csak hogy semleges példát hozzak fel) is így volt elég sok esetben.
dobta magát akkor is, mikor nem kellett volna, aztán egy idő után mikor felcsapták vagy fellökték, azt sem fújták be.

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. április 21., vasárnap 19:04

Na ezt fejezzétek be mielőtt még tiltások lesznek :mrgreen:
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: flori » 2013. április 21., vasárnap 19:00

ha éveken keresztül nem próbálták volna meg (és ráadásul sikerrel) megetetni a bírókat az idióta szimulálásokkal, akkor lehet, h most sem legyintenének ilyen könnyen továbbot.
és nem esik le az embereknek... :lol:

mondjuk azt sem tudom te minek regeltél,kb a legelvakultabb mocskolódó ember vagy a túloldalon. :roll:
de hát jogod van...csak képességed nem lesz majd itt maradni. :D
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 48 regisztrált és 0 vendég