Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. június 7., vasárnap 11:13

hányinger. tűnjön innen a faszba ez az egoista köcsög

Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2015. június 7., vasárnap 11:09

Nem tudom hogy volte még ilyen játékosa a csapatnak aki ilyen hitvány szezon után is folyamatosan magát dicséri. Bazzzmeg meg se szolalnrk a helyében.
De nézzük a jó oldalát: valaki megkerdezhetné hogy akkor szerinte cr james isco kroos milyen szezont játszott???
Röhej ez a pali de komolyann. Ennyi ésszel általánosbol is kibukna
- Hasta el final, Vamos Real -

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2015. június 7., vasárnap 11:08

és még egy évig biztosan nyomatja majd itt az egócsiszolást.
:he:
szerintem külön magánórákat vesz ő és az ügynöke, ahol telegyúrják a fejüket ezekkel a marhaságokkal.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 7., vasárnap 10:47

na erről beszéltem, CR szerintem a 48 gólos szezonja után nem nyilatkozik így...

meg a pöcsömért nem tudják észrevenni, hogy egész évben emberhátrányban voltunk emiatt a szerencsétlen miatt
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2015. június 7., vasárnap 10:44

___Samy___ írta:
Bale: “Személy szerint én élveztem a szezont. Egy részről úgy érzem, hogy jól játszottam. Talán nem szereztem annyi gólt, amennyit szerettem volna. Az az egyik olyan dolog, amiben fejlődnöm kell a következő szezonra. Jó szezonja volt a csapatnak, nem nagy, de jó. Nyertünk két trófeát.”
hihetetlen ez az ember, semmi önkritika
hogy lehet egy ilyen szezont élvezni, mikor mindenhol elvéreztünk, meg ment neki a puta a lelátóról?
Nagyon elhiszi a pali, nem semmi, hogy mennyire elhiteti saját magával, hogy ő jó volt. Magabiztos. Valaki felpofozhatná, vagy leönthetné hideg vízzel... :lol:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. június 7., vasárnap 10:39

Bale: “Személy szerint én élveztem a szezont. Egy részről úgy érzem, hogy jól játszottam. Talán nem szereztem annyi gólt, amennyit szerettem volna. Az az egyik olyan dolog, amiben fejlődnöm kell a következő szezonra. Jó szezonja volt a csapatnak, nem nagy, de jó. Nyertünk két trófeát.”
hihetetlen ez az ember, semmi önkritika
hogy lehet egy ilyen szezont élvezni, mikor mindenhol elvéreztünk, meg ment neki a puta a lelátóról?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. június 6., szombat 14:35

R.M.C.F írta:

Azért mondta aki mondta :D mert látta éveken át,és éveken át bárhová tették(kapus posztot kivéve) mindenhol klasszis volt.....itt más lesz a probléma. Nem a képessége. Nem tudott beilleszkedni.

Egy példa,amikor rivaldo elment a milanba,előtte egyértelműen a világ legjobbja volt....ott meg egyik napról a másikra,semmi sem ment neki egy rossz vicc volt......ez csak egy példa.
Az egy leharcolt Rivaldo volt, tul a legjobb idoszakan....Bale a legjobb korban van, elvileg neki a csucson kellene lennie.
Rivaldot amikor kiraktak balszelre ott is vilagklasszis jatekot hozott pedig szinte sztrajkolt az a pozicio ellen, mert kozepen akart jatszani. Szerintem nem volt jo hasonlat.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. június 6., szombat 12:14

R.M.C.F írta:mert látta éveken át,és éveken át bárhová tették(kapus posztot kivéve) mindenhol klasszis volt....
Klasszis? Na ne már... Nyílván sokkal több van benne ennél, de egy kicsit túl vízionálod. A Spur-ös játéka is kicsit fel van pumpálva... Egyértelműen húzó, nyerő ember volt, de valahogy sokan elfelejtik, hogy ott is simán el tűnt fél órákra... Játékban abszolút nem volt az igazi. Pedig ott rá volt kihegyezve minden, Ő volt a császár... Nem tudom, kinek mi, de hogy nekem nem szimpatikus, tetszetős az Ő stílusa, az biztos :(
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. június 5., péntek 22:16

R.M.C.F írta:kapus posztot kivéve
https://www.youtube.com/watch?v=yZYAl8HJPSs :mrgreen:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. június 5., péntek 22:15

numberone1 írta:
Gareth Bale nem elégedett. Úgy gondolja, hogy a jobboldal nem neki való. Váltani akar. Forrás: Madridom.hu
Nem reg meg paran bizonygatttak, h a tamadosrban barhol bevetheto, mert mindenhol nagyon jo.....csak maga az erintett cafolja meg ezt. :lol:

Azért mondta aki mondta :D mert látta éveken át,és éveken át bárhová tették(kapus posztot kivéve) mindenhol klasszis volt.....itt más lesz a probléma. Nem a képessége. Nem tudott beilleszkedni.

Egy példa,amikor rivaldo elment a milanba,előtte egyértelműen a világ legjobbja volt....ott meg egyik napról a másikra,semmi sem ment neki egy rossz vicc volt......ez csak egy példa.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. június 5., péntek 11:42

Inkább a kockáztatás helyett el kellene adni, mindenkinek jobb lenne valószínűleg. Pedig nagy reményekkel fogadtam.
Mit kockáztassunk? Totális kolonc a gyerek, emberhátrány. Én már akkor is boldog lennék ha Jesé alapkezdő lenne, mert akkor ez a bohóc elmenne a picsába innen végre.
Annyi biztos, jelenleg nincs bajom Benitezzel, de ha számol Bale-el nálam megy a kukába.
Love football, hate antifa.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. június 5., péntek 8:00

numberone1 írta:
Gareth Bale nem elégedett. Úgy gondolja, hogy a jobboldal nem neki való. Váltani akar. Forrás: Madridom.hu
Nem reg meg paran bizonygatttak, h a tamadosrban barhol bevetheto, mert mindenhol nagyon jo.....csak maga az erintett cafolja meg ezt. :lol:
mondjuk ezt az embert totál mindegy hova teszed, ekkora aggyal..

egyszer azért sír, mert nem passzolnak neki vagy keveset.
aztán azért, mert neki nem tetszik a jobb oldal.
kiezte?
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. június 4., csütörtök 18:05

Gareth Bale nem elégedett. Úgy gondolja, hogy a jobboldal nem neki való. Váltani akar. Forrás: Madridom.hu
Nem reg meg paran bizonygatttak, h a tamadosrban barhol bevetheto, mert mindenhol nagyon jo.....csak maga az erintett cafolja meg ezt. :lol:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. június 4., csütörtök 16:05

Realista24 írta:Ez a kedvencem
A klub vezetői tisztázták, hogy számítanak Bale szolgálataira, hiszen egy jövőbeli Aranylabda győztest látnak benne. A távozását így kizárták.
:lol: :lol:

:fpalm:

Ha tenyleg 100millios ajanlatokat dobalunk vissza akkor nagy a baj.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. június 4., csütörtök 10:07

RealMadridFanatic írta:
Inkább az lenne a bajom, hogy a bal oldal Marcelo oldala, és Bale valószínűleg az esetek többségében az alapvonal felé indulna, nem befelé a gyengébbik lábának oldalára, így a brazil kreativitása kevésbé érvényesülne, ha nincs területe amit bejátszik... Alapvonalról 10000 beadás/meccs focit meg annyira nem szeretnék.
(
Ezzel sem lenne gond, Bale lenne a balhatved es Marcelo nyitna Balnek, legyeszerusitve neki amennyit tud errol a jatekrol :mrgreen:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. június 4., csütörtök 9:54

Áááá hagyjuk is. :roll:
Kiváncsi leszek az új posztjára.Ha meg ott is befog sűlni,akkor mit fog mondani?
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. június 4., csütörtök 9:53

Nyugi,nálam az FM-ben ő lett az Aranylabda győztes úgyhogy mehet, add meg Pérez email címét dobok neki egy üzenetet aztán lehet még többet kérni érte :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 4., csütörtök 9:51

Ez a kedvencem
A klub vezetői tisztázták, hogy számítanak Bale szolgálataira, hiszen egy jövőbeli Aranylabda győztest látnak benne. A távozását így kizárták.
:lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2015. június 4., csütörtök 9:50

Nem elégedett...

Nem tudom mennyi alapja van a cikknek, de azért az akarás szinte teljes hiánya, rossz döntések sorozata, technikai hibák nem foghatók a posztra...


Egy próbát lehet megérne a Cé-vel való helycsere, Ronaldonak jobbról is lenne területe, érkezni ugyanúgy tudna, a távoli lövések meg amik így a gyengébb lábára jönnek ki úgysem jellemzik már annyira.

Inkább az lenne a bajom, hogy a bal oldal Marcelo oldala, és Bale valószínűleg az esetek többségében az alapvonal felé indulna, nem befelé a gyengébbik lábának oldalára, így a brazil kreativitása kevésbé érvényesülne, ha nincs területe amit bejátszik... Alapvonalról 10000 beadás/meccs focit meg annyira nem szeretnék.


Inkább a kockáztatás helyett el kellene adni, mindenkinek jobb lenne valószínűleg. Pedig nagy reményekkel fogadtam. :-(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára RealMadridFanatic 2015. június 4., csütörtök 9:51-kor.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. május 30., szombat 21:14

wZoLee7 írta:Az a baj hogy ha Bale meg a pénz egy mondatban van, akkor ott legalább 90 millióról van szó :mrgreen:

Az a baj,hogy dilettánsok döntenek néha......nem is kell messze menni,lásd Faubert,meg sem nézték,hanem egy valaki ajánlására idehozták.......hát most ez mi? Komolyan mondom,ha ott dolgozom,és megtudom ki az aki ajánlotta és ki az aki jóváhagyta,azt meg is verem a folyosón. De az a minimum hogy ballal mutatom neki hogy nézd egy pók a falon,majd jobbal olyat verek a pofájára hogy 360fokot fordul......és megkérdezi milyen nap van ma.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 26 regisztrált és 0 vendég