Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. június 10., szerda 20:27

Sajnos nem tudunk mást, csak reménykedni, hátha feljavul, mert ugye biztos, hogy marad (és szerintem jövő nyáron sem lesz eladva).

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 10., szerda 20:25

Azért remélem, hogy a személyesen azért páran mást mondanak neki.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. június 10., szerda 20:23

Kíváncsi leszek Benítezzel más lesz-e nála a szitu. A nyilatkozatai nem tetszenek, abból nem azt látom, hogy a Spursös Bale fut majd fel a pályára. Meg a csapattársai, válogatott edzői is védik... mi a fasznak? A vak is látja, hogy gyenge. Kényelmesen érzi magát így csak.
Én biztos eladnám (meg még az emberek 90%-a).
Most arra várni, hogy CR lelépjen és ő legyen a csapat húzó arca több szabadsággal a pályán, hülyeség.

Mindegy. Azért szurkolok neki, hogy jobb legyen.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. június 10., szerda 20:16

Kerlon írta:És a Barca ezt úgy produkálta, hogy fél éve játszanak csak együtt, míg mi... Jövőre még durvábbak lehetnek.

Vagy nem.

Mint minden más csapat akiknek nagyon ment egy szezon vagy fél szezon,majd utána bukó....ne is menj messze real madrid ősz és tavasz közti különbség.


Bale meg...... :hmmm: én biztos nem fogom ezt az embert megérteni,ekkora szakadék egy top játékostól,majd hirtelen így összeesni? Bár,kaka..rivaldo is ahogy országot váltott,azonnal összezuhant.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. június 10., szerda 19:14

Az meg le van xarva, hogy Benítez mit akar.
Remélem lesz annyira tökös, hogy itt is leszarja hogy ki a sztár, mint Nápolyban Higuain meg Hamsik esetében.
Persze, tudom, hogy a gép előtt könnyű kijelenteni, de ha Carlo, Benitez, vagy bármilyen nagy tekintélyű edző helyében lennék nem pucsítanék be ennek az idióta Pereznek. Inkább mondjanak le önmaguktól és tálaljanak ki, minthogy valakinek a bábjai legyenek, még ha a Real Madridról is van szó. Ha ilyen senkiházi Bélák hátráltatják a csapatot abból sok jó úgy sem fog származni, ráadásul a borítékolható bukást a végén úgyis az edzőn verik le.
Love football, hate antifa.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. június 10., szerda 19:03

Bentinho írta:"Az elmúlt két szezonban csak Cristiano Ronaldónak és Bale-nek sikerült gólpasszok terén kétjegyű számot elérnie" Forrás: Madridom.hu

Ezt úgy kell érteni, hogy egyaránt mindkét szezonban? Mellesleg, a főoldalon lévő kis táblázat szerint idén csak 9 asszisztja van.
Hivatalos oldal szerint:
Benzemanak iden 10, tavaly 11 assistja volt.
Bale-nek iden 10, tavaly 12
Ronaldonak pedig 18 es 16

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 10., szerda 18:53

Nekem tök mind1 eddig mit csinált. Maradni fog, megbékéltem vele, de ha idén sem mutat semmit akkor Perez remélem kap egy pofont valakitől.

Bentinho
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2015. június 8., hétfő 20:22

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Bentinho » 2015. június 10., szerda 18:49

"Az elmúlt két szezonban csak Cristiano Ronaldónak és Bale-nek sikerült gólpasszok terén kétjegyű számot elérnie" Forrás: Madridom.hu

Ezt úgy kell érteni, hogy egyaránt mindkét szezonban? Mellesleg, a főoldalon lévő kis táblázat szerint idén csak 9 asszisztja van.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. június 7., vasárnap 18:22

èn már csak abban bízok, hogy Benítez megtalálja a helyét és Bale összeszedi magát, majd valamit produkál.

Menni biztosan nem fog, az egész monopoly, Real Madrid lego rá épül. Perez biztosan nem akarja eladni.

Az meg le van xarva, hogy Benítez mit akar.

MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2015. június 7., vasárnap 17:28

Annyira elegem van ebből az emberből. Ahelyett hogy be fogná a pofáját bicskanyitogató nyilatkozataival csak jobban felidegesíti az embert. Komolyan legszívesebben bele verném a fejét a betonba.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 7., vasárnap 13:27

És a Barca ezt úgy produkálta, hogy fél éve játszanak csak együtt, míg mi... Jövőre még durvábbak lehetnek.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 7., vasárnap 13:26

A "nem tudta" inkább nem akarta, elvégre nem keveset kellett volna hozzá mutyizni, no meg ki tudja mennyit fizetni...
Játék a szavakkal, a lényegen nem változtat, hogy nem vette meg egyiket sem, pedig mind a kettő előrelépés lett volna. Igaz az egyik csak sportszakmai okokból, a másik meg minden téren.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. június 7., vasárnap 13:24

Realista24 írta:
Bárkit képes megvenni,
Nem tudta megvenni Neymart, majd nem vette meg Suarezt, mert rossz lett a sajtója és a megítélése. Rögtön kettő.
A "nem tudta" inkább nem akarta, elvégre nem keveset kellett volna hozzá mutyizni, no meg ki tudja mennyit fizetni...

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. június 7., vasárnap 13:20

messi 58 (57 meccs)
neymar 39 (51 meccs)
suarez 25 (43 meccs)
pedro 11 (49 meccs)

ronaldo 61 (54 meccs)
benzema 22 (46 meccs)
james 17 (46 meccs)
bale 17 (48 meccs)

Azert az szep, hogy a hatrebb jatszo Jamesnel se tudott tobb golt szerezni.
Persze lehet azert, mert nem passzoltak neki a tobbiek. :roll:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. június 7., vasárnap 13:12

Attol meg kepes lett volna megvenni suarezt csak nem akarta. Viszont oriasi bakloves volt suarezt nem megvenni ezt mar akkor tudni lehetett. Nagy kincs lett volna nekunk
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 7., vasárnap 12:44

Bárkit képes megvenni,
Nem tudta megvenni Neymart, majd nem vette meg Suarezt, mert rossz lett a sajtója és a megítélése. Rögtön kettő.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: cart » 2015. június 7., vasárnap 12:43

Gondolom nem véletlenül ekkora az arca. Perezék is adják alá a lovat, hogy köré fog épülni a csapat, meg hasonlók...
Ha senki nem mondja meg neki, hogy szar voltál fiam, akkor nem fog észhez térni.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. június 7., vasárnap 12:42

Anthony írta:Esküszöm maradt volna Ancelotti, és elküldenénk ezt a walesit, jönne Veratti és még 1 jó ember évekig dominálnánk a világot. Így marad a nagy kérdőjel (nem írom, hogy semmi, ne legyek én a pesszimista köcsög).
Pont ezen agyaltam, hogy igazából iszonyat sikeresek lehetnénk Perez alatt, ha nem a csillogásra menne rá, hanem arra, hogy CSAPATUNK legyen. Bárkit képes megvenni, magasan a legjobb csapatunk lehetne. Csillogás meg a pénz neki a lényeg, én ezt meg is értem. De, ha sikeresek vagyunk, akkor nincs pénz meg csillogás? Mert jelen állás szerint csak csillogás van, de eredmény nincs. Oké, ott a 10. de ha Perez normálisan gondolkodna, akkor már sokká korábban is meglehetett volna a 10.
Személy szerint én kurvára nem élveztem a szezont, főleg amikor megláttam az egoista pofád.
Nem tudom mi a bajod... én élveztem, amikor sorsdöntő gólt rúgott majd kirúgta a szögletzászlót. B-)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. június 7., vasárnap 12:36

Bale: “Személy szerint én élveztem a szezont. Egy részről úgy érzem, hogy jól játszottam. Talán nem szereztem annyi gólt, amennyit szerettem volna. Az az egyik olyan dolog, amiben fejlődnöm kell a következő szezonra. Jó szezonja volt a csapatnak, nem nagy, de jó. Nyertünk két trófeát.
Személy szerint én kurvára nem élveztem a szezont, főleg amikor megláttam az egoista pofád.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. június 7., vasárnap 11:17

Esküszöm maradt volna Ancelotti, és elküldenénk ezt a walesit, jönne Veratti és még 1 jó ember évekig dominálnánk a világot. Így marad a nagy kérdőjel (nem írom, hogy semmi, ne legyek én a pesszimista köcsög).


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 25 regisztrált és 0 vendég