Gareth Bale - 11

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
ericco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. június 11., csütörtök 12:31

R.M.C.F írta:Már ott etette a népet.....itt meg. a gyomrunkat megfekszi ez a fószer,és a legnagyobb baj az,hogy neki pont egy olyan stilusa volt,ami számomra a legjobb a jelenben,mert működik,nem egy triblis,nem egy bohóc,hanem egy akaratos,erőszakos,erős,gyors és hatékony ember......erre beéget,és ennek a 100% os ellenkezőjét produkálja.
Önző lett. Nem csak a pályán, hanem gondolatokban is. Gondolom, a környezete, aki rajta élősködik, zúgja a fejét, hogy a világ legjobbja vagy, legyél önzőbb, a többiek szolgáljanak ki téged, ne te őket, Ronaldo már öreg, vedd át a helyét, stb. Ezt láttam rajta, hogy már nem ő akar áldozatot hozni a csapatért, hanem elvárja, hogy érte hozzanak, hogy tündökölni tudjon. Ha ez a gondolat tényleg megfogalmazódott benne, ott el is veszett, mert ahogy írtad, pont azok voltak az erősségei, amelyeket csak szerénységgel és alázattal lehet magas szinten tartani.
Merci Zizou!

wZoLee7
Kedvenc játékosaid: Benzema, Modric, Marcelo, Verratti, Isco, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 10., szerda 21:59

nmate írta:Kíváncsi leszek Benítezzel más lesz-e nála a szitu. A nyilatkozatai nem tetszenek, abból nem azt látom, hogy a Spursös Bale fut majd fel a pályára. Meg a csapattársai, válogatott edzői is védik... mi a fasznak? A vak is látja, hogy gyenge. Kényelmesen érzi magát így csak.
Én biztos eladnám (meg még az emberek 90%-a).
Most arra várni, hogy CR lelépjen és ő legyen a csapat húzó arca több szabadsággal a pályán, hülyeség.

Mindegy. Azért szurkolok neki, hogy jobb legyen.
Én valamiért CR után sokkal inkább érzem úgy, hogy Isco vagy James lehet a csapat húzó embere. Bale egy talány, RMCF leírta a lényeget, nem létezik hogy valaki ennyire visszaessen. Emberünk meggyőződésem, hogy utálja az egész helyzetet amiben van. Az országot, a várost, tök egyszerűen nem érzi jól magát. A legjobb szeretne lenni, de rég rájött, hogy ebben a csapatban nem tud az lenni. 1 éve van teljesíteni.

R.M.C.F
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. június 10., szerda 20:34

numberone1 írta:
R.M.C.F írta:
Nem tudom elhinni hogy egy szimpla poszt vagy feladat átszervezéssel megoldódna a probléma vele,itt olyan hozzáállásbeli visszaesés van,amire én nem is tudok példát sok év távlatában,talán csak ronaldinhonál..... Kiváncsi lennék mi a probléma alapvetően nála,mert hogy ez az ember nem az az ember aki tiniként/20évesen leszopatta már fél európát.
20 evesen meg csak balhatved volt nem? :hmmm:

Már ott etette a népet.....itt meg. a gyomrunkat megfekszi ez a fószer,és a legnagyobb baj az,hogy neki pont egy olyan stilusa volt,ami számomra a legjobb a jelenben,mert működik,nem egy triblis,nem egy bohóc,hanem egy akaratos,erőszakos,erős,gyors és hatékony ember......erre beéget,és ennek a 100% os ellenkezőjét produkálja.
:vivo: :vivo:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

nmate
Kedvenc játékosaid: Figo, Ronaldo, Bergkamp, Modric, Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. június 10., szerda 20:31

R.M.C.F írta:Nem tudom elhinni hogy egy szimpla poszt vagy feladat átszervezéssel megoldódna a probléma vele,itt olyan hozzáállásbeli visszaesés van,amire én nem is tudok példát sok év távlatában,talán csak ronaldinhonál..
Ezért is mondom, hogy szakmai szempontból a legjobb választás lenne eladni és lenyelni, hogy valamilyen szinten bukó volt.
R.M.C.F írta:Kiváncsi lennék mi a probléma alapvetően nála,mert hogy ez az ember nem az az ember aki tiniként/20évesen leszopatta már fél európát.
Olvasd el miket mond...hogy remek szezonja volt, csak a góllövés nem ment. Ilyet benyögni azért...
AntiCRclub vezető

numberone1
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. június 10., szerda 20:31

R.M.C.F írta:
Nem tudom elhinni hogy egy szimpla poszt vagy feladat átszervezéssel megoldódna a probléma vele,itt olyan hozzáállásbeli visszaesés van,amire én nem is tudok példát sok év távlatában,talán csak ronaldinhonál..... Kiváncsi lennék mi a probléma alapvetően nála,mert hogy ez az ember nem az az ember aki tiniként/20évesen leszopatta már fél európát.
20 evesen meg csak balhatved volt nem? :hmmm:
Casillas-Cafu,Hierro,Desally,RC-Davids,Redondo,Seedorf-Ronaldinho,Ronaldo,Zidane

Curtois-Carvajal,Varane,Ramos,Reguilón-Valverde,Kroos,Beek-Mbappe,Benzema,Hazard
2016-2017: 33. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute:

R.M.C.F
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. június 10., szerda 20:28

nmate írta:Kíváncsi leszek Benítezzel más lesz-e nála a szitu. A nyilatkozatai nem tetszenek, abból nem azt látom, hogy a Spursös Bale fut majd fel a pályára.
Most arra várni, hogy CR lelépjen és ő legyen a csapat húzó arca több szabadsággal a pályán, hülyeség.

Sierra

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. június 10., szerda 20:27

Sajnos nem tudunk mást, csak reménykedni, hátha feljavul, mert ugye biztos, hogy marad (és szerintem jövő nyáron sem lesz eladva).
Realmadrid <3

Siempre fieles e Inmortales como el tiempo, inalterables como la Historia, que tienen un nombre propio: ULTRAS SUR!!

madridista fórumon since 2008

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 10., szerda 20:25

Azért remélem, hogy a személyesen azért páran mást mondanak neki.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

nmate
Kedvenc játékosaid: Figo, Ronaldo, Bergkamp, Modric, Arbeloa

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. június 10., szerda 20:23

Kíváncsi leszek Benítezzel más lesz-e nála a szitu. A nyilatkozatai nem tetszenek, abból nem azt látom, hogy a Spursös Bale fut majd fel a pályára. Meg a csapattársai, válogatott edzői is védik... mi a fasznak? A vak is látja, hogy gyenge. Kényelmesen érzi magát így csak.

AntiCRclub vezető

R.M.C.F

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. június 10., szerda 20:16

Kerlon írta:És a Barca ezt úgy produkálta, hogy fél éve játszanak csak együtt, míg mi... Jövőre még durvábbak lehetnek.

Vagy nem.

Mint minden más csapat akiknek nagyon ment egy szezon vagy fél szezon,majd utána bukó....ne is menj messze real madrid ősz és tavasz közti különbség.

Bale meg...... :hmmm: én biztos nem fogom ezt az embert megérteni,ekkora szakadék egy top játékostól,majd hirtelen így összeesni? Bár,kaka..rivaldo is ahogy országot váltott,azonnal összezuhant.

realistahuni
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. június 10., szerda 19:14

Az meg le van xarva, hogy Benítez mit akar.
Remélem lesz annyira tökös, hogy itt is leszarja hogy ki a sztár, mint Nápolyban Higuain meg Hamsik esetében.
Persze, tudom, hogy a gép előtt könnyű kijelenteni, de ha Carlo, Benitez, vagy bármilyen nagy tekintélyű edző helyében lennék nem pucsítanék be ennek az idióta Pereznek. Inkább mondjanak le önmaguktól és tálaljanak ki, minthogy valakinek a bábjai legyenek, még ha a Real Madridról is van szó. Ha ilyen senkiházi Bélák hátráltatják a csapatot abból sok jó úgy sem fog származni, ráadásul a borítékolható bukást a végén úgyis az edzőn verik le.
"Nincs gyűlölködés. Csak óriási csalódás van. Nekem az atleti az életem. Megint nem sikerült. Nem tudod milyen érzés. Megalázo. Elvesztettem a foci iránti érdeklődésem. Na mindegy. Most már leszarom."

Gengszter Zoltán, 2019

h3x0r

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. június 10., szerda 19:03

Bentinho írta:"Az elmúlt két szezonban csak Cristiano Ronaldónak és Bale-nek sikerült gólpasszok terén kétjegyű számot elérnie" Forrás: Madridom.hu

Ezt úgy kell érteni, hogy egyaránt mindkét szezonban? Mellesleg, a főoldalon lévő kis táblázat szerint idén csak 9 asszisztja van.
Hivatalos oldal szerint:
Benzemanak iden 10, tavaly 11 assistja volt.
Bale-nek iden 10, tavaly 12
Ronaldonak pedig 18 es 16

wZoLee7
Kedvenc játékosaid: Benzema, Modric, Marcelo, Verratti, Isco, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 10., szerda 18:53

Nekem tök mind1 eddig mit csinált. Maradni fog, megbékéltem vele, de ha idén sem mutat semmit akkor Perez remélem kap egy pofont valakitől.

Bentinho

HozzászólásSzerző: Bentinho » 2015. június 10., szerda 18:49

"Az elmúlt két szezonban csak Cristiano Ronaldónak és Bale-nek sikerült gólpasszok terén kétjegyű számot elérnie" Forrás: Madridom.hu

Ezt úgy kell érteni, hogy egyaránt mindkét szezonban? Mellesleg, a főoldalon lévő kis táblázat szerint idén csak 9 asszisztja van.

Steve
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Zlatan, Ramos, Marcelo, Modric

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. június 7., vasárnap 18:22

èn már csak abban bízok, hogy Benítez megtalálja a helyét és Bale összeszedi magát, majd valamit produkál.

Menni biztosan nem fog, az egész monopoly, Real Madrid lego rá épül. Perez biztosan nem akarja eladni.

Az meg le van xarva, hogy Benítez mit akar.

MorataMartin
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2015. június 7., vasárnap 17:28

Annyira elegem van ebből az emberből. Ahelyett hogy be fogná a pofáját bicskanyitogató nyilatkozataival csak jobban felidegesíti az embert. Komolyan legszívesebben bele verném a fejét a betonba.

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 7., vasárnap 13:27

És a Barca ezt úgy produkálta, hogy fél éve játszanak csak együtt, míg mi... Jövőre még durvábbak lehetnek.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 7., vasárnap 13:26

A "nem tudta" inkább nem akarta, elvégre nem keveset kellett volna hozzá mutyizni, no meg ki tudja mennyit fizetni...
Játék a szavakkal, a lényegen nem változtat, hogy nem vette meg egyiket sem, pedig mind a kettő előrelépés lett volna. Igaz az egyik csak sportszakmai okokból, a másik meg minden téren.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

tucsoki

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. június 7., vasárnap 13:24

Realista24 írta:
Bárkit képes megvenni,
Nem tudta megvenni Neymart, majd nem vette meg Suarezt, mert rossz lett a sajtója és a megítélése. Rögtön kettő.
A "nem tudta" inkább nem akarta, elvégre nem keveset kellett volna hozzá mutyizni, no meg ki tudja mennyit fizetni...

h3x0r

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. június 7., vasárnap 13:20

messi 58 (57 meccs)
neymar 39 (51 meccs)
suarez 25 (43 meccs)
pedro 11 (49 meccs)

ronaldo 61 (54 meccs)
benzema 22 (46 meccs)
james 17 (46 meccs)
bale 17 (48 meccs)

Azert az szep, hogy a hatrebb jatszo Jamesnel se tudott tobb golt szerezni.
Persze lehet azert, mert nem passzoltak neki a tobbiek. :roll:

Vissza: “Játékosok”