Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. június 9., kedd 14:11

Dragonhall írta:Deriknek pedig menjen csak az angol 2-be. Watford feljutott, PL talán sok, gyors lenne elsőre. Angol 2-ben egyből kiderül, hogy ki mennyire jó. Akkora darálás van ott, plusz jó sok meccs. visszavásárlási opcióval mehet. :agree:
Julius 1-jetol szabadon igazolhato, szoval a visszavasarlasi opcio felejtos.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2015. június 9., kedd 14:05

defensacentralon olvastam, h coentrao esetleges távozásával felmerült helyettesként filipe luis, mivel a tag elvágyódik angliából, nem jött be neki mourinho és a chelsea. viszont elvileg a real madrid nem annyira érdekli, inkább visszatérne az atleticohoz, v vmi ilyesmi.
miért nem a Madridomon olvastad? megírtam fél 10-kor :'(
A hírek szerint a Real Madrid szemet vetett az Atletico Madrid egykori játékosára, a jelenleg a Chelsea együttesében futballozó Filipe Luisra. A Királyi Gárdánál pontosan tudják, hogy a brazil balhátvéd nem töltött be akkora szerepet Londonban, mint amekkorát szeretett volna, így rögtön be is próbálkoztak nála, ám úgy tűnik, feleslegesen: Luis elmondta, nem tárgyal a Reallal és elképzelhetetlennek tartja, hogy az Atlético helyett a városi riválishoz szerződjön. A 29 éves játékos közölte ügynökével, Jorge Mendes-szel, hogy csak abban az esetben hagyná el a Chelseat, ha Simeone visszahívná őt a Matracosokhoz.
:mrgreen: nekem nem kell ex-atléticós, mind zsoldos, Filipe még csak-csak, de Diego Costa az utolsó akit nálunk szívesen látnék.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. június 9., kedd 14:03

defensacentralon olvastam, h coentrao esetleges távozásával felmerült helyettesként filipe luis, mivel a tag elvágyódik angliából, nem jött be neki mourinho és a chelsea. viszont elvileg a real madrid nem annyira érdekli, inkább visszatérne az atleticohoz, v vmi ilyesmi.

pedig ha leigazolnánk elmondhatná, h hazatért. :mrgreen: :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Dragonhall
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2015. április 26., vasárnap 14:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Szpari, Cavs
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dragonhall » 2015. június 9., kedd 13:55

KAG írta:Vietto, ha jól tudom kettős állampolgár. Talán olasz vagy valami hasonló. Szóval nála nem lenne gond az Eu-s papír
Jól tudod, olasz-argetin. (a legtöbb argentinnak az olasz a másik állampolgársága)
Odegaardnak tökéletes lenne a Villarreal. nem csak sima LA Liga meccseken játszhat, hanem még EL meccseken is. mivel sok meccsük lenne, így több esélyel indul.

Deriknek pedig menjen csak az angol 2-be. Watford feljutott, PL talán sok, gyors lenne elsőre. Angol 2-ben egyből kiderül, hogy ki mennyire jó. Akkora darálás van ott, plusz jó sok meccs. visszavásárlási opcióval mehet. :agree:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. június 9., kedd 13:46

Vietto, ha jól tudom kettős állampolgár. Talán olasz vagy valami hasonló. Szóval nála nem lenne gond az Eu-s papír
ZIDANE

Avatar
Tayo
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:51
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Varane, R9.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tayo » 2015. június 9., kedd 13:32

Amúgy én örülnék ha Casillasnak lenne még két-három jó éve a futballban és erre ha másik klubhoz megy simán megvan az esélye. Biztos vagyok benne hogy jót tenne neki egy környezetváltozás, pozitívabb fogadtatást és impulzusokat is kapna. Itt egy kicsit kiégett meg persze az sem elhanyagolható hogy folyamatosan kapja az ívet a hazai meccseken.
vietto korrekt kis kiegészítő lehetne előre
Rá énis gondoltam, volt is hír róla még hogy elhoznánk. Persze kérdés hogy ő hogy áll útlevél ügyben.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. június 9., kedd 13:25

DinhoL írta:
mexes írta: *Iker legenda; nem érdemli azt amit kap kommentek
Szóval a barcás de válogatottbeli csapattársai akik egyben barátai is(!) szerinted csak azért állnak ki Casillas mellett, hogy ezzel is feszültséget generáljanak nálatok?..Éérdekes gondolat.
Lehet, hogy nem csak ez van a hatterben, de az teny, hogy a Barcanal az elnoktol kezdve, edzon keresztul, egeszen a jatekosokig, folyamatosan beleszolnak a dolgainkba, mig mi az ellenfellel kapcsolatban legtobbszor kitero valaszt adunk. pedig mi is boven lett volna mirol beszeljunk..

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2015. június 9., kedd 13:10

mexes írta: *Iker legenda; nem érdemli azt amit kap kommentek
Szóval a barcás de válogatottbeli csapattársai akik egyben barátai is(!) szerinted csak azért állnak ki Casillas mellett, hogy ezzel is feszültséget generáljanak nálatok?..Éérdekes gondolat.
Som i Serem!
6oat

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 9., kedd 13:09

Elhúzhatna Iker tényleg a bús nunába, ha vég kielégítést akar kérni.
Szerződése van, jár neki, nem kell kérnie.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. június 9., kedd 13:07

vietto korrekt kis kiegészítő lehetne előre, ødegaard is jó helyen fejlődhetne, én meglépném
Kép

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 9., kedd 13:02

Elhúzhatna Iker tényleg a bús nunába, ha vég kielégítést akar kérni. Persze még akkor is mi leszünk a rosszak, mert elküldtük a kivénhedt ikont, a klub szimbólumot, magát a Real Madridot... Nem igaz, hogy nem érzi, hogy 34 évesen elmehetne levezetni, mert neki is jobb lesz a nyugodt környezet és a csapatának is már több kell.

Közben meg azt nézegettem, hogy a Villarreallal boltolhatnánk egy Cheryshev+Ödegaard(1-2 évre) kölcsönt Viettoért.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2015. június 9., kedd 12:55

A La Sexta a klub vezetőségéhez közeli forrása szerint a Real Madrid hajlandó ingyen elengedni Iker Casillast, és kifizetni a leendő klubjában és a Real Madridban kapott fizetése közti különbséget (nagyjából nettó 3 millió eurót két éven keresztül).
Szóval Milan :lol:
Diego Lopez kedvelte a hozzászólásodat
:lol: nem hiszem, hogy még1x egy helyen lennének
Jobb, mint elengedni ingyen és még végkielégítést is fizetni.
+1

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 9., kedd 12:54

Tessék, mondtam én, hogy megint jótékonykodni fogunk, bár ez már annál is durvább lenne, mint amit vártam..
Jobb, mint elengedni ingyen és még végkielégítést is fizetni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 9., kedd 12:53

wZoLee7 írta:
A La Sexta a klub vezetőségéhez közeli forrása szerint a Real Madrid hajlandó ingyen elengedni Iker Casillast, és kifizetni a leendő klubjában és a Real Madridban kapott fizetése közti különbséget (nagyjából nettó 3 millió eurót két éven keresztül).
Szóval Milan :lol:
Diego Lopez kedvelte a hozzászólásodat
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. június 9., kedd 12:53

Realista24 írta:És begurult a minivel :Đ
Hát azon én is szakadtam :lol: 191 centis csávó minivel :lol:
wZoLee7 írta:A La Sexta a klub vezetőségéhez közeli forrása szerint a Real Madrid hajlandó ingyen elengedni Iker Casillast, és kifizetni a leendő klubjában és a Real Madridban kapott fizetése közti különbséget (nagyjából nettó 3 millió eurót két éven keresztül).
Tessék, mondtam én, hogy megint jótékonykodni fogunk, bár ez már annál is durvább lenne, mint amit vártam..

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 9., kedd 12:43

A La Sexta a klub vezetőségéhez közeli forrása szerint a Real Madrid hajlandó ingyen elengedni Iker Casillast, és kifizetni a leendő klubjában és a Real Madridban kapott fizetése közti különbséget (nagyjából nettó 3 millió eurót két éven keresztül).
Szóval Milan :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 9., kedd 12:38

Jordi Alba a válogatott edzőtáborában tartott sajtótájékoztatón kommentálta Piqué szavait: “ Nem bántunk tiszteletlenül senkivel, a madridi válogatott játékosok nem mondtak erről semmit nekünk”. Forrás: Madridom.hu
Mert nem beszélnek veletek :lol: :lol:

Amúgy Piqué kapta az ívet a szurkolóktól.
De Gea meg egy igazi atléta, magas, széles vállak, brutális a szemmel látható különbség.
És begurult a minivel :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. június 9., kedd 12:08

Basszus, azon a videón Casillas, mint valami gyúró, aki még éppen tartani próbálja a súlyát, De Gea meg egy igazi atléta, magas, széles vállak, brutális a szemmel látható különbség.
ericco írta:
Kerlon írta:Ha marad Casillas, akkor remek lesz két évig fizetni két kapusnak a 10milliós eurós fizetést...
Minden nyáron, de idény közben is megy a balhé a kapusposzt körül. Ennyire dilettáns nem lehet a vezetőség, hogy ezt nem látja... szerintem Casillas menni fog, ha DDG érkezik. Más lehetőség már nincs.
Bár így lenne, teljesen egyértelmű számomra, hogy így kéne történjen. És egy Arsenal még pénzt is perkálna érte..

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2015. június 9., kedd 12:05

Kerlon írta:
Realista24 írta:5,5 millió eurós fizetése lesz elvileg De Geának.
Ha marad Casillas, akkor remek lesz két évig fizetni két kapusnak a 10milliós eurós fizetést...
Navasnak vagy Ikernek mennie kell... személy szerint én meglépném, hogy távozzon a Kapitány! Hosszú volt... és szép pillanatokat is okozott nekünk, de nem élhetünk a múltban, irány a jövő. De Gea - Navas páros... viszont akkor megint Navas húzná a rövidebbet, mert padozna.
Ha Iker is olyan lenne, akkor Navasnak kellene mennie (esély lehetőség miatt) és Iker padozna... csak nem biztos, hogy tűrné... Nehéz helyzet amúgy... :coffee:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. június 9., kedd 12:03

Kerlon írta:Ha marad Casillas, akkor remek lesz két évig fizetni két kapusnak a 10milliós eurós fizetést...
Minden nyáron, de idény közben is megy a balhé a kapusposzt körül. Ennyire dilettáns nem lehet a vezetőség, hogy ezt nem látja... szerintem Casillas menni fog, ha DDG érkezik. Más lehetőség már nincs.
Merci Zizou!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 95 regisztrált és 0 vendég