Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. június 10., szerda 13:51

CS0ki írta:Én már mondom egy ideje, hogy Verrattit el lehet felejteni. Akkor lenne, lett volna rá esély, ha viszik a a franciák Pogbát, de az több mint kétséges. Onnantól kezdve meg miért adnák el? nekik ugyanúgy pótolni kellene. Cabaye is lép várhatóan, szóval még inkább hiány lesz a középpályájukon. Az olasz kölök meg sokszor elmondta, hogy mennyire boldog, és nem akar váltani, És még Ancelotti sincs már itt, aki lehetett volna esetleg valami plusz faktor. Én már lemondtam az olaszról pedig nagyon örültem volna neki.

Én is így látom.
Viszont nálunk sem maradhat lyukason a kp. Hozni kell Pogbat nincs mese.
Pedig Verratti sokkal inkább kellett volna/lett volna megfelelő kiegészítés a jelenlegi középpályánkhoz.
De ez van, megszoktam, hogy általában a fasz rossz végén állunk... :roll:

1,2 év múlva meg lehetne hozni akkor Verrattit, ha addig nem halássza el valaki...

Matuidit akkor hoztam volna, amikor lejáróban volt a szerződése. Akkor kellett volna Khedirat elpasszolni még valamennyi pénzért Őt meg hozni ingyé.
Dehát, mint mondtam... a rossz végén állunk általában :cens:
ZIDANE

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. június 10., szerda 13:49

Mondjuk ő nem tudom mitől lenne komoly erősítés, szerintem egy jó munkás, de semmi extra. Aztán lehet én nem vettem észre a benne rejlő zsenit.. :hmmm:
A 128. Patrick Viera utód :D
Amúgy lehetne forgatni Modrical/Kroosal...nem olyan rossz ő.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. június 10., szerda 13:47

Én már mondom egy ideje, hogy Verrattit el lehet felejteni. Akkor lenne, lett volna rá esély, ha viszik a a franciák Pogbát, de az több mint kétséges. Onnantól kezdve meg miért adnák el? nekik ugyanúgy pótolni kellene. Cabaye is lép várhatóan, szóval még inkább hiány lesz a középpályájukon. Az olasz kölök meg sokszor elmondta, hogy mennyire boldog, és nem akar váltani, És még Ancelotti sincs már itt, aki lehetett volna esetleg valami plusz faktor. Én már lemondtam az olaszról pedig nagyon örültem volna neki.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13111
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 10., szerda 13:44

Minden játékos annyit ér amennyiért megveszik.
Kroos, és ő csak 1 a sok közül, ellenpélda persze
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára wZoLee7 2015. június 10., szerda 13:47-kor.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. június 10., szerda 13:43

Dr.Dre írta:A CIES most adott ki egy listát,melyben a 100 legtöbbet érő játékost mutatják be (az ő szemszögükből)
KATT
A 7. oldalon kell keresni.
Rögtön két kérdésem lenne:
- Sterling hogy lehet a 6. helyen, ér ő 73-81 milliót? :ozil:
- Hazard hogy lehet Ronaldo előtt? Oké, hogy fiatal meg tehetséges, de nemtudom mitől drágult meg 135-148 millióra...

Néhány helyen szerintem elég nagy hülyeséget írt a CIES...
Minden játékos annyit ér amennyiért megveszik.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. június 10., szerda 13:35

wZoLee7 írta:De van, de írtam is, hogy másnap mehetnének Pogbáért ...
Kb így is mehetnének Pogbáért már most, nem kéne ahhoz Verrattit eladniuk - elég mást. Ők meg együtt is tudnának játszani - elég jól is szerintem -, a PSG alapból is csapatot épít, ahogy mondtad a pénz nem elsődleges náluk, inkább az, hogy minőségi keretük legyen. Úgyhogy Pogba miatt nem fogják eladni, legalábbis szerintem. Ha az olasz odacsap az asztalra, akkor talán, de ahhoz tényleg keményen oda kell. Azt meg nem hiszem, hogy Verratti nekiállna "hisztizni", hogy hozzátok menjen.
BBeno írta:Ha annyira kell nekik verratti akkor hozzuk el matuidit. Persze elso opcio pogba vagy verratti
Mondjuk ő nem tudom mitől lenne komoly erősítés, szerintem egy jó munkás, de semmi extra. Aztán lehet én nem vettem észre a benne rejlő zsenit.. :hmmm:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. június 10., szerda 13:33

Ha annyira kell nekik verratti akkor hozzuk el matuidit. Persze elso opcio pogba vagy verratti
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13111
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 10., szerda 13:29

De van, de írtam is, hogy másnap mehetnének Pogbáért. Viszont tény, rohadt jó helyzetben vannak. Nem kell nekik a pénz, Verratti értéke még évekig nem fog csökkenni, maximum egy komolyabb sérülés miatt, de akkor már nem kellene. Az olasz ha váltani akar úgy is közli a csapattal, és mivel a PSG-nek nem a pénz számít akkor fogják eladni, ha már a játékos is menni akar.

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Chris » 2015. június 10., szerda 13:27

Ez nagyon igaz! A haverokkal is sokszor beszéltünk már arról, hogy van olyan teste és még izmos is... ám mégis gyakran dobja magát, amint hozzáérnek, nem harcol, nem áll ellen, nem küzd tovább, van amikor igen, de ritka. Én olyan testtel mennék, mint a buldózer... de legalábbis jobban ellen állnék.
Igen, ez valóban érdekes. Szerintem az van az egész mögött, hogy fejben még a korábbi testi adottságai szerint viselkedik, ahogy sokáig focizott is a 20-as évei elejéig. Sőt még 2009-ben amikor a Madridba érkezett, akkor sem volt ilyen testépítő alkata.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 10., szerda 13:25

palesz77 írta:
wZoLee7 írta: Leülnék velük szembe, és felajánlanám nekik, hogy vagy oda adják Verrattit 50-ért, vagy megkapják CR-t, de akkor Verratti+40 millát kérünk :mrgreen: , esetleg 1:1-ben Benzema-Verratti csere...választhatnak.
És akkor mi van, ha ők nem akarnak megválni Verrattitól még CR árán sem? Bár látom olyan opció nincs nálad, hogy a PSG meg akarja tartani, és nem belőle csinálnának pénzt.. :D
Kapásból, ha ők azt mondanák, hogy adnának 120-at CR-ért, akkor visszaküldeném nekik, hogy 120+Verratti, aztán kezdhetnek alkudozni. Aztán, ha lemennének 100 alá, akkor még kérném Lucast is. :Đ
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. június 10., szerda 13:12

wZoLee7 írta: Leülnék velük szembe, és felajánlanám nekik, hogy vagy oda adják Verrattit 50-ért, vagy megkapják CR-t, de akkor Verratti+40 millát kérünk :mrgreen: , esetleg 1:1-ben Benzema-Verratti csere...választhatnak.
És akkor mi van, ha ők nem akarnak megválni Verrattitól még CR árán sem? Bár látom olyan opció nincs nálad, hogy a PSG meg akarja tartani, és nem belőle csinálnának pénzt.. :D

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2015. június 10., szerda 13:12

Kerlon írta:
nmate írta:CR-rel amúgy semmi bajom nem lenne, ha nem hinné magáról hogy halhatatlan. Többet kéne pihennie a korai szezonban, öregszik. Szép a 40 gól ősszel, de jó lenne tavaszra tartogatni a top formát.

De amíg ilyen makacs, nálam ott a hezitálás.
+1, illetve lehetne sokkal erőszakosabb, mert hányingerem van, hogy a bodybuilder testével úgy esik, mint egy 45 kilós 15 éves, ha hozzáérnek. Ha már ilyen izmos használhatná a testi adottságait főleg, hogy csatárban játszott nagyrészt tavaly is.
Ez nagyon igaz! A haverokkal is sokszor beszéltünk már arról, hogy van olyan teste és még izmos is... ám mégis gyakran dobja magát, amint hozzáérnek, nem harcol, nem áll ellen, nem küzd tovább, van amikor igen, de ritka. Én olyan testtel mennék, mint a buldózer... de legalábbis jobban ellen állnék.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 10., szerda 12:38

nmate írta:CR-rel amúgy semmi bajom nem lenne, ha nem hinné magáról hogy halhatatlan. Többet kéne pihennie a korai szezonban, öregszik. Szép a 40 gól ősszel, de jó lenne tavaszra tartogatni a top formát.

De amíg ilyen makacs, nálam ott a hezitálás.
+1, illetve lehetne sokkal erőszakosabb, mert hányingerem van, hogy a bodybuilder testével úgy esik, mint egy 45 kilós 15 éves, ha hozzáérnek. Ha már ilyen izmos használhatná a testi adottságait főleg, hogy csatárban játszott nagyrészt tavaly is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13111
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 10., szerda 12:37

Hűűűűű :fpalm:
Az szép lesz, ha mégis lemaradunk Verrattiről is meg Pogbáról is. CR kell nekik, vigyék, de komolyan. Engem nem érdekel az egyéni rekordja. Oké, sok gólt lő, de van a csapatban egy James, egy Isco (aki baloson állandó játéklehetőséggel bőven jó lehet). Kitudja Baleből mi lesz, leginkább semmi :D
Kell Verratti, az sem érdekel, hogy mennyiért. A PSG-nél nem tudom mit játsszák az eszüket, már másnap elvinnék Pogbát a Juveból. Leülnék velük szembe, és felajánlanám nekik, hogy vagy oda adják Verrattit 50-ért, vagy megkapják CR-t, de akkor Verratti+40 millát kérünk :mrgreen: , esetleg 1:1-ben Benzema-Verratti csere...választhatnak. Az apróbetűs részben lenne egy Bale-re vonatkozó rész is negyedik opciónak :lol:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. június 10., szerda 12:35

CR-rel amúgy semmi bajom nem lenne, ha nem hinné magáról hogy halhatatlan. Többet kéne pihennie a korai szezonban, öregszik. Szép a 40 gól ősszel, de jó lenne tavaszra tartogatni a top formát.

De amíg ilyen makacs, nálam ott a hezitálás.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 10., szerda 12:26

madridronie írta:
Nekem ebből nagyon az jön le, hogy nem lesz Verratti, élő szerződése van, nincs szüksége a PSG-nek a pénzre, nem is hülyék, lehet keresni más opciót...
Az El Economista szerint vélhetően nem lesz galaktikus igazolás --> Pogba/Verratti/Vidal helyett a Kondogbia, Banega, Kramer hármasból érkezhet még valaki.
:fpalm:

Megint ott tartunk, hogy ahova tényleg bele kéne ölni a pénzt, oda sajnáljuk. A PSG-nek meg nem a pénz kell, hanem a bevétel, hogy megfeleljenek az FFP-nek, szóval igenis kell eladniuk, hogy tudjanak igazolni. Főleg, hogy Ibra elvileg távozik, ami komoly kiesést jelent nekik előröl.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2015. június 10., szerda 12:25

Remy írta:Miért ne várhatnának? 32 éves lesz. Ibra 31 évesen igazolt oda. Él, mint hal a vízben. CR meg ha vissza is esik, akkor is hozni tudja a 30-40 gólos szezonokat (mint Ibra) és azért góllövésben óriási különbség van a két játékos között. Szóval nem lepődnék meg, ha egy 32 éves CR elpakolna 50 gól egy szezonban ott. (nem bajnokságra gondolok csak, mielőtt ebbe is beleköttök...)
Értem, hogy mit akarsz mondani, de: ha egy ló árát kifizeted ma és csak jövőre kapod meg, addig kitudja, hogy nem-e döglik meg vagy töri ki a lábát. Egy év alatt sok minden történhet Remy, egyáltalán nincs senkinek sem a birtokában a jövő ismerése és ki tudja, hogy mi fog történni Ronaldo-val a szezon során és hiába lesz 32 éves és él, mint hal a vízben ha éri egy baleset a pályán és olyan súlyos, hogy onnantól kénytelen kihagyni hosszú időket és vége a karrierjének. Nem tudod. Nem fogom kifizetni a ló árát vagy elcserélni addig, amíg meg nem kapom.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. június 10., szerda 12:13

dannen írta:
morientes írta:Én nem adnám el Ronaldot.Talán hozott egy gyengébb szezont,(szigorúan magához képest!),de azok a gólok nagyon hiányoznának.
mire gondolsz? nem ez volt az egyik legjobb szezonja gólokat tekintve? nem vagyok biztos benne, de mintha olvastam volna valami ilyesmit aztán lehet, hogy homályon vagyok.

amúgy jövőre fog elmenni, hazard meg jön. :mrgreen:
Gólok tekintetében semmi gond sem volt,talán kulcsmeccseken nem tudta azt hozni amit megszoktam.Meg volt az az Irénke eset mikor azt sem nagyon tudta szegény gyerek hogy hol van :D
Amúgy nekem semmi bajom nem volt vele idén (sem).

Hazard meg maradjon csak apucinál londonban.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2015. június 10., szerda 12:07

Nekem ebből nagyon az jön le, hogy nem lesz Verratti, élő szerződése van, nincs szüksége a PSG-nek a pénzre, nem is hülyék, lehet keresni más opciót...
Az El Economista szerint vélhetően nem lesz galaktikus igazolás --> Pogba/Verratti/Vidal helyett a Kondogbia, Banega, Kramer hármasból érkezhet még valaki.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. június 10., szerda 11:56

Én nem adnám el Ronaldot.Talán hozott egy gyengébb szezont,(szigorúan magához képest!),de azok a gólok nagyon hiányoznának.
Persze,lesz Real Ronaldo után is,de egyenlőre,igen csak hiányozna az az átlag 50 gól,amit lehoz egy szezonban :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 39 regisztrált és 0 vendég