Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. június 10., szerda 12:35

CR-rel amúgy semmi bajom nem lenne, ha nem hinné magáról hogy halhatatlan. Többet kéne pihennie a korai szezonban, öregszik. Szép a 40 gól ősszel, de jó lenne tavaszra tartogatni a top formát.

De amíg ilyen makacs, nálam ott a hezitálás.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 10., szerda 12:26

madridronie írta:
Nekem ebből nagyon az jön le, hogy nem lesz Verratti, élő szerződése van, nincs szüksége a PSG-nek a pénzre, nem is hülyék, lehet keresni más opciót...
Az El Economista szerint vélhetően nem lesz galaktikus igazolás --> Pogba/Verratti/Vidal helyett a Kondogbia, Banega, Kramer hármasból érkezhet még valaki.
:fpalm:

Megint ott tartunk, hogy ahova tényleg bele kéne ölni a pénzt, oda sajnáljuk. A PSG-nek meg nem a pénz kell, hanem a bevétel, hogy megfeleljenek az FFP-nek, szóval igenis kell eladniuk, hogy tudjanak igazolni. Főleg, hogy Ibra elvileg távozik, ami komoly kiesést jelent nekik előröl.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2015. június 10., szerda 12:25

Remy írta:Miért ne várhatnának? 32 éves lesz. Ibra 31 évesen igazolt oda. Él, mint hal a vízben. CR meg ha vissza is esik, akkor is hozni tudja a 30-40 gólos szezonokat (mint Ibra) és azért góllövésben óriási különbség van a két játékos között. Szóval nem lepődnék meg, ha egy 32 éves CR elpakolna 50 gól egy szezonban ott. (nem bajnokságra gondolok csak, mielőtt ebbe is beleköttök...)
Értem, hogy mit akarsz mondani, de: ha egy ló árát kifizeted ma és csak jövőre kapod meg, addig kitudja, hogy nem-e döglik meg vagy töri ki a lábát. Egy év alatt sok minden történhet Remy, egyáltalán nincs senkinek sem a birtokában a jövő ismerése és ki tudja, hogy mi fog történni Ronaldo-val a szezon során és hiába lesz 32 éves és él, mint hal a vízben ha éri egy baleset a pályán és olyan súlyos, hogy onnantól kénytelen kihagyni hosszú időket és vége a karrierjének. Nem tudod. Nem fogom kifizetni a ló árát vagy elcserélni addig, amíg meg nem kapom.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. június 10., szerda 12:13

dannen írta:
morientes írta:Én nem adnám el Ronaldot.Talán hozott egy gyengébb szezont,(szigorúan magához képest!),de azok a gólok nagyon hiányoznának.
mire gondolsz? nem ez volt az egyik legjobb szezonja gólokat tekintve? nem vagyok biztos benne, de mintha olvastam volna valami ilyesmit aztán lehet, hogy homályon vagyok.

amúgy jövőre fog elmenni, hazard meg jön. :mrgreen:
Gólok tekintetében semmi gond sem volt,talán kulcsmeccseken nem tudta azt hozni amit megszoktam.Meg volt az az Irénke eset mikor azt sem nagyon tudta szegény gyerek hogy hol van :D
Amúgy nekem semmi bajom nem volt vele idén (sem).

Hazard meg maradjon csak apucinál londonban.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2015. június 10., szerda 12:07

Nekem ebből nagyon az jön le, hogy nem lesz Verratti, élő szerződése van, nincs szüksége a PSG-nek a pénzre, nem is hülyék, lehet keresni más opciót...
Az El Economista szerint vélhetően nem lesz galaktikus igazolás --> Pogba/Verratti/Vidal helyett a Kondogbia, Banega, Kramer hármasból érkezhet még valaki.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. június 10., szerda 11:56

Én nem adnám el Ronaldot.Talán hozott egy gyengébb szezont,(szigorúan magához képest!),de azok a gólok nagyon hiányoznának.
Persze,lesz Real Ronaldo után is,de egyenlőre,igen csak hiányozna az az átlag 50 gól,amit lehoz egy szezonban :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Dr.Dre
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:56
Kedvenc játékosaid: Mascherano, Henry
Kedvenc csapatod: FCB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dr.Dre » 2015. június 10., szerda 11:54

A CIES most adott ki egy listát,melyben a 100 legtöbbet érő játékost mutatják be (az ő szemszögükből)
KATT
A 7. oldalon kell keresni.
Rögtön két kérdésem lenne:
- Sterling hogy lehet a 6. helyen, ér ő 73-81 milliót? :ozil:
- Hazard hogy lehet Ronaldo előtt? Oké, hogy fiatal meg tehetséges, de nemtudom mitől drágult meg 135-148 millióra...

Néhány helyen szerintem elég nagy hülyeséget írt a CIES...
Henry - The Legend!

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. június 10., szerda 11:49

Nekem ebből nagyon az jön le, hogy nem lesz Verratti, élő szerződése van, nincs szüksége a PSG-nek a pénzre, nem is hülyék, lehet keresni más opciót...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 10., szerda 11:36

Amúgy nem vágom, miért annyira hihetetlen, hogy most elküldjük őket a fenébe, ha CR-ről van szó, de egy Verratti üzlet esetén, ha jövőre jó ajánlatot tolnak elénk, akkor aláírjuk. :roll:
Itt kezdődnek a bajok:
nem vágom,
szóval...
Jól írtad, értelmetlen kommenteket nem kéne írni, szóval nem tudom miért írsz olyanokat. Az anyám pedig összefoglalta egy szóban, amit a többiek kifejtettek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. június 10., szerda 11:33

füst írta:De ha nem adod nekik oda CR-t a következő szezonra, akkor hogy okozzon meglepetést? :D Ne nevettess.
Biztos várnak egy évet CR-re, hátha addig lesérül vagy formán kivül esik, ők meg azért előre odaadják Verrattit pacsira. Biztos igy működik ez. :D
Írtam, hogy következő szezonban okoznának meglepetést?

Miért ne várhatnának? 32 éves lesz. Ibra 31 évesen igazolt oda. Él, mint hal a vízben. CR meg ha vissza is esik, akkor is hozni tudja a 30-40 gólos szezonokat (mint Ibra) és azért góllövésben óriási különbség van a két játékos között. Szóval nem lepődnék meg, ha egy 32 éves CR elpakolna 50 gól egy szezonban ott. (nem bajnokságra gondolok csak, mielőtt ebbe is beleköttök...)

Amúgy nem vágom, miért annyira hihetetlen, hogy most elküldjük őket a fenébe, ha CR-ről van szó, de egy Verratti üzlet esetén, ha jövőre jó ajánlatot tolnak elénk, akkor aláírjuk. :roll:

Leírtam a véleményem, ha nem is értetek vele egyet, akkor se "Anyám" reakcióval kéne válaszolni rá. Ha jól tudom akkor:
Továbbá tilos:

- tartalom nélküli, értelmetlen hozzászólások küldése
szóval...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. június 10., szerda 11:30

No offence Remy, de igen egyoldalúan és gyerekesen nézed ezeket az üzleteket. Nem hülyék alkotják a PSG vezetőségét és a jedi elmetrükk sem hinném hogy működne a való életben.

Nem megy CR sehova. Nem tudom elképzelni.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. június 10., szerda 11:28

A SportYou.es beszámolója szerint Benítez már közölte is a Real Madriddal, melyik támadót szeretné a Real Madrid keretében látni, a választás pedig nem másra esett, mint Fernando Llorentére. A 30 éves játékos a cserecsatár szerepére érkezne Madridba, szerződése még két évig szól Torinóban évi körülbelül 4,5 millió eurós fizetéssel, az olaszoktól nagyjából 8-10 millió euró fejében lehetne megvásárolni. Forrás: Madridom.hu
Leigazoltak Khedirat, ezert bosszubol elhozzuk Llorentet. :mrgreen:
Egyebkent nem rossz opcio, de az a 4,5 millas fizu nekem soknak tunik..
Az olasz La Gazzetta dello Sport arról számol be, hogy Arturo Vidal – miután lekéste Chilébe tartó repülőgép csatlakozását Madridban, azzal töltötte ki az időt, hogy találkozott a Real Madrid képviselőivel Forrás: Madridom.hu
Mas lekesi a gepet, elmegy kavezni vagy kajalni egyet, Vidal meg gondolta, ha mar ugyis Madridban van, talalkozik Perezekkel :lol:

Avatar
füst
Hozzászólások: 3862
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: füst » 2015. június 10., szerda 11:27

De ha nem adod nekik oda CR-t a következő szezonra, akkor hogy okozzon meglepetést? :D Ne nevettess.
Biztos várnak egy évet CR-re, hátha addig lesérül vagy formán kivül esik, ők meg azért előre odaadják Verrattit pacsira. Biztos igy működik ez. :D

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. június 10., szerda 11:26

Remy írta:...
Biztos belemennék én is a PSG helyében.. Verratti már nincs nálam, aztán CR közben kettétöri a lábát, vagy elszakad a térdszalagja, akkor mi van? Sokra megyek a vásárlási opciómmal, vagy a már kifizetett lóvéval.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 10., szerda 11:23

Anyám :roll:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. június 10., szerda 11:22

füst írta:De persze ők most adják oda Verrattit. Biztos vannak annyira hülyék. :D
Mondjuk egy CR-ről beszélünk, szóval miért ne? Verratti jó, de azért CR még mindig egy márka név, minden szempontból megéri majd nekik megvenni. Zlatan nem lesz, szóval kell előre egy elit játékos. Cavaniból meg pótolják majd Verrattit, aztán meg is vannak. Így is simán nyerni fogják a bajnokságot meg a kupákat. A BL már más tészta, de ott se nagyon félteném őket. Egy viszonylag jó középpályával meg CR-re, már okozhatnak meglepetést. Jó csapat a PSG.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
füst
Hozzászólások: 3862
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: füst » 2015. június 10., szerda 11:19

De persze ők most adják oda Verrattit. Biztos vannak annyira hülyék. :D

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. június 10., szerda 11:14

Valószínűleg nem innen fog visszavonulni CR, szóval ha minden kötél szakad, akkor egy olyan üzletbe belemennék, hogy most eladják normális áron Verrattit a franciák, és JÖVŐRE megkapják CR-t. Gólrekorder lesz, és ha megint egy szar szezont hozunk le, akkor nagy esély lenne a távozására. Rekorder lesz, mindent megnyert, szóval a PSG ideális választás lenne. DE CSAK JÖVŐRE!!!
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 10., szerda 11:04

csabi87 írta:Megvan a lóvé én úgy gondolom a megfelelő erősítésekre anélkül,hogy C.Ronaldot elkelljen adni.
Ha ez Verratti ára, akkor én bizony eladnám ennyi pénzért.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. június 10., szerda 10:59

Megvan a lóvé én úgy gondolom a megfelelő erősítésekre anélkül,hogy C.Ronaldot elkelljen adni.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 73 regisztrált és 0 vendég