Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2015. június 10., szerda 17:42

tucsoki írta:L.Miki szerintem arra célzott, hogy rövid időn belül kétszer is elkövettük ugyan azt a "hibát", hogy versenyhelyzetbe hoztuk Iker-t, pedig nincs értelme.
Pontosan ezt akartam valahogyan kihozni. Ja, ez volt a probléma forrása. Volt egy zsír Lopezünk és egy gyenge formában lévő Iker, nem éltünk a lehetőséggel eladtuk Lópezt és hoztuk a megint jó formában lévő Navast, aki sokkal többre lenne hivatott, mint padmelegítő és most megint hozzuk De Geát, Iker valószínű távozni fog (remélhetőleg) és Navas marad a kispadon... ergo elfecsérelt idő az egész itt tartózkodása... én nem maradnék a helyében.

Annyira egy hányinger ez az egész kapustéma, hogy nincsenek szavak... amikor a múltbéli dolgok többet jelentenek a jelennél. Én nagy rajongója vagyok Ikernek, fő szempontot játszott abban, hogy Real Madrid drukker lettem, de a világ egy múló dolog, ahogyan a dicsőség is és eljön egyszer mindennek a vége. A szurkolók szemében is hatalmas volt, amit azóta azért bőven elvesztett. Casillasnak távoznia kell ahhoz, hogy ne legyen kapustemető a csapat, mert a neve nagy és a vezetőség és a publikum is nehezen viselné ha csak padmelegítő lenne... ő meg pláne, ami ellen mindent el is követne szerintem.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9168
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. június 10., szerda 17:34

tucsoki írta:
h3x0r írta:Szerintem vagy azt gondoltak, hogy Navas erkezesevel Iker inkabb tavozik, vagy csak feltek, hogy Casillas a VB-s formajat hozza, amivel mar osszel kiszallunk a bajnoksagbol. Mogotte egy Pacheco-val nem sokra mentunk volna.
Samy jól mondja. Casillas nem túl sérülékeny, egy "Lopez-t" pedig lehet találni év közben is.
Nem serulesre gondoltam en se, csak arra, hogy szimplan szar lesz.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. június 10., szerda 17:29

h3x0r írta:Szerintem vagy azt gondoltak, hogy Navas erkezesevel Iker inkabb tavozik, vagy csak feltek, hogy Casillas a VB-s formajat hozza, amivel mar osszel kiszallunk a bajnoksagbol. Mogotte egy Pacheco-val nem sokra mentunk volna.
Samy jól mondja. Casillas nem túl sérülékeny, egy "Lopez-t" pedig lehet találni év közben is.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. június 10., szerda 17:15

Szerintem vagy azt gondoltak, hogy Navas erkezesevel Iker inkabb tavozik, vagy csak feltek, hogy Casillas a VB-s formajat hozza, amivel mar osszel kiszallunk a bajnoksagbol. Mogotte egy Pacheco-val nem sokra mentunk volna.
szerintem meg pusztán azért jött navas, hogy legyen indok casillas folyamatos kezdetésére
itt volt egy lopez a nyakán, aki túlnőtt rajta, a publikum viszont nem tűrte azt, hogy iker mindig padozik, pl meccs közbeni kamraképek, stb
eltakarították lopezt, jött navas, de ő még új fiú, ikernek kezdeni kell míg belerázódik a dél amerikai....de ha már ott van, akkor nem vesszük ki, mert kell az állandóság

most meg ugyanaz lesz vele is, mint lopezzel, hát nagyon fogom sajnálni szerencsétlent
azért ezt a fajta kontárkodást, meg etikátlan viselkedést egyszer eljátszani is sok, nem hogy egymás után két évben is
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9168
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. június 10., szerda 17:10

tucsoki írta:L.Miki szerintem arra célzott, hogy rövid időn belül kétszer is elkövettük ugyan azt a "hibát", hogy versenyhelyzetbe hoztuk Iker-t, pedig nincs értelme.
Szerintem vagy azt gondoltak, hogy Navas erkezesevel Iker inkabb tavozik, vagy csak feltek, hogy Casillas a VB-s formajat hozza, amivel mar osszel kiszallunk a bajnoksagbol. Mogotte egy Pacheco-val nem sokra mentunk volna.
cart írta:
L.Miki írta:Csak azt nem értem, hogy minek hoztuk Navast Lópezt meg adtuk el? López is maradhatott volna a másodszámú ennyi erővel nem igaz?
Gondolom Lopez nehezen nyelte volna be, hogy jött amikor szükség volt rá, viszonylag jól is teljesített, aztán mégis padra kerül...
Nem is maga Lopez lett volna a nagyobb gond, hanem a szurkolók.

cart
Hozzászólások: 2627
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2015. június 10., szerda 16:53

L.Miki írta:Csak azt nem értem, hogy minek hoztuk Navast Lópezt meg adtuk el? López is maradhatott volna a másodszámú ennyi erővel nem igaz?
Gondolom Lopez nehezen nyelte volna be, hogy jött amikor szükség volt rá, viszonylag jól is teljesített, aztán mégis padra kerül...

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. június 10., szerda 16:46

L.Miki szerintem arra célzott, hogy rövid időn belül kétszer is elkövettük ugyan azt a "hibát", hogy versenyhelyzetbe hoztuk Iker-t, pedig nincs értelme.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9168
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. június 10., szerda 16:42

L.Miki írta:Csak azt nem értem, hogy minek hoztuk Navast Lópezt meg adtuk el? López is maradhatott volna a másodszámú ennyi erővel nem igaz?
De akkor már Iker is mehetett volna és Lopez- Navas duóval mentünk volna... helyette maradt Iker, Lópezt elment és Iker a szurkolók népszerűségi listáján lejjebb és lejjebb csúszott.
4 lehetosegunk volt:
- mindketto marad: elozo szezonban a felvaltva jatszatasuk nagyon megosztotta a szurkolokat, barmelyik is kezdett volna, folyamatosan ment volna a cikkezes, stadionban a szethuzas, stb. legrosszabb dontes
- Iker megy, Lopez marad: mivel Casillas nem akart tavozni, az "elengedese" pedig egy vagyonba kerult volna, ez is targytalan
- Lopez megy, Iker marad: Casillas megkapja az utolso eselyt, a friss húst (Navast) pedig messze nem fogjak annyian a kezdobe kovetelni, mint Lopezt. Miert pont Navas? Mert ha Iker a VB-s formajat hozza, akkor kell egy olyan, aki megallja a helyet a kezdoben.
- mindketto megy: ez lett volna a legjobb megoldas, de Iker nem akart tavozni, mert Navasban nem latott akkora konkurenciat, aki kiszorithatta volna

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2015. június 10., szerda 16:15

Realista24 írta:Nem hoztak helyette jobb kapust, bl címvédéshez minden adott volt, én is maradtam volna a helyében.
Csak azt nem értem, hogy minek hoztuk Navast Lópezt meg adtuk el? López is maradhatott volna a másodszámú ennyi erővel nem igaz?
De akkor már Iker is mehetett volna és Lopez- Navas duóval mentünk volna... helyette maradt Iker, Lópezt elment és Iker a szurkolók népszerűségi listáján lejjebb és lejjebb csúszott.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 10., szerda 16:10

Nem hoztak helyette jobb kapust, bl címvédéshez minden adott volt, én is maradtam volna a helyében.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2015. június 10., szerda 16:06

dannen írta:
L.Miki írta:Neki is jobb, nekünk is jobb és nem utolsó sorban de a csapatnak is jobb lenne, ha most távozna, most mielőtt még lejjebb ásná magát a szurkolók szemében! Vegye észre, hogy mikor jött el az idő, és az most jött el szerintem!
mondjuk szerintem a tökéletes távozás lehetősége tavaly volt a tizedik megnyerésével, de most talán de gea érkezése helyre rakja. egyedül navast sajnálom, mert ő máshol kezdő lehetne.
Ez így van, akkor kellett volna úgymond a csúcson abba hagynia... vagy legalábbis elhagynia a csapatot és akkor nem esett volna csorba a tekintélyén, most azonban mentse a menthetőt és vezessen le valahol. A mi csapatunk, a Real Madrid nem az a csapat és klub, ahol a körülmények lehetővé teszik a levezetést!
Navas pedig rosszkor rossz helyen, pedig van benne kvalitás és belegondolva, hogy máshol első számú lenne bántó dolog, hogy így ellett "pocsékolva" a tehetsége...
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2015. június 10., szerda 15:56

Nika91127 írta:"...Iker úgy határozott, az ő ideje lejárt a Real Madridnál Forrás: Madridom.hu"

Kérlek,add,hogy igaz legyen... Könyörgöm. Végre belátná,h lejárt az ideje. Imádtam,de szerintem már belefásult ebbe az egészbe. Kell neki az új impulzus :/ :)
Neki is jobb, nekünk is jobb és nem utolsó sorban de a csapatnak is jobb lenne, ha most távozna, most mielőtt még lejjebb ásná magát a szurkolók szemében! Vegye észre, hogy mikor jött el az idő, és az most jött el szerintem!
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Nika91127
Hozzászólások: 2656
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2015. június 10., szerda 15:43

"...Iker úgy határozott, az ő ideje lejárt a Real Madridnál Forrás: Madridom.hu"

Kérlek,add,hogy igaz legyen... Könyörgöm. Végre belátná,h lejárt az ideje. Imádtam,de szerintem már belefásult ebbe az egészbe. Kell neki az új impulzus :/ :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 10., szerda 14:52

dannen írta:
Realista24 írta:Megvan a szezon híre:
GdS' Carlo Laudisa claims Real Madrid will bid €100m for Courtois as he's seen as the better option in the long-term than DDG.
nem tudom ki az a carlo laudisa, de ezután a "hír" után már értem miért nem ismerem :lol:
Gazzetta dello Sportnál rontja a levegőt :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 10., szerda 14:48

Megvan a szezon híre:
GdS' Carlo Laudisa claims Real Madrid will bid €100m for Courtois as he's seen as the better option in the long-term than DDG.

Na jó, ez se kutya:
AS: With Verratti not moving to Madrid, Benitez will put his faith in Casemiro, the Brazilian just returned from a loan spell at Porto.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. június 10., szerda 14:24

wZoLee7 írta:Ki kell mondani, Modricot is pótolni kell előbb utóbb, és erre Verratti lenne a legalkalmasabb, a többségnél ezért is az olasz az első. Meg Benitez 4231-ében Pogba nem jó ott a két hátsó kp-s helyén.
Ez a bajom nekem is. Ezért preferálom Verrattit. Meg már évek óta nagyon bírom a játékát, de ez most mellékes. Nem igazán tudom, hogy Pogba hol játszana 4231-ben, neki a 433, vagy a 442 lenne jó. Egyébként mindkettőnek örülnék, de ha tényleg visszaállunk 4231-re, akkor csak Verratti jöhet számításba nálam. + kell még egy szélső, és egy támadó csere. És meg is lennénk, azon felül, hogy szerintem továbbra sem illik erre a csapatra.
dannen írta:hát ha már azt látom, hogy a fasz rossz vége ha pogba a miénk lesz, elgurul a gyógyszer :mrgreen: nyilván ha 4-2-3-1 lesz akkor nem jó, de még megvárnám ezt is azért. ki tudja mit akar rafa, lehet húz egy 3-5-2-t :lol:
Szerintem egyáltalán nem azt írta, hogy Pogba ideigazolása a fasz rossz vége. Én legalábbis simán csak Verrattis részre értem rá, de ha rosszul gondolom, akkor elnézést, nem szóltam.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13111
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 10., szerda 14:09

Ki kell mondani, Modricot is pótolni kell előbb utóbb, és erre Verratti lenne a legalkalmasabb, a többségnél ezért is az olasz az első. Meg Benitez 4231-ében Pogba nem jó ott a két hátsó kp-s helyén.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. június 10., szerda 14:02

hú de rossz vége lenne a fasznak elhozni pogbát :lol: csak hoznánk már el és végre sokan meglátnák, hogy mennyit hozzá tudna tenni a játékunkhoz. sokan itt annyit nem néznek ki belőle, hogy védekezne..
Azért ne sarkítsunk.
Csak sokaknál Verratti az első opcio,mert a kp elvileg vele stabilabb.De rögtön aztán Pogba jön,szinte mindenkinél,ha Verratti nem jöhet.És fordítva ugyan úgy :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. június 10., szerda 13:59

Én nem azt magyarázom, hogy szar lenne.
Top KP szerintem is. Csak nekünk egy olyan játékos kéne aki alapból is hátrébb érzi jól magát. És nem egy olyan akit mi odarakunk...
ZIDANE

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. június 10., szerda 13:54

wZoLee7 írta:
Minden játékos annyit ér amennyiért megveszik.
Kroos, és ő csak 1 a sok közül, ellenpélda persze
A lényegen nem változtat, ha tőletek vki megvenné 100 milláért, akkor annyit érne, de ez akkor is örök érvényű, hogy annyit ér amennyit ki is fizetnek érte, ennyi. Hiába vette meg Perez Bale-t, akkor neki ott annyit ért, ha más megvenné 40-ért akkor utána annyit érne, ennyi. :D
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 36 regisztrált és 0 vendég