Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2015. június 10., szerda 15:56

Nika91127 írta:"...Iker úgy határozott, az ő ideje lejárt a Real Madridnál Forrás: Madridom.hu"

Kérlek,add,hogy igaz legyen... Könyörgöm. Végre belátná,h lejárt az ideje. Imádtam,de szerintem már belefásult ebbe az egészbe. Kell neki az új impulzus :/ :)
Neki is jobb, nekünk is jobb és nem utolsó sorban de a csapatnak is jobb lenne, ha most távozna, most mielőtt még lejjebb ásná magát a szurkolók szemében! Vegye észre, hogy mikor jött el az idő, és az most jött el szerintem!
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Nika91127
Hozzászólások: 2688
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2015. június 10., szerda 15:43

"...Iker úgy határozott, az ő ideje lejárt a Real Madridnál Forrás: Madridom.hu"

Kérlek,add,hogy igaz legyen... Könyörgöm. Végre belátná,h lejárt az ideje. Imádtam,de szerintem már belefásult ebbe az egészbe. Kell neki az új impulzus :/ :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 10., szerda 14:52

dannen írta:
Realista24 írta:Megvan a szezon híre:
GdS' Carlo Laudisa claims Real Madrid will bid €100m for Courtois as he's seen as the better option in the long-term than DDG.
nem tudom ki az a carlo laudisa, de ezután a "hír" után már értem miért nem ismerem :lol:
Gazzetta dello Sportnál rontja a levegőt :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 10., szerda 14:48

Megvan a szezon híre:
GdS' Carlo Laudisa claims Real Madrid will bid €100m for Courtois as he's seen as the better option in the long-term than DDG.

Na jó, ez se kutya:
AS: With Verratti not moving to Madrid, Benitez will put his faith in Casemiro, the Brazilian just returned from a loan spell at Porto.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. június 10., szerda 14:24

wZoLee7 írta:Ki kell mondani, Modricot is pótolni kell előbb utóbb, és erre Verratti lenne a legalkalmasabb, a többségnél ezért is az olasz az első. Meg Benitez 4231-ében Pogba nem jó ott a két hátsó kp-s helyén.
Ez a bajom nekem is. Ezért preferálom Verrattit. Meg már évek óta nagyon bírom a játékát, de ez most mellékes. Nem igazán tudom, hogy Pogba hol játszana 4231-ben, neki a 433, vagy a 442 lenne jó. Egyébként mindkettőnek örülnék, de ha tényleg visszaállunk 4231-re, akkor csak Verratti jöhet számításba nálam. + kell még egy szélső, és egy támadó csere. És meg is lennénk, azon felül, hogy szerintem továbbra sem illik erre a csapatra.
dannen írta:hát ha már azt látom, hogy a fasz rossz vége ha pogba a miénk lesz, elgurul a gyógyszer :mrgreen: nyilván ha 4-2-3-1 lesz akkor nem jó, de még megvárnám ezt is azért. ki tudja mit akar rafa, lehet húz egy 3-5-2-t :lol:
Szerintem egyáltalán nem azt írta, hogy Pogba ideigazolása a fasz rossz vége. Én legalábbis simán csak Verrattis részre értem rá, de ha rosszul gondolom, akkor elnézést, nem szóltam.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13139
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 10., szerda 14:09

Ki kell mondani, Modricot is pótolni kell előbb utóbb, és erre Verratti lenne a legalkalmasabb, a többségnél ezért is az olasz az első. Meg Benitez 4231-ében Pogba nem jó ott a két hátsó kp-s helyén.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. június 10., szerda 14:02

hú de rossz vége lenne a fasznak elhozni pogbát :lol: csak hoznánk már el és végre sokan meglátnák, hogy mennyit hozzá tudna tenni a játékunkhoz. sokan itt annyit nem néznek ki belőle, hogy védekezne..
Azért ne sarkítsunk.
Csak sokaknál Verratti az első opcio,mert a kp elvileg vele stabilabb.De rögtön aztán Pogba jön,szinte mindenkinél,ha Verratti nem jöhet.És fordítva ugyan úgy :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. június 10., szerda 13:59

Én nem azt magyarázom, hogy szar lenne.
Top KP szerintem is. Csak nekünk egy olyan játékos kéne aki alapból is hátrébb érzi jól magát. És nem egy olyan akit mi odarakunk...
ZIDANE

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. június 10., szerda 13:54

wZoLee7 írta:
Minden játékos annyit ér amennyiért megveszik.
Kroos, és ő csak 1 a sok közül, ellenpélda persze
A lényegen nem változtat, ha tőletek vki megvenné 100 milláért, akkor annyit érne, de ez akkor is örök érvényű, hogy annyit ér amennyit ki is fizetnek érte, ennyi. Hiába vette meg Perez Bale-t, akkor neki ott annyit ért, ha más megvenné 40-ért akkor utána annyit érne, ennyi. :D
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. június 10., szerda 13:51

CS0ki írta:Én már mondom egy ideje, hogy Verrattit el lehet felejteni. Akkor lenne, lett volna rá esély, ha viszik a a franciák Pogbát, de az több mint kétséges. Onnantól kezdve meg miért adnák el? nekik ugyanúgy pótolni kellene. Cabaye is lép várhatóan, szóval még inkább hiány lesz a középpályájukon. Az olasz kölök meg sokszor elmondta, hogy mennyire boldog, és nem akar váltani, És még Ancelotti sincs már itt, aki lehetett volna esetleg valami plusz faktor. Én már lemondtam az olaszról pedig nagyon örültem volna neki.

Én is így látom.
Viszont nálunk sem maradhat lyukason a kp. Hozni kell Pogbat nincs mese.
Pedig Verratti sokkal inkább kellett volna/lett volna megfelelő kiegészítés a jelenlegi középpályánkhoz.
De ez van, megszoktam, hogy általában a fasz rossz végén állunk... :roll:

1,2 év múlva meg lehetne hozni akkor Verrattit, ha addig nem halássza el valaki...

Matuidit akkor hoztam volna, amikor lejáróban volt a szerződése. Akkor kellett volna Khedirat elpasszolni még valamennyi pénzért Őt meg hozni ingyé.
Dehát, mint mondtam... a rossz végén állunk általában :cens:
ZIDANE

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. június 10., szerda 13:49

Mondjuk ő nem tudom mitől lenne komoly erősítés, szerintem egy jó munkás, de semmi extra. Aztán lehet én nem vettem észre a benne rejlő zsenit.. :hmmm:
A 128. Patrick Viera utód :D
Amúgy lehetne forgatni Modrical/Kroosal...nem olyan rossz ő.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. június 10., szerda 13:47

Én már mondom egy ideje, hogy Verrattit el lehet felejteni. Akkor lenne, lett volna rá esély, ha viszik a a franciák Pogbát, de az több mint kétséges. Onnantól kezdve meg miért adnák el? nekik ugyanúgy pótolni kellene. Cabaye is lép várhatóan, szóval még inkább hiány lesz a középpályájukon. Az olasz kölök meg sokszor elmondta, hogy mennyire boldog, és nem akar váltani, És még Ancelotti sincs már itt, aki lehetett volna esetleg valami plusz faktor. Én már lemondtam az olaszról pedig nagyon örültem volna neki.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13139
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 10., szerda 13:44

Minden játékos annyit ér amennyiért megveszik.
Kroos, és ő csak 1 a sok közül, ellenpélda persze
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára wZoLee7 2015. június 10., szerda 13:47-kor.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. június 10., szerda 13:43

Dr.Dre írta:A CIES most adott ki egy listát,melyben a 100 legtöbbet érő játékost mutatják be (az ő szemszögükből)
KATT
A 7. oldalon kell keresni.
Rögtön két kérdésem lenne:
- Sterling hogy lehet a 6. helyen, ér ő 73-81 milliót? :ozil:
- Hazard hogy lehet Ronaldo előtt? Oké, hogy fiatal meg tehetséges, de nemtudom mitől drágult meg 135-148 millióra...

Néhány helyen szerintem elég nagy hülyeséget írt a CIES...
Minden játékos annyit ér amennyiért megveszik.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. június 10., szerda 13:35

wZoLee7 írta:De van, de írtam is, hogy másnap mehetnének Pogbáért ...
Kb így is mehetnének Pogbáért már most, nem kéne ahhoz Verrattit eladniuk - elég mást. Ők meg együtt is tudnának játszani - elég jól is szerintem -, a PSG alapból is csapatot épít, ahogy mondtad a pénz nem elsődleges náluk, inkább az, hogy minőségi keretük legyen. Úgyhogy Pogba miatt nem fogják eladni, legalábbis szerintem. Ha az olasz odacsap az asztalra, akkor talán, de ahhoz tényleg keményen oda kell. Azt meg nem hiszem, hogy Verratti nekiállna "hisztizni", hogy hozzátok menjen.
BBeno írta:Ha annyira kell nekik verratti akkor hozzuk el matuidit. Persze elso opcio pogba vagy verratti
Mondjuk ő nem tudom mitől lenne komoly erősítés, szerintem egy jó munkás, de semmi extra. Aztán lehet én nem vettem észre a benne rejlő zsenit.. :hmmm:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. június 10., szerda 13:33

Ha annyira kell nekik verratti akkor hozzuk el matuidit. Persze elso opcio pogba vagy verratti
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13139
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 10., szerda 13:29

De van, de írtam is, hogy másnap mehetnének Pogbáért. Viszont tény, rohadt jó helyzetben vannak. Nem kell nekik a pénz, Verratti értéke még évekig nem fog csökkenni, maximum egy komolyabb sérülés miatt, de akkor már nem kellene. Az olasz ha váltani akar úgy is közli a csapattal, és mivel a PSG-nek nem a pénz számít akkor fogják eladni, ha már a játékos is menni akar.

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Chris » 2015. június 10., szerda 13:27

Ez nagyon igaz! A haverokkal is sokszor beszéltünk már arról, hogy van olyan teste és még izmos is... ám mégis gyakran dobja magát, amint hozzáérnek, nem harcol, nem áll ellen, nem küzd tovább, van amikor igen, de ritka. Én olyan testtel mennék, mint a buldózer... de legalábbis jobban ellen állnék.
Igen, ez valóban érdekes. Szerintem az van az egész mögött, hogy fejben még a korábbi testi adottságai szerint viselkedik, ahogy sokáig focizott is a 20-as évei elejéig. Sőt még 2009-ben amikor a Madridba érkezett, akkor sem volt ilyen testépítő alkata.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 10., szerda 13:25

palesz77 írta:
wZoLee7 írta: Leülnék velük szembe, és felajánlanám nekik, hogy vagy oda adják Verrattit 50-ért, vagy megkapják CR-t, de akkor Verratti+40 millát kérünk :mrgreen: , esetleg 1:1-ben Benzema-Verratti csere...választhatnak.
És akkor mi van, ha ők nem akarnak megválni Verrattitól még CR árán sem? Bár látom olyan opció nincs nálad, hogy a PSG meg akarja tartani, és nem belőle csinálnának pénzt.. :D
Kapásból, ha ők azt mondanák, hogy adnának 120-at CR-ért, akkor visszaküldeném nekik, hogy 120+Verratti, aztán kezdhetnek alkudozni. Aztán, ha lemennének 100 alá, akkor még kérném Lucast is. :Đ
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. június 10., szerda 13:12

wZoLee7 írta: Leülnék velük szembe, és felajánlanám nekik, hogy vagy oda adják Verrattit 50-ért, vagy megkapják CR-t, de akkor Verratti+40 millát kérünk :mrgreen: , esetleg 1:1-ben Benzema-Verratti csere...választhatnak.
És akkor mi van, ha ők nem akarnak megválni Verrattitól még CR árán sem? Bár látom olyan opció nincs nálad, hogy a PSG meg akarja tartani, és nem belőle csinálnának pénzt.. :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 149 regisztrált és 0 vendég