PC (játékok, Steam, konfiguráció)

Mindenféle számítógépes és konzolos játékokról lehet itt szó.
Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. június 14., vasárnap 19:51

Imlerith komoly mennyiségű erőforrást bevetett annak érdekében hogy akár csak megkarcolja a Maci Páncélomat , de mindhiába . :D
Na akkor ideje megszerezni a medve páncélt. :Đ

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. június 14., vasárnap 19:33

GTA V-ben lehet valahogy vezetni a metró-villamos hibridet?

Illetve vonatra hogy lehet felszállni?

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. június 14., vasárnap 19:15

Szerencsére még messze a vége , most masszívan ráfüggtem a gwent-re .
Medve páncél bevetésen , 1, 2.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2015. június 14., vasárnap 17:49

P. Krisz írta:Imlerith komoly mennyiségű erőforrást bevetett annak érdekében hogy akár csak megkarcolja a Maci Páncélomat , de mindhiába . :D
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Triss és Yen jól kicseszett Geraltal ha mindkettőt megvajákolta . :lol:
Látom te is befejezted. :D
Imlerith megölt egyszert. Aztán sikerült elkapnom egy komoly kritikus-sorozattal és szinte azonnal meghalt.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Hát igen, még jó, hogy Yennt zsigerbôl utálom a könyvek miatt és ôt szépen leráztam. :mrgreen:

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. június 14., vasárnap 16:48

Imlerith komoly mennyiségű erőforrást bevetett annak érdekében hogy akár csak megkarcolja a Maci Páncélomat , de mindhiába . :D
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Triss és Yen jól kicseszett Geraltal ha mindkettőt megvajákolta . :lol:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2015. június 14., vasárnap 12:11

P. Krisz írta:Neeem . :lol:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Jacques de Aldersberg levelére . Az áll benne kb . hogy ha ezt a levelet olvasod akkor meghaltam , nem tudtam teljesíteni a küldetésemet . Így Geralt-ra és a witcherekre marad a feladat hogy megelőzzék/megállítsák a Fehér Fagy-ot . B-)
Igen, azt láttam! :D
Hogy szuperál az Ursine armor? Kinézetre magasan a legszebb az egész játékban.
Nálam a Feline lett a befutó, nagyon jól passzol a gyors stílussal.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. június 12., péntek 19:18

Neeem . :lol:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Jacques de Aldersberg levelére . Az áll benne kb . hogy ha ezt a levelet olvasod akkor meghaltam , nem tudtam teljesíteni a küldetésemet . Így Geralt-ra és a witcherekre marad a feladat hogy megelőzzék/megállítsák a Fehér Fagy-ot . B-)
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2015. június 12., péntek 19:10

P. Krisz írta:
Gerr90 írta: Igen, Triss jelen lesz néha a folytatásban, de nem tudom, hogy a küldetései teljesíthetôek-e még.
Skellige tényleg húzósabb, mint Velen, de néhány óra után ráérez az ember az ottani domborzati viszonyokra is.
Tegnap fejeztem be a játékot, minden mellékküldetésével együtt és...emberek, ez a best rpg ever. Kb akkora hatással volt rám, mint régen a K.O.T.O.R széria. Szerintem mindent elmondd a játékbeli tartalomról, hogy volt olyan délután, amit teljes egészében kitöltött egyetlen mellékküldetés. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A fanatikus sorozatgyilkos üldözése.
Gondolkodtam, hogy salen beújítom a GTA-t, de nem szimpatikus a mostani húzásuk, szóval marad az eredeti terv és kivárok egy kedvezôbb árat. Nem vagyok nagy fan, így menni fog. :D Addig is talán nekifutok újra a Wild Huntnak, egy másmilyen habitusú és harcmodorú Geralttal. :mrgreen:
Igen teljesíthető az a szobros küldetés .
Én még csak 92 órát raktam bele , de nagyon sok mellékküldetés , witcher megbízás és kincskeresés és vissza van . A medve páncélos kincskeresés megvan és kiváló páncélban zúzók . B-) Szerintem egy 40- 50 órát még beleteszek , aztán jöhet az Arkham Knight .
Ami számomra nagyon durva hogy milyen szélsőséges érzelmi hullámvasútra viszi el a játékost . Vannak a nagyon vicces részek Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!amikor Geralt , Lambert és Eskel bebasznak és felveszik Yen ruháit , utána pedig kettő nagyon szomorú Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ködsziget , találkozás Cirivel , Kaer Morhen ostroma , Vesemir halála . :'(
Ciri Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!amikor hógolyóznak Geraltal és Geralt hátulról megakarja még kínálni eggyel , ahogy bemutat Geraltnak , nagyon cuki .
Gerr , a Novigrad Főpap terén lévő könyves boltba menj el , ha még nem voltál . Vár egy kis meglepetés . :shifty: :salute:
Milyen meglepetésre gondolsz?:p Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Csak nem a bájos szajha naplójára? :mrgreen:
Egyébként nálam is a három witcher Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!"szolid" ivászata volt a csúcs. De(vel kezdek mondatot) tényleg igazi érzelmi hullámvasút a játék. Volt olyan, amikor totál libabôrös lettem egy-egy jelenet láttán. Zseniális a játék és olyan jó volt azt látni, hogy sikerült egy fullos happy endet összehoznom a kedvenc szörnyvadászomnak.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. június 12., péntek 16:45

Gerr90 írta:Egy FPS-nél például nagyon számít az fps.
Azt tudom, de akkor az is csalas, hogy en jatszok a laptopommal 20 FPS-el, aztan szembe jon Jozsef az eromuverol 144 fps-el es siman lelo. :mrgreen:


Amugy ha mar fps, nyomom a F.E.A.R-t, kb a felenel jarok. Regen jatszottam ilyen fasza FPS-el. Nem is tudom talan a COD 1 volt az utolso amit ennyire elveztem, de ez meg annal is old schoolabb vonulat jatekmenet szempontjabol. Szuper hangulat, technikailag kivalo a jatek (iranyitas, graf, fizika, mozgas..) szoval elmeny benne a lovoldozes.

Egyetlen kivetni valom az, hogy a helyszinek es az ellensegek csalodast keltoen egyhanguak es igy hogy a jatek masodik fele kovetkezik kicsit aggodok hogy nem is nagyon fog valtozni. Nagyon keves a termeszetfeletti rasz eddig, ahhoz kepest hogy elvileg arrol szolna a jatek, csak a supersoldiereket lovoldozom halomra. Illetve eleg sok az uresjarat amikor csak rohangalok a palyan kapcsolok es atjarok utan kutatva. Lehetne kicsit surubb az akcio. Remelem ez valtozni fog.


Bar lehet en valasztottam rosszul, es painkillert vagy serious sam-et kellett volna elkezdenem. :)
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. június 12., péntek 15:14

Gerr90 írta: Igen, Triss jelen lesz néha a folytatásban, de nem tudom, hogy a küldetései teljesíthetôek-e még.
Skellige tényleg húzósabb, mint Velen, de néhány óra után ráérez az ember az ottani domborzati viszonyokra is.
Tegnap fejeztem be a játékot, minden mellékküldetésével együtt és...emberek, ez a best rpg ever. Kb akkora hatással volt rám, mint régen a K.O.T.O.R széria. Szerintem mindent elmondd a játékbeli tartalomról, hogy volt olyan délután, amit teljes egészében kitöltött egyetlen mellékküldetés. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A fanatikus sorozatgyilkos üldözése.
Gondolkodtam, hogy salen beújítom a GTA-t, de nem szimpatikus a mostani húzásuk, szóval marad az eredeti terv és kivárok egy kedvezôbb árat. Nem vagyok nagy fan, így menni fog. :D Addig is talán nekifutok újra a Wild Huntnak, egy másmilyen habitusú és harcmodorú Geralttal. :mrgreen:
Igen teljesíthető az a szobros küldetés .
Én még csak 92 órát raktam bele , de nagyon sok mellékküldetés , witcher megbízás és kincskeresés és vissza van . A medve páncélos kincskeresés megvan és kiváló páncélban zúzók . B-) Szerintem egy 40- 50 órát még beleteszek , aztán jöhet az Arkham Knight .
Ami számomra nagyon durva hogy milyen szélsőséges érzelmi hullámvasútra viszi el a játékost . Vannak a nagyon vicces részek Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!amikor Geralt , Lambert és Eskel bebasznak és felveszik Yen ruháit , utána pedig kettő nagyon szomorú Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ködsziget , találkozás Cirivel , Kaer Morhen ostroma , Vesemir halála . :'(
Ciri Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!amikor hógolyóznak Geraltal és Geralt hátulról megakarja még kínálni eggyel , ahogy bemutat Geraltnak , nagyon cuki .
Gerr , a Novigrad Főpap terén lévő könyves boltba menj el , ha még nem voltál . Vár egy kis meglepetés . :shifty: :salute:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2252
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: chronic » 2015. június 12., péntek 10:27

ericco írta:FPS-eknél eleve szarrá aláznák a PC-sek a konzolosokat. Esélyük sem lenne. :)
Elég valószínű, bár néha elmélázok azon, hogy mit kezdenék egy Ali-A vagy Syndicate ellen, akik konzolon nyomják ugyan, de a videóik alapján elég jól tolják.

Ja, ők codoznak. :mrgreen:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. június 12., péntek 10:13

FPS-eknél eleve szarrá aláznák a PC-sek a konzolosokat. Esélyük sem lenne. :)
Merci Zizou!

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2015. június 12., péntek 9:27

sonic írta:
Anyaka írta:de nem véletlen, hiszen konzolon fix a képkockák száma, pc-n bármennyi lehet, így gyakorlatilag csalás lenne.
Ezt en nem ertem. :kivagyhe:
Egy FPS-nél például nagyon számít az fps. :mrgreen: Legalábbis egy bizonyos szint után, amikor már tényleg csak nüanszok döntenek a játékosok között.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. június 12., péntek 9:17

Anyaka írta:de nem véletlen, hiszen konzolon fix a képkockák száma, pc-n bármennyi lehet, így gyakorlatilag csalás lenne.
Ezt en nem ertem. :kivagyhe:
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2015. június 12., péntek 8:38

hamesz írta:Witcher 3: Ez a skellige nagyon szar hely tájékozódás szempontjából vagy csak nekem van ilyen gondom? Most mentem át és mondom elnézek a kérdőjelekhez de alig találok valamelyikhez oda, mert elindulok de hol hegybe ütközök vagy valami mindig megakadályoz és kerülhetek egy jó nagyot. :Đ Illetve Triss Skellige előtt adott küldetéseket mindent megcsináltam és ugye ott lett vége, Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!hogy elmenekültek. A gond az, hogy még időközbe volt nála két küldetésem valami szobros meg még valami. Ugye el is mentem hozzá kiválasztottam a küldetést, de egyből Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!a menekülős küldit adja, amikor elmegyek hozzá. A kérdésem az lenne, hogy Triss szerepelni fog még a játékban? Vagy most akkor az a maradék két küldetés kuka? Jelzi még igazából a küldetéseket a másodlagosba, de ugye hiába választom ki nem mutatja, hogy hova menjek. :/
Igen, Triss jelen lesz néha a folytatásban, de nem tudom, hogy a küldetései teljesíthetôek-e még.
Skellige tényleg húzósabb, mint Velen, de néhány óra után ráérez az ember az ottani domborzati viszonyokra is.
Tegnap fejeztem be a játékot, minden mellékküldetésével együtt és...emberek, ez a best rpg ever. Kb akkora hatással volt rám, mint régen a K.O.T.O.R széria. Szerintem mindent elmondd a játékbeli tartalomról, hogy volt olyan délután, amit teljes egészében kitöltött egyetlen mellékküldetés. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A fanatikus sorozatgyilkos üldözése.
Gondolkodtam, hogy salen beújítom a GTA-t, de nem szimpatikus a mostani húzásuk, szóval marad az eredeti terv és kivárok egy kedvezôbb árat. Nem vagyok nagy fan, így menni fog. :D Addig is talán nekifutok újra a Wild Huntnak, egy másmilyen habitusú és harcmodorú Geralttal. :mrgreen:

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. június 12., péntek 0:32

Witcher 3: Ez a skellige nagyon szar hely tájékozódás szempontjából vagy csak nekem van ilyen gondom? Most mentem át és mondom elnézek a kérdőjelekhez de alig találok valamelyikhez oda, mert elindulok de hol hegybe ütközök vagy valami mindig megakadályoz és kerülhetek egy jó nagyot. :Đ Illetve Triss Skellige előtt adott küldetéseket mindent megcsináltam és ugye ott lett vége, Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!hogy elmenekültek. A gond az, hogy még időközbe volt nála két küldetésem valami szobros meg még valami. Ugye el is mentem hozzá kiválasztottam a küldetést, de egyből Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!a menekülős küldit adja, amikor elmegyek hozzá. A kérdésem az lenne, hogy Triss szerepelni fog még a játékban? Vagy most akkor az a maradék két küldetés kuka? Jelzi még igazából a küldetéseket a másodlagosba, de ugye hiába választom ki nem mutatja, hogy hova menjek. :/

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. június 11., csütörtök 23:47

(Egy jo nagy GTA-s atbaszassal inditanak :mrgreen: )
A rohadt trollok azzal is indítottak. :lol: A 60 euroból csináltak -25%on 56.23%-at (a ft romlása miatt szerintem még drágább is mint kijövetelkor) 1.25000 online pénzért (heistekkel lehet 10 millát keresni)

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. június 11., csütörtök 23:43

Steam Summer Sale! :Đ
(Egy jo nagy GTA-s atbaszassal inditanak :mrgreen: )
Merci Zizou!

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. június 10., szerda 22:24

Anyaka írta:Minden platform multija külön szerveren megy. Nem lehet egymás ellen játszani. Vannak kivételek, de általában 2D játékok, vagy régiek, esetleg mmo-k, talán egy-két fps, ami megy mindennel, de nem véletlen, hiszen konzolon fix a képkockák száma, pc-n bármennyi lehet, így gyakorlatilag csalás lenne.
erre voltam kíváncsi
így viszont nem tudom, hogy elkezdek-e multizni, mert haverommal óriási fless lett volna
na mindegy, azért köszi srácok :)
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. június 10., szerda 21:41

P. Krisz írta:The Witcher 3
Kaer Morhen ostroma nevű küldetés ... játékban ilyet még nem láttam . :salute: :'(
Minas Tirith ostromára emlékeztetett .
én még Skelligén se tartok. :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 33 regisztrált és 0 vendég