Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 12., péntek 10:08

James meg Bale, ha zárnak rendesen, akkor annyira nem gáz, de ugye Bale eddig sem zárt rendesen.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. június 12., péntek 10:01

Hát ez a felállás nem lesz jó az biztos.
Majd Benzema fog visszamenni védekezni 4-ik embernek mindíg vagy mi?
Úgy átfognak menni a csapaton.
Ez rossz irány.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Dragonhall
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2015. április 26., vasárnap 14:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Szpari, Cavs
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dragonhall » 2015. június 12., péntek 9:49

A Marca szerint megvan Benítez elképlezése a támadószekcióról. A pálya jobb szélén James, a baloson pedig Bale szerepelne, a középső középpályás Benzema lenne, a formáció csúcsán pedig Cristiano helyezkedne el.
Ez CR érdekében sokkal jobb lenne CR-Bale széllel (mindegy melyik hol), James a korábbi Özil helyen, középen a 10es poszton és Benz elől. AA hírben írtat max néha ki lehet próbálni, de hosszútávon CR inná meg a levét! :(

De Geat hiszem, ha látom. Elég pesszimista vagyok ezzel kapcsolatban. Egyszerűen nem hiszem el, hogy egy városi rivális nevelése a Realba igazoljon! :hmmm:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 12., péntek 9:42

2. remélem azért Beníteznek van már elképzelése.
van, 4-2-3-1, ebbe beletették az érinthetetlen játékosokat, ami egy helyen módosulhat, mégpedig Benzema helyén. Nem kell ehhez nagyon tudornak lenni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 12., péntek 9:27

sonic írta:Azt nem ertem hogy honnan szedik az ujsagok hogy milyen felallasban fogunk jatszani, meg ki hol fog szerepelni, mikor Benitez meg egy edzest sem tartott. Ez nekem orok rejtely marad. Fuck... Valoszinuleg meg o maga sem tudja, de biztos a media maris megszerezte a tuti infokat valami benfenntestol.
1. találgatás.
2. remélem azért Beníteznek van már elképzelése.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. június 12., péntek 9:24

De Gea 2 nap múlva jön, jövő héten jön, áá micsoda izgalmak.

Iker megy ingyen, még a fizuja nagy részét is álljuk majd, volt már ilyenre példa egyáltalán?

Az "új felállás" meg...ez mind csak találgatás, amég nem erősíti meg a középpályát mindegy is ki melyik oldalon van elől.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. június 12., péntek 9:21

Azt nem ertem hogy honnan szedik az ujsagok hogy milyen felallasban fogunk jatszani, meg ki hol fog szerepelni, mikor Benitez meg egy edzest sem tartott. Ez nekem orok rejtely marad. Fuck... Valoszinuleg meg o maga sem tudja, de biztos a media maris megszerezte a tuti infokat valami benfenntestol.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 12., péntek 9:16

ez lényegében annyi újítás, hogy Benzema fixen mélyebben lesz, Bale meg a baloldalon serénykedhet. Kroos meg Modric meg megint melózhat keményen.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 12., péntek 9:14

Múltkor írta valaki, hogy elege van a három betűs hülyeségekből, mint a BBC meg MSN. Hát a Marca már tolja a BBJ-t :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. június 12., péntek 8:58

Nika91127 írta:
Az ABC szerint megváltozott a Real Madrid álláspontja Iker Casillast illetően. A hír szerint a klub most arra az ajánlatra vár, amire a Kapitány is rábólintana, a klub pedig a baráti búcsú – és a későbbi konfrontációk elkerülése – érdekében ingyen engedné el a legendás hálóőrt. Eddig a Fenerbahce, az Inter, a Roma és több angliai csapat jelentkezett be érte. Forrás: Madridom.hu
Na,ezt örömmel hallom. Legyen így B-)
A Marca szerint megvan Benítez elképlezése a támadószekcióról. A pálya jobb szélén James, a baloson pedig Bale szerepelne, a középső középpályás Benzema lenne, a formáció csúcsán pedig Cristiano helyezkedne el. Forrás: Madridom.hu
Tehát akkor 4-2-3-1 :) :) A hátsó két ember Kroos-Modric. Hát...Fifában tutira működne,a valóságban meg majd meglátjuk :D
Mondjuk ez így talán nem rossz, Benzema nem a gólfelelős, CR-rel érzik egymást. Hogy ki lesz a széleken, meg a középpályán a csere, meg hogy lesz megoldva a védekezés, az már érdekesebb.

Nika91127
Hozzászólások: 2641
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2015. június 12., péntek 8:41

Az ABC szerint megváltozott a Real Madrid álláspontja Iker Casillast illetően. A hír szerint a klub most arra az ajánlatra vár, amire a Kapitány is rábólintana, a klub pedig a baráti búcsú – és a későbbi konfrontációk elkerülése – érdekében ingyen engedné el a legendás hálóőrt. Eddig a Fenerbahce, az Inter, a Roma és több angliai csapat jelentkezett be érte. Forrás: Madridom.hu
Na,ezt örömmel hallom. Legyen így B-)
A Marca szerint megvan Benítez elképlezése a támadószekcióról. A pálya jobb szélén James, a baloson pedig Bale szerepelne, a középső középpályás Benzema lenne, a formáció csúcsán pedig Cristiano helyezkedne el. Forrás: Madridom.hu
Tehát akkor 4-2-3-1 :) :) A hátsó két ember Kroos-Modric. Hát...Fifában tutira működne,a valóságban meg majd meglátjuk :D

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8196
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. június 11., csütörtök 20:15

R.M.C.F írta:

Holnap este 20 óra után írj rám,akkor lesz elméletileg időm,és írok.
ne privátkodjatok már, engem is érdekel, meg szerintem még egy jó néhány embert :mrgreen:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. június 11., csütörtök 20:11

ziro4vr írta: Ilyenkor szokott bebizseregni Perez, és akcióba lendülni. Reméljük. :luck:

Amúgy ezt én is olvastam, szereti a dellát a szentem, mit lehet csinálni. :lol:
Hát, évi 10 millát szerintem ti se adnátok neki.:D Élete formájában még aztmondon, bár még akkor is sok, de így, hogy kérdéses, hogy lesz-e olyan jó valaha.. Önbizalomban nincs hiány na. :lol: Pedig örültem volna neki.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. június 11., csütörtök 20:06

rashidm írta:
R.M.C.F írta:Egy romboló meg ma már inkább hátrány mint előny. ma már nem ütő emberekkel kell megfogni egy ellentámadást,hanem kizárással,tolódással,visszalépésekkel,egyidejű odalépésekkel,területszűkítésekkel.....vagyis taktikai fogásokkal. Már elől lehet egy ellenfél labdakihozatalát "irányítani"...ezt majd egyszer kifejtem hogyan. Marha jó dolog....

Erről a labdakihozatal "irányításról PÜ-ben tudnál egy kicsit mesélni? Engem érdekelne. :agree:

Holnap este 20 óra után írj rám,akkor lesz elméletileg időm,és írok.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. június 11., csütörtök 19:38

mexes írta: Barca:
Azt pletykálják Gündogan kicsit sok fizut kér a barkától, gyakorlatilag köszönő viszonyban sincs a két fél elképzelése.
Ilyenkor szokott bebizseregni Perez, és akcióba lendülni. Reméljük. :luck:

Amúgy ezt én is olvastam, szereti a dellát a szentem, mit lehet csinálni. :lol:
Nem illik.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. június 11., csütörtök 17:14

gólvonal írta:Kiegészítőként RMCF mondandójához (főleg a kimelt részhez) csatolnám azt a pár linket:
https://kontrapresszing.wordpress.com/2 ... rasznodar/
http://segedzo.blog.nepsport.hu/archive ... muveszete/
https://www.youtube.com/watch?t=98&v=eTKiMGYN9eQ
http://futballtrener.blog.nepsport.hu/a ... sem_draga/
Beleolvastam, jonak tunik. Este atnyalazom oket. Koszi a linkeket. :)

mexes írta:Barca:
Azt pletykálják Gündogan kicsit sok fizut kér a barkától, gyakorlatilag köszönő viszonyban sincs a két fél elképzelése.
En azt hallottam, hogy vegig kostolta a kebabokat Barcelonaban, es a Dortmundi felhozatalhoz kepest eleg szerenynek talalta. Allitolag hetvegen felmeri a helyzetet Manchesterben is, ahol a torok hentesek mar keszitik elo vagasra a legszebb baranyaikat a minel jobb minoseg elerese erdekeben. Nem akarnak szegyenben maradni...
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. június 11., csütörtök 16:40

R.M.C.F írta:Egy romboló meg ma már inkább hátrány mint előny. ma már nem ütő emberekkel kell megfogni egy ellentámadást,hanem kizárással,tolódással,visszalépésekkel,egyidejű odalépésekkel,területszűkítésekkel.....vagyis taktikai fogásokkal. Már elől lehet egy ellenfél labdakihozatalát "irányítani"...ezt majd egyszer kifejtem hogyan. Marha jó dolog....

Erről a labdakihozatal "irányításról PÜ-ben tudnál egy kicsit mesélni? Engem érdekelne. :agree:

gólvonal
Hozzászólások: 894
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2015. június 11., csütörtök 16:27

R.M.C.F írta:
realistahuni írta: Nem is csúcsról volt szó.
De inkább veszek olcsóbban egy rombolót, aki legalább rombolásban jó, csereként valamire használható, mint két mindenben átlagos vagy az alatti, lassú, alibi embert, ráadásul drágán.
Khedira is ilyen volt egyébként, szerintem ha az elejétől fair küzdelem lett volna, Lass egy hónap alatt kezdőbe játszotta volna magát és nem eresztett volna le. Persze ez csak feltevés, csípáztam a kis pitbullt.
..
Egy romboló meg ma már inkább hátrány mint előny. ma már nem ütő emberekkel kell megfogni egy ellentámadást,hanem kizárással,tolódással,visszalépésekkel,egyidejű odalépésekkel,területszűkítésekkel.....vagyis taktikai fogásokkal. Már elől lehet egy ellenfél labdakihozatalát "irányítani"...ezt majd egyszer kifejtem hogyan. Marha jó dolog....
Kiegészítőként RMCF mondandójához (főleg a kimelt részhez) csatolnám azt a pár linket:
https://kontrapresszing.wordpress.com/2 ... rasznodar/
http://segedzo.blog.nepsport.hu/archive ... muveszete/
https://www.youtube.com/watch?t=98&v=eTKiMGYN9eQ
http://futballtrener.blog.nepsport.hu/a ... sem_draga/

Remélem nem gond, hogy bemásoltam pár cikket, de akit érdekel a foci taktikája annak kötelező lenne elolvasni ezeket az írásokat.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: istimester » 2015. június 11., csütörtök 15:08

Szerintem ez hamarabb volt hir itt nálunk a Madridomon, mint a Csakafocin. A madridom nem csak a fórumból áll :)

TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2015. június 11., csütörtök 14:40

A Nemzetközi Sporttudományi Központ tanulmánya szerint Messi kimagaslóan a világ legértékesebb játékosa, ára a 280 millió eurót is elérheti a piacon. Mögött nem Cristiano Ronaldo, hanem Hazard áll a második helyen, megelőzve a portugált.

http://www.csakfoci.hu/kulfold/angolfoci/node/193275


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 74 regisztrált és 0 vendég