Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 12., péntek 21:46

De nem is kezdőbe jönne nem? Padra meg beugrósnak egy jó B kategória tökéletes - aki még fejlődhet is ráadásul.
Nekünk a kezdőbe kell arc. Kondogbia Verratti és Pogba kudarcba fulladása esetén jönne (a hírek szerint), és őket sem a padra szánja edző bá.
Kicsit darabos,de nem rossz a gyerek, realista szerint b kategória,ezzel nem is vitázom,de nagyon fiatal,eléggé jól fejlődött,lehet hogy benne van egy ugrás....makelelé ennyi idősen nem volt semmivel sem jobb nála.
Így van, ezzel én sem tudok vitatkozni :D
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. június 12., péntek 20:35

___Samy___ írta:nekem már a sevillában feltűnt a gyerek, barca elleni meccseken pl kiváltképp jól mozgott
de hogy azóta mi van vele? fogalmam sincs, ezek szerint nem robbantott akkora nagyot, én nem adnék ki rá 35 millát

Kicsit darabos,de nem rossz a gyerek, realista szerint b kategória,ezzel nem is vitázom,de nagyon fiatal,eléggé jól fejlődött,lehet hogy benne van egy ugrás....makelelé ennyi idősen nem volt semmivel sem jobb nála.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. június 12., péntek 17:35

palesz77 írta:
numberone1 írta:Tenyleg nem lattad meg Sevilla meccseken? Kezdo jatekos volt.
Barca ellen biztos láttam, de nem maradt meg. Rakiticre se emlékeztem anno, pedig még gólt is lőtt nekünk. De ha te emlékszel rá, akkor igazán írhattál volna pár dolgot róla még.. :D
Az Biztos, h Rakitic es Kondogbia jol kiegeszitette egymast akkor. Egy idoben Zizou nekunk is beajanlotta B verzionak Pogba utan.
Ballabas a srac, kicsit darabos, de nem ugyetlen, inkabb vedekezobb mint Pogba, a parhacokban jo es meg fejlodhet egy erosebb csapatban. Nem lenne rossz opcio(Khediranal jobb :mrgreen: ), de ahogy R24 is irta, h nekunk egy kezdo szintu kell....cserenek mar van egy Casemiro.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. június 12., péntek 16:56

numberone1 írta:Tenyleg nem lattad meg Sevilla meccseken? Kezdo jatekos volt.
Barca ellen biztos láttam, de nem maradt meg. Rakiticre se emlékeztem anno, pedig még gólt is lőtt nekünk. De ha te emlékszel rá, akkor igazán írhattál volna pár dolgot róla még.. :D
Realista24 írta:Kondogbia nálam B kategória, Casemiro meg C, a Real kezdőjébe nekem A kategória kell.
De nem is kezdőbe jönne nem? Padra meg beugrósnak egy jó B kategória tökéletes - aki még fejlődhet is ráadásul. Ismét Rakiticet tudom felhozni, ő is jó igazolás lett nekünk, pedig ő sem egy kifejezetten A kategória,nálatok meg ez a szint még csak nem is kezdőbe jönne - most amúgy a horvát nektek tökéletes is lenne beugrósnak szerintem. Persze egy Verrattinak én is jobban örülnék a helyetekben, de nála már túlzásba kéne vinni a rotációt lehet, Kondogbiaval meg ez optimálisabb lehetne.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. június 12., péntek 16:09

palesz77 írta:Kondogbiáról mit kell tudni? Milyen stílusú játékos? Olvastam már itt a nevét, magyarázatot nemigen kaptam rá, de most hír is van róla..
Tenyleg nem lattad meg Sevilla meccseken? Kezdo jatekos volt.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. június 12., péntek 16:04

nekem már a sevillában feltűnt a gyerek, barca elleni meccseken pl kiváltképp jól mozgott
de hogy azóta mi van vele? fogalmam sincs, ezek szerint nem robbantott akkora nagyot, én nem adnék ki rá 35 millát
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. június 12., péntek 14:51

as usual
Por lo general, va en la sopa.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 12., péntek 14:46

agy legalább 2-szer ennyi.
Ez nem kizáró ok, inkább az, hogy nem tudjuk megvenni őket.
Kondogbia nálam B kategória, Casemiro meg C, a Real kezdőjébe nekem A kategória kell.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. június 12., péntek 14:41

Realista24 írta:A Monaco 20 millióért vette, most ha kiadunk érte 35 milliót úgy, hogy igazából nem fejlődött, elég hülyék leszünk. Jelentős fejlődést/szint lépést itt érhetne el szerintem.
Hámeszt is ugyanígy vettétek a Monacotól tavaly. Ha annyira beválna, mint ő, akkor megérné a 35 milliót szerintem. Persze erre nem lehet alapozni ugye, de az ára miatt nem megvenni hülyeség lenne, a többi opció vagy hozhatatlan, vagy legalább 2-szer ennyi. Ha meg nem érkezik senki hozzátok, bízhattok Casemiroban meg Illarraban..

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 12., péntek 14:21

A Monaco 20 millióért vette, most ha kiadunk érte 35 milliót úgy, hogy igazából nem fejlődött, elég hülyék leszünk. Jelentős fejlődést/szint lépést itt érhetne el szerintem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 12., péntek 14:11

megnéztem róla egy youtube videót, dannen style-ban nyomnék is rá gyorsban 80 milliót










:mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. június 12., péntek 13:58

Kerlon írta:
palesz77 írta:Kondogbiáról mit kell tudni? Milyen stílusú játékos? Olvastam már itt a nevét, magyarázatot nemigen kaptam rá, de most hír is van róla..
cula néger, nuevo Patrice Vieira
as usual
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. június 12., péntek 13:57

Amúgy 4-2-3-1 ben kell a rombolóbb típusú játékos szvsz.

4-3-3 ban fölösleges lett volna, de Benitez eddigi csapataiból kiindulva átállunk mi is arra.
ZIDANE

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 12., péntek 13:52

palesz77 írta:Kondogbiáról mit kell tudni? Milyen stílusú játékos? Olvastam már itt a nevét, magyarázatot nemigen kaptam rá, de most hír is van róla..
cula néger, nuevo Patrice Vieira
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2015. június 12., péntek 13:41

Szeretem mikor valaki jön, az nélkül hogy értelmezné amit ide leírunk benyom minden mondathoz egy megjegyzést.
Értelmeztem, ne aggódj (nem kell mindjárt pánikolni) :) és abból az jön le, hogy neked a fenti megoldások nem játszanak, de ettől még a piaci lehetőségek nem lesznek jobbak! Nyomhatod, hogy Verratti vagy Gündogan kell, ha ők ilyen-olyan okból valószínűleg nem lehetnek tényezők.
Verratti és Pogba után C opciónak nem bánnám Vidalt, de erre a két emberre kellene rámenni.
Sajnos leginkább úgy tűnik az olasz nem fog jönni, azt sem bánom, ha 1-2 év múlva Modric pótlására hozzuk.
Pogbáról sem jönnek úgy és olyan hírek, hogy mondhatnám, hogy van rá reális esély.
Kb. ennyi.
Nem azt írtam, hogy nem kell igazolni, és nem értem hogy Jesé neve miért merül fel a középpályán.
Ki írta a középpályára (?); ettől függetlenül mondjuk 4-2-3-1-ben mi lesz, ha nem tkp.? Egyébként csupán érzékeltetni akartam, hogy eddig ugyanott tartunk mint tavaly; Illarraval van 3 kőkemény beugrónk, akik azért messze elmaradnak a kezdő szinttől + Isco, akinek a jövője remélhetőleg valóban nem lesz kérdéses.
Jöjjön Vidal, két meccsenként piros spanyolban simán meglehet neki.
Kár, hogy nem tudtam már szerkeszteni, pont írni akartam, hogy a piroson kívül persze! :mrgreen:
Ha csak valami Lucashoz hason D megoldást tud a vezetőségünk akkor inkább ne igazoljanak senkit
Azért Vidal ettől a szinttől picit messzebb van, 2 éve még az egyik legnagyobb sláger volt itt box-to-box-nak és attól, mert Te úgy érzed, hogy az ő képességeiből nem profitálhat a klub azért még egyszer sem biztos, hogy az edző és a klub is így gondolja.
Ezt mondjuk vitatnám. Lucas féle vonulatnál jobb kell persze, de mindenképp kell valaki
Egyetértek és a feltételes opciók közül szerintem még mindig messze a legjobb a chilei, la.is nálam biztos előrébb van, mint a már majdnem Milán játékos Kondogbia.
Azt sem látom, miért kellene egy támadó kp-s amikro nekünk van Isco és James is, de biztos én vagyok a hülye.
Előre is kell ember, Sterling nem, Reus jó lenne,
Na most akkor kell vagy nem kell, ha marad a Benítez féle 4-3-2-1 és a "kőkemény" rotáció? Véleményem szerint ebben a formációban Isco inkább Karim (10-es poszt), Bale (bal szélső) vagy a középső kp-ok cseréi lehetne és nem Jamesé a jobboson.
Jesé szintén a baloson érzi magát a legjobban (hozzáteszem egyelőre még az sem biztos, hogy marad), akkor ki marad a jobboson James mögött rotálni? Én azt gondolom, hogy Reus itt abszolút jolly joker lehetne, főleg, ha Jesét is továbbadnánk kölcsönbe.
de pont ez az a csapatrész ahová simán egy B embert kellene igazolni, mint amilyen pl Vela
És mielőtt írnád, látom, hogy Te ide egy gyengébb embert választanál, de miért (?) amikor a Velaval nagyjából hasonló kaliber Chicharito is baromira kevés volt idén a klubvezetésnek és ment a kukába. De még mielőtt itt komolyan vitába keverednénk nem árt leszögezni, hogy ezek egyelőre mind csak feltételezések és találgatások a sajtóban! :)
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. június 12., péntek 13:27

Kondogbiáról mit kell tudni? Milyen stílusú játékos? Olvastam már itt a nevét, magyarázatot nemigen kaptam rá, de most hír is van róla..

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. június 12., péntek 12:37

Verratti és Pogba után C opciónak nem bánnám Vidalt, de erre a két emberre kellene rámenni.
Sajnos leginkább úgy tűnik az olasz nem fog jönni, azt sem bánom, ha 1-2 év múlva Modric pótlására hozzuk.
Pogbáról sem jönnek úgy és olyan hírek, hogy mondhatnám, hogy van rá reális esély.

Szerintem Vidal sem lenne rossz opció, persze nem a legjobb, és hosszútávon se lehet vele tervezni, de bőven jó lenne a kp megerősítésére (és valaki mindenképp kell), ha jönne nagyjából 3. számúnak, mert Modric s Kroos is előtte kell, hogy legyen a sorban. Persze ez nem azt jelentené, hogy csak csereként, és néha kapna lehetőséget.
Ha csak valami Lucashoz hason D megoldást tud a vezetőségünk akkor inkább ne igazoljanak senkit.
Ezt mondjuk vitatnám. Lucas féle vonulatnál jobb kell persze, de mindenképp kell valaki.
Előre is kell ember, Sterling nem, Reus jó lenne, de pont ez az a csapatrész ahová simán egy B embert kellene igazolni, mint amilyen pl Vela.
Megint ott tartunk, hogy ha Perezéken múlik a kp-n spórolunk, nem kell a nagy igazolás nagy fizetéssel, de támadó jöhetne 70 milláért is akár...
Ezt adom, és sajnos sok köze van az igazsághoz. Nem feltétlen jó ez a felfogás, főleg, hogy elől elég sok hasonló igazolás van már. Természetesen közülük Isco lenne az első áldozat, utána Benz..... Bale távozása fel sem merülhet.. :roll:
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 12., péntek 12:31

Szeretem mikor valaki jön, az nélkül hogy értelmezné amit ide leírunk benyom minden mondathoz egy megjegyzést.
Nem azt írtam, hogy nem kell igazolni, és nem értem hogy Jesé neve miért merül fel a középpályán. Azt sem látom, miért kellene egy támadó kp-s amikro nekünk van Isco és James is, de biztos én vagyok a hülye. Jöjjön Vidal, két meccsenként piros spanyolban simán meglehet neki.
Olyan ember kell a kp-ra aki ha kell nyugodtan veheti át Modric helyét 4231-ben. Ez Verratti, de akár Gündogan is lehetne. Viszont Pogba és Vidal nem megoldás oda. Ha csak valami Lucashoz hason D megoldást tud a vezetőségünk akkor inkább ne igazoljanak senkit.
Előre is kell ember, Sterling nem, Reus jó lenne, de pont ez az a csapatrész ahová simán egy B embert kellene igazolni, mint amilyen pl Vela.
Megint ott tartunk, hogy ha Perezéken múlik a kp-n spórolunk, nem kell a nagy igazolás nagy fizetéssel, de támadó jöhetne 70 milláért is akár...

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2015. június 12., péntek 12:08

Még érdekesebb hogy Verratti az első számú opció, de ha nem akkor Vidal is jó lesz...MI VAAAAAN? Még csak nem is ugyan az a poszt a kettő...
Nyilván más típusú a 2 játékos és mások az erősségeik is, de mind2-en bőven magukban hordozzák a modern középpályások jegyeit.
Nagyon remélem, hogy ezekből semmi sem igaz.
Végül is igaz; Jesé meg Casemiro majd megoldja. Pogba és Verratti után (őket szerintem idén el lehet felejteni ilyen-olyan okokból) mondjunk már jobbat, aki azért valamit még hozzá is tehetne a jelenlegi középpályánkhoz! :hmmm:
Azért az elég érdekes, hogy Gündogannal elvileg volt egyszer egy előszerződésünk és most a kp-ra embert keresve mégsem jött még szóba.
Kroos szerződtetésével ő szerintem már felejtős a vezetésnél, főleg hogy milyen pénzeket szeretne keresni a mostani pletykák szerint.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 12., péntek 11:51

Még érdekesebb hogy Verratti az első számú opció, de ha nem akkor Vidal is jó lesz...MI VAAAAAN? Még csak nem is ugyan az a poszt a kettő...Nagyon remélem, hogy ezekből semmi sem igaz :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 166 regisztrált és 0 vendég